>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

IV Runda kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA + Rewanże (22.08.2024 - 29.08.2024)

scorpio82 509,1K

scorpio82

Best of the Best
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA
Godzina: 20.08 18:00
Spotkanie: Noah - Rużomberok
Typ: Noah DNB
Kurs:
1.41
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Decydująca runda w fazie eliminacji a w omawianej parze mierzą się zespoły które w teorii nie miały prawa się tu znaleźć. Noah wyeliminowało bowiem AEK natomiast Rużomberok Hajduka Split czyli zespoły bardziej uznane i w teorii lepsze. Dziś faworytem zespół gospodarzy który na własnym stadionie może pochwalić się serią 7 kolejnych zwycięstw a tylko w lidze konferencji ma 3 wygrane przy bilansie bramkowym 12-1. Rywale wygrali 2 ostatnie mecze ale wcześniej w 11 meczach wygrali tylko 1 raz. Wygrana w Splicie zakończyła serię 10 meczy wyjazdowych bez zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1944
matty1886 54,7K

matty1886

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA
Godzina: 22.08 18:00
Spotkanie: Legia - Drita

Typ: Legia handicap -1,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: iforbet

Typ : Legia handicap -2,5
Kurs 3,30
iforbet


Analiza:


Ja już teraz gram to grubo, bo kursy spadną. Dwumecz sezonu w kontekscie Legii to było Broendby, teraz trzeba dopełnic formalnosci, ale cały czas byc czujnym. Legia musi zrobic awans, zeby spiął Jej sie budzet.

Roznica w umiejetnosciach, organizacji obu druzyn jest ogromna. Druzyna Drity co prawda przeszła dwie fazy eleminacji pokonujac druzyny z Łotwy i Islandii, ale patrząc na same mecze szczegolnie wyjazdowe, to z Arda na wyjezdzie przegrali, z islandzkim Breidablikiem wygrali wyjad 2:1, gdzie rywal miał według statystyk mnóstwo okazji.
Warto nadmienić, że Drita poprzedni sezon skonczyla w lidze na 3 miejscu m.in za druzyna Llapi, która grała z Wisla Krakow i widzielismy tam poziom kosowskiej piłki.

Nie bede udawał, że wiem cokolwiek o druzynie z Kosowa, bo nie wiem.
Legia wygląda raz lepiej, raz gorzej w tym sezonie, ale tutaj po prostu trzeba wysoko wygrać, bo wyobażam sobie, że przy wygranej jedna bramka wyjazd do Kosowa może być nerwowy i trzeba tego uniknąć.
Pełny stadion, dobra jakosciowo kadra Legii, co daje duzo mozliwosci, bo Gual wciaz nie pokazał super formy, są opcje w ataku z Pekhartem, Kramerem, Nsame. Alfarela i Morishita z ławki dają jakosc, a tacy zawodnicy jak Luquinhas i Vinagre to przy drużynie z Kosowa powinni być kilka poziomów wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1252
stanley-63 1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków : Cercle Brugge
Typ: Wisła over 1.5 gola
Kurs: 3.39
Bukmacher: betters

Wisła ostatnio bardzo skuteczna zarówno w lidze jak i w pucharach , osobiście jestem pod wielkim wrazeniem w meczu półfinałowym LK kiedy to po pierwszym meczu przegrali na Spartaku Trnava 3:1 w rewanżu myślałem że to już jest pozamiatane a tu masz ci babo placek już do przerwy Wiślacy prowadzili 1:0 by w drugiej dołożyc jeszcze jednego gola i wyrównać stan rywalizacji i potrzebna była dogrywka i tu kolejny remis i rzuty karne po których to Wiślacy znależli się w tym fianle , co prawda znowu przeciwnik z większej półki ale gra Wisły może napawać optymizmem i do prawdy aż miło się na to patrzy no i ten bezbłędny Rodado który strzela jak na załowanie i w meczu z Arką kolejne aż dwie bramki tak jak wcześniej z Chorzowskim Ruchem , liczę też że i w tym meczu może coś umieścić w bramce Cercle , a że miło się na to patrzy to ryzykuję i daję dwa gole Wiślaków .
 
