>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV runda kwalifikacji Ligi Europejskiej (rewanże) 29.08.2013

Status
Zamknięty.
Z 120

zawalski

Użytkownik
Saint Etienne - Esbjerg Saint Etienne @1,25 Expekt
wynik: 0:1 ⛔

Po bardzo emocjonującym meczu w Danii zakończonym wynikiem 4-3 dla Esbjerga dziś przyszedł czas na rewanż, w którym bezapelacyjnym kandydatem do awansu są Francuzi. Gospodarze są głodni gry w europejskich pucharach, a do osiągnięcia celu potrzebne jest im tylko jednobramkowe zwycięstwo. Esbjerg 2 ostatnie ligowe spotkania przegrał natomiast Saint Etienne po 2 zwycięstwach w lidze doznali w końcu porażki.
Besiktas- Tromso Besiktas -1 @ 1,8 Expekt
wynik: 2:0 ✅

Turcy po niespodziewanej porażce 2-1. Będą musieli się trochę natrudzić aby odrobić straty. Jednak mają ogromną przewagę gdyż grają w swoim kraju, klimacie i oczywiście dopingu swoich fanatycznych kibiców ( mimo że mecz rozgrywany jest na stadionie neutralnym, stadion Besiktasu jest w remocie). Tromso w lidze walczy o utrzymanie, od 7 spotkań nie potrafią wygrać i uważam że utrzymanie w lidze będzie dla nich priorytetem a zwycięstwo nad Besiktasem to po prostu wypadek przy pracy Turków.
 
R 0

rafal1989-101158

Użytkownik
Tottenham Hotspur - Dinamo Tbilisi 3:0
2 drużyna strzeli - TAK 1.90 (STS) ⛔
Drużyna gospodarzy po efektownej wygranej w pierwszym meczu jest już pewna awansu do kolejnej fazy rozgrywek LE. Trener AVB z pewnością wystawi w tym meczu mocno przebudowaną jedenastkę i da odpocząć najważniejszym zawodnikom przed niedzielnymi derbami Londynu z Arsenalem. Jest to korzystna sytuacja dla piłkarzy Dinama, którzy będą chcieli zmazać plamę na honorze po porażce przed własną publicznością oraz godnie pożegnać się z rozgrywkami.
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
KS Skenderbeu Korce - Chernomorets Odessa
powyżej 3,5 gola kurs: 3,00 buk: bah
powyżej 4,5 gola kurs: 5,50 buk: bah
Z udziałem zespołu Korce za dużo dziwnych rzeczy ostatnio się działo, żeby typować cokolwiek sportowo. Chłopaki i ich znajomi i ich rodziny i rodziny ich rodzin lubią pozarabiać. Pewno awansuje Odessa, ale może być np wynik 3:3 lub 4:4. Jak na takie zespoły kursy na overy są znowu znacząco za niskie więc znowu będzie pewno coś kombinowane. Ja osobiście gram overy, bo czuję, że znowu się dogadają, ale czekam jeszcze na opinie kogoś kto zna tamte klimaty. Ponieważ mój typ jest wyłącznie oparty na wierze w bajki i nie ma nic wspólnego z analizą sportową, zgodnie z którą powinno się typować na under 2 gole, GRAM TO ZA 10zł ŁĄCZNIE. Tyle mogę stracić na tej zabawie.
podobnie jak kilku graczy z forum bacznie obserwuje poczynaania Albanczykow i rowniez twierdze, ze nalezy tu zagrac cos wbrew logice i zdrowemu rozsadkowi. Nie znam przebiegu pierwszego spotkania tych druzyn tylko suche statystyki z ktorych wynika ogromna przewaga Odessy.Albanczycy raczej wielkich szans na ugranie czegokolwiek juz nie maja i o awansie juz pewnie zapomnieli( choc przegrali tylko 0;1) i tu do glosu dochodzi chec podbudowania budzetu.
Zaryzykuje typ bramkowy, overowo powinno byc wlasnie wbrew logice i to juz w 1 polowie.Proponuje
Korce-Odessa#1 polowa
over 1,5
3.00
oraz Odessa -1 asian na pierwsza polowe
5.00
 
mathaeus 86

mathaeus

Użytkownik
# Thun - Partizan 2.10 b365 ✅ 3-0
Gra Serbów nie zachwyca.W eliminacjach do LM ledwo co przeszli ormiański Shirak,później przegrali dwa spotkania z bułgarskim Ludogorets.
W pierwszym meczu eliminacji już do LE wygrali z Thun 1-0.Mecz był jednak całkiem wyrównany,a wiadomo,że na gorącym terenie w Serbii gra się bardzo ciężko.Wynik więc Szwajcarzy osiągnęli całkiem przyzwoity.
Szwajcarska liga od kilku lat stoi na dosyć dobrym poziomie i kilka ekip z tego kraju na europejskim podwórku radzi sobie całkiem nieźle.
Myślę,że gospodarze ostro u siebie powalczą o awans.Kurs na zwycięstwo jak najbardziej warty gry według mnie.Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Sevilla 0:5 ⛔
zakład: 1X
Kurs: 2,30
Buk: Bet365

Sevilla ma już awans w kieszeni, więc nie sądzę, że będą chcieli forsować tempo po zwycięstwo, natomiast Ślask walczy o honor i fajne zakończenie przygody z UEFA. Tym samym chcąc zaspokoić i utrzymać, choć w połowie swoich fanów, będą &quot;gryźli&quot; trawę nawet o to żeby nie przegrać tego meczu.

Takie jest moje odczucie...
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Oglądałem cały ten mecz Tottenhamu z Dinamo i mam wątpliwości czy oni nawet z rezerwami kogutów nawiążą jakąś ogarniętą walkę, straszne braki, normalnie muł daleko pod dnem, a najśmieszniejsze jest to że Tottenham też nie przejawiał specjalnej chęci do gry, grali na stojąco truchtając i wbili 5 goli ???? Tak czy inaczej fajny Azian na kartki over 3.0 kursem 1.80 dosyć ciekawy.
Tottenham-Dinamo
over 3.0 kartki
1.80
bet365
W pierwszym meczu obie strony połapały jakieś karteczki, a jak wspomniałem tempo było tu mega wolne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom