>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda kwalifikacji Ligi Europejskiej (rewanże) - 28.08.2014

Status
Zamknięty.
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Krasnodar- Real Sociedad
W pierwszym meczu padł wynik 1:0 dla Realu, ale w rewanżu będzie im bardzo trudno o korzystny wynik. Krasnodar gra znakomicie ostatnio, a u siebie są bardzo groźni, o czym przekonali się ostatnio gracze Spartaka Moskwa przegrywając 4:0. A Real Sociedad, no cóż, na wyjazdach nie zachwycają, w miniony weekend przegrali z Eibar(!) 1:0, nie wiem jak mam rozpatrywać tą porażkę, ale patrząc na skład w jakim grali to grali w najmocniejszym składzie, więc to daje bardzo dużo do myślenia. Myślę, że Krasnodar wykorzysta atut własnego boiska i spokojnie wygrają to spotkanie i awansują dalej, skoro Eibar potrafi to Krasnodar również. ????
Typ: 1, kurs 2.30 Unibet ✅
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Na dzisiaj gram tripla:
Gol Trabzonsporu Kurs: 1.36 ⛔
Gol Rijeki Kurs: 1.3 ✅
Gol Petrolul Kurs: 1.5 ✅

ako: 2.65 bet365

Od początku sezonu Rostov ma bardzo słabą obronę plus w słabej formie jest Pletikosa, to już inna drużyna niż ta sprzed roku, w dużej mierze przez odejście pary Ananidze-Dzyuba (powrót do Spartaka po wypożyczeniu), teraz w 7 spotkaniach stracili 17 goli (w dwóch meczach po jednym, w reszcie meczów więcej), po pierwszym meczu sądząc Trabzonspor z Cardozo w ataku spokojnie co najmniej jedną bramkę powinien strzelić.
Rijeka wygrała pierwszy mecz 1:0, choć mogła wyżej, jestem pod wrażeniem tego co ta ekipa zrobiła - 17 wygranych z rzędu, dopiero w niedzielę przegrali 1:2, dzisiaj zdobyty gol stawia ich w wyśmienitej sytuacji i nie widzę powodu by nie mieli go strzelić.
Petrolul ma mocną kadrę i bardzo zdziwiła mnie wysoka porażka na własnym boisku, o awans będzie bardzo trudno, ale na stadionie Pilzna zdobyli 4 gole, z kolei dzisiaj zagrają na stadionie w Zagrzebiu gdzie 2:0 wygrał niedawno Aalborg - zespół który cenię niżej od Rumunów, jedną bramkę na 99% moim zdaniem wbiją. Granie na ich awans to szaleństwo i nikomu nie radzę, ale osobiście za drobne po kursie 17.0 w bet365 spróbuję...
 
F 1

fabcos

Użytkownik
Neftçi - Partizan
I. połowa - Gole powyżej 1.5 (kurs: 3.00)
⛔
W pierwszym spotkaniu (3:2) aż 4 gole padły w pierwszej połowie. Podobna sytuacja miała miejsce w III r. el. LM, gdy w rewanżowym meczu Partizan zremisował z Ludogorcem 2-2 - wtedy wszystkie bramki padły w I. połowie. A Neftçi? W III r. el. LE rywal (relatywnie) lokalny - w rewanżu na wyjeździe wygrana 3-2 dała awans. I tutaj również 4 bramki padły w pierwszej połowie. Azerbejdżan staje się krajem wiecznego ognia również w piłkarskiej przenośni. Trudno przewidzieć ostateczne rozstrzygnięcie, ale łowcy bramek, zdaje się, będą mieli co oglądać - i zakładam, że już w I. połowie.
Inter Mediolan - Stjarnan
Suma goli poniżej 2.5 (kurs 2.87)
⛔
Tak, Inter gra u siebie. I tak, pierwszy mecz na wyjeździe wygrali 3-0. Jednak tyle razy przejechałem się na leniwej naturze Włochów (w jakiejkolwiek dyscyplinie.. życia ;) ), że powyższy typ wydaje się być dla mnie logiczny. Nie wierzę, że po pewnym zwycięstwie Inter będzie gromił rywala w rewanżu. Każdy wie, że to żadnej satysfakcji im nie da. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie rzeczywistości, w której islandzki kopciuszek strzela gola włoskiej drużynie. Przewiduję senny mecz z wynikiem 1-0 lub 2-0 dla Nerazzurri(ch).
Torino - Split
Suma goli poniżej 2.5 (kurs 1.80) ✅
Awans: Split (kurs 4.00)
⛔
Split w ostatnich 5 spotkaniach stracił zaledwie 1 bramkę (przegrany mecz ligowy 1-0 z Dynamem Zagrzeb). Torino to zagadka. Serie A jeszcze nie wystartowało, a dwumecz z szwedzkim zespołem (7-0), który otrzymał dziką kartę z racji gry Fair Play, o niczym nie świadczy. Nie spodziewałbym się wielu bramek. Mimo tylu niewiadomych Torino zdaje się być murowanym faworytem. Dla mnie najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis 1-1. Stąd też drugi typ.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Inter - Stjarnan BTS - NIE @1.50 Betsafe✅
A kursy jeszcze skakały ???? Mimo wszystko takie kursy na czyste konto Interu to promocja miesiąca u buków ????

Po zwycięstwie 3-0 Inter nie musi się już wysilać i zapewne nie będzie pogromu. Nie wierzę jednak by amatorzy z Islandii byli w stanie strzelić gola drużynie z Mediolanu. Kurs zachęca do grania, a ja korzystam.

Feyenoord - Zorya 1 @1.50 Bet365✅
3-0 --&gt; 3-3 --&gt; 4-3 Nigdy więcej Feyenoordu :razz:

W pierwszym meczu padł remis 1-1. Dzisiaj Feyenoord gra u siebie. A skoro tak to mogą liczyć na żywiołowy doping na de Kuip. Dzisiaj powinni się uporać z Ukraińcami.

Legia(-1) - Aktobe 1 @1.95 Bwin✅

W pierwszym meczu na wyjeździe Legioniści pokonali Kazachów 1-0. Nie można zaprzeczyć, że są w formie. Teraz to drużynę gości czekała długa podróż do Warszawy. Z pewnością odczują jej trudy. W dodatku jeśli chcą awansować muszą się odkryć i próbować strzelić gola. Legii to będzie na rękę. Będą atakować i na pewno ukłują nie raz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Maccabi Tel Aviv - Asteras Tripolis +0,5 1,97 ⛔ 3:1
Powtarzam typ z poprzedniego meczu tylko wtedy szło DNB na gospodarzy. Maccabi bez pomysłu. Totalnie posypana gra a do tego nie grają u siebie tylko na Cyprze. Może i grają piłą, ale totalnie nic z tego nie wynika. Ten mecz powinien wyglądać tak samo jak pierwszy i Asteris gładko pokonał ich 2:0 i nie widzę wielkich szans na poprawę.
Po prostu value i tyle. Nie widzę tutaj Maccabi w roli takiego faworyta by wystawiać +0,5 na gości po praktycznie kursie 2,0.
Inter Mediolan - Stjarnan Gardabaer Stjarnan Gardabaer will score ? NO 1,568 ✅
Powielam typ sprzed tygodnia. Zaskocziny jestem tym kursem. Kurs pokazuje że powinno być ok 67% wejścia by to miało sens. Ja widzę z 80-85% więc spore value.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Inter Mediolan - Stjarnan Gardabaer Stjarnan Gardabaer will score ? NO 1,568
Powielam typ sprzed tygodnia. Zaskocziny jestem tym kursem. Kurs pokazuje że powinno być ok 67% wejścia by to miało sens. Ja widzę z 80-85% więc spore value.
Nie neguję typu, natomiast warto zauważyć, że wczoraj kursy na to były po 1,45 (sam wziąłem), a dziś... rosną. W tej chwili w STS już skoczyło do 1,60!
Nie wiem o co chodzi... czy Inter wystawia rezerwy, czy może włoska mafia na jakimś karnym z kapelusza dla Stjarnan zamierza wyprać kilka milionów USD ;)
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Nie neguję typu, natomiast warto zauważyć, że wczoraj kursy na to były po 1,45 (sam wziąłem), a dziś... rosną. W tej chwili w STS już skoczyło do 1,60!
Nie wiem o co chodzi... czy Inter wystawia rezerwy, czy może włoska mafia na jakimś karnym z kapelusza dla Stjarnan zamierza wyprać kilka milionów USD ;)
słuszna uwaga
kurs na Stjarnan nie wiedzieć dlaczego spadł z 38 do 19 w Pinnacle !!!
to jakiś kosmos...
różne spadki widziałem, ale takiego sobie nie przypominam ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie neguję typu, natomiast warto zauważyć, że wczoraj kursy na to były po 1,45 (sam wziąłem), a dziś... rosną. W tej chwili w STS już skoczyło do 1,60!
Nie wiem o co chodzi... czy Inter wystawia rezerwy, czy może włoska mafia na jakimś karnym z kapelusza dla Stjarnan zamierza wyprać kilka milionów USD ;)
Tak, mafia obstawia w STS ????

Kurs skoczył, bo poszła straszna masówa na brak gola Stjarnan, przez co kursy na przeciwne zdarzenia wzrosły do sporych wartości i dużo osób mogło w nich widzieć value.
Moim zdaniem Stjarnan nie ma szans na bramkę w tym meczu.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Tak, mafia obstawia w STS ????
Kurs skoczył, bo poszła straszna masówa na brak gola Stjarnan, przez co kursy na przeciwne zdarzenia wzrosły do sporych wartości i dużo osób mogło w nich widzieć value.
Moim zdaniem Stjarnan nie ma szans na bramkę w tym meczu.
Gdybyś poza pustym śmiechem doczytał post kolegi poniżej albo zadał sobie trudu i przejrzał inne buki, zauważyłbyś, że nie tylko STS, który, notabene, jest tylko kopiarką - kopiującą ruchy kursów gdzie indziej. Czy Stjarnan nie ma szans coś wbić - oby! Moja wiara w czystość sportu w dzisiejszych czasach jest ograniczona, niestety.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Na bet365 czyste konto Interu 1.72:grin:, może to być jakaś podpucha ze strony buków. Nie sądzę, żeby tutaj był aż taki wał. Bo po co to niby Interowi?
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Dokładnie iCzasopisma
Dodatkowo - spadł kurs na 2, natomiast kurs na X poszedł w góre - czyli jest chyba tylko jedno wytłumaczenie - mocno było grane albo na 2 - albo na AH(+?) (raczej na 2, bo w przypadku AH to kurs na X też powinien chyba spaść!)
początkowo dostępna była linia +2,5 @1,96
teraz oczywiście wszystko poleciało....
limit na AH w PIN na to zdarzenie wynosił 4000$ a na 1X2 2000$
więc musiały pójśc napradę spore pieniądze, że kurs tak poleciał
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Macie swoje wielkie ustawki
Więc tylko się cieszyć, że wszystko odbyło się po sportowemu. Nikt tu pewności czy nawet przekonania o żadnej ustawce nie miał, natomiast stwierdziliśmy fakt, a z faktami się nie dyskutuje - były bardzo duże ruchy kursów na ten brak gola (od 1,45 we wtorek do 1,72 w bet365 przed samym meczem). Osobiście, przekornie, dołożyłem za parę złotych to 1,72, zatem tym milszy wieczór.
Natomiast nikt mnie nie przekona, że w dzisiejszej piłce nie ma tego typu pokus - po co ustawiać całe mecze, jeśli wystarczy jeden karny z kapelusza dla kopciuszka? Który i tak nic nie zmieni. Zamiast 0-10 w dwumeczu będzie 1-10. Jeszcze większe &quot;zainteresowanie&quot; wzbudzają zakłady na kartki. Nie wiem czy za naszego życia coś się w tej materii zmieni. Raczej na gorsze.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
po co ustawiać całe mecze, jeśli wystarczy jeden karny z kapelusza dla kopciuszka? Który i tak nic nie zmieni. Zamiast 0-10 w dwumeczu będzie 1-10.
Jest dokładnie tak jak piszesz. W obecnych czasach przy obecnych możliwościach obstawiania tylko głupcy ustawiają 1X2. Za wyjątkiem tenisa. Najczęściej ustawia się kiedy padnie gol, żółte kartki, karne itd. Każda dyscyplina ma różne możliwości. W tenisie szczególnie na niższych szczeblach nie powinny dziwić 3 podwójne błędy serwisowe w danym gemie :] Przecież &quot;słynny&quot; azjatycki ustawiacz Perumal tak zabrudził ligi europejskie - szczególnie ligę fińską, gdzie gole miały padać między 65-70 lub 70-75 minuta i oczywiście tak padały ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom