>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

jaką ligę wybrać??piłka nożna

damage19 0

damage19

Użytkownik
Witam, jestem początkujący i chciałbym poznać wasze zdanie jakie ligi typujecie gdzie jest mało niespodzianek itd. głównie to interesuje Europa,
chodzi mi oczywiście o piłkę kopaną ;)
 
B 4

bongo84

Użytkownik
to ze jest duzo niespodzianek to wcale nie problem bo jak sie zna na danej lidze mozna to latwo obrocic na swoja korzysc
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Proponuję wybrać ligę w której czujesz się najlepiej tzn. masz o niej duża wiedzę , informacje o klubach, kontuzjach itp. Bo tylko na takich ligach zarobisz. Toto-Lotek nie jest tutaj wskazany przegrać nawet najprostsze 2 zł jest łatwo ale zainwestować i nie stracić 2 zł to jest już bardzo duża sztuka.
Pozdrawiam.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Angielska Premier League, hiszpańska Primera Division i ewentualnie niemiecka Bundesliga oraz holenderska Eredivisie. Staraj się nie grać francuskiej i włoskiej ligi.
Do tego teraz już końcówka sezonu, więc niespodzianek może być więcej.
 
half 4

half

Użytkownik
Dołączam się do słów artsika Bundesliga to cuda na kiju. Mogę się założyć, że bardzo często zawala ona wielu osobom. Mecze są na ogół bardzo wyrównane i często dochodzi do remisów. Moim zdaniem nie ma ligi w której nie ma niespodzianek. Zawsze znajdzie się jakieś spotkanie które było &quot;pewniakiem&quot;, a na koniec okaże się, że niestety - &quot;Znowu jeden mecz&quot;. Piłka nożna to taki sport, że czasem każdy może wygrać z najlepszą drużyną.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chyba ekstraklasa to najgorsza liga do obstawiania z pośród wszystkich wyżej wymienionych. Nie dość ,że underowa to od groma niespodzianek.
Np. Zespoły są przed szansą bycia liderem i tracą ją niejednokrotnie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
- La Liga - stawiaj na Barce i na Real,
- Premiere League - niema słabych drużyn, każdy może wygrać z każdym jednak przyglądając się meczom czołówki można coś wytypować
- Bundesliga - ogólnie pierwsze 8 drużyn są mocne, jednak często występują zwyżki i spadki formy
- Seria A - wszystko ok jak stawisz z podpórka (1X/X2)
- Ligue 1 - ostatnio pełna niespodzianek, drużyny grają w kratkę, ale czasem też da się coś trafić

a najważniejsze to oglądać mecze :].
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Wszyscy mówią o głównych ligach typu Anglia, Niemcy, Hiszpania, Włochy. A co z tymi niższymi? To jest dopiero maszynka do robienia pieniędzy ???? Mi osobiście najlepiej poza Premier League i Serie A obstawia się ligę Walijską - na niej zarobiłem sporo gotówki tylko trzeba troszkę poanalizować, jak przy każdym meczu, za dużo niespodzianek tam nie ma przynajmniej mnie one omijały :p Poza tym liga Belgijska i niższe z Anglii.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Po pierwsze to wybierz taką którą najbardziej lubisz znasz się na niej, masz najwięcej żródeł informacji nie tylko linki czy TV ale ziomków w poszczególnych miastach czy jeszcze coś z czego nie wszyscy korzystają lub nie mają do tego powszechnego dostępu.
 
Do góry Bottom