no PRO8L3M 35,3K

no PRO8L3M

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Partizan Belgrad - Gent, Gent wygra dowolną połowę @ 1,52 Fortuna

Partizan z problemami wewnątrz klubu. Po wicemistrzostwie kraju w zeszłym sezonie przegrali z kretesem dwumecz z Dynamem Kijów o Ligę Mistrzów. W walce o Ligę Europy przegrali pierwsze spotkanie u siebie z Lugano. W rewanżu rzucili wszystko co mieli. Mieli w ręku 2:1 i przewagę zawodnika. W konsekwencji stracili bramkę w dogrywce i odpadli. Teraz czas grać o Ligę Konferencji. Jakie mogą być morale ? Chyba nie najlepsze. Nie grali ligowego meczu w weekend więc nawet nie było okazji się odkuć. Gent po mega batalii z Silkeborgiem. W lidze wygrana 4:1 z Westerlo. Według mnie Gent ma tendencje zwyżkową, Partizan pikuje w dół. Wydaje mi się, że słusznie goście postrzegani są przez bukmachera w roli faworyta. Myślę, że wygrają to spotkanie. Wolę jednak postawić i zaproponować wygranie dowolnej połowy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2170
W 208,2K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Cercle Brugge
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ja w tym spotkaniu optymistą nie jestem i spodziewam się trudnego spotkania dla Wisły. Cercle Brugge praktycznie na każdej pozycji na papierze przewyższa kadrowo Wiślaków. To nie Spartak Trnawa, który dał się w rewanżu zaskoczyć. Belgowie w tej finałowej rundzie podejdą inaczej do Wisły i myślą, że już w tym pierwszym spotkaniu dają im odczuć, że rewanż to będzie tylko formalność. Analizując skład gości, trzeba przyznać, że mają bardzo zgrany ze sobą zespół i piłkarzy, którzy w większości są w tej drużynie przynajmniej od 2-3 sezonów. Fizycznie także Belgowie wyglądają solidnie i nie widzę czym zespół z Krakowa miałby im się przeciswtawić. Jak dla mnie to Cercle Brugge jest poza zasięgiem Wisły.
1-6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2260
Tenis by Dawid 1,1M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Wisła Kraków vs. Cercle Brugge
Krótka analiza, gdyż do meczu zostało niewiele czasu i znamy już składy. Gospodarze jeszcze bez Igbekeme, ale też bez Zwolińskiego. Za to wraca Alfaro, lecz na ławkę. Na skrzydle jednak może być bardzo dobrą opcją i z Baeną mogą napędzać ataki, ale obaj co najwyżej wejdą w drugiej połowie, bo trener dał szansę Starzyńskiemu za ostatni dobry występ i Kissowi, który widać, że potrafi grać w piłkę i musi się zrehabilitować za czerwoną kartkę w debiucie. W ataku oczywiście zagra Rodado, a w środku pola mamy Carbo, który z Trnavą zagrał po profesorsku. Duży ciężar będzie spoczywać na Sukiennickim, który jest napędem i kreatorem gry, a zachowując wszelkie proporcje przypomina czasem legendarnego Meliksona. Potrafi dryblować i napędzać ataki, czego Wiśle brakowało w ostatnich latach. Obok niego zagra Duarte, który mam wrażenie, że jeszcze nie pokazał tego, co ma najlepsze i liczę, że odpali. Trzeba jednak się modlić by obrona nic nie odwaliła, bo zarówno Uryga jak i Biedrzycki to w tym sezonie tykające bomby, a na technicznych Belgów to może być jednak mało. Cercle nie rozpoczęło sezonu zbyt dobrze, bo mają tylko jedno zwycięstwo w lidze. Z kolei w Lidze Europy wyeliminowali Kilmarnock, lecz skromnie, a zawiedli z Molde i mimo zwycięstwa w rewanżu to odpadli. Widać, że mecze w delegacji nie są ich mocno stroną, więc jest to szansa dla Wisły, która zrobiła w pucharach 100% normy i dziś tylko może, a nic nie musi. Licznie zgromadzeni kibice będą wspierać miejscowych, co na pewno da im trochę kopa, choć trener Moskal uważa, że muszą zagrać ostrożnie, więc jestem bardzo ciekaw nastawienia. Czy Biała Gwiazda postawi na radosny futbol, z którego jest znana czy może okopią się i będą kontrować szybkimi skrzydłami, mając w obwodzie paru jakościowych graczy. Ciężko to przewidzieć, ale teoretycznie bliżej mi jest do zespołu gości, który ma kilku bardzo jakościowych zawodników, którzy powinni wziąć na barki ciężar tego meczu, a też nie oszukujmy się - Llapi i Trnava pokazały się z bardzo słabej strony. Wydaje się, że rzuty rożne to klasycznie dobra opcja w meczach Wisły i będą próbować stwarzać sytuacje, szczególnie w razie niekorzystnego wyniku oraz celne strzały gości, biorąc pod uwagę jak dziurawa jest obrona gospodarzy. Na rzuty rożne jednak bardziej bym liczył w II połowie, gdy swoją szansę dostanie Alfaro lub Baena, którzy swoją szybkością powinni zrobić różnicę.

👉 Cercle Brugge powyżej 4,5 celnych strzałów @1,54 (betclic) ✅
👉 Wisła Kraków powyżej 3,5 rzutów rożnych @1,55 (betclic) ✅

Więcej analiz z innych sportów TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2183
F 812,4K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji Europy
Godzina: 21
Spotkanie: Chelsea - Servette
Typ: over 4.5 bramek
Kurs: 3.25
Bukmacher: Betclic
Analiza: Umówmy się Chelsea musi wygrywać mecze z takimi rywalami. Liga konferencji to nie są marzenia ale mimo wszystko można dać pograć innym i wbrew pozorom ewentualną gra w Lidze Europa jest lepsza niż nic. Chelsea miała trochę sytuacji przeciwko City, brakowało im skuteczności co nie zmienia faktu że byli drużyna gorsza. Dzisiaj liczę że się odbija.
 
Psychosocial 1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Basaksehir-St.Patricks TYP -1,5 handi Basaksehir kurs 1,60 6/10 g.18.00 2:0 WIN

PS: Serio 1,60? Formalnie po zlekceważeniu Irlandczyków w pierwszym spotkaniu dziś powinno być gładkie minimum 3:0. Gospodarze u siebie ostatnio 4:2 z Alanyaspor w lidze i wcześniej w dwóch towarzyskich spotkaniach z Iberią 2:0 i La Fioritą 6:2. Święci...ech..to przecież irlandzka liga..

Trener Patsów:

„W zeszłym tygodniu walka była wyrównana, a rywalizacja była dość taktyczna” – powiedział Kenny. „Stawka jest wysoka, a dla obu drużyn jest to ważny remis i nie możemy się go doczekać.
Stambuł Basaksehir jest z pewnością zdecydowanym faworytem, ponieważ był mistrzem Turcji, występował w fazie grupowej Ligi Mistrzów i występował w kolejnych fazach grupowych europejskiej piłki nożnej.
Dla St Patrick's Athletic jest to szansa, aby po raz pierwszy w historii klubu dostać się do fazy grupowej, jest to duża motywacja i ma ogromne znaczenie dla karier zawodników i ich życia, dlatego spodziewamy się, że trudny mecz, ale jesteśmy gotowi na to wyzwanie.”
A jeśli chodzi o sam mecz, Kenny od razu zwrócił uwagę na jakość, jaką posiadają jego przeciwnicy, podkreślając jednocześnie, że jego zespół będzie musiał wnieść do swojej gry inny wymiar i wykazać się prawdziwą wiarą, chcąc poprawić występ z zeszłego tygodnia.
Mają oczywisty talent w ataku. To silny zespół, co udowodnili w lidze tureckiej” – powiedział Kenny.
Oczekujemy nowych wyzwań i musimy wymyślić nowe sposoby (dodawania) kreatywności w zespole” – powiedział Kenny.
Wyciągnęliśmy wnioski z pierwszego meczu. Wiele rzeczy poszło nam bardzo dobrze, ale są rzeczy, które musimy poprawić i będziemy starali się poprawić ponownie”.
Z naszego punktu widzenia byliśmy słabsi w każdej rundzie, więc jedyne, czego nie robimy, to niedocenianie siebie”.

Za prasą irlandzką:

"Turcy po raz pierwszy wygrali swoją krajową ligę w sezonie 2019–20. Dzięki temu awansowali do właściwej Ligi Mistrzów w sezonie 2020–2021, w którym stworzyli historię, pokonując u siebie giganta angielskiej Premier League Manchester United 2:1.
Od tego czasu dotarli do 1/8 finału Ligi Konferencyjnej w sezonie 2022–23, po czym przegrali w dwumeczu z belgijską drużyną Gent 5:2."

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4137
no PRO8L3M 35,3K

no PRO8L3M

Użytkownik
Betis - Kryvbas Kryvoj Rog, Betis over 1,5 gola w I połowie @ 2,70 Fortuna

Przed tygodniem w Koszycach przewaga hiszpańskiej drużyny była znacząca. 16-4 w sytuacjach bramkowych, 8-0 w strzałach na bramkę. Betis wygrał 2:0 i ma dobrą zaliczkę. Myślę, że gospodarze ruszą od początku na rywala by pod koniec meczu zdjąć nogę z gazu bo w perspektywie niedzielne spotkanie w Madrycie z Realem. Betis jest drużyną zdecydowanie lepszą. Kryvbas jeśli myśli o niespodziance musi zaatakować. Wydaje mi się, że w pierwszej połowie tego spotkania będzie się działo najwięcej głównie za sprawą dobrej gry gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1035
maarcin14 1,1M

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji Europy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Panathinaikos Ateny - Lens
Typ: X2 & poniżej 4,5 gola
Kurs: 1,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, dziś rewanżowe mecze 4 rundy kwalifikacji do Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy, w tych drugich rozgrywkach o godzinie 20 zmierzą się Panathinaikos Ateny z Lens, w pierwszym meczu wygrało Lens 2:1. W dzisiejszym meczu typuję X2 & poniżej 4,5 gola. Warto zaznaczyć, że w pierwszym meczu Lens od 22 minuty grało w osłabieniu, mimo to zdołali osiągnąć pozytywny rezultat. Francuska drużyna od dłuższego czasu jest w formie, nie prezgrali od 12 spotkań, ostatnia porażka miała miejsce 28 kwietnia, kiedy na wyjeździe przegrali ligowy mecz z Marsylią 1:2. Lens dobrze przepracowało okres przygotowawczy, rozegrało 6 sparingów, z czego 5 zakończyło się wygranymi a 1 remisem. Ten sezon Ligue 1 rozpoczęli od wóch wygranych 1:0 z Angers i 2:0 z Brest. Panathinaikos prezentuje się nieco słabiej, przeszli poprzednią rundę kwalifikacji po szczęśliwych karnych przeciwko Ajaxowi, w lidze greckiej przegrali pierwszy mecz 0:1 z Asterasem, w drugim odnieśli zwycięstwo, ale po golu w 96 minucie, więc była to mocno wymęczona wygrana. Lens jest lepszym zespołem, nie spodziewam się gradu goli, typuję X2 i poniżej 4,5 gola.
 
Do góry Bottom