>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami IX runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy o IX rundzie PGE Ekstraligi:

9.06.2023, godz. 16:30 Sparta Wrocław - GKM Grudziądz
9.06.2023, godz. 19:15 Stal Gorzów - Wilki Krosno
11.06.2023, godz. 16:30 Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno
11.06.2023, godz. 19:15 Motor Lublin - Apator Toruń
 
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Sadurski (Krosno) poniżej 1.5 pkt 2.10 (sts) (1 pkt)

Sadurski po dobrym początku bardzo mocno obniżył loty. Jego ostatnie występy ligowe to: 0 punktów w Częstochowie (na nie najmocniejszych juniorów Halkiewicz-Karczewski), 1 pkt u siebie z Gorzowem i 1 pkt we Wroclawiu (na upadku Andrzejewskiego).
Tor w Gorzowie jest zupełnie inny niż Krośnie. Sadurski woli przyczepne, trudniejsze tory, a dzis przy tej temperaturze będzie beton. Do tego w lidze na Jancarzu często nie startuje, a po stronie rywali bardzo dobra para Paluch - Bartkowiak.

Uklad biegów dla Sadurskiego jest taki:

2 bieg: Bartkowiak, Paluch, Zieliński (Bańdur?)
4 bieg: Paluch, Kasprzak, Fajfer
10 bieg: Vaculik, Lebiediew, Jasiński

W składzie Krosna nie ma najlepszego juniora Bańdura. Może on być na rezerwie i w przypadku słabszego startu Sadurskiego to go zastąpić po dwóch biegach. Ja idę w kierunku Sadurskiego i nie widzę jego 2 punktówna tym trudnym dla niego terenie.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +707
W 5,9K

with_taste

Użytkownik
Pawlicki + Pludra - Kowalski + Tarasenko 2 2.20 etoto

Fajny kurs moim zdaniem, który ma prawo wejść. Piter sam publicznie mówi, że Olympico wciąż sprawia mu problemy, a mecz z Wilkami nie jest chyba żadnym wyznacznikiem. Pludra na wyjazdach zakręci się w przedziale 3-4 punkty, a i lubi zdobyć jakąś literkę. Wadim wygląda bardzo fajnie na wyjazdach w tym sezonie, ma biegi z juniorami i Jakobsenem ( tu może być szybką zmiana). Kowalski poza biegiem nr 2 jedzie w obligatoryjnych vs Czugunov i niepewny na wyjazdach Dzik + Czugunov i Łobodziński.
Może tu się zakręcić w okolicach +1/-1 a po takim kursie próbuje.

Pozdro!
 
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Czugunov under 5.5 w fortunie po 1.55.❓ Niby znajomość toru, ale to żaden argument, bo gleb w słabej formie. Niby ostatnio dobrze pojechał u siebie, ale to żaden wyznacznik. Teraz ma za przeciwników takich kozaków w każdym biegi, że głowa mała. A jak zawali jakiś bieg, to jeszcze taktyczna za niego dadzą. Do tego można dodać Kowalskiego over 5.5. ✅On może tu każdego z seniorów Grudziądza objechać. Jeszcze jak będzie pewny bonus, to może dostanie szanse w 4 biegu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Jasinski (-0.5) - Milik 2 1,95 Forbet 5-6

Nie bede ukrywal, to moze nie byc popularny bet, ale wydaje mi sie naprawde niezly. Milik Gorzow moze wspominac calkiem nienajgorzej, startowal na tym torze w 2019 i 2018 zdobywajac (jak to zazwyczaj on) trojki i zera (7 i 6 punktow). Nalezaloby sie zastanowic ktory Milik jest lepszy - dawny (z wymienionych lat), czy obecny. Moim zdaniem Vaclav ma naprawde przyzwoity sezon i jest w stanie spokojnie dociulac do podobnego pulapu punktowego, jak w wymienionych sezonach. Co do Jasinskiego - duzy potencjal, malo punktow. W kazdym kolejnym meczu sezonu liczylem, ze bedzie lepiej i zasadniczo po prostu nie jest. Gorzow na razie wygral wysoko z mocno oslabionym Lesznem, ale juz z Grudziadzem, ktory co do zasady nie radzi sobie na Jancarzu bylo 51:39. Moim zdaniem - to 51:39, to sufit Stali w spotkaniach z rywalami w pelnym skladzie. Wiktor jest najslabszym seniorem Stali, stad koleja rzeczy bedzie pierwszym do oddawania punktow. Stawiam w tak ustalonej parze na Czecha, zwlaszcza z ta podporka +0.5. Zeby analiza byla pelna nalezy rowniez napomknac o dzwonie Wiktora w Lesznie. Jechac jedzie, ale w finale IMPu byl dosc niemrawy. polowe punktow zrobil w pierwszym starcie kiedy mial fajne czwarte pole.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +707
S 2,2K

stichauer

Użytkownik
Czugunow -4.5 2.01 sts
Gleb cholernie trudne biegi

Bieg juniorski Gorzów(-3.5)- Krosno 1 sts 2.38
Sadurski ostatnio pod formą, myślę że 5-1 w biegu juniorskim jest bardzo realne, po takim kursie biorę
 
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Pedersen over 6,5 pkt @1,50

Taka linia na lidera Grudziadzan chyba ostatnio była gdy był juniorem. na 5 biegów wystarczą dwie ,, dwójki ''i trzy ,, jedynki''. Układ biegów ma mocny w każdym biegu ma gwiazdy przeciwko sobie ale jeśli on tej lini nie pokryję to GKM nie wyjdzie z 30tki. Wydaje się że Pedersen wraca do dobrego pewnego ścigania nikt nie oczekuję w jego wieku kompletów ale sądze że te 10 pkt co mecz będzie zdobywał.
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Pedersen over 6,5 pkt @1,50

Taka linia na lidera Grudziadzan chyba ostatnio była gdy był juniorem. na 5 biegów wystarczą dwie ,, dwójki ''i trzy ,, jedynki''. Układ biegów ma mocny w każdym biegu ma gwiazdy przeciwko sobie ale jeśli on tej lini nie pokryję to GKM nie wyjdzie z 30tki. Wydaje się że Pedersen wraca do dobrego pewnego ścigania nikt nie oczekuję w jego wieku kompletów ale sądze że te 10 pkt co mecz będzie zdobywał.
ja po 1.85 pobieram over 7.5 pkt w fuksiarzu, gdzie są liczone wszystkie biegi, czyli mamy aż 6 biegów, bo jestem niemal pewny, że Nicki pojedzie z RT, gdzie wejdzie na bieg po łatwe 3 pkt, to wtedy będziemy potrzebować tylko 5 pkt w aż pięciu biegach. Chłop ma swoje humorki, ale jego ego nie pozwala być na dnie tabeli pod względem wyników.
 
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Tylko uważajcie, bo we Wrocławiu nad torem przeszła burza i mocno lało, teraz dalej trochę kapie. Czy Nicki da radę w tych warunkach? Może być różnie
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Nie wiadomo do końca czy spotkanie dojdzie do skutku po przejściu ulewy, ale zaryzykuję jedno zdarzenie.

przynajmniej trzech zaw. Wrocławia zdobędzie 11 lub więcej pkt. (musi zostać rozegranych 15 wyścigów)

NIE @ 2,22 STS


NrZawodnik1234567Suma
9Tai Woffinden1*304 +1
10Daniel Bewley22*37 +1
11Artiom Łaguta235
12Piotr Pawlicki314
13Maciej Janowski1034
14Mateusz Panicz1001
15Bartłomiej Kowalski336

Szło obiecująco...


U konkurencji mamy podobny bet z bardzo podobnym kursem (2,25) tylko, że linia jest obniżona o jeden punkt. W zespole Sparty każdy senior na papierze może pokusić się o dwucyfrowy wynik. Pewnym jest, że będą odbierać sobie wzajemnie pojedyncze punkciki, a ja liczę do tego na przysłowiowego farta w postaci literek i przede wszystkim na dodatkowe biegi juniorki przy nie oszukujmy się wyniku bardzo wysokim w kierunku gospodarzy.

Do tej pory trzech zawodników Sparty u siebie zapunktowało na tym poziomie tylko raz w II kolejce w spotkaniu z leszczyńską Unią. Po takim kursie zaryzykuję.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Tylko uważajcie, bo we Wrocławiu nad torem przeszła burza i mocno lało, teraz dalej trochę kapie. Czy Nicki da radę w tych warunkach? Może być różnie
Z tego co piszą ludzie, to w dzielnicy ze stadionem krótka burza była, owszem, ale pomiędzy godz. 13 a 14, od tamtej pory nie pada. Kwestia jak się uwiną z torem.
 
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Sadurski (Krosno) poniżej 1.5 pkt 2.10 (sts)

Sadurski po dobrym początku bardzo mocno obniżył loty. Jego ostatnie występy ligowe to: 0 punktów w Częstochowie (na nie najmocniejszych juniorów Halkiewicz-Karczewski), 1 pkt u siebie z Gorzowem i 1 pkt we Wroclawiu (na upadku Andrzejewskiego).
Tor w Gorzowie jest zupełnie inny niż Krośnie. Sadurski woli przyczepne, trudniejsze tory, a dzis przy tej temperaturze będzie beton. Do tego w lidze na Jancarzu często nie startuje, a po stronie rywali bardzo dobra para Paluch - Bartkowiak.

Uklad biegów dla Sadurskiego jest taki:

2 bieg: Bartkowiak, Paluch, Zieliński (Bańdur?)
4 bieg: Paluch, Kasprzak, Fajfer
10 bieg: Vaculik, Lebiediew, Jasiński

W składzie Krosna nie ma najlepszego juniora Bańdura. Może on być na rezerwie i w przypadku słabszego startu Sadurskiego to go zastąpić po dwóch biegach. Ja idę w kierunku Sadurskiego i nie widzę jego 2 punktówna tym trudnym dla niego terenie.

Powodzenia


Wiecie co jest dobre że kurs aż tak się zmienił że Mazinho pisze że u Sadurskiego poniżej 1,5 jest 1,57 a powyżej 2,22 , oczywiście w STS takie aż wahania od rana , nie chce Mi się wierzyć ale Ja akurat gram że Krzysiek Sadurski zdobędzie powyżej 1,5 pkt kurs 2,22 w STS, czym się sugeruję?, tym że juniorzy z Gorzowa też nie jeżdżą jakoś rewelacyjnie, fakt jadą u Siebie ale z ich dyspozycja jest różnie. Paluch też obniżył loty, Bartkowiak potrafi przywieźć 2 pkt jak i 0 pkt. co do wspomnianego Sadurskiego jedzie dzisisj na nowym silniku i liczę że odnajdzie właściwe kąty na gorzowskim owalu i wróci do dyspozycji z początku sezonu. Wystarczy że w młodzieżowym biegu przywiezie 2 pkt , a uważam że stać go na taki rezultat. Starty ma dobre więc jest ku temu optymizm
Post automatycznie złączony:

 
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Mialem Kowalskiego over 5.5. Zdobywa typ 6,mecz zaliczony, a zdarzenie z kursem 1 w sts. Nosz kwa mać, to jest złodziejstwo.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Daleko mi aby buka bronić, ale Panowie... Regulamin został zaakceptowany, a on nie jest wiedzą jakąś tajemną...

13.17.
Żużel 13.17.1. Zawody Drużynowe:
Zakłady z handicapem oraz na wynik klasyfikacji są rozstrzygane zgodnie z oficjalnymi zasadami zawodów. Co najmniej 12 wyścigów musi zostać zakończonych aby zakłady Handicap oraz Poniżej/Powyżej (granicy) były ważne. Jeśli zawody są przerwane zanim 12 wyścigów zostanie ukończonych, wtedy wszystkie zakłady z handicapem oraz zakłady Poniżej/Powyżej są nieważne.

Rozumiem rozgoryczenie ale od złodziei i szmaciarzy od razu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +281
M 0

murej

Użytkownik
To i tak dobrze że wam jako zwrot rozliczyli
Mi rozliczyli h2h jako przegraną gdzie Bewley jechał 3 wyścigi a Łaguta 2 mimo że w regulaminie nawet nie jest napisane co w takich przypadkach

Dla mnie to śmiech
 

Załączniki

S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Orientuje się ktoś, jak Unibet rozlicza handicap, jesli mecz bedzie przerwany po 9 biegu?
⦁ Oferty "Handicap" wymagają, aby wszystkie zaplanowane biegi zostały zakończone, aby zakłady były ważne, z wyjątkiem tych wydarzeń, których wynik został już ustalony przed przerwaniem i/lub jakakolwiek kontynuacja gry nie mogłaby przynieść innego wyniku niż te oferty, które zostaną odpowiednio rozliczone. Patrz przykłady z sekcji tenisowej.

tak maja w regulaminie.
Ja zagralem Sparta (-20,5) na 1 i mam przegrany, wiec troche sie chyba kloci z ich regulaminem albo cos zle rozumiem
 
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Daleko mi aby buka bronić, ale Panowie... Regulamin został zaakceptowany, a on nie jest wiedzą jakąś tajemną...

13.17.
Żużel 13.17.1. Zawody Drużynowe:
Zakłady z handicapem oraz na wynik klasyfikacji są rozstrzygane zgodnie z oficjalnymi zasadami zawodów. Co najmniej 12 wyścigów musi zostać zakończonych aby zakłady Handicap oraz Poniżej/Powyżej (granicy) były ważne. Jeśli zawody są przerwane zanim 12 wyścigów zostanie ukończonych, wtedy wszystkie zakłady z handicapem oraz zakłady Poniżej/Powyżej są nieważne.

Rozumiem rozgoryczenie ale od złodziei i szmaciarzy od razu...
Ok dzięki za info. Regułamin regulaminem, ale jeśli zawodnik zdobywa odpowiednią ilość punktów, mecz się odbył, to logiczne jest to, że zakład powinien być rozliczony na plus. No ale co zrobić. Regulamin bardziej życiowy ma tu Unibet z tego co widzę, ale kolega powyżej źle zrozumiał jego zapis. Mecz mógł się potoczyć jeszcze tak, że Sparta mogła osiągnąć +20 lub nie, dlatego nie rozliczyli tego.
Ale z tym, że zawodnik zdobywa więcej punktów i rozliczają, jako przegrany, to już straszny przypał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom