>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

IV Runda Eliminacji Ligi Mistrzów, 21-22.08.2012

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Kursy od Unibet:
Rozpoczynamy finalną batalię o być albo nie być w LM. Pary po większości ciekawe i wyrównane. Na pierwszy rzut oka można zauważyć nieco może zaniżone kursy na np. Malagę czy Bate oraz Anderlecht. Malaga nie będzie miała tak łatwo z Grekami, nie wydaje mi się. Bate z Hapoelem i kurs 1.65 :?: Wszystko można zrozumieć, ale izraelskie ekipy zawsze są niewygodne. Kurs na Fiołki to już w ogóle abstrakcja. Spodziewałem się 50/50, a tutaj mocno faworyzowany Anderlecht. Cypr to ciężki teren i taki kurs odrzuca od grania na gości, ale w takim razie jest value na gospodarzy ;)
A co Wy myślicie o kursach i jak typujecie pierwsze pojedynki IV rundy LM :?:
Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Pary do typowania są strasznie trudne do przewidzenia ale po głębszych analizach można dojść do wniosku że wygrają zespoły z lepszą formą obecną . Dzięki wyrównanym kursom sądzę że na tej kolejce można zarobić pare stówek . Mam kilka typów oraz przemyśleń z którymi się wami podzielę . I chciałbym abyście ocenili jak wy to widzicie gdyż dni meczu zbliżają się wielkimi krokami . Mecze w ten weekend wprowadziły mnie trochę w ból głowy bo faworyci prawdopodobnie odpuścili sobie trochę ligę aby lepiej przygotować się do eliminacji .
1)AEL-Anderlecht 2.05 2:1 ⛔
Jak dla mnie faworytem jest Anderlecht ostatni mecz w lidze im lekko nie wyszedł ale i tak wygrali 2:1 natomiast AEL grał w Superpucharze Grecji z Omonią . Stracił w tym meczu aż 5 bramek strzelając 3 . Jeśli takie błędy przydarzą się w meczu w meczu Anderlechtu to mistrz Belgi zapewni sobie kilku bramkową przewagę przed rewanżem u siebie.
2)Spartak Moskwa-Fenerbahce 1.91 ✅ 2:1
Drużyna z Moskwy pokazała w ostatnim meczu że po wysokiej przegranej z Zenitem podnieśli się i będą walczyć o awans do Ligi Mistrzów . U siebie będą z pewnością faworytem w meczu z Kazaniem pokazali fantastyczną końcówkę i obrócili losy meczu z 0:1 na 2:1 . Natomiast drużyna z Turcji zaledwie zremisowała 1:1 po przeciętnej grze sądzę że drużyna z Stambułu wpadła w lekki dołek po przegranym Superpucharze z Galatasaray . Może im wyjść super mecz taki jak w rewanżu z Vaslui ale czasem potrafi ich zjeść presja i przegrywają na własne życzenie.
Pozdrawiam
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
1)AEL-Anderlecht 2.05 Jak dla mnie faworytem jest Anderlecht ostatni mecz w lidze im lekko nie wyszedł ale i tak wygrali 2:1 natomiast AEL grał w Superpucharze Grecji z Omonią . Stracił w tym meczu aż 5 bramek strzelając 3 . Jeśli takie błędy przydarzą się w meczu w meczu Anderlechtu to mistrz Belgi zapewni sobie kilku bramkową przewagę przed rewanżem u siebie.
Wiesz może dlaczego Omonia tyle im wbiła? Bo AEL ma w czterech literach superpuchar Cypru. Co on im da? Trofeum? Super. A w środę bardzo ważny mecz o LM, mieli podejść zmęczeni? Trener wystawił raptem 1-2 gości, którzy grają w podstawowym składzie. Omonia już nie gra w LE, bo na własne życzenie nie potrafiła znaleźć sposobu na Crvenę Zvezdę. AEL ma świetną defensywę, z tego słyną. Ich polityka jest podobna do APOELu, czyli sprowadzanie piłkarzy z zagranicy. W Superpucharze zagrało aż 6 Cypryjczyków, chyba nie muszę pisać, dlaczego się nie stawia na swoich w czołowych zespołach tej ligi. Są po prostu słabi (oj nie! Przepraszam, jeden Kostantinou, który zrobił niezłą karierę zagranicą - już średni fan piłki nożnej powinien go znać - strzelił 2 gole dla AELu). Nie wiem, czy nie wydało Ci się to podejrzane, że zespół, który przez całą ligę (26 meczów przed play - off) stracił zaledwie 7 goli, nagle dał sobie wbić 5 goli w jednym meczu? Czy to przypadek, że w LM jeszcze nie stracili gola? (mecze z Partizanem i Linfield). Tu się liczy kasa, a z LM jest ona spora. Pewnie trochę zazdroszczą APOELowi, że zarobił fortunę za wyjście z fazy grupowej LM i przejście Lyonu w 1/8. Oczywiście typu nie neguję, choć bardziej szukałbym czegoś pod under. Anderlecht mocna ofensywa, ale też i słaba defensywa. AEL lubi takich rywali. Tego w życiu bym nie postawił, jednak w stolicy Belgii, Anderlecht powinien ich zmieść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Helsingborgs If - Celtic Glasgow 0:2

Typ: 2 DNB

Kurs: 1.84


Helsingborgs If jest za słaby na Ligę Mistrzów. W lidze dopiero 5 pozycja. Jak na mistrza kraju z poprzedniego sezonu nie jest to dobra lokata. Wpakowali wprawdzie Śląskowi 6 bramek, w poprzedniej rundzie, ale Celtic Glasgow to znana marka na Europejskiej Arenie, która swobodnie może rywalizować z drużynami w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Gospodarze tego meczu w lidze ostatni mecz przegrali z liderem tabeli IF Elfsborg i chyba już stracili szansę na mistrzostwo kraju w tym sezonie, bowiem brakuje im aż 10 punktów. Ale skupmy się na meczu z Celticem. Wszyscy w Glasgow podkreślają, że dwumecz z mistrzami Szwecji będzie znacznie bardziej wymagający niż potyczka w III rundzie, gdy rywalem Celticu były Helsinki. Nie sądzę, by Szwedzi spodziewali się wygrać pierwsze spotkanie, ale mimo wszystko przyjęli wylosowanie Celticu z prawdziwą ulgą. Nikt nie chciał bowiem podróży do takich krajów jak Rumunia czy Chorwacja. Celtic jest faworytem do wywalczenia awansu, a kluczowe może okazać się pierwsze spotkanie w Szwecji. Można tu celować w typ 2 DNB po ładnym kursie na Szkotów. Celem minimum dla Celtów wydaje się być remis oraz zdobycie gola na wyjeździe. Dodatkowym atutem może być fakt iż spore problemy z obsadą wyjściowego składu mają Szwedzi. Do holenderskiego Heerenveen przeniósł się w minionym tygodniu czołowy napastnik Helsingborga - Alfred Finnbogason. Z powodu kontuzji pierwszego bramkarza, Para Hanssona klub zakontraktował dużo słabszego Daniela Anderssona, który zagra prawdopodobnie w tym meczu. Commons, Samaras, Hooper z przodu Szkotów wydaje się na pierwszy rzut oka bardzo solidnie wyglądać. Celtic wystartował w lidze Szkockiej od remisu z beniaminkiem Ross County, ale w miarę upływu sezonu myślę, że maszynka z Glasgow będzie się rozpędzała.. Początek dzisiejszego meczu: 20:45.​


Fc Kopenhagen - Osc Lille 1:0

Typ: 2 DNB
Kurs: 1.65

Jakoś nie wierzę w sukces Duńczyków z francuską ekipą. Tym bardziej, że ekipa Lille słynie od dawna z bardzo dobrych meczy wyjazdowych. W poprzednim roku Lille nie udało się przejść fazy grupowej Ligi Mistrzów. Choć grali bardzo dobrze. Każdy pamięta piękne chwile w Moskwie, gdzie wygrywali w siarczystym mrozie z CSKA 0:2. Albo remisowali 1:1 na gorącym terenie z Trabzonspor, przy fanatycznych kibicach gospodarzy. W tym sezonie Lille także mocno celuje w Ligę Mistrzów. Natomiast Rok temu FC Kopenhaga okazała się słabsza od czeskiej Viktorii Pilzno i musiała zadowolić się udziałem w Lidze Europy. Ligę zaczęli dobrze od wyjazdowego zwycięstwa z AS Saint-Étienne i remisu u siebie z AS Nancy. Natomiast Kopenhaga awansowała do 4 rundy LM po ciężkich bojach z Club Brugge, gdzie dopiero w rewanżowym spotkaniu wyłonił się zwycięzca. W lidze nieco słabiej ostatnio, bo remis z Brøndby IF, które zajmuje dopiero 10 pozycję. Kadrowo zespół Lille wygląda solidniej i to oni powinni świętować awans. A dzisiejszy mecz spodziewam się, że będzie przebiegał pod dyktando Francuzów. Lille ma nowy stadion, nowe nadzieje, brakuje tylko Hazarda ale są inni chociażby Salomon Kalou, Benoit Pedretti, czy Antonio Mavuba którzy kreują się na liderów zespołu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 606

