>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Jaką strategię obrać?

F 0

fiedor

Użytkownik
Cześć.
Z bukmacherką mam do czynienia od początku 2008 roku. Grałem przez 2 lata [2008-2010], z rezultatami różnymi, raz się było na plusie a raz na minusie. Grałem singlami od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych, bez żadnych fajerwerków. Po 2 latach Yield zakończyłem na niewielkim minusie, przestałem grać, zrobiłem sobie rok przerwy.
Teraz mam na ten cel 50tys zł, Jestem twardy psychicznie, biorę pod uwagę, że to co &quot;włożone to i stracone&quot;, ale nie znaczy to, że będę ryzykował jakieś kolosalne stawki, nie. Przez te 2 lata zobaczyłem, że po pierwsze to ZASADY, po 2 nie śpieszymy się [ takie błahe rzeczy, wiem na polemikę mi się zebrało i wymądrzanie, mniejsza z tym].

Mój cel to małe kroczki, byle na ✅ ,jak po miesiącu będzie 200zł to będę szczęśliwy, nie utrzymuję się z tego.

Moje pytanie tylko jak, ironiczne trochę pytanie.

Myślałem, żeby poprowadzić kilka progresji, na ako min 2.10.
Czy lepiej grać płaskimi stawkami 1% budżetu.

Gram tylko u stacjonarnych buków.

ps. za niedługo postaram się trochę bardziej rozpisać te strategię, co myślę. teraz jestem po kilku mocnych i ciężko skupić myśli.

proszę o pomoc, jak Wy byście to rozegrali
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Hmm... Ja mam znacznie mniejszy kapitał i również poważnie myślę o graniu na bukach by mieć na plus. Ja sobie założyłem, że będę ryzykował max 2% bankrollu na jeden kupon. Nie więcej. Do tego typy tylko dla zdarzeń dwutorowych (wiadomo - siatka, tenis, statystycznie większa szansa na trafienie typu). No i konkretna analiza. Jeśli chodzi o same typy, to w kuponie max duble. Ty piszesz, że chcesz grać u buków stacjonarnych, więc dobre duble wystarczą, chyba, że znajdziesz jakiś dobry typ po naprawdę wysokim kursie.
Gdybym miał taki kapitał co Ty zrobiłbym to co wymieniłem powyżej
 
cock 756

cock

Użytkownik
Hej Fiedor!
Po budżecie widzę w Tobie niezłego prowokatora. ;)
50k... Kupuję mocny używany samochód. Sam bym zrobił remont domu. Maksymalnie wpłacam do buka 2k, bo tyle jestem w stanie poświęcić grze. A co grać, jak grać pozostawiam Tobie. To Twoje ciężko zarobione pieniądze i głupio byłoby je wsadzić jakimś gnojom pod ogon. ;)
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
hehe wątpie że masz taką kase na gre ???? ale jak juz pytasz jak tym gospodarować w bukmacherce to polecam progresje na kurs 2.00.

10,30,90,270,810,2400,7000,21000. żebyś tylko trafił jeden na 8 kuponów z kursem 2.00.
wydaje sie łatwe ale....
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
O ile ten temat jest poważny to....
Nie słuchaj amatorów, którzy radzą Ci grać progresją. Nie ma bardziej debilnego sposobu gry niż podwajanie stawki w przypadku przegranej. Przepis na katastrofę. Progresja tak samo pozwala człowiekowi zarobić jak socjalizm.
Nie ma złotego środka na grę. Jedni twierdza, że lepsze jest granie stawką płaską, inni lubią zróżnicowanie stawek. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że stawka płaska daje znacznie lepsze efekty. Na forum znajdziesz wielu dobrych typerów - jedni swoją szkołę przeszli, inni wciąż się uczą.
 
Do góry Bottom