>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak analizować spotkania/typy.

T 0

tennisman

Użytkownik
Witam , proszę o udzialanie się tylko osób, które intersują się tenisem.
No wałaśnie jaka jest wasza recpeta na analizowanie meczów z tenisa? Czekam na opinie ????

//kukla

Jeśli jest takie zapotrzebowanie, to bardziej doświadczeni typerze mogą dzielić się sposobami analizy WSZYSTKICH sportów.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dokładnie trzeba oglądać mecze. Inaczej sie nie da poznać tego sportu, zawodników ich obecnej formy itp ???? im wiecej ogladasz tym wiecej wiesz..... a jakie wyciągasz wnioski to już twoją brożka...
 
B 94

bart7890

Użytkownik
wiadomo, że statystyki również trzeba przejrzeć, kto jak sobie radzi ostatnimi czasy.
oglądanie meczów z tego samego turnieju jest moim zdaniem najbardziej opłacalne, dla przykładu ostatnio obejrzałem wszystkie ćwierćfinałowe spotkania i półfinały wytypowałem bezbłędnie, finał również. od razu mówię, że nie jestem znawcą tego świetnego sportu, od niedawna zacząłem się nim interesować, ale wiem już coraz więcej, właśnie głównie dzięki oglądaniu danych zawodników. staram się omijać mniejsze turnieje typu challenger gdzie nie za bardzo znam zawodników, lepiej stawiać w większych turniejach gdzie zawodnicy walczą o bardzo duże pieniądze i prestiż ;-)
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Jeżeli mówimy o takim analizowaniu z prawdziwego zdarzenia, to musisz na to poświęcić co najmniej 3 godziny. Oczywiście to przypuszczalny czas, nigdy z zegarkiem w ręce tego nie robiłem, bo to kolejna sprawa - znajdź sobie dużo wolnego czasu, nie śpiesz się. Swego czasu kiedy tak naprawdę, analizowałem w szczególności 2 ligę francuską, sporo czasu poświęcałem na doglądanie urywków czy też całych spotkań rozgrywanych przez daną drużynę/drużyny. Nie sugerowałem się poprzednimi wynikami, zwłaszcza w skrajnych przypadkach. Osobiście uważam, że to najgorsza z możliwych rzeczy. To, że jakaś drużyna zremisowała przypuszczalnie 2 ostatnie mecze i zdobyła zaledwie 1 gola w 4 spotkaniach, nie oznacza, że w analizowanym przez nas meczu padnie remis czy under. Kolejną sprawą jest zapoznawanie się z atmosferą w drużynie, rangą spotkania i sprawami personalnymi. Mówię tu o takim naprawdę szczerym analizowaniu. Ważnym obiektem obserwacji powinny być również przypuszczalne składy lub (ale nie koniecznie) pozycja w tabeli. Podałem przykłady z życia wzięte. Sam się w taki sposób to tego biorę. Jednak nie każdy mecz analizuje z taką dokładnością - bez przesady ????
pozdrawiam
 
F 0

fruwak

Użytkownik
Witam , proszę o udzialanie się tylko osób, które intersują się tenisem.
No wałaśnie jaka jest wasza recpeta na analizowanie meczów z tenisa? Czekam na opinie ????
analizowałem w szczególności 2 ligę francuską, sporo czasu poświęcałem na doglądanie urywków czy też całych spotkań rozgrywanych przez daną drużynę/drużyny.
czytanie ze zrozumieniem :cool:

i chyba nie bede wyjatkowy - ogladaj mecze i rzucaj okiem na statystyki

a co do statow imo: jezeli pan X gra z panem Y i pan X ma skutecznosc 1st serve na poziomie zalozmy 70% a pan Y powiedzmy 40% to moim zdaniem nie mowi konkretnie kto wygra i jak ale daje wiele do myslenia ;)
ale to moje zdanie pozdrawiam ^_^
 
Do góry Bottom