wanderlei

Użytkownik
VS


Dinamo Zagrzeb - NK Maribor

W decydującej fazie eliminacji do Ligi Mistrzów czeka nas pojedynek pomiędzy zespołami z Chorwacji i Słowenii.Faworytem w tym dwu meczu jest zdecydowanie Dinamo Zagrzeb.Chorwaci w poprzednim sezonie grali w fazie grupowej Ligi Mistrzów do której awans wywalczyli w spotkaniu u siebie ogrywając Malmo 4-1 (w rewanżu przegrali 2-0).Własne boisko to spory atut Chorwatów , przekonali się o tym w poprzedniej rundzie piłkarze Sherif Tiraspol przegrywając w Zagrzebiu 4-0.Aktualnie Dinamo jest liderem w swojej lidze i awans do fazy grupowej jest dla nich priorytetem.NK Maribor po wyeliminowaniu Zeljeznicaru Sarajewo ograł amatorów z Luksemburga.W spotkaniu z Chorwatami na ich terenie nie będzie już tak kolorowo.Według mnie Dinamo będzie chciało sobie wypracować solidna zaliczkę po pierwszym meczu by w spokoju jechać na rewanż do Słoweni stąd też typuję over bramkowy w tym spotkaniu na gospodarzy.
Dinamo Zagrzeb over 1,5 gola [1,80] Bet365​
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Kwalifikacje Ligi Mistrzów, godz. 20:45
Spotkanie: Borussia Moenchengladbach - Dynamo Kijów
Typ: Borussia Moenchengldbach
Kurs: 2.41
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dziś odbędzie się pięć spotkań IV rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów, najciekawiej zapowiada się konfrontacja niemieckiej Borussii Moenchengladbach z ukraińskim Dynamo Kijów, spotkanie te zostanie rozegrane w Niemczech o godzinie 20:45. Według bukmacherów faworytem meczu są gospodarze kurs na ich zwycięstwo to 2.30, kurs na zwycięstwo gości to natomiast 3.20.
Gospodarze dzisiejszej konfrontacji to Borussia Moenchengladbach, drużyna ta w sezonie 2011/2012 w Niemczech zajęła czwarte miejsce w lidze, stąd reprezentuje niemiecką piłkę w IV rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów, po tej rundzie już czeka tylko faza grupowa Ligi Mistrzów. Drużyna w Bundeslidze w poprzednim sezonie prezentowała się następująco, w 34 spotkaniach: 17 zwycięstw, 9 remisów oraz 8 porażek, nie strzelili jakiejś wielkiej ilości bramek, bo 49 bramek jest średnim wynikiem, jednak bardzo dobrze spisywali się w defensywie w 34 spotkaniach zespół ten stracił tylko 24 bramki, lepszy był tylko Bayern Monachium, który stracił dwie bramki mniej. Borussia Moenchengladbach bardzo dobrze spisywał się na własnym stadionie w 17 spotkaniach: 9 zwycięstw, 7 remisów oraz 1 porażka. Przegrali tylko, z popularnymi &quot;Wieśniakami:, czyli popularnym Hoffenheim 1:2, tylko 10 bramek straconych na Borussia Park to świetny wynik. Drużynę opuścił przede wszystkim Marco Reus, który przeszedł do innej Borussii tej z Dortmundu. Spotkanie z Dynamem Kijów, będzie dopiero drugim oficjalnym spotkaniem w tym sezonie, w sobotę Borussia wygrała bowiem 2:0 z Alemannią Aachen w I rundzie Pucharu Niemiec. Do Borussii przyszło parę nowych twarzy, tacy zawodnicy jak: Luuk de Jong, Granit Xhaka, czy Alvaro Dominguez.
Jeśli chodzi o gości jest to Dynamo Kijów, drużyna gra w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, dzięki drugiemu miejscu w lidze ukraińskiej w sezonie 2011/2012. Dynamo nie miało tak łatwo jak Borussia Moenchengladbach, i musiało rozpocząć bój o Ligę Mistrzów od III rundy, los przydzielił holenderski Feyenoord Rotterdam. Rywalizację ukraińsko - holenderską rozpoczęliśmy od meczu w Kijowie, Dynamo nie zawiodło wygrało 2:1, chociaż przegrywało. Rewanż w Holandii zapowiadał się niezwykle ciekawie, Feyenoordowi wystarczyło zwycięstwo 1:0 by awansować do kolejnej rundy, nie udało się go osiągnąć niestety, a w 6 minucie doliczonego czasu gry Dynamo strzeliło bramkę na wagę zwycięstwa ( prawdopodobnie z kontra ataku, gdy bramkarz Feyenoordu grał już na ataku). Dynamo Kijów jest do pokonania, pokazał to w lidze zespół Vorskla pokonując ekipę ze stolicy Ukrainy 1:0 na własnym stadionie. Ukraińcy również się wzmocnili i to bardziej znanymi piłkarzami, przyszedł m.in. Veloso z Genoi, Krancjar z Tottenhamu, Raffael z Herthy Berli, czy Ruben z Villarrealu, który spadł do Segunda Division.
W dzisiejszym meczu stawiam na gospodarzy, wierzę w niemiecką piłkę, nie przypadkowo Borussia Moenchengladabch w poprzednim sezonie dwa razy ograła Bayern Monachium, który zagrał w tym samym sezonie w finale Ligi Mistrzów, który potem przegrał w rzutach karnych. Borussia jest bardzo silna na własnym obiekcie, w poprzednim sezonie w 17 spotkaniach, tylko jedna porażka. Jeśli zespół z Niemiec chce zagrać w Lidze Mistrzów powinien dzisiejszy mecz wygrać, bowiem na Ukrainie będzie o wiele ciężej o korzystny rezultat.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Spartak Moskwa - Fenerbahce Stambuł
Nieznacznym faworytem są gospodarze, którzy sezon zaczęli już kilka tygodni temu i poza koszmarnym meczem z Zenitem grają całkiem nieźle. Co się pierwsze rzuca w oczy to masa sytuacji , które stwarzają i koszmarna skuteczność co najlepiej widać było w pierwszej połowie meczu z Rubinem gdzie to się zemściło karnym dla gości. Widać powoli rękę Emerego , grają świetnie z przodu ale w obronie gubią się momentami jak juniorzy, tylko raz w tym sezonie nie stracili gola. Turcy na razie jeden oficjalny mecz ligowy słaby zresztą bo pomimo gry 11 na 10 nie zdołali wygrać, do tego 2 mecze z Vaslui w poprzedniej rundzie, słaby domowy i dużo lepszy na wyjeździe. Obrona podobnie ja ku Rosjan nie powala co innego atak gdzie grają Kuyt i Moussa Sow. Obie drużyny sporo atakują i słabo bronią a wobec takiego kursu nie można przejść obojętnie.
over 2,5 @ 2.07 Bet 365 ✅
obie strzelą @ 1.90 Bet 365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 1

kub222

Użytkownik
Zgadzam się tu zupełnie co do oceny tego meczu na typ dla Borussia Moenchengldbach.
Dynamo Kijów wygrało w dwumeczu z Feyernordem ale wcale nie była taką lepszą drużyną.Holendrzy mieli dużo okazji by wygrać ten mecz ,ale nie wykorzystli tego ,a to zemściło się w końcówce gdzie dostali kontrę 2 na 1.Jeśli chodzi o Niemców to trochę boję się o ich obronę ,bo strcili Dante ,a obrona jest trochę nowa ,ale myslę że będą atakować ,a najlepszą obroną jest atak gdzie na szpicy będzie czekał super snajper Luuk de Jong
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Zgadzam się tu zupełnie co do oceny tego meczu na typ dla Borussia Moenchengldbach.
Dynamo Kijów wygrało w dwumeczu z Feyernordem ale wcale nie była taką lepszą drużyną.Holendrzy mieli dużo okazji by wygrać ten mecz ,ale nie wykorzystli tego ,a to zemściło się w końcówce gdzie dostali kontrę 2 na 1.Jeśli chodzi o Niemców to trochę boję się o ich obronę ,bo strcili Dante ,a obrona jest trochę nowa ,ale myslę że będą atakować ,a najlepszą obroną jest atak gdzie na szpicy będzie czekał super snajper Luuk de Jong
Reus miał udział przy ponad połowie bramek dla BM (18 bramek i 12 asyst), BM bardzo ciężko będzie go zastąpić, był główną siłą napędową zespołu. Do tego strata silnego fizycznie i pewnego Dante odciśnie się na defensywie. Dochodzi do tego fakt że większość skłądu debiutuje w rozgrywkach LM i nie wiadomo jak to na nich wpłynie. Dynamo na europejskich boiskach ostatnio gości regularnie, skład został wzmocniony i wygląda bardzo ciekawie. BM według mnie nawet w połowie nie będzie tym zespołem sprzed roku, moim zdaniem zakręcą się wokół 8-10 lokaty w bundeslidze. W europie też nie powinni zrobić furory
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Reus miał udział przy ponad połowie bramek dla BM (18 bramek i 12 asyst), BM bardzo ciężko będzie go zastąpić, był główną siłą napędową zespołu. Do tego strata silnego fizycznie i pewnego Dante odciśnie się na defensywie. Dochodzi do tego fakt że większość skłądu debiutuje w rozgrywkach LM i nie wiadomo jak to na nich wpłynie. Dynamo na europejskich boiskach ostatnio gości regularnie, skład został wzmocniony i wygląda bardzo ciekawie. BM według mnie nawet w połowie nie będzie tym zespołem sprzed roku, moim zdaniem zakręcą się wokół 8-10 lokaty w bundeslidze. W europie też nie powinni zrobić furory
Reus był postacią ale trener Favre też swoje zrobił. Gladbach generalnie mało goli puszcza, ma silną obronę i klasowego bramkarza. Nie przypisywał więc bym całego sukcesu Reusowi, bo dużo znaczyli de Camargo, Arango, Hanke czy Herrmann nawiasem mówić w nim upatruję następce Marko, pewnie gdyby nie tak duża konkurencja w reprezentacji Niemiec Herrmann grałby na Euro, bo to duży talent, objawienie ostatniego sezonu. Gole to nie wszystko, zwłaszcza że Gladbach to zespół, kolektyw, dobrze funkcjonujących piłkarzy razem.

Składy:

Borussia: ter Stegen - Jantschke, Stranzl, Alvaro Dominguez, Daems - Nordtveit, G. Xhaka - Herrmann, Arango - de Camargo, L. de Jong

Dynamo: Koval - Danilo Silva, Mikhalik, Betao, Taiwo - Miguel Veloso, Vukojevic - Gusyev, Ninkovic, Yarmolenko - Ideye

U siebie zdecydowanym faworytem jest Borussia, bo to ani zwykły klub, ani zwykli kibice przychodzą na ich mecze, dwie gwiazdki nad herbem kluby nie wzięły się znikąd ;).
Nie znam się na Ukraińskiej piłce, są bardziej doświadczeni ale skład mają chyba gorszy. 1 DNB/ 1X najlepsze opcje.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Gladbach - Dynamo Kijów
Trudno się nie zgodzić z tym co napisał @darius010, o tym, że Borussia to ani zwykły klub ani zwykli kibice. Potwierdzam również, że Gladbach w poprzednim sezonie osiągnęło to co osiągnęło przede wszystkim dzięki temu, że tworzyli solidną drużyną i zgrany kolektyw, nie było tak, że Reus przechodził całe boisko i sam sobie strzelał gole.. jednak trzeba powiedzieć, że był bardzo ważnym ogniwem tego kolektywu.
Byłbym jednak bardziej powściągliwy jeśli chodzi o granie na wygraną Niemców. Dzisiaj ich przeciwnikiem będzie nie byle kto, a już można powiedzieć stary wyjadacz w LM - Dynamo Kijów. Jak napisał ktoś powyżej drużyna z Ukrainy również przeprowadziła parę ciekawych wzmocnień.
Chciałbym się skupić jednak jeszcze na innym aspekcie jeśli chodzio o drużynę z Gladbach, a mianowicie to, że Borussia była w poprzednim sezonie jak już pisałem silnym, zgranym kolektywem, każdy element układanki pasował do siebie i wszystko razem pod wodzą Luciena Favre bardzo dobrze współgrało. Trzeba jednak powiedzieć, że w Gladbach doszło do dużych roszad kadrowych, drużyna straciła można powiedzieć kręgosłup starego zespołu : Dante (szef w defensywie), Neustadter (bardzo ważny zawodnik środka pola) oraz Reus (najgroźniejszy zawodnik w ofensywie). Klub bardzo dobrze załatał dziury po tych ubytkach, bo w ich miejsce przyszli zawodnicy, którzy już mają pewną renomę w Europie : Alvaro Dominguez, Xhaka czy De Jong, nazwiska mogą robić wrażenie. Jednak do czego zmierzam, w zeszłym sezonie drużyna była zgrana, chłopaki się bardzo dobrze rozumieli wzajemnie. Obecnie jak pisałem kadra się mocno zmieniała i wiadomo, że od razu nie będzie harmonii jaka panowała poprzednio, do tego trzeba czasu, drużyna musi rozegrać z sobą wiele meczów o stawkę, jednak gracze z Gladbach nie mieli na to zbyt wiele czasu, od razu są rzuceni na głęboką wodę - pojedynek przeciwko Dynamo w LM. Oglądając ostatnie spotkanie Gladbach w DFB Pokal miałem wrażenie, że ich gra nie jest jeszcze tak płynna i lekka jak było to poprzednim sezonie. Nie ma co się dziwić, jak wspomniałem na to potrzeba czasu, którego niemiecka drużyna niestety nie ma.
Podsumowując według mnie warto zaryzykować w dzisiejszym spotkaniu czysty remis, Gladbach pomimo imponującego składu nie jest jeszcze tak zgrane jak być powinno, a zagrają dzisiaj z doświadczoną ekipą z Kijowa, która potrafi wykorzystać najmniejszy błąd przeciwnika. Warto też wspomnieć, że Niemcy wracają na arenę międzynarodową po wieloletniej przerwie i może wyjść ich brak doświadczenia na tej płaszczyźnie. Być może Gladbach będzie miało przewagę, jednak ze względu na wspomniany brak doświadczenia oraz wzajemnego zrozumienia na boisku nie będą potrafili jej wykorzystać i zamienić na gole. Jak będzie zobaczymy po zapewne ciekawym spotkaniu ;)
Gladbach - Dynamo Kijów X 3.00 Fortuna ⛔ 1-3

@edit: Oglądałem pierwszą połowę tylko, początek dobry w wykonaniu Niemców, dalej jednak wyszło tak jak napisałem większe doświadczenie Dynama, wiedzieli kiedy wykorzystać słabość rywala i zrobili to bardzo efektywnie .. Bardzo ciężka sytuacja Gladbach przed meczem rewanżowym.
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
To ja tak na szybko, bo czasu nie mam, a same mecze za niedługo się zaczynają. Szkoda, że nie wpisałem się wcześniej, bo BTS w meczu na Rosji chodził mi po głowie (naprawdę!). Ale do rzeczy:

Kopenhaga - Lille

Sezon we Francji dla Lille nie zaczął się zbyt dobrze, owszem, po dobrym meczu szczęśliwie pokonali na wyjeździe Saint Etienne, ale już u siebie na nowym stadionie, nie poradzili sobie kompletnie z przeciętnym Nancy i zremisowali. Z kolei Kopenhaga w lidze dobrze sobie radzi, od początku sezonu czyli od 6 spotkań zero porażek, stosunek 4-2-0. Owszem, Lille w porównaniu z ligą duńską to dosyć wysoka półka, ale nie stawiałbym gospodarzy na straconej pozycji. W poprzednich grach w LM pokazali, że umieją grać nawet z największymi, zwłaszcza w obronie są bardzo poukładani. Zespołowi z Francji na pewno będzie ciężko się przebić.
poniżej 2.5 gola 1.65 bet365 ✅

Helsingborg - Celtic

Drużyny zbliżone do siebie poziomami, domyślam się, że dla Szwedów już sama gra w IV rundzie eliminacji do LM jest osiągnięciem. I jeśli mieliby coś zrobić w kierunku awansu do fazy grupowej to myślę, że tylko u siebie. A jak wszyscy wiemy Celtic to już nie jest ten Celtic co kiedyś. W lidze nie mają praktycznie żadnej konkurencji po upadku Rangersów także myślę, że Szkoci zepną się na tą LM i na wyjazd do Szwecji pojadą z zamiarem niestracenia wielu goli, do tego ewentualnie wbicia jednego, aby mieć zaliczkę przed rewanżem. Również nie spodziewałbym się otwartego meczu, raczej bronie dostępu do własnej bramki.
poniżej 2.5 gola 1.60 bet365
✅

Moenchengladbach - Dynamo Kijów

Chyba najciekawsze starcie dzisiejszego wieczoru - gospodarze pewnie będą nastawieni bardzo ofensywnie, Dynamo zostanie zepchnięte do obrony. Mecz się już zaczyna, także na razie tylko tyle.
Borussia 2.30 bet365 ⛔⛔⛔
Borussia powyżej 1.5 gola 2.62 bet365 ⛔⛔⛔⛔⛔
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
No to od razu przechodzę do dnia jutrzejszego, póki mam czas pisać:
Malaga - Panathinakos
Również bardzo ciekawe starcie, o ile ten mecz byłby grany rok temu bez wątpienia wszystkie atuty byłyby za Hiszpanami, jednak wiemy co działo się przez wakacje w zarządzie Malagi, ubyło kilku ważnych zawodników, z Cazorlą na czele. W ostatni weekend zaczęli również sezon, po wyrównanym starciu, pokonali wracającą do Primera Division Celtę Vigo 0:1. Z kolei zespół z Grecji ligi jeszcze nie zaczął, ale mają za sobą jedną rundę gry w eliminacjach do LM - gładko pokonali szkocie Motherwell, nie tracąc przy tym bramki. Liczę na wyrównane starcie, z lekkim jednak naciskiem na zespół gospodarzy.
Malaga 1.66 bet365 ✅
poniżej 2.5 gola 1.66 bet365
✅

Braga - Udinese

To już chyba można nazwać wisienką na torcie, zresztą, nawet TVP zdecydowało się na emisję tego spotkanie, także na pewno będzie warte uwagi. Zespoły z porównywalnym potencjałem - Braga już zdążyła się dobrze zaprezentować w lidze, kiedy na inaugurację, w meczu wyjazdowym zremisowali z Benfiką. Udinese jeszcze czeka na start, na sparingach szału nie robili. Za Bragą bez wątpienia przemawia atut gry na własnym boisku oraz jakby nie patrzeć doświadczenie europejskie. Przecież sami niedawno grali w fazie grupowej LM więc wiedzą jak to jest. Spodziewałbym się otwartego meczu, zwłaszcza ze strony gospodarzy.
Braga powyżej 1.5 gola 2.50 bet365 ⛔

Dynamo Zagrzeb - Maribor

Faworyt i raczej zwycięzca dwumeczu raczej znany. Zespół Mariboru znalazł się w tej fazie eliminacji tylko i wyłącznie dlatego, że wcześniej trafili na półamatorską rewelację z Luksemburga, Dudelange, których zresztą pewnie pokonali (chociaż pierwszy mecz tylko 0:1). Zespół gospodarzy zaczął już rozgrywki ligowe, po pięciu spotkaniach jest liderem z bilansem 4-1-0. Bardzo dobry start i prognostyk przed grą w LM. Atmosfery i kibiców z Zagrzebie raczej nie trzeba przedstawiać, będę oni praktycznie 12 zawodnikiem. Pewny win Dynama.
Dynamo 1.57 bet365 ✅
Dynamo -1 2.00 bet365 ⛔
powyżej 2.5 gola 2.05 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
No no pierwszy dzień jak mnie trochę zaskoczył . Pierwszy mecz Spartaka po mojej myśli jak chcą awansować do Fazy to musieli dzisiaj wygrać i wygrali po walce 2:1.Zapowiada się ciekawy mecz w Stambule myślę że można tam pograć over 2.5 gdyż 1:0 dla zespołu z Turcji da im awans do Fazy Grupowej .
Spotkanie Basel z Cluj wspaniała końcówka zespołu z Rumuni i to oni są faworytami do awansu do następnej rundy u siebie będą z pewnością mieli łatwiej .
Jak dla mnie największa niespodzianka to wygrana Kopenhagi z Lille myślę że nawet ten remis 1:1 by satysfakcjonował zespół gości no ale cóż nie udało się u siebie będą musieli postawić na ostrą ofensywę a zespół gości będzie czekał z kontrą .
Mecz w Szwecji także mnie trochę zaskoczył że drużyna mistrza tego kraju nie podjęła zbytnio walki z zespołem z Szkocji i nie zdobyła nawet 1 bramki co dawało by jakieś nadzieję w rewanżu na terenie Celticu a tak to myślę że jest już po dwumeczu spotkały się 2 klasy drużyn .
Natomiast spotkanie w Niemczech pokazało nam po raz kolejny że zespół który nie ma jeszcze tego typowego rytmu meczowego jakim jest z pewnoscią zespół Moenchengladbach jest na dośc straconej pozycji z przeciwnikiem który ten rytm już załapał i nie ważne czy w lidze przegrywa niespodziewanie na wyjedzcie , bo na ten mecz potrafili się zmotywować i nawet na wyjeździe pokazali pazur i zapewnili sobie sporą zaliczkę przed rewanżem na Ukraninie .
Patrząc na rewanże zapowiada się bardzo ciekawa walka o awans myślę że można będzie się pokusić o sporą ilość overów , gdyż żadna drużyna nie będzie już grała tak zachowawczo jak to zwykle jest w pierwszym meczu .
Pozdrawiam
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Malaga - Panathinakos
Również bardzo ciekawe starcie, o ile ten mecz byłby grany rok temu bez wątpienia wszystkie atuty byłyby za Hiszpanami, jednak wiemy co działo się przez wakacje w zarządzie Malagi, ubyło kilku ważnych zawodników, z Cazorlą na czele. W ostatni weekend zaczęli również sezon, po wyrównanym starciu, pokonali wracającą do Primera Division Celtę Vigo 0:1. Z kolei zespół z Grecji ligi jeszcze nie zaczął, ale mają za sobą jedną rundę gry w eliminacjach do LM - gładko pokonali szkocie Motherwell, nie tracąc przy tym bramki. Liczę na wyrównane starcie, z lekkim jednak naciskiem na zespół gospodarzy.
Malaga 1.66 bet365
poniżej 2.5 gola 1.66 bet365
To że odeszło kilku zawodników to raz.
Drugim bardziej poważniejszym problemem jest to że Malaga ma ogromne problemy finansowe.Ciężko będzie w tym sezonie i na pewno awans do Ligi Mistrzów nieco podreperował by budżet zespołu z Hiszpanii lecz według mnie nie ma szans na ten awans...
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Malaga - Panathinakos
Ja właśnie myślę i jeśli oni mają takie kłopoty finansowe to ich piłkarze wyjdą na ten mecz podwójnie zmotywowani , gdyż w ich głowach będzie to że jeśli awansują dalej nie będą musieli się zbytnio bać o przyszłość w klubie i nie zabraknie pewnego dnia dla nich pensji . Zespoł z grecji nie zaczął jeszcze sezonu sparingi wypadły słabo . Pokonanie drużyny ze Szkocji nie zaliczałbym do jakiś arcytrudnych także dziś jak dla mnie wygra Malaga .
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
pIlka nozna, Liga Mistrzów, godzina 20:45
Malaga - Panathinaikos A.
over 3,5 gola
4,00
Sporting bet
Analiza:
Przed nami mecz ligi mistrzów pomiędzy hiszpanską Malagą a greckim Panathinaikosem. Jest to pojedynek w ramach ostatniej 4 fazy eliminacji Ligi Mistrzów. Wygrany w dwumeczu zagra w grupach a tym samym zarobi krocie. Dlatego dla obu zespolow sa to 2 najwazniejsze mecze w tym sezonie.
Dla gospodarzy to wielki sukces że wogole mogą grac o Lige Mistrzów..wiemy jaka rywalizacja jest w lidze hiszpanskiej..dlatego Malaga juz dlugo moze nie miec takiej sznasy by zagrac w tych elitarnych rozgrywkach. Goscie praktycznie co roku grają w eliminacjach..bowiem w Grecji rządzą zdecydowanie Olympiakos i wlasnie Panathinaikos. Te dwa zespoly glownie bija sie co sezon o mistrzostwo kraju.
Malaga zaczyna dopiero bój o lige mistrzow natomiast goscie juz grali w poprzedniej fazie eliminacji..w 3 rundzie pokonali dwukrotnie szkockie Motherweel 2-0 i 3-0. Mozna wywnioskowac zatem ze grecki zespol jest dobrze przygotowany do sezonu i do Malagi dzis pojada powalczyc o pozytywny wynik. Ja spodziewam sie bardzo ciekawego widowiska. Kibice Malagi bedą chcieli zobaczyc swoich podopiecznych w wielu ofensywnych akcjach i tak na pewno bedzie. Panathinaikos moze pokusic sie o gole z kontrataku. Ja w tym meczu stawiam na zaklad over 3,5 gola. Moj typ na wynik to 2-2.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Malaga - Panathinaikos
Typ: Malaga -1
Kurs:2,7
Odpuszczenie meczu przez Malagę w ogóle nie wchodzi w grę. To nie jest liga Szkocka czy chociażby Grecka, gdzie Celtic czy Panathinaikos może odpuścić puchary bo zapewne i tak za rok w nich zagra. Maladze taki sukces jak zajęcia miejsca w TOP 4 Primera Division w zeszłym sezonie może się długo nie powtórzyć. W dodatku jak zostało powiedziane malaga ma pewne kłopoty finansowe a awans do LM w pewnym stopniu by je rozwiązał:]. Zresztą jeśli mówimy o kłopotach finansowych to w Panathinaikosie na pewno bywali w lepszych nastrojach:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stasiu3 13

stasiu3

Użytkownik
D.Zagrzeb - Maribor 1 @ 1,60 Tobet ✅ 2-1

W dzisiejszym meczu IV Rundy el.LM faworytem wydają się być gospodarze i raczej nie powinni mieć oni problemu z odniesieniem zwycięstwa z ekipą ze Słowacji.. Maribor to obecny lider w rodzimej lidze, jednak uważam, że to będzie za mało na taką uznaną markę jaką jest D.Zagrzeb. Słowacy dosyć szczęśliwie trafili w III Rundzie na drużyne z Luksemburga i nie mieli problemów z awansem do kolejnej fazy. Dzisiaj czeka ich zdecydowanie cięższy mecz i to na boisku rywala. Dynamo to obecny lider ligi chorwackiej ( w 5meczach zdobyli 13pkt - zremisowali w pierwszej kolejce, a później odnosili same zwycięstwa ) i drużyna, która od 7lat jest mistrzem swojego kraju. Porównując budżety, wartość poszczególnych piłkarzy jak i ich same indywidualne umiejętności różnica klas jest tutaj na korzyść miejscowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
D.Zagrzeb - Maribor 1 @ 1,60 Tobet
W dzisiejszym meczu IV Rundy el.LM faworytem wydają się być gospodarze i raczej nie powinni mieć oni problemu z odniesieniem zwycięstwa z ekipą ze Słowacji.. Maribor to obecny lider w rodzimej lidze, jednak uważam, że to będzie za mało na taką uznaną markę jaką jest D.Zagrzeb. Słowacy dosyć szczęśliwie trafili w III Rundzie na drużyne z Luksemburga i nie mieli problemów z awansem do kolejnej fazy. Dzisiaj czeka ich zdecydowanie cięższy mecz i to na boisku rywala. Dynamo to obecny lider ligi chorwackiej ( w 5meczach zdobyli 13pkt - zremisowali w pierwszej kolejce, a później odnosili same zwycięstwa ) i drużyna, która od 7lat jest mistrzem swojego kraju. Porównując budżety, wartość poszczególnych piłkarzy jak i ich same indywidualne umiejętności różnica klas jest tutaj na korzyść miejscowych.
jak ty sprawdzasz te wszystkie dane? wchodzisz w ligę słowacką i tam patrzysz bilans Mariboru? Czy po prostu słowacka/słoweńska to dla ciebie to samo? Naprawdę ludzie, mimo iż piszecie tu anonimowo, to jednak wasze posty dużo o was mówią. Każdy oczywiście może popełnić błąd, ale MAN - NIE TAKI.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom