>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

IV runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [28.08.2018 - 29.08.2018] REWANŻE

Status
Zamknięty.
pawel1980 53K

pawel1980

Użytkownik
Panie Pawle dla mnie mecz Salzburg - Crvena to ładna podpucha ;) Salzburg na swoim stadionie potrafi rozgrywać wspaniałe spektakle natomiast Crvena to zespół spisywany na straty jednak śmiem twierdzić iż nie są takimi patała... jak się o nich myśli ???? Postanowiłem w tym meczu pograć overka po dość dobrym kursie ...
Salzburg - Crvena Zvezda
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.05
Buk: Totolotek
AEK na swoim stadionie tez byl pewniakiem a mogl nawet przegrac wczoraj,panowie to juz 4 runda a oni daja takie kursy jak wczoraj Fulham z jakims Exter w pucharze anglii czy leicester tez z jakimis amatorami, tylko kombinowane zaklady na te mecze sie oplacaja zadnych samych jedynek w Salzburgu czy PSV.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Benfica tez nic nie gra, robia duzo szumu, a slaba skutecznosc, wygrali tylko u siebie z przestraszonym Fenerhbace, mimo, ze mieli tam duza przewage to ich strzaly wiecej smiechu wzbudzaly niz zagrozenia,a gola zdobyli bo turecki bramkarz puscil slaby strzal,PAOK to taka druzyna, ze moze miec mniej okazji a strzeli kilka bramek, najpewniej tu grac bts, wygrana PAOK z bts tez mozna probowac kurs ponad 6.Grecy awansu juz raczej nie wypuszcza na swoim boisku tak samo jak Dynamo Z.
Jak widać Dynamo już w LM nie ma.
Nie wiem czy oglądałeś pierwsze spotkanie w Portugalii ale Benfica mogła już prowadzić po pierwszych kilku minutach i przez praktycznie całą pierwszą połowę napierali na bramkę gości. Grecy mogą tu mówić o niesamowitym szczęściu, że wywieźli remis z tamtego spotkania. Druga połowa wyglądała już trochę gorzej aczkolwiek cały czas brakowało skuteczności. Dzisiaj faworytem do awansu jest Benfica i myślę, że ogarną to, co mieli zrobić tydzień temu czyli po prostu zwyciężyć. Niech udowodnią swoją klasę. Jak wiemy, każdy gol zdobyty przez portugalski zespół będzie dawał im przewagę jako zdobyty na wyjeździe.
Benfica awans @1.75 unibet
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawel1980 53K

pawel1980

Użytkownik
Nie twierdze ,ze Benfica nie awansuje, ale duzo pewniejszy jest dla mnie bts po wyzszym kursie niz twoj 1.9, PAOK na swoim boisku gra duzo lepiej niz na wyjazach wbil spartakowi trzy gole mimo ze przegrywal 0-2, benfica juz w turcji miala spore problemy, tyle, ze tam mieli wygrana u siebie,tutaj jest inna sytuacja, bo w momencie rozpoczecia meczu awans ma paok,ci z lizbony nie strzelili wiecej niz jednego gola w zadnym meczu el lm, Paok ladowal po trzy spartakowi i bazylei.Podziwiam, ze tak spokojnie wchodzisz w ich awans dla mnie 50/50
a co do dynama to ja wczoraj gralem bts w ich meczu i to mi weszlo,ale wez pod uwage ze chorwaci mieli wczesniej Hapoel i Astane, to kluby z zupelnie innej klasy niz te jakie przechodzili grecy.
 
rekretyper 84,2K

rekretyper

Użytkownik
Wczorajsze spotkania obfite były w rzuty różne(11-12 rr). W każdym spotkaniu awans jest sprawa otwarta, jeden gol i któraś z drużyn już nie będzie miała nic do stracenia i trzeba będzie przycisnąć przeciwnika co daje szanse na rzuty rożne. Osobiście dzisiaj próbuję tripla over 9,5 rr po łącznym kursie 5,60☺.
Niestety PSV-Bate sie nie postarało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: PAOK - Benfica
Typ: 2
Kurs: 2,20
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Wczoraj Szwajcarzy zgodnie z planem, choć trochę żaluję odpuszczenia tego wyższego kursu, no ale ważne że trafione. Dziś idę w inny zespół, który odrabia straty wynikające z bramkowego remisu przed własną publicznością. Benfica była dużym faworytem tego dwumeczu, ale w Lizbonie skończyło się zaledwie 1-1, co w tej chwili promuje PAOK. Sytuacja jest identyczna jak przed meczem Dinamo z Young Boys. Ten 1-1 to znów po prostu efekt pecha i braku skuteczności. Grecy w Lizbonie byli o minimum klasę gorsi, oddali zaledwie 1 celny strzał i cóż, dało im to korzystny wynik. Dlatego liczę, że Benfica dziś już potwierdzi klasę i zamelduje się w fazie grupowej Ligi Mistrzów, bo po prostu bardziej do tych rozgrywek pasuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom