>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IX kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy, rozmawiamy i wymieniamy spostrzeżeniami na temat dziewiątego ekstraligowego weekendu.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

11.06.2021
eWinner Apator Toruń - Betard Sparta Wrocław, godz. 18.00
Fogo Unia Leszno - Eltrox Włókniarz Częstochowa, godz. 20.30

13.06.2021
Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów, godz. 16.30
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra, godz. 19.15
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Idę w overy juniorów. Mój główny typ to Świdnicki a za drobniej Lewy.

Świdnicki over 1,5
1,8 sts

do tego
Lewandowski over 2,5
2,33 sts


Świdnicki to nie żaden leszcz a Pludra z Ratajczakiem to żadne kocury żeby Mateusz nie zrobił dwóch punktów. Ma dwie duże szanse na punkty - bieg juniorski i bieg nr 12 (oczywiście może w 12 być zmieniony z taktycznej ale nie sądzę by była taka konieczność):
2. Ratajczak, Miśkowiak, Pludra, Świdnicki
7. Świdnicki, Kołodziej, Lindgren, Saifutdinov
12. Jeppesen, Ratajczak, Świdnicki, Lidsey

Co do Apatora to mam wrażenie, że młodzi Spartanie wybili się ostatnio na słabych rywalach przez co są nieco przehypowani przez buka. Taki Liszka przykładowo:
5 u siebie z Grudziądzem, 6 w Zielonej Górze, 4 u siebie z Lesznem. Ale wcześniej: 2 u siebie z Gorzowem, 0 w Częstochowie, 1 w Lublinie, 2 w Grudziądzu, 3 u siebie z Toruniem.
Natomiast Toruńska juniorka punktuje głównie u siebie.
Lewandowski: 4 z Zieloną ,4 z Grudziądzem ,3 z Czewą. Myślałem też o overze 1,5 Żupińskiego ale niestety tutaj czysto intuicyjnie, trudno tu jakiś argument napisać na korzyść tego typu :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
może zamiast w overy to Toruń młodzieżowy wygrana 2,95 w fortunie. Ja to gram :) Liszka, Curzytek to żadna petarda żeby takie kursy dawać na Toruń Lewandowski u siebie jedzie, oby tylko Żupiński ugrał coś jeszcze
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
może zamiast w overy to Toruń młodzieżowy wygrana 2,95 w fortunie. Ja to gram :) Liszka, Curzytek to żadna petarda żeby takie kursy dawać na Toruń Lewandowski u siebie jedzie, oby tylko Żupiński ugrał coś jeszcze
No właśnie ten Żupiński jest zbyt niepewny :D Ale oczywiście value jest jak najbardziej.

btw. na forbet jest 3,2 na Toruń w juniorskim.

ed:

Smektała over 6,5
1,75 ewinner

Dla Smektały to żaden wyjazd a mecz domowy. 7 punktów to wcale nie taka wysoka linia a rywale następujący:
1. Madsen, Saifutdinov, Smektała, Lidsey
5. Lidsey, Smektała, Doyle, Woryna
8. Smektała, Pawlicki, Woryna, Pludra
13. Kołodziej, Lindgren, Pawlicki, Smektała
no i pewnie w nominowanych
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
W 71

whitered1920

Użytkownik
Janowski over 11.5 1.78 efortuna
Smektała over 6.5 1.75 efortuna



Janowski jest w piekielnie mocnej formie. Ostatnie 6 meczy powyżej 11 punktów. Przypomnieć trzeba dwa turnieje Grand Prix z ubiegłego roku gdzie zrobił 16 i 17 punktów.
Lubi tor w Toruniu to widać. Sparta rozjedzie Apator.


Smektała wraca na swoje stare śmieci. Zapewne ciężko będzie mu poradzić sobie z presją walki ze swoim macierzystym klubem. Wyjazdy mu nie wychodzą, lecz na swoim torze, który zna jak własną kieszeń te 7 punktów powinien zrobić.


.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Ja myślę że dzisiaj prócz Janowskiego dobrze może pojechać dwóch zawodników , i moje 2 typy dotyczą pierwszego meczu Apator- Betard Wrocław, pierwszy typ to J.Holder- Lambert typ 1, kurs 1,60 Forbet,⛔ ( niestety Jack zawiódł dzisiaj na całej linii) drugi typ A. Łaguta over 10,5 kurs 1,70 Forbet,✅ ( Artiom tak jak myślałem pojechał znakomite zawody) Łaguta klasa sama w sobie , od początku sezonu w formie, i tor w Toruniu jeden z jego ulubionych, Jack Holder w tym sezonie prezentuje się lepiej niż Lambert i myślę że dzisiaj to potwierdzi, kolejne dwa typy z Meczu Leszno - Częstochowa ,zdarzenie: Pawlicki (-1,5) - Smektala typ 1 kurs 1,60 Forbet,⛔ ( przeliczyłem się co do Piotra, kolejny słaby występ, a Bartek pojechał swoje) myślę że pomimo ze Pawlickiemu odejmujemy 1,5 punkta będzie dzisiaj punktował lepiej od Bartka , ktoś powie że Bartek jedzie u Siebie, ale myślę że Pawlicki już gorzej nie pojedzie niż do tej pory, mam nadzieję że występ w Półfinale IMP w Gnieźnie i druga lokata są zwiastunem powrotu do dobrej dyspozycji, występ w Szwecji również udany. Drugi typ Miśkowiak over 6,5 kurs 1,60 Forbet⛔ ,( niestety tylko 6 pkt) Kuba jeździ od początku sezonu bardzo dobrze, i myślę że dzisiaj to potwierdzi, 2 pierwsze biegi szansa na 5 pkt , a później myślę że też pojedzie za seniorów i liczę na 5 startów Kuby i oczywiście , ze zdobyczą punktową. Powodzenia dla grających i Zieloności 😊
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Tak na szybko:
Doyle - Lindgren 1 @1.66 bet365 12:8

Doyle ostatnio naprawde ladnie jedzie i ciagnie Leszno do przodu. Do Lindgrena w tym sezonie nie jestem przekonany, w skladzie typowany do roli lidera obok Madsena , a ma problemy zdobyc dwucyfrowe wyniki.

Miskowiak under 9 @1.90 bet365. 6

Misiek ostatnio w super formie, super sprzet ma ktory ciagnie. Jedyny problem u niego to taki , ze musi dobrze wyjsc ze startu bo wyprzedzanie na trasie nie idzie juz mu tak dobrze i czasem jak jedzie ostatni ,to juz nie zagraza nikomu innemu.
Tutaj licze wlasnie ze Kuba nie bedzie spasowany z torem przygotowanym pod leszczynian i bedzie mial problemy pokazac taka jazde jak w ostatnich meczach. Poza tym przeciwnik wagi ciezkiej.

Unia -6 @1.90 bet365 47:43

Jestem przekonany , ze Unia przygotowala sie do meczu solidnie i chca pokazac dzis , ze sa mocni mimo ostatnich porazek.
49 pkt do zdobycia hmm no jest kim. Pawlicki jak pojedzie na swoim poziomie to bedzoe ok
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
furman19 928

furman19

Użytkownik
Częstochowa win 2.85
Zakład na zywo na Czewe, przy wyniku 20;22 dla mnie to teraz Czewa faworytem. Gospodarze zagubieni , Emil bardzo wolny, juniorzy gorsi, poza Kolodziejem, Doyle i Lidsey nie ma kto jechać. Lingren w drugim starcie bardzo szybki, mecz na styku ze wskazaniem na gosci .
 
power30 18K

power30

Forum VIP
W Lublinie dość deszczowo (wg prognoz), tak więc tor będzie nieco przyczepny. Jutro te opady mają być nieco mniejsze. Prawdopodobnie dzisiejszy SEC zostanie przełożony na jutro, co sprawia iż gospodarze pojadą bez Michelsena, za którego będzie Z/Z. Czy czwórka seniorów pojedzie na poziomie Duńczyka, który ostatnio nieco na przyczepniejszym torze spisywał się najlepiej i to głównie dzięki niemu Lublinianie wyszli z 30. Na takim torze Lublinianie tracą swój główny atut. Po takim kursie sądzę, iż warto iść w stronę Gorzowian. Zabezpieczę się jeszcze dodatnim handi.

Gorzów @ 4,0
Gorzów (+6,5) @ 1,8 ewinner
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Karczmarz under 3.5 sts kurs 1.62
Nie ma.sie nawet tu na czym oprzec gdzie robic pkt i na kim...juniorka Lublina ostatnio coraz lepsza...i jesli nje zdarzą sie jakjes darmowe pkt to nie ma opcji aby przekroczyl te linie...

Nowacki under 1.5 kurs 1.42 sts do dubla mysle ok
D.Zielinski over 2.5 kurs 2.01 po takim kursie zal nie spróbowac...szansa ze zalatwi to w mlodziezowyn lub poprostu 2 i potem 1 na juniorze Falubazu...sam jestem ciekaw jak to wyjdzie ale kurs zacny...
Ragus under 2.5 kurs 1.75 sts
Wyjdzie brak doswiadczenia tak mysle,zaryzykuje...tor trudny i presja ogromna dzisiaj,a kurs fajny...pewnie tu kolo 2-3oczek sie zakreci,ale zaryzykuje warto w to wejsc....byc moze Tufft który ma dobre starty odbierze mu punkt...no zobaczymy...
 
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Cyrk na kółkach STS, sprawdzałem ofertę przed godz. 8:00 under 1.5 Nowacki kurs 2.22 po godzinie czasu 1.42 ...
Post automatycznie złączony:

Piotr Protasiewicz over 4.5 STS kurs 1.70 Zgodnie z Planem 10 pkt. (0, 2, 3, 3, 2)

Dziś w Grudziądzu Mecz Sezonu, Mecz o Życie dla obu drużyn jak zwał tak zwał. Protas jedzie dziś pod numerem nr 2. Daje mu to handicap jazdy w biegu nr 12 z dwoma juniorami. Do tego tor w Grudziądzu patrząc po historii startów jest jego ulubionym torem. Punkty na koledze z pary także może Piotr dziś zrobić. Linia 4,5 pkt jak dla mnie bardzo atrakcyjna

Ostatnie starty Protasa w Grudziądzu:
2020: 8+1 (1*, 0, 2, 3, 2)
2019: 6+1 (2, 1*, 3, w)
2018: 10 (2, 3, 2, 0, 3)
2017: 11+1 (2, 2, 3, 2, 2*)
2016: 10+1 (1*, 3, 2, 0, 1, 3)

Tabela Biegowa:

3. Pedersen, Bjerre, Dudek
6. Pedersen, Bartkowiak, Tonder
9. Pawlicki, Lachbaum/Krakowiak, Tonder
12. Bartkowiak, Miesiąc, Tufft
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +46
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Grudziądz - Zielona Góra
Typ 2
Kurs 4,5
Buk eWinner Długo dziś nie zasne ale nie z powodu minusa bo kto mecz oglądał mógł sobie kontrować do zwrotu stawki jak chciał. Dziś na tym torze nie szło wyprzedzać i dziś będę śnił co by było gdyby Dudek zamknał Pedersena.

Zacznę dziś od swoich przewidywań - jak dla mnie GKM nie wygra już w lidze żadnego meczu. Coś w tej drużynie jak dla mnie pękło. Od afery z Ryszardem gdzie juniorzy jadą dużo gorzej, po coraz bardziej egoistyczne zachowania Pedersena gdzie wozi już każdego z pary. Na atmosferze kończąc gdzie w ostatnim meczu pojechał Kasprzak co dodatkowo pokazało że nie widać w tym sensu, bo jeśli stawia się na Pawła to trzeba mu dać jeździć a nie dawać Kasprzaka który w takiej formie nie miał prawa odbudować się we Wrocławiu i oglądaliśmy żenujący występ. Sam Paweł przyznał, zr to go bardzo zabolało i nie rozumie decyzji trenera.

