>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami IX runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
K 2,6K

kalus46

Użytkownik
⦁ Oferty "Handicap" wymagają, aby wszystkie zaplanowane biegi zostały zakończone, aby zakłady były ważne, z wyjątkiem tych wydarzeń, których wynik został już ustalony przed przerwaniem i/lub jakakolwiek kontynuacja gry nie mogłaby przynieść innego wyniku niż te oferty, które zostaną odpowiednio rozliczone. Patrz przykłady z sekcji tenisowej.

tak maja w regulaminie.
Ja zagralem Sparta (-20,5) na 1 i mam przegrany, wiec troche sie chyba kloci z ich regulaminem albo cos zle rozumiem
witam
tez zagrałem grubiej handicapy na unibecie i napisalem juz na angielskim czacie o reklamacji. Teraz czekam na godzine 10 bo bedzie jeszcze polski czat aktywny. Z regulaminu wynika, ze wszystkie biegi musza byc rozegrane.
 
K 2,6K

kalus46

Użytkownik
jak ktos ma zagrany handicap w druga strone i po kursie 1 to prosze o przeslanie go tutaj. Czekam teraz na maila od dzialu sportowego
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
jak ktos ma zagrany handicap w druga strone i po kursie 1 to prosze o przeslanie go tutaj. Czekam teraz na maila od dzialu sportowego
Zwroty unibet zrobi za ten zakład.Oni zawsze źle rozliczają jak przerwane zawody.To samo miałem w meczu wcześniej rozegranym krosno -gorzów -na początku było przegrane potem poprawili na zwrot
Post automatycznie złączony:

Zwroty unibet zrobi za ten zakład.Oni zawsze źle rozliczają jak przerwane zawody.To samo miałem w meczu wcześniej rozegranym krosno -gorzów -na początku było przegrane potem poprawili na zwrot
Mają w regulaminie ,że w przypadku przerwania i zaliczenia zawodów handi- nie ważne ,a zakłądy na mecz ważne
 
G 127

gruchagruchsonn

Użytkownik
witam
tez zagrałem grubiej handicapy na unibecie i napisalem juz na angielskim czacie o reklamacji. Teraz czekam na godzine 10 bo bedzie jeszcze polski czat aktywny. Z regulaminu wynika, ze wszystkie biegi musza byc rozegrane.
Witam. Unibet rozliczył mi jaka przegrana. Miałem zagrane -20.5 na Wrocław. Pisałem z nimi na czacie i dostałem maila ze rozliczyli prawidłowo...powołali się na jakiś punkt w regulaminie który nie ma nic wspólnego z żużlem. Odpisałem im cytując, to co wysłaliście wyżej. Nie rozumiem o co im chodzi kompletnie.
 
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Zglosilem sie na livechat, ze zgodnie z ich regulaminem zle rozliczyli, przeslali do dzialu sportowego, czekam na odpowiedz

maja w regulaminie jedna sekcje dotyczaca zuzla i to powinna byc wykladnia do rozliczania zakladow a nie jakies inne podpunkty nieujete w tej sekcji

odwoluja sie niby to handicapow w tenisie ale logika tu jest taka sama
Bylo sporo biegow jeszcze do odjechania wiec teoretycznie wynik moglby potoczyc sie zarowno w jedna i druga strone - a skoro tak to z regulaminu wynika ze zwrot
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Kolodziej dziś nie jedzie w Częstochowie. Handicapy już poszły mocno w górę. Chyba nie trzeba nic mówić jak duże jest to osłabienie dla przyjezdnych. Szykuje nam się porządne lanie.
Wlokniarz -26,5 @2.20 Superbet żenująca postawa gospodarzy przy takich brakach kadrowych Leszn
 
Ostatnia edycja:
B 38K

bosky

Użytkownik
Miedzinski over 2.5 2.00 forbet
Wlokniarz -24 1.9 bet365

Wow, tak liska linia na Miedzinskiego przy - przepraszam za wyrazenie - szrocie, jaki wystawia Unia Leszno to kryminal. Bukmacherka nauczyla mnie wiele pokory, wiec nigdy nie napisze czegos w stylu "stawiam dom", ale nawet na samych zawodnikach swojej druzyny Adrian moze te 3 punkty ukulac. Do tego zna ten tor i powoli gdzies widac u niego jakies promyki nadziei. Szczerze mowiac przy calym pogromie jaki spotka dzisiaj najprawdopodobniej Unie Leszno wystarczy jedno 4:2 i "dwojka" Miedzinskiego aby ten typ w zasadzie wszedl.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +196
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Smektała (-1.5) - Lidsey [1] 1.85 forbet
Smektała jechał i się skichał. Czarna seria dziś 🙈

Smyk ostatni mecz całkiem obiecujący wynik. Może w końcu coś drgnęło, może w głowie coś się odblokowało. Dziś Leszno potężnie osłabione, a on tu w Częstochowie przecież jeździł, zna ten tor, więc kto, jak nie on ma powalczyć o to, by Leszno wyszło z trzydziestki w tym meczu. Liczę na jego dwupunktową zdobycz dzisiaj, co myślę pozwoli by ten typ rozliczyć na plus.
 
Ostatnia edycja:
Q 11,4K

quatr0

Użytkownik
Dudek - over 7,5 @1,57 STS ⛔
Z taką jazdą to Dudek za rok w pierwszej lidze...

Nie zdążyłem z typem na mecz w Częstochowie, ale polecam ten typ do jakiegoś dubla. Dudek w tamtym roku na torze w Lublinie 10 punktów. Patryk radzi sobie coraz lepiej, zarówno w lidze jak i w Grand Prix zdobywa coraz więcej punktów. Widziałem go na żywo w IMP na torze w Rzeszowie, gdzie był bardzo szybki i zdobył 11 punktów. Patrząc na układ ma biegi gdzie ma chociaż dwóch równych sobie lub słabszych przeciwników. Jeśli nie będzie żadnych taśm, wykluczeń, defektów to myślę że w 5 startach powinien pokryć linię.
 
Ostatnia edycja:
B 45,5K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
O ile pamiętam to Patryczek ma kontrakt na jeszcze jeden sezon. Nikt go nie kupi oprócz ewentualnie Falubazu nikt nie kupi kota w worku za te pieniądze co on chce za punkt. To miernota jest
 
Q 11,4K

quatr0

Użytkownik
C
O ile pamiętam to Patryczek ma kontrakt na jeszcze jeden sezon. Nikt go nie kupi oprócz ewentualnie Falubazu nikt nie kupi kota w worku za te pieniądze co on chce za punkt. To miernota jest
Czyli jeszcze jeden sezon w Toruniu jeśli się go nie pozbędą i jak Falubaz się utrzyma w Ekstralidze to pewnie go wezmą jako wychowanka a jak nie to 1 liga.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom