>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

IV runda eliminacji Ligi Mistrzów 27-28.08.2013 - Rewanże

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

Runda rewanżowa decydującej fazy eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów. Część spotkań we wtorek, a część w środę. Po pierwszych spotkaniach w ciemno można wytypować kilka drużyn, które powinny awansować, ale w pozostałych spotkaniach emocje będą do ostatniego gwizdka ;) Ale po kolei.
Słowo o wtorkowych spotkaniach:
Na dyskusję o meczu w Warszawie zapraszam do odpowiedniego tematu.
Drugi ciekawy mecz w którymś coś się jeszcze może wydarzyć to mecz Schalke z PAOK. Kto by powiedział, że Grecy którzy trochę tylnymi drzwiami znaleźli się w decydującej fazie sprawią tyle problemów Niemcom i to oni przed rewanżem na własnym obiekcie będą faworytem do awansu.
Spotkania Arsenalu, Basel i Austrii Wiedeń to raczej formalność i te drużyny śmiało możemy już uznać pewnych gry w LM.
Coś o środzie.
Największą niespodziankę sprawił chyba Kazachski zespół Szachtar Karaganda wygrywając u siebie 2:0 z Celtikiem. Automatycznie przypomniał mi się mecz z przed lat gdy Celtic grał z Artmedią Petrżałka. W pierwszym meczu na wyjeździe Celtowie przegrali aż 5:0, by w rewanżu wygrać 4:0. Lecz jednak zabrakło do awansu. Czy tym razem Celtic będzie w stanie trak się spiąć na rewanż? IMO nie wszystko jeszcze przesądzone, ale awans Kazachów chyba byłby jeszcze większą sensacją niz awans Legii.
W meczach Zenitu z Pacos, Sociedad z Lyonem i Pilzno z Mariborem chyba wszystko jasne. Spore zaliczki przed rewanżami i powinni dopełnić tylko formalności.
Milan PSV to ostatni środowy mecz, w którym coś się jeszcze może wydarzyć. 1:1 w pierwszym spotkaniu jeszcze niczego nie przekreśla.
Cała oferta na IV rundę eliminacji:


WilliamHill
Zachęcam do dyskusji ;)
Na koniec dorzucę jeszcze wszystkie wyniki z pierwszych spotkań.

 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Mistrzów
Pierwsze co się rzuca w oczy to dobre kursy na:
- Steaua Bukareszt ponad 3,00
- PAOK Saloniki ponad 3,00
Legia miała sporo szczęścia w pierwszym meczu, a raczej dobrego bramkarza który ich często ratował. Teoretycznie ten mecz może być jeszcze trudniejszy niż wyjazdowy. Rumuni będą cisnąć, a o ich sile ofensywnej przekonaliśmy się w pierwszym meczu. W pierwszych połowach Legia gra blado, a jak stracą 2 bramki to może być już po zawodach. Skoro przez 17 lat nie awansowaliśmy do Ligi Mistrzów to i możemy nie awansować 18 lat. Legia też miała kilka fajnych akcji w Rumunii, ale moim okiem gospodarze wtedy wyglądali o wiele lepiej. Gra kombinacyjna, presja na rywalu, mocna ofensywa.
Schalke źle rozpoczęło sezon i to trzeba przyznać. Słabo w lidze i jak na razie pucharach. Wyjazdy do Grecji są zawsze trudne i nie jedna drużyna z czołówki już tam traciła punkty. Skoro PAOK potrafił strzelić bramkę na wyjeździe, to u siebie w &quot;kotle&quot; być może i nawet wygrają. Wielka szansa przed gospodarzami, a kurs na &quot;domowych&quot; ponad 3,30 to chyba promocja. Mecz ze wskazaniem na Greków według mojej opinii, a skoro mamy taki kurs jaki mamy to wiadomo na kogo trzeba grać ;).
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Celtic-Shakhter(-1)-Celtic.(jeszcze nie widziałem kursu ale w okolicach1,60/70) Tutaj nie ma sie nad czym zastanawiać .Celtic tak samo jak inne walczące w kwalifikacjach zespoły odpuścił mecz ligowy więc cała siła na ten mecz.Spodziewam sie nawałnicy i szybkiej kombinacyjnej ,wyspiarskiej gry niewierze że Kazachowie sie nie złamią ,limit szczęścia sie wyczerpał.Można sie tylko domyśleć jakie gromy spadły na piłkarzy ze Szkocji po pierwszym meczu.Jak dla mnie to pewniak .
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Paok Schalke
Schalke zaliczyło podwójny falstart. Zarówno w krajowych rozgrywkach jak i w Lidze Mistrzów. W pierwszym meczu remis 1-1, więc na wyjeździe trzeba będzie się sprężyć i zagrać na maxa. Paok jest tu z przypadku, bo gdyby nie decyzja UEFA, to nie mieliby prawa bytu, gdyż przegrali w dwumeczu z Metalistem 1-3. Metalist wycofany z rozgrywek, złożył odwołanie, spore zamieszanie, dla UEFA najwygodniej byłoby jakby to Schalke awansowało. Ciężko jest mi sobie wyobrazić, żeby Paok, który już raz odpadł, przeszedł dalej kosztem Schalke
Schalke awans 1.60 lub Schalke 2.20
Po za tym
Arsenal Fenerbache
Arsenal, w derbach Londynu , zgodnie z planem zrehabilitował się za inauguracyjną wpadkę z Aston Villa i pokonał pewnie Fulham 3-1. Teraz pora na rehabilitację przed własną publiką przed którą to właśnie dali plamy z AV. W Stambule ograli Fenerbache 3-0, wszystko raczej przesądzone, ale uważam, że Kanonierzy mimo tak sporej zaliczki podejdą do meczu w pełni zmobilizowani. Skoro turecki zespół nie był w stanie u siebie nic zdziałać ciężko jest mi sobie wyobrazić, by mieli ugrać korzystny wynik w Londynie. Dla kibiców, dla awansu w świetnym stylu, dla dodatkowego podbudowania morali.
Arsenal 1.40
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
jak na razie mam proste przemyślenia, bez większego ryzyka, ale warte zainwestowania. Moje rozumowanie jest proste i nie będę głębiej analizował (jak na razie).
Paok - Schalke Typ: Drużyna 2 strzeli. kurs: 1,25 ✅
Schalke nie jest w gazie, ale to są eliminacje do LM i ok 30 mln euro do zdobycia, niemcy zrobią wszystko żeby awansować, a żeby to zrobić muszą bramkę strzelić. na tyle ich stać, mnie nie stać za to na ryzyko i grę na awans Schalke, bo przecież może być dogrywka.
Celtic - Karangandy typ: Celtic (-1) 1. kurs 1.68 ✅
Jak na razie kurs przyzwoity i na pewno spadnie. Pierwszy mecz wyglądał dość dziwnie tak jakby Celtic nie chciał wygrać. Stać ich co najmniej na wynik 3-0, może wyższy, aby awansować muszą wygrać min. 2-0 (nastąpi dogrywka), przy stracie bramki będą już to 3 gole (aczkolwiek 3-1 nie da im awansu). Kazachowie raczej bramki nie strzelą, ale jakby to się stało unikam typu na awans i stresu w końcówce z pytaniem czy Celtic strzeli jeszcze ? nie bo już powinien prowadzić w pierwszej połowie, choć druga jest lepsza zawsze w wykonaniu Celtów. Czym dla Celticu byłoby odpadnięcie z LM ? katastrofą fiansową i sportową. nie wierzę, że nie odrobia strat. Kto się boi niech gra 1 za 1,2 i odkreśla trafny typ. ja postawię na handicup i nie będę żałował. Podkreślam nie gram tu na awans, pewniejsze jest zwycięstwo z handicupem. Uważam za wielce prawdopodobne wyniki: 2-0, 3-1, 3-0
Legia - Steaua typ: drużyna 2 strzeli. kurs 1.4 ✅
Jak gra Legia w pucharach każdy wie, ale opinia jest podzielona. Moja jest negatywna, choć trzymam dystans i w meczach pucharowych Legii jeszcze się nie pomyliłem. Faworytem do awansu dalej jest drużyna z Bukaresztu, przynajmniej jeśli chodzi i względy sportowe, bo finansowe są inne. bukmacherzy płacą 2zł za każdą postawioną złotówkę na awans Rumunów. Rumuni są mocni i bramkę powinni strzelić. nie wyobrażam sobie wyniku 0-0 bądz 1-0. Legia nie da rady zagrać z nimi na 0. pierwsza połowa pokazała w Rumuni jaka Steaua potrafi być grozna i gdyby nie Kuciak skończyłoby się z 3-1. Mój scenariusz dla Legii jest bardzo przykry, ale nie będę aż tak ryzykował, za samą bramkę i tak płacą nie zle.
Milan - PSV typ: 1x. kurs 1.18 ✅
Milan zagrał spokojnie w Holandii i dał się wyszaleć dzieciom Cocu. Fajnie było ich oglądać (PSV) do 70 min i jak już się wydawało, że PSV wygra, to tępo gry siadło. Nie starczyło sił ? tak miało być ? ciężko powiedzieć, tam się coś zacięło w końcówce, ale to milan zrobił swoje, strzelił gola na wyjezdzie co daje mu przewagę. Moim zdaniem Milan nie jest w optymalnej formie. Śmiem twierdzić, że są bez formy, ale Milan to firma, znak i wartość i w LM po prostu musi grać. Włosi są cwani i nie zdziwiłby mnie nawet wynik 0-0, bo czemu nie ? Nie chce się obawiać swojego typu, więc nie gram 1, ale 1x to dobrze zainwestowane pieniądze, a zawsze podbije nam AKO.
AKO: 3,44 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
river 148

river

Użytkownik
Celtic - Karaganda
Awans: Karaganda 1,72
Obie strzela 2,25
Czyste konto: Celtic-Nie 2,1
Czas pierwszego gola druzyny: Karaganda gol przed 79 minuta 2,5
Patrze w kierunku Kazachow, nie tyle w ich mozliwa wygrana co w strzelona bramke. W pierwszym meczu Kazachowie pokazali sie z dobrej strony bo poza wynikiem meczu to i na tle Celticu zaprezentowali sie wiecej niz przyzwoicie.
Celtic od poczatku rzuci sie do ataku i bedzie pewnie nacieral przez wiekszosc meczu. To szansa dla gosci na kontry, ktore juz w pierwszym meczu pachnialy bramkami dla Kazachow.
Wg mnie gol dla Kazachow jest calkiem prawdopodobny dlatego warto pograc BTS lub na brak czystego konta Szkotow. Sadze rownie, ze gol dla gosci zamknie sprawe awansu i to oni awansuja do fazy grupowej LM.
Celtic to nie jest zadna potega, zespol, ktory &quot;stac&quot; na odpadniecie z klubem z Kazachstanu. Brak w lidze godnego rywala sprawia, ze The Boys sa coraz slabsi a taki rywal jak Karaganda juz stanowi dla nich dosc powaznego rywala.
Jesli tylko Kazachowie nie przyjada z zamiarem obrony Czestochowy przez 90 minut a beda tez szukac gola to uwazam, ze ten dla nich padnie.
Basel - Ludogorets
Basel over 1,5 gola 1,53
Krotko. Sszwajcarzy w pierwszym meczu pokazali miejsce w szeregu Bulgarom. Maja spokojny wynik przed rewanzem ale sadze, ze beda chcieli zagrac do konca na powaznie i &quot;klepnac&quot; awans u siebie. Te dwie bramki powinni wcisnac a kurs jest calkiem interesujacy zwazywszy na fakt, ze w Bulgarii Szwajcarzy strzelili cztery.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
aby awansować muszą wygrać min. 2-0, przy stracie bramki będą już to 3 gole.
Przy wyniku 2:0 będzie dogrywka, jeśli Karaganda coś strzeli to Celticowi awans da wygrana różnicą co najmniej 3 goli. To tak dla uściślenia wypowiedzi. Co do typu to osobiście nic tu nie stawiam bo żaden wynik mnie nie zaskoczy. Ale jeśli już miałbym coś wybrać to wolałbym grać w stronę awansu Kazachów niż cokolwiek na Celtic. Liga szkocka jest teraz żenująco słaba, do czasu gdy było Rangers rywalizacja między dwiema ekipami wychodziła wszystkim na dobre. Po degradacji ta liga z roku na rok staje się dużo słabsza, podobnie jak sam Celtic. Z dawnych Celtów została już tylko nazwa. Śmiem twierdzić, że w obecnej formie ta drużyna miałaby kłopot załapać się na podium w polskiej lidze.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Plzen + Zenit 3,8 unibet.
Widziałem wszystkie wtorkowe spotkania tydzień temu.
Maribor nawet w meczu z Apoelem u siebie bronił się przez większość spotkania,
Plzen to lepsza ekipa, potwierdził to już w pierwszym meczu,
na ich wygraną mam kurs 3,8, bo Zenit już wygrał :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba75 32

seba75

Użytkownik
Celtic - Karaganda awans Karaganda @ 1.70
Gram na awans Kazachów bo granie na Celtic w obecnej dyspozycji jest dla mnie bez sensu.Zgadzam się z tym co napisał alvaros,że z tej drużyny została już tylko nazwa a liga szkocka obecnie jest bardzo słaba.Oglądałem mecz Celticu tydzień temu i grają fatalnie.W ataku się męczą,nie mają piłkarzy którymi mogliby postraszyć.Męczyli się również z Elfsborgiem i jedna bramka w dwumeczu załatwiła sprawę.Dużo osób napaliło się tydzień temu na Celtic nie doceniając trochę Kazachów i widzę,że teraz też wielu widzi awans Celticu jakby w pierwszym meczu było 0-0.Dla Kazachów to jest życiowa szansa i wynik 2-0 to jest bardzo dobra zaliczka.Karaganda w pierwszym meczu potrafiła wykorzystać bardzo dobrze błędy Szkotów i jeżeli tutaj strzelą bramkę to sprawy awansu powinny być przesądzone.Myślę,że tylko słaby występ drużyny z Kazachstanu da awans celtom ale spodziewam się jednak ambitnej gry gości i ich awansu.
 
N 23

nuado

Użytkownik
Co myślicie o tym żeby najpierw 1000 zł położyć na Zenit u siebie i to jeszcze handi azjatycki 0 , - 0,5 Kurs :1,18 następnie Milan również handicap azjatycki 0 , - 0,5 i tu już kurs dość ładny bo 1,475 . Milan na wyjezdzie ugrał wynik i wydaje mi się że to jest zbyt doświadczona drużyna żeby u siebie wypuścić z rąk awans z młodzieniaszkami z PSV .
 
T 0

tm92

Użytkownik
Wyjazdy do Grecji są zawsze trudne i nie jedna drużyna z czołówki już tam traciła punkty. Skoro PAOK potrafił strzelić bramkę na wyjeździe, to u siebie w &quot;kotle&quot; być może i nawet wygrają.
Typu nie neguje, ale trzeba mieć na uwadze, że mecz odbędzie się bez udziału miejscowych kibiców, przy pustych trybunach. Więc &quot;kotła&quot; w tym przypadku nie zobaczymy.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Poza tym, że Schalke gra od początku sezonu tragicznie to trzeba jednak zaznaczyć, że mają jakieś argumenty przed rewanżem w Grecji.
- umiejętnościami przewyższają Greków przynajmniej o klasę
- puste trybuny w Salonikach, one znacznie ułatwiają zadanie
- Schalke zagrało w meczu u siebie z PAOKiem w pierwszej połowie naprawdę nieźle, byli znacznie lepsi, druga połowa to w ich wykonaniu dramat, a mimo to mogli i powinni strzelić drugą bramkę
- dla Schalke to najważniejszy mecz początku sezonu. Awans do LM to dla nich mus i każdy o tym wie. Mecz w Salonikach zadecyduje pewnie o posadzie Kellera, a także o najbliższych dniach okienka transferowego. Do S04 na pewno ktoś trafi, ale nazwiska będą znane dopiero po wyniku w Grecji.
Tak zagra S04: Hildebrand - Uchida, Matip, Höwedes, Fuchs - Neustädter, J. Jones - Farfan, Draxler, Clemens - Szalai
Pełna determinacja i mobilizacja. Jej nie zabraknie. Ja mimo bardzo złej postawy w minionych tygodniach S04 daję ich awans. To dla tego klubu mecz o wszystko.
 
roch 19

roch

Użytkownik
Arsenal z dużą zaliczką , w Niedziele czeka ich mecz z Tottenhamem, Fenerbahce nie ma już nic do stracenia , także od samego początku będą chcieli atakować i coś strzelić , Arsenal u siebie pewnie też coś strzeli. Liczę na BTS , over 2.5
 
wojtaz248 29

wojtaz248

Użytkownik
PAOK - Shalke BTS @1,67 Betsson ✅✅✅
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1-1. Rezultat ten bardziej satysfakcjonuje piłkarzy z Grecji. Biorąc pod uwagę fakt, że Grecja to gorący teren, Shalke musi liczyć na ciężką przeprawę. Niemcy zdecydowanie mają silniejszą kadrę, ale ich forma jest po prostu tragiczna. Jeden punkt zdobyty w trzech meczach to bilans bardzo słaby, zważywszy na to, że w poprzednim sezonie Shalke zajęło 4 miejsce w rozgrywkach Bundesligi. Mimo to myślę że stać ich dzisiaj na zdobycie przynamniej jednej bramki.
PAOK z pewnością podejdzie do tego meczu zmobilizowany. To dla nich duża szansa, by pokazać się w Europie. W zasadzie nie mają nic do stracenia, gdyż nawet w przypadku porażki zagrają w Lidze Europy. Myślę, że grając u siebie grecka drużyna z pewnością postara się zdobyć gola. Na pewno PAOK dysponuje zawodnikami, którzy są w stanie tego dokonać. Szczególnie groźny w ataku jest Miroslav Stoch, który przed sezonem dołączył do drużyny i zdobył bramkę w pierwszym meczu.
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Paok - Schalke
Grecy dostali wielką szansę od losu( związku ) grając w Eliminacjach nie ze względu na zajęcie miejsca premiowanego awansem, a wycofanie jednej z drużyn , w miejsce której wszedł klub z Salonik .
Schalke natomiast po dość udanym poprzednim sezonie fatalnie rozpoczęło bieżący sezon . Najpierw remis u siebie z HSV, gdzie dali sobie strzelić 4 bramki będąc gorszą drużyną, ale ostatecznie udało im się ugrać &quot;oczko&quot; . Potem pierwszy mecz u siebie z Paokiem i po słabej grze zaledwie bramkowy remis 1-1 . Ostatni mecz przed rewanżem, to wyjazd do Hanoveru, gdzie przegrali 1-2 . Kontuzję ponad, to leczy Huntelar , który był w poprzednim sezonie najlepszym strzelcem tej drużyny . Nie rozumiem podpieranie typu na niemców wysoką stawką spotkania i wysoką kasą, bo obie drużyny grają o to samo .
Ja tutaj szukam mini niespodzianki, czyli awansu Greków . Grają u siebie(może i bez publiki), grają właśnie rewanż na własnym boisku, co jest małym hendicapem , Schalke w złej formie .
Typ : Awans Paoku
Kurs-2,20
 
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
Legia Warszawa - Steaua Bucuresti
&lt;O:p&lt;/O:p
Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? Steaua Bucuresti @3.40 bet-at-home ✅
&lt;O:p&lt;/O:p
Jak daleko jest Legia od historycznego awansu do LM? Niby blisko ale zarazem równie daleko…Faworytem dla mnie pozostaje nadal Steaua, posiadająca lepszych piłkarzy praktycznie na każdej pozycji poza bramkarzem. Legia jak do tej pory ma wyniki ale grą nie przekonuje. Szczególnie w pierwszych połowach ;). Goście wg mnie zaatakują od pierwszych minut podobnie jak u siebie, nie mają na co czekać, strzelona bramka pozwoli im na spokojniejszą grę. Życzę Legionistom awansu, choć będzie to bardzo trudne. Nie wierzę jednak w czyste konto gospodarzy. Dlatego uważam, że ten typ ma sporo value.&lt;O:p&lt;/O:p
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
PAOK Thessaloniki - FC Schalke 04
FC Schalke 04 kurs: 2,05 buk: bah ✅ (edit po meczu: o mało co, a Schalke04 by awansowało, ale zremisowało i typ by nie wszedł)
W dwumeczu od początku faworytem była drużyna Schalke04. Ostatnio drużyna rzeczywiście gra fatalnie. Totalny minimalizm zemścił się remisem. Gospodarze kontrolowali do jakiegoś stopnia przebieg spotkania (a raczej im się tak zdawało) i zamiast podwyższyć wynik na 2:0 stanęli ! Jak zwykle totalny minimalizm się zemścił. Jednak jak by bardziej przyłożyli nogę do gazu mogli wygrać wysoko. PAOK wspiął się na swoje wyżyny i zremisował. Dzisiaj myślę, że będziemy mieli ten sam syndrom co ze Steaua&#39;ą, a nawet w może większym stopniu bo PAOK gra bez publiczności. Schalke 04 ostatni mecz ligowy odpuścili, uważam, że po to aby dzisiaj pewnie wygrać. Polecam grać także awans Schalke 04 ✅ w jakimś dubelku. Ja np gram z awansem Milanu ✅ i Victorii Plzen ✅.
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Bazylea - Ludogorets /// 1 /// 1.568 /// Pinnacle /// 5/10 ✅
Wynik pierwszego spotkania 4-2 dla dzisiejszych gospodarzy. Sprawa awansu może wydawać się zamknięta i w większości taka jest, ale Bułgarów nie można do końca lekceważyć. Owszem, dla nich sama gra w tak zaawansowanej fazie eliminacji jest już ogromnym sukcesem, ale wątpię aby Szwajcarzy na luzie podeszli do rewanżu rozgrywanego u siebie. Nie wierzę w teksty o wyjściu rezerwowym składem - zbyt duża stawka, to nie ta kategoria meczu gdzie można sobie zlać przeciwnika. Dodatkowo są gospodarzami, u siebie przed własnymi kibicami na pewno podejdą do sprawy poważnie. Warto pograć na wygraną gospodarzy, do tego dołączając jutrzejszy mecz Zenit - Pacos po kursie 1.291 również w Pinnacle ✅.
Co poza tym? Na pewno polecam odpuścić mecz Arsenal z Fenerbahce. Anglicy awans mają praktycznie pewny, w perspektywie derby z Tottenhamem. Jednak Turkowie to przeciwnik o kilka klas lepszy w porównaniu z chociażby Ludogortsem i nie odpuszczą. Wynik naprawdę ciężko wytypować, nie wykluczam skromnej wygranej gości. Równie dobrze Arsenal kolejny raz może zaskoczyć i z lekkością ograć Fenerbahce - bo kto się spodziewał, że po porażce u siebie z Aston 1:3 w Turcji tak łatwo sobie poradzą? Mocno chimeryczna ekipa na razie, ciężko rozgryźć jak podejdą do rewanżu.
Ciekawie wygląda typ na awans Karagandy - 1.826 w Pinnacle. Ogólnie rzecz biorąc Celtic jest słaby, ale nie róbmy z Kazachów potęgi. Do Szkocji lecą ze sporą zaliczką, pewnie nastawią się na jej bronienie. Na wyjeździe Celtic poza kilkoma dobrymi sytuacjami po prostu walił głową w mur - wtedy gospodarze grali naprawdę mądrą piłkę, bez fajerwerków, ale widać po wyniku, że skuteczną.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
A ja trochę zgapię od użytkownika master.mk1988 i zagram na:
Legia czyste konto: NIE 1.36 Bet365 ✅ ✅
PAOK czyste konto: NIE 1.22 Bet365 ✅ ✅
Wszyscy wiemy jak zagrała Legia w pierwszym meczu miała trochę szczęścia jednakże wynik jest bardzo optymistyczny przed dzisiejszym meczem w Warszawie.Boję się grać na wina Steauy bo każdy zrobił z nich faworyta ale na boisku wcale nie jest tak widoczne.Mimo to Rumuni to naprawdę klasowa drużyna i myślę że szybko wybiją Legii granie na zero z tyłu.Ja coś czuję 1:1 i po dogrywce jesteśmy w bramach raju ???? Jak będzie to się okaże wieczorem.
W drugim meczu jest podobna sytuacja jak w meczu Legii. Schalke to lepsza drużyna aniżeli PAOK tylko te ich wahania formy to katastrofa jest brak Huntelaara jest widoczny ale nie wierzę że dzisiaj Niemcy odpadną to po postu lepsza bardziej doświadczona drużyna więc stawiam że tego gola strzelą.
Ako.1.66 nie powala ale wchodzę w te mecze najwyższą stawką 10/10. ✅ ✅
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom