>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV runda kwalifikacji Ligi Europejskiej: Śląsk Wrocław - FC Sevilla 29.08.2013

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
IV runda kwalifikacji Ligi Europejskiej

Pierwszy mecz z Sevillą zaczął się dla Śląska Wrocław wybornie - od strzelonego gola. Jednak potem było już tylko gorzej: wyrównująca bramka gospodarzy, czerwona kartka dla Dudu Paraiby, a potem trzy kolejne gole dla podopieczny Unaia Emery&#39;ego. Skończyło się 4:1 i teraz trzeba bardzo wiele zrobić aby awansować do kolejnej rundy. Czy Śląsk stać na to?


Kursy od Bukmachera - Unibet
Zapraszam kibiców, forumowiczów, typerów do wyrażania opinii na temat powyższych meczy. Mile widziane ciekawostki, doniesienia, informacje. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Slask bez Paixao, Dudu i Stevanovicia. Kazdy wie, ze w Slasku nie ma komu ich zastapic. Sevilla nawet grajac na luzie moze wygrac ten mecz bez problemow. Sobota, kto wie gdzie on jest juz myslami. Po meczu z Widzewem powiedzial, ze mozliwe, ze byl to jego ostatni mecz w &quot;Ekstra&quot;klasie w barwach Slaska. Ostatnio duzo gra i widac po nim zmeczenia. W meczu z Widzewem po dobrej pierwszej polowie w drugiej byl niewidoczny. Mila gra przyzwoicie ale sam bramek Sevilli nie bedzie strzelal. Zastanawia mnie kto stanie z przodu? Wiezik? Innej alternatywy nie ma, no chyba, ze Plaku na szpicy i Patejuk z lewej strony pomocy ale to tez jest raczej mizerne ustawienie. W obronie zapewne zagraja Pawelec i Kokoszka w srodku oraz ...no wlasnie kazdy pozostaly kandydat jest slaby. Socha tragedia. Nie wiem czym sie tak komentatorzy C+ zachwycali w meczu z Widzewem jak jak widzialem tylko tragicznie bledy techniczne i niecelne podania Sochy. Gavish tez wyranie nie ma formy. Gra slabo, wolno i duzo fauluje. Spahic moze, bo to twardziel ale technicznie tez nie zachwyca i technicznie lepsi Hiszpanie beda go omijac jak tyczke. Kto wie jakie sa teraz relacje miedzy Levym i Ostrowskim. Jak dla mnie Ostrowski dobrze zrobil proszac o zmiane. Wyraznie nie mial juz sil i nie chcial oslabiac zespolu. Levy sie wkurzyl zapewne dlatego, bo wiedzial, ze nie ma na lawce chociaz w pol przyzwoitego obroncy ktory moglby Ostrowskiego zastapic.Gdyby mial kogos wartosciowego to by sie nie denerwowal a tak wiedzial, ze wraz z Ostrowksim wartosc zespolu spada. Wprowadzil Gavisha ktory w Slasku jest zaledwie kilka tygodni co potwierdza teze, ze Socha i Spahic sa po prostu za slabi na takie spotkania.
Moim zdaniem Sevilla niewysilajac sie zdobedzie z dwie moze trzy bamki. Mysle, ze over w tym meczu usprawiedliwiony jak i zwyciestwo gosci.
 
S 10

sagittarius

Użytkownik
Faworyt tylko jeden - Sevilla. Można tu ewentualnie liczyć na remis. Pamiętajcie jednak o meczu Wisły z Realem Sociedad ponad dekadę temu kiedy to Wisła tyle samo przegrała, a mimo wszystko awansowała. Nie mamy rzeczy niemożliwych ;) Ja jednak stawiałbym na remis lub delikatnie skłaniałbym się ku Sevilli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba75 32

seba75

Użytkownik
Faworyt tylko jeden - Sevilla. Można tu ewentualnie liczyć na remis. Pamiętajcie jednak o meczu Wisły z Realem Sociedad ponad dekadę temu kiedy to Wisła tyle samo przegrała, a mimo wszystko awansowała. Nie mamy rzeczy niemożliwych Ja jednak stawiałbym na remis lub delikatnie skłaniałbym się ku Sevilli.
Chodzi Ci raczej o Real Saragossa.Wtedy też nie dawano Wiśle żadnych szans przed rewanżem przy takim wyniku i Saragossa wygrywała w Krakowie 1-0 na początku meczu więc szanse na awans były równe zeru a w drugiej połowie 4 bramki i zwycięstwo w karnych.Cuda się zdarzają.
Co do meczu Śląska to powiem,że Śląsk w tym sezonie i tak pokazał się z bardzo dobrej strony.Miło się oglądało dwumecz z Brugią i wcześniej odprawili z kwitkiem bez problemów Rudar grając ciekawą piłkę.Szkoda tylko,że losowanie było dla Wrocławian krótko mówiąc fatalne ale w Hiszpanii też zagrali całkiem nieźle i różnie ten mecz mógł się potoczyć w sumie.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Ja bym się wstrzymał z tym graniem oszczędności życia na Sevillę. Awans teoretycznie został rozstrzygnięty w pierwszym meczu. Ponadto Śląsk zagra bez pauzujących za kartki Marco Paixao, Stevanovica oraz Paraiby. Jednak w dotychczasowych spotkaniach zawodnicy z Wrocławia pokazywali się z dobrej strony nawet w meczu w Hiszpanii (szczególnie I połowa). Teraz na pożegnanie, grając przed własną publicznością również zagrają na 100% możliwości. Goście natomiast mając awans w kieszeni nie będą umierać na zwycięstwo. Z racji iż Sevilla w lidze radzi sobie na razie przeciętnie trener Emery będzie chciał dać dzisiaj szansę zmiennikom by szukać rozwiązań na kolejne mecze w Primera Division. Moim zdaniem gracze Śląska są w stanie osiągnąć korzystny rezultat dlatego skłaniam się do gry w stronę gospodarzy.
Moja propozycja:
Śląsk lub remis (2.16 unibet )
wynik: 0:5 ⛔
 
nowydworek1234 50

nowydworek1234

Użytkownik
Śląsk - Sevilla
Under 3.5 @ 1.58 Unibet⛔

Już wcześniej ktoś to napisał, to nie będzie takie samo spotkanie jak w Hiszpanii. W Sevilli gospodarze spotkania grali bardzo ofensywnie, co zrozumiałe. Chcieli załatwić sobie sprawę awansu już w pierwszym spotkaniu, aby mieć konfort w rewanżu. I tak się stało. Dzisiaj zobaczymy Seville w okrojonym składzie, która jak juz ktoś powiedział nie będzie umiarała za wynik. W mojej ocenie Sevilla dzisiaj nie będzie forsować tempo spotkania. Zagra przede wszystkim uważnie w defensywie i skupi się na kontraatakach. Śląsk jak to Śląsk.....będzie atakowal. Tylko trzeba pamiętać, że dzisiaj będzie grał głównie atakiem pozycyjnym. A jak wiemy nie jest to najmocniejsza strona wrocławiam. Śląsk zagra bez Paixao, który jest bardzo skuteczny. Śląsk brak tego zawodnika niewątpliwie odczuje, brak Stefanovica również w mojej ocenie będzie widoczny. Spodziewam się dzisiaj zaciętego spotkania, w którym nie zobaczymy aż tak ofensywnej gry jak w pierwszym spotkaniu. Kusił mnie kurs na under 2.5, ale zagrałem asekuracyjniej na typ under 3.5. Kurs 1.58 na taki typ dla mnie ok.
1-1..0-1 ....1-0 ... tak to widzę.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Śląsk - Sevilla
Sevilla kurs: 1,55 buk: bah ✅ (edit po meczu: niektórzy podali typy na 1x ???? lub 0:0 Ostatni z 5 goli goli strzelony Śląskowi, mógłbym zdobyć sam, mimo, że mam sporo lat i cm w pasie ???? . Jaka szkoda, że nie wziąłem jakiegoś miłego handi na Sevillę. Drugi skład Sevilli ograł jak dzieci drugi skład Śląska)
Wszystko zależy od nastawienia graczy z Hiszpanii. Kiedy grali rewanż z Mladostem z zaliczką (3:0 u siebie) na rewanżu było 1:6 (!). Wtedy grałem na Mladost jakieś handi +1,5, które oczywiście nie weszło. Założyłem, że Sevilla sobie odpuści bo po co się męczyć. Wynik pokazuje tylko w jakim byłem błędzie. Nie mam zielonego pojęcia czy dzisiaj będzie tak samo we Wrocławiu, ale nie będę ryzykował na Śląsk lub remis, który też mentalnie raczej nie będzie przekonany o tym, że może awansować. Z 2 strony Sevilla żeby postawić kropkę nad &quot;i&quot; może właśnie chcieć wygrać. Gram to w dubelku ze zwycięstwem ✅Betisu i ⛔Spartaka. Oczywiście nie ma też co przesadzać ze stawką.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Śląsk Wrocław- Sevilla Gospodarze strzelą/ NIE @ 3.05 Unibet✅✅



Dzisiaj czas na rewanż el. ligi europy. Do Wrocławia przyjechała osłabiona Sevilla, aby wygrać i wrócić do słonecznej Hiszpanii. Pierwszy mecz załatwił w mojej ocenie sprawę. Zwycięstwo gości u siebie 4-1, powoduje, że Hiszpanie dzisiaj nie będą forsować tempa. Skupią się głównie na zabezpieczeniu dostępu do własnej bramki i ewentualnie będą kontratakować. Większość dzisiaj spodziewa się we Wrocławiu gradu bramek. Ja wprost przeciwnie. Śląsk pewnie będzie atakował i próbował coś strzelić..tylko zasadnicze pytanie jest kto to ma zrobić. Paixao pauzuje, za niego w ataku wystąpi Plaku. Albańczyk jest szybki, tylko czy ta szybkość dzisiaj będzie atutem. Nie sądzę. Plaku może dzisiaj zostać odcięty od podań, a ze swoją posturą w walce w polu karnym nic nie zrobi. To jest zawodnik do szybkiej gry na skrzydle.
Tak jak wspomniałem Sevilla dzisiaj nie musi atakować, skupi się na defensywie. Śląsk będzie zmuszony grać atakiem pozycyjnym, a tego nie lubi i nie potrafi. Trzeba też pamiętać, że zabraknie Stefanovica, który był w dużym gazie oraz ofensywnego obrońce Dudu. Ja dzisiaj stawiam, że Śląsk nie strzeli bramki po kursie 3.0.
Spodziewam się zaciętego spotkania, w którym gorę weźmie doświadczenie i wyrafinowanie Hiszpanów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Powiem tak,gdyby nie braki Paixao,Dudu i Stevanovicia liczyłbym na powtórkę z rozrywki Wisła-Saragossa,gdzie wtedy Wiślacy cudem wyciągnęli na 4-1 u siebie. Szkoda tych graczy,ostatnio każdy z nich dawał dużo od siebie.

Sevilla z kolei przyjeżdza mocno osłabiona w DEFENSYWIE,z jednym nominalnym śo czyli Cala,bo kontuzji doznał ostatnio Fazio. Do tego do Monaco odszedł Kondogbia,czyli razem z Rakiticiem ostoja pomocy.

Śląsk od początku rzuci się pewnie do ataku.Każdy zespół chciałby się godnie zaprezentować w rewanżu przy 40 tys widzów. Zapowiada się otwarty mecz,bo Sevilla jak już potwierdziła wcześniej z Mladostem,nie odpuszcza w rewanżach,głownie dzięki postawie trenera Emerego.
Jak dla mnie mecz będzie wyglądał podobnie jak w pierwszym spotkaniu.Śląsk będzie walczył,mysle ze coś strzelą a Sevilla gdy poczuje sie zagrożona to momentalnie ich będzie punktować.
Wynik koło 2-2 ,3-3,badz 1-3,2-4 nie bedzie niespodzianką.
Ja pobieram over 2,5✅ i BTS w bet365.⛔
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pamiętajmy jednak, że teraz Sevilla nic nie musi i może spokojnie trzymać sobie wynik. Poza Pizjuan to już nie jest ta sama drużyna, a mając na uwadze fakt, że drużyna dalej jest w przebudowie to ta gra im nie zawsze wchodzi.
Śląsk faktycznie musiałby zagrać jakiś szalony mecz żeby zagrać dalej. W &quot;remontade&quot; nie wierzę, ale z drugiej strony typy na over też mi nie podchodzą.
Sevilla w ostatnim wyjazdowym meczu z Levante zremisowała 0:0, choć gospodarze mogli przechylić tu losy meczu na swoją korzyść. Nic jednak nie wpadło, a przed bardzo długi czas żadna z drużyn nie potrafiła oddać celnego strzału na bramkę.
Na środku Cala zagra z Navarro, ale ten drugi przecież już grywał nie raz na tej pozycji. Kto wie czy nie zagości tu na dłużej,bo na jego nominalnej pozycji lewego obrońcy świetnie spisuje się Moreno. Jeśli chodzi o styl gry jaki przyjmą na spotkanie we Wrocławiu to zdecydowanie powinna być to kontra. Szybkie skrzydła i rozrzucający piłki Rakitić. Emery wie, że na wyjeździe nie zdoła zdominować polskiego zespołu i kursów do końca też nie rozumiem. Śląsk pewnie będzie musiał pokazać jak gra w ataku pozycyjnym, a prawdę mówiąc to przy szalonym meczu łatwiej o okazje bramkowe (patrz mecz w Sewilli). Mam szalony pomysł, ale spróbuję pograć tu 0:0. Undera nie chcę grać z tego względu, że jak ma być mało bramek to i ten typ wejdzie. W moim przekonaniu warto spróbować.
Śląsk bez Stevanovica, &quot;Pajszą&quot; i Dudu, czyli 3 wartościowych jak na nasze warunki zawodników.
Śląsk - Sevilla
Dokładny wynik 0:0 17,00 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
A 498

addam44

Użytkownik
Slask-Sevilla 1 (+1.5) 1.475 bet365⛔⛔⛔

Po zwyciestwie 4-1 u siebie Sevilla raczej nie bedzie cisnela by wygrac za wszelka cene.Wynik okolo remisu jest dla Slaska wg.mnie jak najbardziej osiagalny.Porazka jedna bramka Wroclawian tez mnie urzadza.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Śląsk-Sevilla
Pierwszy pomysł mój na to spotkanie, to Śląsk over 1,5 ale wobec braku Paixao, to odpuszczam, bo jednak piłki w pole karne można było do niego kierować i liczyć na jakiegoś gola. A teraz tam nikogo wartościowego nie będzie, chociaż może Plaku się przy szybszej grze przydać. Skoro więc nie będzie strzelby numer 1, to kto ma strzelać? Ano mi wychodzi, że Waldek Sobota. W pierwszym meczu zagrał naprawdę słabe zawody, bo zmarnował dwie setki, a do tego miał jakiś milion strat, z których sporo było na własnej połowie przez nieodpowiedzialne dryblingi. Dzisiaj spodziewam się, że zamiast grać blisko linii, będzie bardziej schodził do środka, bo i tam będzie więcej dla niego miejsca. Depnięcie ma niezłe więc przy kontrach się bardzo przyda, a takowych nie zabraknie zapewne. Jak dla mnie para obrońców Cala-Navarro to wygląda trochę śmiesznie, ale cóż kontuzji sporo i już obrona Sevilli wygląda cieniutko.
Waldemar Sobota strzeli @ 4,90 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Kwalifikacje do Ligi Europy
Spotkanie: Śląsk Wrocław - FC Sevilla
Typ:
Handicap ( 0 - 1. ) /1 @ 10.00 ⛔
Bukmacher: Betsson
Analiza:
A ja dziś zagram sobie patriotycznie, za grosze. Mam przeczucie, że Śląsk wygra dziś dwoma bramkami. Gospodarze na pewno postawią na atak, gdyż tak naprawdę mogą w tym czuć się mocni, no i tylko to im zostało-zaatakować.Sevilla w niedzielę gra u siebie ciężki mecz z Malagą, bankowo zagrają dzisiaj bardziej na luzie. Podobała mi się gra zielonych w ostatni czwartek, szczególnie I połowa (gdyby Legia tak zagrała, a nie przegrała meczu w głowach, miałaby zapewniony awans do LM).Na trybunach będzie gorąco (kolejny argument za Śląskiem), kibice &quot;lekko&quot; zdenerwowani po stracie flag i barw.Spodziewam się sporo akcji ofensywnych i czuję, że Wojskowi godnie pożegnają się z Ligą Europejską.
 
river 148

river

Użytkownik
LE: UEFA wylosuje uczestnika fazy grupowej &lt;table class=&quot;main&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot; valign=&quot;top&quot;&gt;
Komisja ds. Nagłych UEFA podjęła dziś decyzję o tym, kto zastąpi w fazie grupowej wykluczony z rozgrywek Fenerbahçe SK. O obsadzie zwolnionego miejsca zdecyduje losowanie w piątek o godz. 9:00, w którym weźmie udział 30 drużyn, które odpadną w IV rundzie eliminacyjnej.
Jeżeli Śląsk Wrocław odpadnie w dwumeczu z Sevilla FC, będzie miał więc jeszcze niewielką szansę na grę w fazie grupowej.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
źródło: UEFA
Do poki cieple kulki w grze...:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Śląski Wrocław - Sevilla
Typ: Liczba goli - under 2,5
Kurs:
2,57
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Dzisiejszego wieczoru na stadionie we Wrocławiu będziemy świadkami rewanżowego meczu 4 rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Śląsk (9 miejsce w lidze, 6 pkt w 5 meczach) zmierzy się w nim z zespołem z Hiszpanii - Sevillą (14 miejsce w lidze, 1 pkt w 2 meczach). Sprawa awansu wydaje się byc przesądzona po pierwszym meczu, który &quot;hiszpanie&quot; wygrali w stosunku 4-1. Gracze Śląska zapowiadają co prawda, że będą walczyć o sprawienie niespodzianki, ale wydaje się to być zdanie z gatunku niemożliwych. Zwłaszca biorąc pod uwagę, że w dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi 3 kluczowych dla taktyki trenera Stanislava Levy&#39;ego zawodników. Wykartkowani zostali Dudu, Stevanović oraz Paixao. Pierwszy mecz w Sevilli jak i ostatnie ligowe spotkanie z Widzewem pokazał ile wyżej wymienieni zawodnicy znaczą w grze Śląska. Zastąpienie ich jest raczej niemożliwe i w ich miejsce zagrają wyraźnie słabsi lub przesunięci na nie swoje pozycje gracze. Najprawdopodobniej w ich miejsce zagrają Spahić, Hołota i Plaku. W takim wypadku jedyną szansą Śląska moim zdaniem pozostaje Waldemar Sobota, który jest ostatnio w bardzo dobrej formie. Będzie mu jednak ciężko coś zdziałać samemu, a na drugim skrzydle zagra najpewniej Patejuk, który nie wygląda ostatnio za dobrze. Ostatni mecz pokazał także, że w środku pola Mila ma niemałe problemy by rozgrywać dokładnie piłkę przy pressingu graczy Sevilli. Sevilla natomiast przyjeżdza bez Fazio oraz sprzedanego Kongdobii. Zmiany mogą byc tez w przednich formacjach, gdzie może zagrać Bacca zamiast Gameiro. Hiszpanie przyjeżdząją bronić wysokiej zaliczki z pierwszego meczu mając w perspektywie ligowy mecz w niedzielę z Malagą. Trener może dać odpocząć kilku kluczowym zawodnikom. ponadto wydaje mi się, że nie będą zbytnio forsować tempa, że to bardziej polskiemu zespołowi będzie zależało żeby strzelać bramki. Moim zdaniem zbyt wiele jednak Śląsk nie osiągnie, a Sevilla dowiezie spokojnie awans do końca kontrolując mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom