>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaką progresję, system obrać?

X 0

xx80xx

Użytkownik
Witam,
wracam do bukmacherki po bardzo długim okresie. Znalazłem sobie system selekcji typów lecz nie wiem jaką metodę stawkowania obrać.
System selekcji działa jeden sezon do tyłu sprawdzając wyniki.
Założenie są dwa:
- obstawiam AH -0,25 na fawortyta (opcja AH -0,5 do przemyślenia)
- w tym samym meczu obstawiam &quot;X&quot;
czyli wykonuję dwa zakłady na jedno zdarzenie, rozkład stawek poprzez dutching.
Na 120 zakładów w sezonie 2014/2015 (od września 2014 do czerwca 2015):
22 zakłady były nietrafione
98 zakładów weszło (część była remisów więc z pierwszego zakładu byłoby pół zwrotu ???? )
Max seria nietrafionych to:
- 3
Średni kurs na AH -0.25
- 1.8 (choć myślę, że jest czasami większy)
Średni kurs na &quot;X&quot;
- 3.2

A więc co polecacie?
Jakieś przerzutki ediego czy może zmodyfikowane stawkowanie D&#39;Alaba, a może standardowa progresja?
Za wszelkie sugestie dziękuję. Od razu nadmieniam, że bedzie prowadzony test tutaj jak zacznie się sezon kopanej ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Cześć.
Z tego co piszesz, to gra płaską stawką przy tej podanej skuteczności dałaby tu zysk - tak więc jeśli ten trend w zakresie skuteczności jaki uzyskałeś w sprawdzaniu wyników będzie się utrzymywał w realnej grze, to odpowiedź jest jedna: graj stałą stawką.
Gdyby jednak w realu było już trochę słabiej, to przypominam o mojej przerzutce na kurs 1.8:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-z-przerzutka-by-edi8-83005-4.html#post3243976
Pozdrawiam
 
X 0

xx80xx

Użytkownik
Cześć,
hmm płasko to mi się nie wydaje wiesz...
Tutaj wychodzi w granicach 1.25 kurs jak puszcze dwa zakłady.
Jedna wtopa pali zysk z 4 kolejnych meczów.
 
B 0

batcorn

Użytkownik
Jaki ogólny min. kurs na mecz musi być na faworyta aby AH -0,25 na niego było co najmniej te 1,8? Jakie widełki w tym wypadku mają zastosowanie?
 
X 0

xx80xx

Użytkownik
Witam,
widze ze nie ma za bardzo pomyslow co do strategii...
Ja rozumiem ze kursy niskie i wychodzi w granicach 1.20-1.30 ale jakby z tego mial byc dosc pewny zysk to ja w ciemno biore nawet te 15% zyskow ????
Sprawdzilem plaska stawka tylko czesc typow i niestety ale nietrafione zupelnie typy pala caly zysk :/
Dlatego napisalem ediemu, ze plasko to nic sie nie ugra...
@batcorn
Powiem Ci tak z tym srednim kursem 1.8 to przesadzilem. Z tego co teraz posprawdzalem jest to kurs 1.6 na AH -0.25.
Ale nie to jest tutaj wazne najwazniejsze jest sensowne stawkowanie.
Przerzutki widzialem ale z kursem 1.5 i nie nizej, wiec albo na nizszych kursach nie da sie sensownie obstawiac albo skutecznosc musi byc pod te 90% zeby to mialo sens...
Licze ze jednak pomozecie mi znalezc skuteczny system stawkowania ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Odpowiednikiem przerzutki na kurs @1.5 może stać się wychodzenie na ✅ gdy wystąpi seria 3 kolejnych trafień kursu @1.3 bowiem 1.5^2=2.25 a 1.3^3=2.197
 
X 0

xx80xx

Użytkownik
Heja,
dzięki edi! W takim razie biorę się za wyliczenia i rezultaty podam w edytowanym poście ????
Czeka mnie z 3h liczenia!
 
X 0

xx80xx

Użytkownik
W piz... liczenia ???? ale biorąc pod uwagę kolejność typowania spotkań więcej niż 3 z rzędu się nie pojawiają więc w ciemno biorę taktykę przerzutki na kurs 1.3^3.
Z tym, że będę wychodził z lekką stratą bo po drugim trafieniu będe cofał sie do progu I.
Powiem więcej wyniki będą o tyle lepsze, że jest masa remisów, które tylko pomogą w odzyskaniu 1/3 stawki. Skąd?
Otóż pierwszy typ będzie grany na AH -0.25 FAV więc przy każdym remisie połowa części stawki zagranej na ten typ (wynikającej z Dutchingu) będzie wracało do &quot;worka&quot;
STAY TUNED! Czekamy na nowy sezon kopanej!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
biorę się za wyliczenia i rezultaty podam w edytowanym poście
Czeka mnie z 3h liczenia!
W piz... liczenia ???? ale biorąc pod uwagę kolejność typowania spotkań więcej niż 3 z rzędu się nie pojawiają więc w ciemno biorę taktykę przerzutki na kurs 1.3^3.
Przecież po tym co napisałeś o 3 godzinach liczenia, zrobiłem Ci w kilka chwil tę &quot;pomoc naukową&quot; :
http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-z-przerzutka-by-edi8-83005-18.html#post5443771
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
X 0

xx80xx

Użytkownik
Hej,
i za to edi dostałeś ode mnie przed chwilą &quot;dzięki&quot;.
Jednak samo stawkowanie w tym przypadku to nie wszystko.
Chciałem dokładnie przeliczyć jak to wygląda w przypadku 120 typów.
Jak prezentuje się kwestia kursów itd
Czasami nie ma tego kursu 1.3 tylko np. 1.1 i co wtedy?
Właśnie to chciałem przepatrzeć, przeliczyć i teraz wiem, że będzie trzeba grać czasami za więcej niż to co Ty podałeś w progresji z przerzutką bo po prostu będą mega tyły.
Na szczęście tak jak już pisałem są remisy, które często dają 1/3 stawki jako &quot;dodatek&quot; oprócz wygranej wynikającej z &quot;X&quot;.
Tak więc są sytuacje gdzie np jest 0-0
Kurs na AH -0.25 jest 1.9
Na X jest 3.2
Daje to kurs 1.19
Przy stawce 100zł mamy 119zł + 31zł z AH -0.25
Wtedy na poziom &quot;Ia&quot; chce grać za całą tą kwotę to jest 150zł.
Wtedy przy serii np 2-3 wtop nie wejdę na poziom np 1000zł za typ bo akurat trafią się serie na przykład:
2 przegrane
1 wygrana
1 przegrana
2 wygrane
 
X 0

xx80xx

Użytkownik
Tylko sam wiesz edi, że &quot;doklejanie pewniaków&quot;, żeby dobić do upragnionego kursu czasami kończy się źle... ale będziemy próbować oczywiście ????
Dzisiaj mam caly wieczór wolny + nockę więc będę szukał kolejnych zależności, a nóż coś fajnego wyjdzie ????
 
X 0

xx80xx

Użytkownik
Cześć wszystkim,
jestem znowu po kolejnym dniu &quot;dumania&quot; nad możliwościami prowadzenia systemu w życie w jak najbardziej dochodowy i bezpieczny sposób.
Po dzisiejszych zestawieniach różnych wyników, zależności itd dochodzę do pewnych wniosków, czy słuszynych to możecie ocenić.
CZYSTA &quot;1/2&quot;
Otóż sprawdziłem wszystkie typy pod kątem gry na czystą &quot;1/2&quot;. Kursy wahają się w okolice 2-2.3. Skuteczność taka sobie - pomyślałem progresja i przeleciałem znowu wszystko pod tym kątem.
Niestety, ale 11 REMISÓW pod rząd zabiło wszystko ???? tak, tak 11 X-ów pod rząd...
A więc pomyślałem, że można by wykorzystać to, że kurewsko często pojawiają się te remisy w typach.
A więc przeleciałem oddsportal po raz nie wiem już który, żeby posprawdzać kursy na AH -0 oraz AH -0.25.
HANDICAP AH -0 na FAV
AH -0 wypadło blado ponieważ były serie remisów, które powodowały zwroty stawki, żeby w pewnym momencie po np tej serii walnąć 2 przegrane z rzędu.
Podstawiłem sobie to pod &quot;progresję z przerzutką&quot; ediego z kursem 1.5 bo tyle mniej więcej wychodził średni kurs.
Wyszło kosmicznie śmiesznie ponieważ potrafiłem &quot;stać&quot; w miejscu przez miesiąc bo padały same remisy lub jakaś jedna wygrana by w drugim miesiącu wtopić jeden typ, a w 3 miesiącu po prostu zbankrutować ????
Typów nie ma dużo na przestrzeni całego roku więc to co opisuje powyżej jest jak najbardziej realne.
Odpuściłem.
HANDICAP AH -0.25 na FAV
W tym przypadku kurs to około 1.7-1.8. Nieźle pomyślałem iiiii przypomniało mi się, że mam od zarypania remisów często po kilka z rzędu więc progresja odpada...
Nawet mi sie liczyć nie chciało jak to wyjdzie finansowo, ale na chłopski rozum JEŻELI:
Na remisach będę miał pół przegranej, pół zwrotu to jaką ja musiałbym mieć skuteczność, że odrobić te &quot;półstraty&quot;????
Pomyślałem ok zagrajmy w drugą stronę!
HANDICAP AH +0.25 na FAV
NOOOOOO jesteśmy w domku ????
Teraz to kurde każdy remis to mój przyjaciel + każda czysta &quot;1/2&quot;.
Ale zaraz zaraz czy Ty nie miałeś w tym temacie bardziej dochodowego pomysłu - pomyślałem i przeszedłem do sprawdzania i obliczeń POBIEŻNYCH bo już brak mi sił...
A więc założenie AH +0.25 na &quot;moją&quot; drużynę daje mi:
WINy gdy wejdzie czyścioch w 100% stawka po kursie w granicach 1.15-1.2
PółWINy/PółZWROTy po kursie 1.15-1.2
Wyliczenia: (poprawcie mnie jeżeli się zajeb... w akcji)
100j na AH +0.25 przy &quot;X&quot; po kursie 1.2 to
50j do mnie spowrotem
50j po kursie 1.2 to = 60j
Czyli wychodzę 50j ZWROT + 60j HALFWIN = 110j czyli jakby po kursie 1.1 jep???
To teraz weźmy założenie jakie jest w pierwszym poście; 100j na dwa typy rozłożone dutchingiem
Na AH -0.25 po kursie 1.8 muszę położyć 64.71j
Na X po kursie 3.3 muszę połozyć 35.29j
Daje mi to kurs 1.16
Pada &quot;X&quot;
Wygrywam 3.3x35.29j = 116j
Dodatkowo zgarniam półSTAWKI z AH -0.25 czyli 32j
Daje nam to 148j czyli kurs 1.48
BAJER co???
Jest jedno ALE muszą kurewsko często padać remisy ????
Jeżeli jednak będą częściej czyste &quot;1/2&quot; wtedy bardziej opłacalne jest AH +0.25
Logiczne? Bo już sam nie wiem ????
Pytanie więc jeszcze czy np jeżeli zagram sobie wariant drugi
Czy w momencie gdy np zagram AKO ze zdarzeniami
AH-0.25 i 1
X i 1
W momencie gdy padnie w pierwszym zdarzeniu X a w drugim zdarzeniu &quot;1&quot;, dostanę półSTAWKI zwrotu z pierwszego kuponu czy będzie to kupon przegrany CAŁY?
Pozdrawiam i liczę na pomoc ponieważ tak jak powiedziałem zdradzę jak system wejdzie do gry co i jak robię, żeby generować typy, a co najważniejsze co z czym porównuję/zestawiam, więc w tym momencie gramy do jednej bramki ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Poczytaj: http://forum.bukmacherskie.com/f57/kupon-z-kilkoma-meczami-handicap-azjatycki-78061.html#post2912233
Jeśli to azjan 0,0 -0,5 [inaczej -0,25] (możliwości - przegrana/połowa przegrana połowa zwrot/wygrana) to standardowo cały kupon przegrywa gdy, azjan &quot;nie wejdzie&quot;, a gdy nastąpi &quot;zwrot i przegrana&quot; (tu przyda się temat Trochę teorii) to połowa stawki jest zwracana a połowa przegrywa.
Jak to się przekłada na kupony AKO?
Można to zapisać tak:
Całkowite AKO kuponu / kurs handicapu * stawka / 2
Gdy np. mamy AKO 8 (z handicapem po kursie 2,0) zagrane za 5 jednostek, to w omawianej sytuacji zostanie nam AKO 4,0 zagrane za 2,5 jednostki.
EDIT @down:
Jeśli czegoś nadal tu nie rozumiesz, to zwróć się wprost do autora wpisu a jest nim @kukla
http://forum.bukmacherskie.com/members/kukla-u18625.html
.............
A tu masz kalkulator AH:
http://www.aussportsbetting.com/tools/online-calculators/asian-handicap/
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
X 0

xx80xx

Użytkownik
Dzięki za linka o AH w AKO. Przeczytane NIE zrozumiane Dlaczego? Bo akurat najbardziej mnie interesujący jest dziwnie opisany.
W momencie gdy jest zwrot i przegrana (w przypadku remisu o których myślę) połowa stawki wtapia, a połowa jest zwracana. STANDARD przy tym Handicapie, ale jak to się ma do AKO? Połowa stawki zwróconej dalej gra? I będzie mnożona przez kurs drugiego zdarzenia?
Możesz troszeczkę to rozjaśnić?

@edyta
kuźwa już kumam ????
Dobra czyli w takim razie wszystko wiem.
System będzie opierał się na graniu dutchingiem dwóch kuponów dwóch róznych zdarzeń:
AH-0.25 i 1
X i 1
Będzie się działo!
 
X 0

xx80xx

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie!
Dzisiaj zaczynamy nasz system. Pierwszy typ na horyzoncie więc podaję ????
Jako stawkę std podaję 10j bo łatwiej wtedy będzie mi rozliczać.
W tym sezonie zagram wirtualnie w przyszłym już za konkretnie, mam nadzieję niemałe pieniądze ????
Dwa sposoby zagramy.

SYSTEM &quot;A&quot; zakłada AH -0.25 i 1 na jednym kuponie jeżeli typ na &quot;1&quot; będzie w dniu typu na AH -0.25 dostępny.
Drugi kupon to &quot;X&quot; i &quot;1&quot;
SYSTEM &quot;B&quot; pewniejszy (mniej zarobkowy)
Jeden typ na &quot;AH -0.25&quot;
Drugi typ w kuponie na &quot;X&quot;

SYSTEM &quot;A&quot;
Dzisiaj niedostępny
SYSTEM &quot;B&quot;
Próg I
Ireland » Premier League » Shamrock Rovers - St. Patricks
Shamrock Rovers AH - 0.25 ⛔
Kurs: 2.27 Pinnacle
Stawka: 58.42j
Shamrock Rovers - St. Patricks X ⛔
Kurs: 3.19 Pinnacle
Stawka: 41.58j
Kurs wspólny 1.32
STAN KONTA: -100j
@EDYTA
Początek sezonu taki sam jak w poprzednim sezonie czyli minus ;)
Wchodzimy więc na poziom &quot;II&quot; przerzutki z podpórka na kurs 1.4
http://forum.bukmacherskie.com/f18/system-na-kurs-1-4-a-119525.html#post5214625
 
cock 756

cock

Użytkownik
Dlaczego -0,25 a nie po prostu 1 lub 2, ewentualnie -0,5 (bo ten azjan bywa często wyższy od czystego moneyline)?
Chyba się ograniczasz... Albo nieświadomie faworyzujesz remis.
 
X 0

xx80xx

Użytkownik
Bardzo świadomie faworyzuje remis ????
W najgorszym przypadku przegrana wiadomo,
w przypadku wygranej &quot;mojej&quot; drużyny - WIN po kursie 1.32
w najlepszym czyli w &quot;X&quot; - Pół stawki zwrot + WIN z &quot;X&quot;
zobaczymy jak to w praniu wyjdzie,
założenie jest gramy na remis z &quot;podpórką&quot; ????
 
Do góry Bottom