No i jak jesteśmy przy Miesiącu twierdze że ta doklejona glina nie trzyma sie kupy i tak mamy żużlową zbieraninę w rożnej konfiguracji taktycznej. GKM jedzie Pedersenem, który traci mnóstwo punktów na trasie. Ma Bjerre który po świetnym początku gdzie sam przecierałem oczu ze zdumienia gdy walczył jak lew tak ostatnio jedzie tak jak zawsze czyli start i nic więcej jak wyjdzie ze startu tak dojedzie do mety. Przemek się stara lae jednak czegoś mi w nim brakuję od lat. Oczywiście ostatnio mieli trudnych rywali jak Gorzów i Wrocław ale moim żużlowym okiem coś w tej druzynie się nie trzyma kupy.

Po drugiej stronie moralnie zespół uskrzydlony po wygraniu z Toruniem. Może już nie widzę dziś Tondera jako czarnego Konia to bardzo wierzę w Dudka. mimo ze odpadł z IMP to liga a turnieje indywidualne rzadko kiedy się przekładają na siebie. Dudka wspomóc musi Max. Najbardziej w typie boję się o Komandosa bo tu nie ma miejsca na takie wtopy jak z Toruniem gdyż z całym szacunkiem nie wierze w +10 jak ostatnio Tondera bo wtedy łatał go właśnie U24. Protas jak widać odżył po upadku w ćwierćfinale imp i po kilku słabych meczach jedzie tzw swoje. Dlatego dziś idę w zespół który może być drożyną który każdy zawodników może pojechać równo w team spiricie. I właśnie tego nie widzę w Grudziądzu. Każdy jedzie po swoje, Paweł to ze swoimi startami na GKM nie wiele może na trasie zrobić. Lekka przewaga juniorska dla GKM ale juniorzy Falubazu sa nie przewidywalnie niereformowani.

Kazdy z klubów ma swoje bolączki od egoistycznego Pedersena bo zastanawiającego indywidualnie Dudka czy słabego Zagara. Jednak uważam że Faklubaz ma bardziej wyrównany skład i większą szasną na słynne powiedzenie bodajże Andrzjea Huszczy że aby wygrać mecz żużlowy wystarczy 6x8 :) (Dla hien zaznaczam że to zdanie z przymrużeniem oka)

Jak dla mnie potencjał drużyn jest zbliżony więc kurs ponad 4 to zbyt duża rozbieżność.
Waga tego meczu jest bardzo wysoka, dziś Falubaz praktycznie może sobie zapewnić utrzymanie. To nie mecz Dawida z Goliatem to nie mecz kilka lat wstecz gdzie tor w Grudziądzu był zagadką i ogromnym atutem by tak faworyzować gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
GKM -6,5 po 1,92 w fortunie nie pomyliłem się co do Protasa, pomyliłem sie co do Zagara :)

Dziś obie ekipy jadą o życie z tym, że to Grudziądz jest na swoim torze i jest w lepszej sytuacji. Oscyluje dziś wynik w graniach 50:40 , po stronie Falubazu Pepe i Dudek bedą trzymać ten wynik.Grudziądz nie jest słaby. Miesiąc trenował ostatnio bardzo dużo i jeździł bardzo dobrze na treningach, wiec oscyluje dzis,że zrobi koło 7-8 punktów tak bardzo potrzebnych do utrzymania GKMu :)
 
Ostatnia edycja:
power30 18K

power30

Forum VIP
GKM -6,5 po 1,92 w fortunie
Dziś obie ekipy jadą o życie z tym, że to Grudziądz jest na swoim torze i jest w lepszej sytuacji. Oscyluje dziś wynik w graniach 50:40 , po stronie Falubazu Pepe i Dudek bedą trzymać ten wynik.Grudziądz nie jest słaby. Miesiąc trenował ostatnio bardzo dużo i jeździł bardzo dobrze na treningach, wiec oscyluje dzis,że zrobi koło 7-8 punktów tak bardzo potrzebnych do utrzymania GKMu :)
Patrząc na dyspozycje Piotra w tym sezonie to wg mnie odważna teza, iż Protas będzie trzymał wynik :)
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Grudziądz - Zielona Góra
Typ 1 -6.5
Kurs 2.05
Buk Betfan


Szukanie tutaj zwycięstwa gości jest zabawne. Idę mocno w gospodarzy, którzy przypieczętują dzisiaj utrzymanie pewnym zwycięstwem nad słabiutkim Falubazem. Trener Myszy jest spanikowany i od lat nadużywa alkoholu co widać po jego czerwonym nosie. Nie trzyma nerwów na wodzy i prowadzi wojenki z dziennikarzami A jak historia pokazuje z pismakami nikt jeszcze nie wygrał. Trener Ślączka wróci dzisiaj do Miesiąca przygotuje taki tor, że Falubaz nie będzie wiedział w która stronę jechać. Co nie jest trudne bo Falubaz kompletnie bez formy. Zagar, Protas jeżdżą na wysokości dna albo mułu. Fricke próbuje coraz się dopasować do tego duetu co ostatnio nawet przekłada się na Dudka, który obniżył strasznie loty. Jedynie Tonder próbuje ratować ten zespół. No ale serio on ma być liderem? On sam jest zdziwiony tą sytuacją i widać tematem zmęczony co pokazał w ostatnim IMP, gdzie się skompromitował. Juniorka na moje najgorsza w lidze. Ragus to nieporozumienie, objezdzany przez kogo tylko można, Tuft na moje ciut lepszy Ale dzisiaj Denis i Mateusz nie dadzą im szans.
Bjerre, Nicki i łapiący formę Krakowiak załatwią dziś sprawę. Kilka punktów Miesiąca no i kluczowi juniorzy.
Bieg juniorski 1@ 1.75
Podwójne zwycięstwa gospodarzy over 2.5 @2.22
Pedersen wygra w 3 biegu [email protected]
Zegar wygra jakiś bieg - nie @2.30

Więcej pecha to chyba mieć nie można niż Grudziądz. Falubaz oprócz Zegara niesamowicie żałosny. Na moje to obie drużyny powinny spaść po tym co prezentują.
 
Ostatnia edycja:
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
W Lublinie chyba dziś nic nie będzie, właśnie leje.
Na wypadek gdyby jednak jakimś cudem pojechali, albo pojechali w innym terminie:

Vaculik lepszy niż Thomsen po @1.47
Imo do dubla w sam raz
 
M 1,5K

mattor

Użytkownik
co do Protasa to opinia bardzo odważna :) juniorzy GKMu nie są na straconej pozycji w walce z nim;) to on dał powody do zachwytu nad Lewandowskim w Toruniu gdy dał się przywieźć za jego plecami na 5:1 , na trzy mecze wyjazdowe tylko z Lesznem nie zaznał porażki z juniorami;) tak jak wyzej rowniez totalnie nie widzę Tondera i Zagara ,któremu ten tor totalnie nie lezy ,nawet w zeszłym sezonie ,który miał jeden z najlepszych w karierze jedynie 5 pkt i jego punktów wtedy Lublinowi zabrakło (46:44 dla GKM)
,Prze.Pawlicki jest chwalony za swoją postawę ,a jego średnia jest jednak bliska tej Protasiewicza ...
Juniorzy lepsi ,Nicki nie zawiedzie, liczę na punkty Krakowiaka i Miesiąca
GKM dnb @1,35 betfan
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Pompujecie balonik, ale to falubaz dzisiaj bierze :) ode mnie krakowiak Tonder 2. Tonder lubi ten tor, widać ze sprzęt ma z górnej półki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom