>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

IV Runda eliminacji Ligi Mistrzów 23-24.08.2011 (rewanże)

Status
Zamknięty.
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Udinese Calcio - Arsenal Londyn
1@ 2.25, X@ 3.10, 2@ 2.95

Na wstępie odbiegne trochę od tego meczu po czym do niego wrócę, a więc jak pamietam gdy Wisła wygrała u siebie 1-0 z Apoelem, nagle wszyscy popadli w hura optymizm jaka to Wisła nie jest dobra, ja od początku byłem zdania iż na Polaków to już naprawde nie ten poziom. I jak okazało się w rewanzu Apoel zdeklasował Wisłe według moich oczekiwan. I zmierzam tym również do tego meczu, to że Arsenal tragicznie zaczął ten sezon nie znaczy że pozwolą się ograc jakims ogórkom z serie A. Gdyby nie kontuzje, opuszczenie trzonu tej drużyny (mowa o Fabregasie), a również bardzo kreatywnym piłkarzu Nasrim to Arsenal śmiało grałby dalej swoją piłkę i pewnie ograłby Liverpool Newcastle i Udinese duzo wiecej niż 1-0. Skład jakim grali z włochami w pierwszym meczu był naprawde koszmarny, zawieszony był za czerwoną kartke Robin Van Persie, nie dostępny był również Song i Gervinho. Song odgrywa bardzo kluczową role jako defensywny pomocnik, a Gervinho na skrzydle razem z Walcottem napewno dodadzą grze dynamiki. Myśle ze typy na Udinese to lekka przesada, kierujecie się ligowymi meczami z Liverpoolem czy Newcastle, ale nawet Newcastle (srednia druzyna EPL) jest bardziej wymagającym rywalem od Udinese, a kanonierzy w tym rewanzu fanów napewno nie zawiodą, do tego Hazard z Lille oswiadczyl ze jesli dostaną sie do fazy grupowej to zgodzi się do nich dołączyc. Mysle ze nie odpuszczą tego meczu i typuje tu zwyciestwo Arsenalu.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Udinese Calcio - Arsenal Londyn
Typ: Udinese Calcio
Kurs: 2,20
betsson
Dzisiaj dojdzie do ciekawego pojedynku w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Na Stadio Communale Friuli tamtejsze Udinese podejmie Arsenal Londyn. Ja myślę że ten pojedynek jest w stanie wygrać ekipa gospodarzy. Arsenal w pierwszym pojedynku na Emirates Stadium nie zachwycał. Wygrał po golu Walcotta już w czwartej minucie. Udinese było równorzędnym rywalem i tylko dzięki postawie Szczęsnego nie udało im się wywieźć korzystniejszego wyniku. Że Arsenal jest w dołku pokazał ostatni ligowy mecz z Liverpoolem, ptrzegrany zero do dwóch. The Gunners zagrają dzisiaj bez Nasriego, Squilacciego, Rosickyego, Gibbsa, Diabyego i Traore. Niepewny jest występ Djourou i Wilsherea. Mało tego Arsen Wenger dostał od UEFA karę i nie zasiądzie na ławce trenerskiej w dzisiejszy wieczór, co napewno będzie miało wpływ na morale zespołu. Udinese gra bardzo dobrze na swoim obiekcie co pokazł poprzedni sezon. Wygrali jedenaście spotkań ligowych. Podobnie w lidze mistrzów na swoim obiekcie ulegli tylko słynnej Barcelonie. Zatem ja dzisiaj liczę na zwycięstwo gospodarzy.
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Udinese Calcio - Arsenal LondynNiepewny jest występ Djourou i Wilsherea. Mało tego Arsen Wenger dostał od UEFA karę i nie zasiądzie na ławce trenerskiej w dzisiejszy wieczór
Djorou jest sprawny do gry, Wenger zasiądzie na ławce trenerskiej, UEFA anulowało kare
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Skład jakim grali z włochami w pierwszym meczu był naprawde koszmarny, zawieszony był za czerwoną kartke Robin Van Persie, nie dostępny był również Song i Gervinho. Song odgrywa bardzo kluczową role jako defensywny pomocnik, a Gervinho na skrzydle razem z Walcottem napewno dodadzą grze dynamiki.
Zarówno Song, jak i Gervinho grali w tym meczu, nie wiem skąd masz takie info. Arsenal w meczu u siebie grał bardzo słabo, można powiedzieć wręcz, że Udinese było stroną przeważającą i stworzyło sobie więcej sytuacji bramkowych. Gdyby nie szczęście Szczęsnego w bramce i niewykorzystanie sytuacji 100% przez Armero na początku spotkania Arsenal miał by jeszcze trudniejszą sytuację dziś. Jeżeli miałbym dziś na kogoś stawiać to właśnie na tych ogórków :grin: Udinese @2.30 Bet365
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Dzisiaj ciekawy dzień w LM. Właściwie wszędzie powinien paść dobry wynik dla gospodarzy. Z tym, że Viktoria Plzen nie musi się za bardzo napinać, aby awansować, remis sobie spokojnie wezmą, z kolei Rubin coś blado wypadł na tle Lyonu i pewnie jest po prostu od nich słabszy, Lyon chyba za dużo im nie pozwoli. Pozostaje Benfica, Sturm i Udinese. Ze Sturmem powinno być jak w meczu Wisły, BETE niby już polizało LM, nie tak jak nasza Wisła, ale na dzień dzisiejszy nie reprezentuje poziomu na LM, Sturm spokojnie zapewni sobie awans. Benfica u siebie ma nie awansować po takim wyniku z Holandii? Nie widzę tego. To drużyna ofensywna, więc na remis także nie będzie grała. Arsenal przeżywa kryzys, brak LM to już będzie czarna rozpacz, to jest czynnik ryzykowny w tym meczu, jednak Udinese prezentuje się na dzisiaj lepiej, trudno sobie wyobrazić, aby znani z piłkarskiej zimnej kalkulacji Włosi nie wykorzystali wszystkich dziur w drużynie Wengera.
 
valgger 5

valgger

Użytkownik
Benfica - FC Twente
Typ : Awans BENFICA
Typ : 1

Benfica po dobrej grze i dobrym wyniku w Holandii zagra dziś rewanż u siebie. Wysoki bezbramkowy remis premiuje drużyne z Portugalii. Benfica jest u siebie bardzo mocna i na pewno nie będzie liczyć na remis i obrone wyniku lecz na postawienie kropki nad „i” oraz wygranie tego spotkania.


SK Sturm Graz - BATE Borisov
Typ : Awans SK Sturm Graz

Pierwszy mecz zakończył się remisem 1;1. Myślę że klub z Austrii grając u siebie nie wypuści takiej szansy gry w LM. BATE nie prezentuje jakiegoś super futbolu a Sturm grając u siebie wydaję się faworytem do awansu.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Tak jak piszę Ivrock wydaje się możliwe, że dziś gospodarze odniosą komplet zwycięstw. Być może postawię na takie zdarzenie za drobne, gdyż takie sytuacje już nie raz miały miejsce w LM. Poniżej jednak przedstawię typy do których jestem najbardziej przekonany.

Udinese - Arsenal typ: 1DNB @1.65 lub Udinese @2.25⛔⛔⛔

To chyba najważniejszy mecz sezonu dla Kanonierów, od tego spotkania może zależeć ich los przez najbliższe kilka lat. Presja napewno jest ogromna i kto wie czy to nie będzie czynnik negatywny. Przecież w ostatnich latach młodzi gracze Arsenalu całe sezonu walczą o mistrzostwo i nie wytrzymują kluczowych meczy w końcówkach sezonu kiedy to tracą nie tylko szanse na mistrzostwo ale często także 2 miejsce. Rywalem w dzisiejszym arcyważnym meczu będzie włoskie Udinese. Udinese, które latem straciło swoją czołową postać - Sancheza. Osłabienie nie wątpliwie spore jednakże nie umywające się do strat Arsenalu. W drużynie Kanonierów niema już Clichy&#39;ego oraz całego środka boiska tj. Nasriego i Fabregasa. Dodatkowo nadal kontuzjowany jest Wilshere oraz niepewny jest występ Rosicky&#39;ego. Tak więc w środku pola zagra zapewne Song, Ramsey i Frimpong. W obronie zabraknie Koscielnego i Gibbsa. Jedynie atak (no i bramka) wygląda przyzwoicie Gervinho, Walcott i van Persie to najsilniejsze możliwe zestawienie. Jednak czy to wystarczy na Udinese? Śmiem wątpić. W porównaniu do pierwszego meczu obu drużyn brakuje Koscielnego i Gibbsa zaś wraca van Persie. Żeby wykorzystać van Persiego trzeba stwarzać okazje o co może być nie łatwo zaś osłabienia w obronie napewno ułatawią zadanie Udinese, które to już w pierwszym meczu przeważało i stwarzało więcej zagrożenia pod bramką. Szczęsny broni świetnie jednak nawet on nie uratuje w pojedynkę Arsenalu i dziś już raczej będzie zmuszony wyciągnąć piłkę z siatki. Nad typem się jeszcze waham gdyż kurs na DNB także jest przyzwoity, a co do tego typu przekonanie mam ogromne zaś czysta 1 to zawsze jakieś tam drobne ryzyko.


Benfica - Twente @1.52✅✅✅

Benfica po bardzo korzystnym rezultacie na wyjeździe dziś musi postawić kropkę nad i. Benfica u siebie jest rywalem niezwykle ciężkim do pokonania. Z Trabzonsporem także na wyjeździe zremisowali, lecz u siebie wygrali 2:0. W zeszłym roku Benfica w LE zaszła tak daleko głównie dzięki świetnym wynikom u siebie, gdzie poległo choćby PSV 4:1. Twente podobnie jak Benfica jeżeli miałoby już awansować to trzeba było wywalczyć korzystny wynik u siebie, gdyż na wyjeździe tracą sporo. Benfica w moim odczuciu znacznie bardziej pasuje do LM i to oni powinni dziś świętować awans.



edit// szkoda tego typu z Arsenalem jednak w kluczowym momencie popisał się Wojtek Szczęsny broniąc karnego i zamiast 2:1 dla Udinese po chwili już było 1:2 dla Arsenalu. Szkoda kasy ale cieszmy się z formy naszego golkipera, gdyż rośnie czołowy bramkarz świata.
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Proponuje ze swojej strony mocny typ na dzisiejszy pojedynek Udinese - Arsenal.
Mój typ na to spotkanie to Arsenal over 0,5 gola po kursie 1,35.Warto jednak będzie poczekać 5-10 minut i zagrać ten typ na żywo gdyż kurs zapewne podskoczy w górę.
Fakt faktem w Arsenalu spore ubytki ale Arsenal nies druzyną o klasę lepszą od Udinese i dużo bardziej doświadczoną.Jak się ni mylę to w każdym roku kied musieli się wkalifikować do Ligi Mistrzów poprzez eliminacje to im się to udawało.Nie moge sobie jakoś wyobraźić aby zabrakło ich w tej edycji.Myślę że strzelona bramka przez Arsenal mocno skomplikuje sprawę Udinese które wtedy aby awansować musi strzelić ich 3.
O bramki ze strony Arsenalu ma kto zadbać.O ile środek pola się rozsypał to atak pozostaje dalej imponujący.Po za tym też nie za bardzo mi się widzi aby po 4 meczach oficjalnych tego sezonu Arsenal miał tylko jedną strzelona bramkę.
 
chelseaa 10

chelseaa

Użytkownik
Ciekawym typem może okazac sie
ARS - UDI (Obie strzelą) TAK 1.70✅
Arsenal z tak mocnym napadem napewno urwie jedną bramke, a udi w tym meczu musi strzelic jesli myśli o kopaniu w LM. Myśle że mecz bedzie wymianą ciosów ale dopiero od drugiej połowy gdy młodziacy zaczna sie denerwowac.
Ewentualnie ARS - UDI remis do połowy. 2.0
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Udinese - Arsenal Londyn
wynik 1 meczu: 0:1
wynik 2 meczu: 1:2​
Już dziś o 20:45 rewanżowe spotkanie pomiędzy drużyną z Włoch a drużyną z Anglii. Arsenal jedzie do Włoch z przewagą zaledwie jednej bramki, lecz nie sądzę, że 4 drużyna ligi angielskiej roztrwoni ją i odpadnie z rozgrywek elitarnej LM. Wg. mnie w tym spotkaniu padnie remis. Dlaczego? Już mówię. Nie ma się co oszukiwać ale Arsenal dopiero się rozpędza i nie prezentuje najwyższej formy czego dowodem są mecze ligowe z Newcastle i Liverpoolem. Obecna słabość angielskiej drużyny wynika przede wszystkim z braku dwóch najbardziej kreatywnych wg. mnie graczy tej drużyny tj. Fabregas i Nasri. Przed rozpoczęciem okienka transferowego boss udzielał wywiadów mówiąc jak to on zatrzyma obu, gdyż w przeciwnym razie oznaczałoby to brak ambicji klubu i w razie odejścia tych dwóch coraz mniej wielkich graczy chciałoby przyjść na Emirates. W dzisiejszym meczu w bramce na pewno ujrzymy Szczęsnego, który nie ma sie co oszukiwać ale zapewnia spokój obronie Arsenalu. W obronie najprawdopodobniej wystąpi młody Jenkinson, Vermaelen, Djourou i Sagna. Wenger uważa że gra w defensywie będzie kluczem i ja również popieram jego zdanie. Sagna na lewej obronie to nie ten sam Sagna co na prawej. Młody Jenkinson zaliczył ostatnio mocno średni występ przeciwko Liverpoolowi. Przechodząc do linii pomocy - w pierwszym starciu wystąpili Song, Ramsey i Rosicky, patrząc jednak na linię pomocy w ostatnim ligowym meczu Arsenalu w środkowej strefie grali Frimpong, Ramsey i Nasri. Jak wiadomo tego ostatniego na pewno nie ujrzymy dziś w wyjściowej 11-stce. Wg. mnie dzisiaj w środku pola zagraja Song, Ramsey, Frimpong/Rosicky. Linia pomocy krótko mówiąc nie powala, Ramsey to nie Fabregas a Frimpong to nie Nasri. Nie można zapominać o tym iż, kontuzje leczy młody Wilshere, nie ma również Diaby&#39;ego. W zeszłym sezonie to właśnie Nasri czy Fabregas robili różnicę w grze Arsenalu, indywidualne przebłyski Nasriego widoczne były również w ostatnim meczu ligowym drużyny. Ogromna presja ciąży na Ramseyu gdyż media widzą w nim następce Fabregasa, temu chłopakowi na pewno trzeba czasu by osiągnąć pewien równy poziom lecz na pewno nie jest to jeszcze Cesc. Podsumowując środek pola w Arsenalu wygląda strasznie mizernie i nie widzę tu graczy, którzy zachwycają swoją maestrią czy niekonwencjonalnymi zagraniami. Raczej w dzisiejszym meczu pomoc skupi się na rozbijaniu akcji Udinese i na nie dopuszczeniu do sytuacji bramkowych nieśmiertelnego Di Natale. Linia ataku w porównaniu do pierwszego meczu będzie wyglądała o wiele ciekawiej. Wraca bowiem nowy kapitan drużyny - Robin van Persie. Na skrzydłach nowy zawodnik Gervinho, który zdążył już zarobić czerwoną kartkę w lidze. Po przeciwległej stronie wystąpi zapewne Walcott bądź Arshavin. Wg mnie większe szanse na grę ma Walcott, ponieważ podejrzewam, że Arsenal zagra dziś z kontry a szybkość Walcotta będzie nieoceniona dla akcji ofensywnych drużyny. Walcott jednak potrafi zagrać jeden bardzo dobry mecz by potem zagrać 2 słabsze, w ostatnim meczu ligowym został zmieniony przez Bendtnera; w jakiej formie będzie dzisiaj Theo? Ofensywa Arsenalu w lidze spisuje się słabiutko, w dwóch meczach Londyńczycy nie strzelili gola. Co prawda przeciwko Liverpoolowi nie grał zawieszony za czerwoną kartkę Gervinho. Przechodząc do drużyny z Włoch uważam, że w pierwszym spotkaniu mimo porażki zagrali bardzo solidnie. Stworzyli sobie kilka sytuacji i wynik mógł być zupełnie inny gdyby nie refleks Wojtka Sz. Nie można zapominać o czym starszym tym lepszym Di Natale. Niewątpliwie wielkim osłabieniem było odejście przed sezonem Sancheza, jednak Włosi nadal umieją grać w piłkę i na pewno będą starali się wykorzystać wielką szansę jaka stoi przed nimi w dzisiejszym spotkaniu. Mają stratę tylko jednej bramki, teoretycznie strata ta jest mała i wydaje się, że prosta do odrobienia jednak o tym przesądzi dzisiejszy mecz. Szans Udinese szukam w błędach młodego Jenkinsona czy nie grającego na swej nominalnej pozycji obrońcy o nazwisku Sagna.

Podsumowując uważam, że Udinese w dzisiejszym spotkaniu zagra ofensywnie i będzie starało się szybko odrobić stratę z pierwszego spotkania i tylko mądra gra w środku pola przez drużynę Arsenalu może w tym przeszkodzić. W dzisiejszym pojedynku to drużyna Udine będzie szukała jak najwięcej strzałów i dlatego kluczową rolę może odegrać defensywny pomocnik Alex Song rozbijający ataki rywali. Arsenal będzie liczył na kontrataki i na szybkość Walcotta oraz błyskotliwość Gervinho. Uważam, że w dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymy kanonady goli i Arsenal mimo wszystko, kontrolując spotkanie, zdoła dowieźć korzystny rezultat.​

MOJE TYPY NA SPOTKANIE (bet365)
remis - 3,4 ⛔
under 2,5 - 1,85 ⛔
remis do przerwy - 2,2 ⛔
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Po zastanowieniu się co można wycisnąć z meczu FC Viktoria Plzen - FC Kopenhaga zdecydowałem się na typ &quot;Uda się obydwu drużynom strzelić gola? - TAK @1.57 bwin&quot;. Kopenhaga przecież nie odda tego meczu walkowerem, postawi wszystko na jedną kartę, aby przynajmniej coś zyskać w oczach kibiców i szefostwa klubu, więc sieknąć coś muszą. Czesi z kolei muszą kontrolować spotkanie, a najlepszą kontrolą jest strzelenie bramki. Ogólnie powinno to być ciekawe spotkanie, z masą sytuacji, bo Kopenhaga musi odrabiać, nie jest to słaba drużyna, a Czesi lubią strzelać bramki z kontry no i musza kontrolować ilość bramek Duńczyków.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Rubin - Lyon
Typ: over 2.0 (w przypadku 2 bramek zwrot)
Kurs: 1.571 (taki był około 11... nie wiem jaki jest teraz bo nie mam możliwości zalogowania się)
Stawka: 7/10
Jak dla mnie bet dnia jeśli idzie o Champions League. Raz, że w 1 meczu wynik 3:1 czyli do super defensywnych zespołów ani jedni ani drudzy nie należą. Dwa, że Rubin musi odrobić i to sporo zatem nie będzie czekania do 60 minut na desparacki atak. Atak musi być od pierwszych minut jeśli o czymkolwiek marzą. Trzy będą narażeni na kontry, a Francuzi mają bardzo szybkich grajków także powinni ukłuć. Tym bardziej, że braki w linii defensywnej Rubina. Mimo, że w desygnowanym składzie jest Kuzmin i Bochetti to nie trenowali z zespołem i ich gra może wyglądać podobnie jak Maora w Wiśle wczoraj. Liczę na wynik w stylu 2:1 dla Rubina, ew. 1:1 i zwrot stawki.
Edit:
1:1 zwrot ????
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Na skrzydłach nowy zawodnik Gervinho, który zdążył już zarobić czerwoną kartkę w lidze. Po przeciwległej stronie wystąpi zapewne Walcott bądź Arshavin. Wg mnie większe szanse na grę ma Walcott, ponieważ podejrzewam, że Arsenal zagra dziś z kontry a szybkość Walcotta będzie nieoceniona dla akcji ofensywnych drużyny.
Arshavin jest tylko trochę wolniejszy od Walcotta, za to szybszy od Gervinho.

Ja uważam, że najlepszym ustawieniem Arsenalu dzisiaj, byłyby skrzydła w postaci Walcotta i Gervinho, a na szpicy Arshavin. Ta trójka dysponuje dużą szybkością, zwinnością i dryblingiem, i myślę, że mogliby w trzech rozgrywać kontry. Na miejscu Wengera na ławce posadziłbym van Persie&#39;ego, który lepiej się czuje w atakach pozycyjnych, a aktualną formą i umiejętnościami nie przewyższa Ruska. Ale wątpię, by Wenger zdecydował się tak zrobić, głównie z tego powodu, że RvP jest kapitanem.

Jeśli ktoś gra na Udine, musi pamiętać, że to Arsenal jedzie z zaliczką i Udine musi zaatakować. Według mnie zwycięstwo Udinese nie jest dzisiaj tak oczywiste jak się wszystkim zdaje. Włosi prawdopodobnie będą &quot;siedzieć&quot; na Arsenalu przez większość czasu, ale trzeba pamiętać, że w doskonałej formie jest Szczęsny, który dzisiaj może wybronić dla Gunners Ligę Mistrzów. Poza tym, drużyna Wengera ma duży potencjał ofensywny i jest bez wątpienia w stanie coś strzelić. Najważniejsze jest jednak dla mnie to, że Arsenal dzisiaj nie będzie musiał się męczyć z rozgrywaniem piłki (piszę &quot;męczyć&quot;, bo tak to w ostatnim czasie u nich wygląda), tylko może się ustawić na kontry i spokojnie wyczekiwać okazji.

Ja dzisiaj nic nie gram, ponieważ za dużo będzie zależeć od dyspozycji jednego piłkarza - Szczęsnego.

Tymniemniej powodzenia z Waszymi typami ????


E\\
Piotrex, dlatego napisałem, że dużo zależy od Szczęsnego. Wątpię, żeby dał sobie wpuścić więcej niż jedną bramkę, a Arsenal myślę, że da radę coś strzelić, więc dla mnie raczej to będzie jakieś 1:1, 0:1.
 
piotrex007 91,7K

piotrex007

Użytkownik
Jeśli ktoś gra na Udine, musi pamiętać, że to Arsenal jedzie z zaliczką i Udine musi zaatakować. Według mnie zwycięstwo Udinese nie jest dzisiaj tak oczywiste jak się wszystkim zdaje. Włosi prawdopodobnie będą &quot;siedzieć&quot; na Arsenalu przez większość czasu, ale trzeba pamiętać, że w doskonałej formie jest Szczęsny, który dzisiaj może wybronić dla Gunners Ligę Mistrzów. Poza tym, drużyna Wengera ma duży potencjał ofensywny i jest bez wątpienia w stanie coś strzelić. Najważniejsze jest jednak dla mnie to, że Arsenal dzisiaj nie będzie musiał się męczyć z rozgrywaniem piłki (piszę &quot;męczyć&quot;, bo tak to w ostatnim czasie u nich wygląda), tylko może się ustawić na kontry i spokojnie wyczekiwać okazji.
Dużo w tej kwestii może zmienić szybka bramka dla Udinese. Ja tam postawiłem na gospodarzy dziś, bo wydaje mi się, że mecz wygrają, a czy uda im się wygrać dwoma bramkami, czyli awansować, to sprawa mniej pewna. Wydaje mi się, że skończy się dziś mecz wynikiem 2:1. Arsenal jednak doświadczony w takich meczach, ale z drugiej strony brakuje formy zawodnikom Wengera, a w Udinese gorący teren ;)
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
⚽rzuty rożne
Benfica-Twente powyżej 11 (azjatycki przy 11 zwrot)
Jest to mecz który przyciąga moim zdaniem największa uwagę. W pierwszym meczu padł wynik 2:2 który znacząco przybliża do awansu Benficę jednak aby tak się stało muszę wygrać, bo nie wierzę że będą grać na remis, dlatego na pewno mecz będzie stał na bardzo wysokim poziomie i jednai i drugra drużyna rzucą wszystko na jedną kartkę i będą atakować co doprowadzi do rzutów rożnych. W pierwszym meczu padło dużo rożnych, dlatego szanse, że w tym meczu będzie podobnie są bardzo duże. Powodzenia i myślę, że zaliczę kolejny✅ w typowaniu rzutów rożnych.
by nocnybelt
 
everto 24,7K

everto

Użytkownik
Awans nadal pozostaje sprawa otwarta ale 2 strzelone gole w Enschede zapewne przybliżyły Orly do awansu W dzisiejszym spotkaniu duzynie gospodarzy wystarczy grac na 0:0 ale cos nie wierze ze beda ustawieni desensywnie.Jak podkresla trener Benfiki Jorge Jesus zawsze koncentrujemy sie na wygrywaniu i prezentowaniu ofensywnego stylu gry .Czego przykladem moze byc ostatnie zwyciestwo ligowe Orłow 3:1 nad Fairense gospodarze zepewne nie lekcewaza przeciwnika ostatnie zwyciestwo ligowe na wyjezdzie 5:1 z Heerenveen mowi samo za siebie Jak widac obydwie 11 preferuja ofensywny styl gry nie nastawiaja sie na minimalistyczne wygrane graja na 100 procent bez kalkulacji jeszcze jedno 2 lata wstecz FC Twente zostało wyeliminowane w elim. Ligi Mistrzow przez Sporting L tak wiec to jeszcze dodaje smaczu pikanrerii temu spotkaniu
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Chyba jako jedyny wytypowalem dzis wygraną kanonierów ???? To było dla mnie jasne, jak jedna z najlepszych druzyn swiata moze przegrac z jakimis pionkami? No prosze was, to jest Liga Mistrzow Arsenal nigdy by sobie tego nie odpuscil, moglo skonczyc się 4-1 dla kanonierów ale także gdyby Di Natale wykorzystal karnego i słupek to moglo byc ciekawie, jednak to Arsenal dominował mecz, powoli odzyskuja forme ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Chyba jako jedyny wytypowalem dzis wygraną kanonierów ???? To było dla mnie jasne, jak jedna z najlepszych druzyn swiata moze przegrac z jakimis pionkami? No prosze was, to jest Liga Mistrzow Arsenal nigdy by sobie tego nie odpuscil, moglo skonczyc się 4-1 dla kanonierów ale także gdyby Di Natale wykorzystal karnego i słupek to moglo byc ciekawie, jednak to Arsenal dominował mecz, powoli odzyskuja forme ????
Meczu nie widziałem ale sam sobie zaprzeczasz ???? najpierw piszesz , że Arsenal wygrywa z &quot;pionkami&quot; , a zaraz dodajesz że odzyskują formę ? To tak jakby nasza reprezentacja zagrała z rezerwami San Marino , wygrała 15:0 i też bysmy powiedzieli ze jest forma na Euro ?

Ja również byłem niemal pewien , może nie tyle wygranej o ile awansu Kanonierów. Gdzieś chyba nawet pisałem , ze nie wyobrażam sobie LM bez nich i ciesze się z awansu.

Prawdziwy test Kanonierów w niedzielę na OT. wtedy będzie mozna coś więcej napisać o ich formie.
 
memo 0

memo

Użytkownik
Po dzisiejszych spotkaniach okazuje się, że największym przegranym tych kwalifikacji okazała się niestety Wisła Kraków.. Przecież gdyby tamta akcja nie doszła do skutku.. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Dzisiaj wygrali faworyci, wygrała efektowna gra. Co ciekawe kopciuszek jakim była Viktoria Plzen wygrał wszystkie spotkania eliminacji, wyjazdowo z Rosenborgiem i Kopenhagą.. Upadek skandynawskiego futbolu czy siła zgrania i czeskiego systemu szkoleniowego ? jedno i drugie.. Czesi jak dla mnie są wzorem dla Polaków jeśli chodzi o system szkolenia młodzieży. Odnośnie Arsenalu, to Szczęsny umacnia swoją pozycję z meczu na mecz.. Ostatnio w wywiadzie Fabiański dał do zrozumienia, że jest rozczarowany siedzeniem na ławce mimo pełnej sprawności. Kiedyś obaj wypowiadali się, że rywalizacja w bramce nie zniszczy ich przyjaźni, jak będzie faktycznie czas pokaże. Dla mnie dość dużą niespodzianką jest tak silna pozycja Portugalskich klubów, a tak słaba Holenderskich.. Nie sądziłem, że pomiędzy Benficą a Twente jest tak duża przewaga, półwysep iberyjski rośnie w siłę.. Jestem ciekaw, czy z grupy wyjdzie Porto.. Mają dobry ranking, zobaczymy jak potoczy się losowanie.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Jednak Arsenal,widzimy na przykładzie wczorajszego spotkania,w którym miejscu jest Premier League,a w którym Serie A,Arsenal nawet w kryzysie jaki z wiadomych powodów przechodzi,jest w stanie w cuglach pokonać takie Udine,co prawda Włosi nie wykorzystali kilku sytuacji,za sprawą min. dobrej postawy Wojtka,ale to jednak wciąż różnica poziomów pomiędzy najlepszą ligą świata,a Seria A,paradoksalnie wydaję mi się,że zespół ten ma większe szanse zwojować w tym sezonie LM,niż w tamtym,dlaczego?dlatego,że nacisk jaki był na Kanonierów z Fabregasem czy Nasrim w składzie,był sporo większy od tego,jaki będzie teraz,już wyrokuję się miejsce w środku tabeli dla The Gunners,a jak dla mnie przyjdzie taki moment w sezonie,że drużyna z powrotem złapie rytm,zacznie wierzyć w swoje umiejętności i wróci na stare tory;)Na pewno nikt nie liczy w tym sezonie na sukces tak,jak w poprzednich....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom