>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

IV Runda Eliminacji Ligi Mistrzów, 21-22.08.2012

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
D.Zagrzeb - Maribor 1 @ 1,60 Tobet
W dzisiejszym meczu IV Rundy el.LM faworytem wydają się być gospodarze i raczej nie powinni mieć oni problemu z odniesieniem zwycięstwa z ekipą ze Słowacji.. Maribor to obecny lider w rodzimej lidze, jednak uważam, że to będzie za mało na taką uznaną markę jaką jest D.Zagrzeb. Słowacy dosyć szczęśliwie trafili w III Rundzie na drużyne z Luksemburga i nie mieli problemów z awansem do kolejnej fazy. Dzisiaj czeka ich zdecydowanie cięższy mecz i to na boisku rywala. Dynamo to obecny lider ligi chorwackiej ( w 5meczach zdobyli 13pkt - zremisowali w pierwszej kolejce, a później odnosili same zwycięstwa ) i drużyna, która od 7lat jest mistrzem swojego kraju. Porównując budżety, wartość poszczególnych piłkarzy jak i ich same indywidualne umiejętności różnica klas jest tutaj na korzyść miejscowych.
Sorry, ale Słowacja, a Słowenia to trochę inne kraje. I nie lubię tłumaczenia, że Maribor jest w IV tylko dlatego, że trafił na mistrza Luksemburgu. A czy Dudelange zaszło do III za ładne oczy? Nie! Byli nierozstawieni i dostali jednego z potentatów jeśli chodzi o punkty rankingowe do awansu do fazy grupowej LM. Żeby chociaż Dudelange było gorsze, jakimś fuksem awansowali, ale nie, po prostu byli lepsi w dwumeczu z Salzburgiem. Maribor już od kilku lat szykuje się na awans do fazy grupowej LM, ale zazwyczaj kończy się to pechowo na IV fazie eliminacyjnej. Drużyny dość wyrównane, bazują na wychowankach, a później ich wyprzedają za dobre pieniądze. Dinamo to kopalnia talentów, ale Maribor też pod tym względem mocno nie odbiega. Zagrzeb faworytem, szczególnie w meczu u siebie, ale jestem ciekaw ilu oglądało mecze Mariboru... Grają ofensywną piłkę i powinni coś strzelić. Szczególnie, że Dinamo będzie musiało u siebie coś wbić. Odszedł jeden z lepszych, o ile nie najlepszy piłkarz, talent chorwackiej piłki Badelj. Dinamo to ma szczęście, bo większego fuksa nie widziałem, by wbić w obu meczach z Ludogorec bramki w ostatnich akcjach meczu. Dosłownie w ostatnich sekundach.
Dla mnie BTS jest tu lepszym typem i z lepszym kursem. (kurs:2):bwin: [5/10]✅

Malaga - Panathinaikos

Typ: under 2.5
Kurs: 1.65 [7/10]✅
Malaga po stracie ofensywnych zawodników Cazorla jak i Rondon będzie miała problemy w ofensywie, z resztą można to już było zauważyć w meczu ligowym z Celtą Vigo, ostatecznie, szczęśliwie wygranym (0:1). W meczu u siebie Malaga powinna być stroną przeważającą, a defensywę nadal mają co najmniej niezłą. Grecy jak to Grecy na wyjazdach raczej nie imponują, tutaj spodziewam się z ich strony bardziej defensywnej taktyki, a Malaga będzie miała ciężko przebić się przez mur przeciwnika bez rozgrywającego takiej klasy jak Santi Cazorla.

Uważam też, że warto zagrać:
AEL - Anderlecht (under 2.5) - 1.57 [7/10]⛔
Braga - Udinese (zwycięstwo Bragi) - 2 [8/10] ⛔ [kurde szkoda, bo mieli mnóstwo sytuacji)...
BATE - Shamona (goście strzelą gola) - 1.60 [4/10]⛔
Możesz mnie przekonać do typu na Brage?
Może w skrócie...
Dlaczego dla mnie wygra Braga:
- Atut własnego boiska
- Strata wielu kluczowych piłkarzy - Handanovic, Isla, Asamoah
- Atak opiera się nadal na starym, ale wciąż skutecznym Di Natale
- Doszli nowi gracze - zgranie raczej nie będzie mocnym punktem Udinese.
- Braga prawie w niezmienionym składzie
- Braga w Europie dobrze się prezentuje. 2 lata temu finał z Porto, rok temu pechowa porażka w dwumeczu z Bekistasem.
- Bardzo poprawny mecz z jednym z większych rywali - Benficą (na wyjeździe)
- Nie wiem, kto będzie bronił - ale jeśli Pawłowski to może być dla niego ciężki mecz. Talent na pewno ma, ale skok z ligi polskiej do najlepszej europejskiej półki będzie dość ciężkim wyzwaniem.
- Udinese brak meczów o punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Braga-Udinese
O Bradze trochę napisałem przy okazji hitowego starcia na początek Liga ZON Sagres, a przeczytać o tym możecie tutaj ▶Benfica-Braga. Jak widzę skład, to trener Jose Peseiro powołał wszystkich podstawowych zawodników. W kadrze mamy chociażby Douglao, który dzisiaj zagra na środku obrony, a w sobotę dostał w lidze czerwoną kartkę więc w najbliższy weekend będzie miał wolne. W bramce zapewne znowu Beto. W pomocy naprawdę kilku fajnych i ogranych na wysokim poziomie zawodników. W ataku rzecz jasna najważniejszy będzie Lima i to na jego gole liczę. Braga to przede wszystkim zespół, który w europejskich pucharach z najmocniejszymi będzie musiał wykorzystać do maksimum swój malowniczo położony Estadio AXA, gdzie są piekielnie mocni, co pokazali w ubiegłych sezonach. Jeśli chodzi o Udine, to o nich wiem o wiele mniej, gdyż nie interesuję się za bardzo Serie A ale z tego co wyczytałem, to odeszli Handanovic, Isla i Asamoah. Pierwszy to wiem, że jest super golkiperem, a pozostała dwójka też była podstawowymi zawodnikami. W ataku rzecz jasna Antonio Di Natale, który dzisiaj powinien mieć kilka okazji na gole, bo obrona Bragi za szybka nie jest więc myślę, że goście powinni ustrzelić, co najmniej jednego gola ale to Braga jest faworytem i uważam, że powinna wygrać i strzelić tutaj przynajmniej ze 2 gole. Zatem moje typy na ten mecz to:
Braga over 1,5 @ 2,42 Tobet⛔1:1
BTS @ 2,00✅
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Malaga - Panathinaikos
Typ: Malaga -1
Kurs:2,7

Odpuszczenie meczu przez Malagę w ogóle nie wchodzi w grę. To nie jest liga Szkocka czy chociażby Grecka, gdzie Celtic czy Panathinaikos może odpuścić puchary bo zapewne i tak za rok w nich zagra. Maladze taki sukces jak zajęcia miejsca w TOP 4 Primera Division w zeszłym sezonie może się długo nie powtórzyć. W dodatku jak zostało powiedziane malaga ma pewne kłopoty finansowe a awans do LM w pewnym stopniu by je rozwiązał:]. Zresztą jeśli mówimy o kłopotach finansowych to w Panathinaikosie na pewno bywali w lepszych nastrojach:cool:
Kompletna bzdura, prędzej odpuszczają mecze ligowe niż mecze pucharowe. Jeżeli nie wiesz dlaczego odsyłam do materiałów o finansach z ligi greckiej a ligi mistrzów.

Nie wiem czy wiesz ale Malaga posiada obecnie 3 napastników, o ile Seba Fernandez jest solidnym graczem o tyl 19letni Juanmi (6 spotkań w poprzednim sezonie) i 16letni Olinga który w weekend debiutował w PD. Obrona i Pomoc jeszcze jakoś się trzymają, poza Cazorlą i Mathijsenem większym ubytków nie ma. Uważam jednak że Panata z Portugalczykiem na ławce zagra dobrze w defensywie i o bramki dla Malagi będzie ciężko.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Malaga under 1.5 @ 2.10 Tobet ⛔

Idę trochę pod prąd bo wszyscy zgodnie za Malagą, ale jakoś nie widzę ich wielkiej dominacji w tym meczu. Cazorla i Rondon to olbrzymie straty dla ofensywy zespołu, szczególnie reprezentant Hiszpanii. Na mocy stracą dużo - to pewne. Doświadczenie Malagi na arenie międzynarodowej? Brak. Panata fakt, że ze słabymi wynikami ale jadnak rok w rok zalicza dłuższe bądź krótsze epizody w rozgrywkach europejskich. Walka toczy się o ponad 8mln euro potrzebne obu klubom jak cholera. Grecy powinni być skoncentrowali na obronie i rozstrzygnięciu dwumeczu w Atenach. Ani jedni, ani drudzy maksymalnego ryzyka dzisiaj nie podejmą. Myślę, że nawet 1-0 nie skusi ich do odważniejszej gry. Moją tezę niejako potwierdza ustawienie zespołu z 4 obrońców(Boumsong, Velázquez, Vyntra i Spyropoulos) oraz 2 defensywnych pomocników(Katsouranis i Vitolo). Malaga nie jest w stanie ich wypunktować. Za mała siła ognia. 16 latek(chociaż to może być wałek, wiadomo jak to z murzynami bywa:razz ???? w wyjściowej 11 na szpicy w Lidze Mistrzów? No bez jaj. Dziwi mnie też posadzenie na ławie Buonanotte któremu należy przypisać dużą część gola z Celtą Vigo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom