>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jackpot Grand 15 free RTG

Status
Zamknięty.
C 339

chablo

Użytkownik
Mogą być problemy. Jest zasada u nich, że 1 kod no deposit, depozyt i wtedy można użyć następny kod no deposit. Ale bywały przypadki, że wypłacali mimo użycia kilku kodów bez depo. A na chacie co powiedzieli?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Właśnie jestem po rozmowie z babką. Najpierw powiedziała, że mogę wypłacić. Jak jej sam powiedziałem, że najpierw dostałem kod na chacie (chociaż mówiłem do gościa żeby nie dawał) a później użyłem kod z ich strony www, to powiedziała że nie wypłacę. A mogę spróbować zrobić jakiś mix tej wygranej kasy z wpłaconą kasą, czy nic to nie da? Np. typu dopłacić swojej kasy i obrócić raz całość?
 
M 86

masarro1

Użytkownik
Mam podobną sytuację w onbling zamrożone 300 $ w classy coin 170$ i też nie chcą wypłacić, może ktoś zna sposób na ominięcie tego, może jakaś wpłata właśnie i wzięcie 100% bonus i próba obrócenia??
 
R 62

riki

Użytkownik
Massaro napisz do supportu na maila. Mi na czacie też pisali że nie wypłacę, a napisałem do supportu mailowego i odpisali mi że mogę wypłacić bez problemów i wypłaciłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 861

amigo007

Użytkownik
Dobra ja się zgrałem do 0. Kij im w oko :) Gdybym dograł do max wypłaty bonusa 75 usd, to może bym zaryzykował 25 USD wpłaty. A tak jak miałem 30USD to 70 dolarów bym im nie wpłacił, tym bardziej że były by kłopoty z wypłatą. Mojego depozytu nigdy nie zobaczą. 1-szy raz obróciłem w RTG bonus (od 2 lat mam konta w 4 innych RTG). I w przeciągu tego czasu z około 15 no deposit nigdy nie obróciłem. 1-szy raz obróciłem i tych ugranych groszy też nie dali wypłacić. Odpuszczam sobie kasyna tych sieci :cool:
 
M 86

masarro1

Użytkownik
Nie , nie robiłem swoich depozytów z Classy coin wypłaciłem rok temu z nd i teraz nie chcą z tego tytułu wypłacić, natomiast onbling ostatnio wykorzystałem nd ale max wypłata była 35$ to sobie mysle malo nie warto wplacac swojego siana, dlatego wzialem drugi nd i chcialem zsumowac dwa ale okazuje sie ze nie mozna tak...
Riki dzięki za radę może się uda
pozdro!
 
david295 80

david295

Użytkownik
Pomoze mi ktos z weryfikacja ? Wyslalem komplet dokumentow, zlozylem depozyt i dostalem taki email
Dear Dawid,

Thank you for sending in your faxback form.

Unfortunately your faxback form cannot be approved at this time. Some of your documents are missing and we need clear copies of other documents.

Please send in copies of the following, and I will happily approve your faxback form.

  • Any one (clear copy) from the following documents with your name, address and date (within the last 3 months) &lt;wbr&gt;
    • A Recent Bill (Gas • Water • Electric • Phone • Cable)
    • A Recent Statement (Bank • Credit Card • Loan)
  • Clear copy of the attached faxback form completed and signed
  • The colored scan of a void check


Additionally, should you have further questions, please don&#39;t hesitate to contact us.

Kind regards,

Eli
Finance

Co mam im jeszcze wyslac ? czy kopie dokumentow moga byc czarno-biale ?
 
A 37

andr_w

Użytkownik
Jeżeli im wysłałeś dokumenty tylko wersji elektronicznej to wydrukuj jeden w kolorze i zeskanuj najlepiej zeby jeszcze było widać zagięcia w pół kartki. Też coś podobnego miałem, powinno pomóc.
 
david295 80

david295

Użytkownik
Po kilku tygodniach przesylania dokumentow i dogadywania sie z nimi, stwierdzili ze zamykaja moje konto i zrobia mi zwrot srodkow. Pieniadze mialy byc w 10 dni roboczych. Czekam od 33 dni, pisze do nich i nic. Niech chociaż oddadza depozyt. Na konto nie moge sie zalogowac. Da sie cos z tym zrobic ? Prosze o pomoc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom