>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV runda Eliminacji Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
lalo 36

lalo

Forum VIP

kursy z oferty Bwin na dzień 07.08.2010
Strona dotycząca Ligi Europejskiej: http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/index.html
Już za tydzień tj. 19 sierpnia rozpocznie się ostatni bój o fazę grupową ligi europejskiej, niestety cała nasza trójka: Wisła Kraków, Ruch Chorzów oraz Jagielonia Białystok została wyeliminowana w poprzedniej rundzie, ostatnią nadzieją Polskiej piłki w europejskich pucharach jest Poznański Lech który poprzez przegraną z Spartą Praga w III rundzie el. Ligi mistrzów automatycznie wszedł do IV rundy, jednak zadanie przed aktualnym mistrzem Polski jest dosyć trudne. Moim zdaniem to nie przeciwnik Lecha jest &quot;naszym&quot; największym problemem a sama drużyna z Poznania z Jackiem Zielińskim na czele... jednak to nie dyskusja na aktualną chwile. Pytanie brzmi, czy od ostatniej porażki na własnym stadionie ze Spartą i po wpadce w Łodzi z Widzewem ( 1:1 ) zespól pana Jacka podniesie się i powalczy tak jak to robili chociażby sezon temu ? Miejmy nadzieję że tak !
Co do pozostałych spotkań, w akcji 19 sierpnia będziemy mogli zobaczyć takie drużyny jak Liverpool, Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen, Manchester City czy Juventus więc dobrej piłki na wysokim poziomie nie zabraknie, miejmy nadzieję że i w naszej dyskusji na forum będzie podobnie ! Także zapraszam do kulturalnego i merytorycznego wypowiadanie na na temat meczy !
Pozdrawiam.​
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
W meczu z Dnipro nie zagra Bosacki (kontuzja), Wojtkowiak (kontuzja), Rudnevs (brak uprawnien) i Peszko co wyjasni sie w poniedzialek (czerwona kartka). Trudno znalezc jakiekolwiek silne punkty w druzynie Lecha a Dnipro mimo ze bardzo silne w lidze nadal sie zbroi: kontrakt podpisal Argentynczyk Monzona (poprzednio gral w Betisie i Boca Juniors). W ostatnim meczu ligowym przegrali z Metalistem ale sedzia nie uznal prawidlowo zdobytej bramki Dnipro.
W druzynie z Ukrainy gra 4 etatowych reprezentantow tego kraju, w Lechu w tym meczu nie zagra zaden (choc moze to jest plus dla Lecha ???? ???? ) Wygrana Dnipro to najbardziej prawdopodobny scenariusz tego spotkania, nie wierze ze bramkarz Lecha (a zaden z nich nie moze czuc sie pewny miejsca w skladzie co jest kolejnym minusem) nie pusci bramki z 4 druzyna ligi ukrainskiej, mogac stracic nawet kilka ze slaba Arka Gdynia ????
Propozycje:
Dnipro, Dnipro (-1), Lech nie strzeli
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W meczu z Dnipro nie zagra Bosacki (kontuzja), Wojtkowiak (kontuzja), Rudnevs (brak uprawnien) i Peszko co wyjasni sie w poniedzialek (czerwona kartka). Trudno znalezc jakiekolwiek silne punkty w druzynie Lecha a Dnipro mimo ze bardzo silne w lidze nadal sie zbroi: kontrakt podpisal Argentynczyk Monzona (poprzednio gral w Betisie i Boca Juniors). W ostatnim meczu ligowym przegrali z Metalistem ale sedzia nie uznal prawidlowo zdobytej bramki Dnipro.
W druzynie z Ukrainy gra 4 etatowych reprezentantow tego kraju, w Lechu w tym meczu nie zagra zaden (choc moze to jest plus dla Lecha ???? ???? ) Wygrana Dnipro to najbardziej prawdopodobny scenariusz tego spotkania, nie wierze ze bramkarz Lecha (a zaden z nich nie moze czuc sie pewny miejsca w skladzie co jest kolejnym minusem) nie pusci bramki z 4 druzyna ligi ukrainskiej, mogac stracic nawet kilka ze slaba Arka Gdynia ????
Propozycje:
Dnipro, Dnipro (-1), Lech nie strzeli
Zgadzam się z Tobą w 100%.
Lech nie strzeli, Dnipro HT/FT, Dnipro (-1), to na prawdę kursy godne do zagrania. Lech Poznań bez Peszki zawsze odpadał z pucharów. Do tego bez Lewego i już tam nie ma kto strzelać bramek. Dziurawa obrona przez kontuzję. Jak skończy się skromnie na 1:0 dla Dnipra to na pewno będzie dla nich sukces, ale wątpię by skończyło się na 30 tysięcznym obiekcie skromne 1:0.
http://sport.wp.pl/kat,1754,title,Lech-bez-Bosackiego-i-Peszki-na-Dnipro,wid,12570427,wiadomosc.html?ticaid=1ab58
Lech złożył odwołanie dzięki któremu nie zagra również Peszko, a tak by nie zagrał tylko Bosacki ???? . Takie rzeczy tylko w Lechu POZnań
[*].
 
K 0

krakk

Użytkownik
Kontuzji nabawił się obrońca Lecha, Seweryn Gancarczyk. Lechita po starciu z jednym z rywali musiał opuścić boisko – Seweryn ma rozciętą skórę pod kolanem. Po meczu pojechał do szpitala zszyć ranę. Mam nadzieję, że do czwartku wszystko będzie w porządku, ale zdajemy sobie sprawę, że może z tym być ciężko – mówił po meczu trener Lecha, Jacek Zieliński.
Dnipro co prawda wczoraj przegrało u siebie 0-1, ze stawką bym nie szalał i jakiś over 2,5 raczej bym nie polecał, ogólnie ciężki mecz do wytypowania bo może się skończyć 4-0 jak i również 1-0, 1 bramkę może strzelić Lech choć to mało pewne... dość pewne powinno być zwycięstwo Dnipro i to na pewno obstawie ale Lech nie strzeli, Dnipro HT/FT, Dnipro (-1) to już ryzykowane typy.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Powiedzmy sobie szczerze - Dnipro jest w obecnej chwili zdecydowanym faworytem tego spotkania. Nie chodzi nawet o kontuzje bloku obronnego, gdyż tam Lech mimo wszystko ma pole manewru. Problem tkwi w formacji ofensywnej. 0 celnych strzałów w meczu z Arką, mówi samo za siebie. Peszko kompletnie bez formy, o Stiliciu nie wspomnę, Krivets próbuje, ale niewiele z tego wychodzi. Z atakujących dobre wrażenie robi jedynie Rudnevs, który z Ukraińcami nie zagra... Jak dotąd cieszy postawa bramkarzy (i Kotorowskiego i Buricia), Arboledy (nie wyobrażam sobie obrony bez niego), a także Injacia (dobra, równa forma). Inni albo kompletnie nic, albo kontuzjowani, albo nie uprawnieni do gry... Wydaje się więc, że porażka w Dniepropietrowsku jest niestety nieunikniona, a remis w rewanżu na Bułgarskiej będzie w &quot;obecnym stanie&quot; dobrym wynikiem...
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
no tak nie ma co tu ukrywać,że Dnipro to powinno wygrać. Lech gra beznadziejnie, ma problemy do tego z kontuzjami.
a jak widzicie inne typy??
dobre kursy są na City i Juventus czyli uznane firmy,które zapewne nie są jeszcze w najwyższej formie,ale chyba powinny sobie poradzić,jak myślicie??
dobry kurs jest też na PSV,które dobrze zaczęło sezon a rywal ostatnio ich gra słabo w lidze(w PSV gra Marcelo a u ich rywala Grzelak w ataku to tak dla porównania jeżeli chodzi o znanych nam kopaczy z ligi polskiej).
poza tym myślę,że można postawić na Borussię handicap z tymi Azerami co wyeliminowali Wisłę,bo chyba Niemcy będą znacznie bardziej wymagającym rywalami niż nasi kopacze.
co sądzicie o tych 4 typach??
 
T 0

typer_men

Użytkownik
Witam
Przedstawie jeden ciekawy moim zdaniem mecz, z ligi europejskiej a jest nim pojedynek grecko - austryjacki czyli Aris - Austria Wiedeń. Obie drużyny moim zdaniem są podobnego poziomu lecz po moich obserwacjach ostatnich meczy i statystyk jest faworyt tego spotkania a jest nim mianowicie Austria W. gdyż jest to bardziej ograna i doświadczona drużyna w europejskich pucharach. Mają bardzo równy i silny skład co pokazali w dwumeczu z Ruchem Chorzów wygrywając na wyjeździe 3;1 a na własnym boisku 3;0 . Natomiast Aris saloniki to średniak ligi greckiej, po drodze pokonał inną polską drużynę a mianowicie Jagiellonię Białystok na wyjeździe 2;1 wygrał Aris a na własnym stadionie zremisowali 2;2 wiec jak widać łatwo awansu nie wywalczyli.
Moim zdaniem typ w tym meczu na Austrię Wiedeń jest w miare pewny po bardzo dobrym kursie.
Aris - Austria W.
typ 2
kurs 3.30
Co o tym sądzicie??
 
friday79 1

friday79

Użytkownik
Witam
Przedstawie jeden ciekawy moim zdaniem mecz, z ligi europejskiej a jest nim pojedynek grecko - austryjacki czyli Aris - Austria Wiedeń. Obie drużyny moim zdaniem są podobnego poziomu lecz po moich obserwacjach ostatnich meczy i statystyk jest faworyt tego spotkania a jest nim mianowicie Austria W. gdyż jest to bardziej ograna i doświadczona drużyna w europejskich pucharach. Mają bardzo równy i silny skład co pokazali w dwumeczu z Ruchem Chorzów wygrywając na wyjeździe 3;1 a na własnym boisku 3;0 . Natomiast Aris saloniki to średniak ligi greckiej, po drodze pokonał inną polską drużynę a mianowicie Jagiellonię Białystok na wyjeździe 2;1 wygrał Aris a na własnym stadionie zremisowali 2;2 wiec jak widać łatwo awansu nie wywalczyli.
Moim zdaniem typ w tym meczu na Austrię Wiedeń jest w miare pewny po bardzo dobrym kursie.

Aris - Austria W.
typ 2
kurs 3.30

Co o tym sądzicie??
Zgodzę się z tobą gdyż też uważam że Austria powinna wygrać ???? Uważam że Austria Wiedeń jest lepszą drużyną od Arisa Saloniki. Ale dziwi mnie taki wysoki kurs na Austrie ???? Ja bym polecał x2 ????

A co do meczu Dnipro - Lech to faworytem tego meczu jest Dnipro, i tu bym bardziej się skusił zagrać to że Lech nie strzeli gdyż jest lepszy kurs od wygranej Dnipra ???? A to co lech pokazuje w ofensywie jest to bardzo możliwe że nie strzeli.
 
czarodz1ej 0

czarodz1ej

Użytkownik
Zgodzę się z tobą gdyż też uważam że Austria powinna wygrać ???? Uważam że Austria Wiedeń jest lepszą drużyną od Arisa Saloniki. Ale dziwi mnie taki wysoki kurs na Austrie ???? Ja bym polecał x2 ????
a ja bym nie stawial Aris na straconej pozycji. Uwazam ze pilkarsko obie prezentuja sie podobnie, duzo mlodych postaci, wybiegane, technicznie Aris wydaje mi sie byc nawet mocniejszy. Meczy ligowych nie ogladalem ( grecka jeszcze nie ruszyla), natomaist bazujac na samym LE, to wydaje mi sie na tle polskich druzyn, Aris zaprezentowal sie lepiej, pomimo wynikow obu druzyn ( aris - jaga 2:2; 2:1 ruch - austria 1:3; 0:3 ) i dominacji Austrii w dwumeczu, to druzyna z Wiednia jakos mnie nie przekonala ze jest taka mocna. Bardzije Ruch zagral bardzo słabe spotkania, a Austria to skutecznie wykorzystala. Aris natomiast trafił na Jage która zagrała naprawde dobre mecze i postawiła drużynie greckiej wysoko poprzeczke. W sumie gdyby nie te bledy w pierwszych minutach to kto wie kto wie... Reasumujac Aris bledy potrfi wykorzystywac, do tego maja bardzo ciekawych grajkow uzdolnionych technicznie, a Austria z zelaznej defensywy nigdy nie slynela. To prawda ze narazie w ostatnich 4 meczach tylko jedna bramka stracona, ale jacy to byli przeciwnicy? Ruch? Wiener Neustadt ? Przyjechał Ried i porażka 0:1. Myśle ze najlepszym rozwiazaniem w tym meczu to duzo bramek. A wiec moje propozycje:
over 2,5
obie strzela
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Dnepr - Lech Poznań

Typ:1
Kurs:1.45

Po analizach z eliminacji ligi mistrzów teraz postanowiłem podać parę typów również z eliminacji ale tym razem ligi europejskiej. Oczywiście jako pierwszy typ podam przegraną naszej ostatniej drużyny Lecha Poznań, który w swoim pierwszym meczu spotka się z drużyną Dnipro Dniepropietrowsk. Jaki poziom prezentują polskiej druzyny pokazały wcześniejsze mecze w eliminacjach teraz do pełnej kompromitacji brakuję nam jedynie odpadnięcie Lecha a jest to niemal pewne ponieważ mistrz Polski gra po po prostu katastrofalnie co najlepiej pokazują ostatnie dwa mecze ligowe jak również mecze eliminacyjne ze Spartą. Natomiast rywal Lecha gra niespodziewanie dobrze w lidze zajmując bardzo wysokie drugie miejsce ustępując jedynie Sahtarowi. Myślę, że mimo iż kurs nie jest zabójczo wysoki jest to bardzo pewny mecz i każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie dużą niespodzianką dlatego warto postawić na Ukraińców.
FC Timisoara - Manchester City

Typ:2
Kurs:1.55

Kolejnym bardzo interesujacym meczem, którego kurs wydaję mi się, że jest nieco przesadzony jest pojedynek pomiędzy FC Timisoara a Manchesterem City. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespół gości, który wywodzi się z jednej z najsilniejszych lig świata jaką bez wątpienia jest liga angielska, która jest o klasę lepsza od rumuńskiej w której na co dzień grają gospodarze. Szczerze mówiąc trochę mnie dziwi, że tak dobre drużyny jak Manchester City muszą grać w eliminacjach pucharu pocieszenia jakim jest Ligia europy no ale cóż zrobić przynajmniej można trochę dorobić bo szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie innego wyniku niż pewna wygrana gości, którzy w tym sezonie mają ambitny plan walki o mistrzostwo Anglii.
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
Do meczu Dnipro z Lechem od razu stawiam na wygraną Dnipro, ale kurs 1.45 w Gamebookers to jednak nie jest to. Przyjrzałem się trochę formie Lecha i nie jest ona za dobra. Dla Mistrza Polski mecz z Arką powinien być rozbieganie, zwłaszcza, że występują obecnie w Eliminacjach Ligi Europejskiej. Powinni być w pełni formy. A to jednak Lecha gra z Arką i nie oddaje żadnego celnego strzału na bramkę! Dnipro to nie są jakieś ogórki. Dlatego jak Lech nie oddał celnego strzału Arce to nagle ma strzelić Dnipro? Hola Hola, tak dobrze raczej nie ma. Dnipro w lidze zajmuje 2 miejsce, wygrywa 5 meczy z 6. W spotkaniach u siebie na 4 mecze strzela 6 bramek, a traci przy tym 1. Bilans bardzo dobry.

Dnipro wygra do zera
2,10 Gamebookers
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Zacznę od meczy które omijać szerokim łukiem:

Pierwszy z nich jest to spotkanie Sporting Lissbon - Brondby IF , gospodarze w lidze zaczęli od porażki z kopciuszkiem ligi Ferreira, atmosfera w zespole nie najlepsza, Duńczycy mogą sprawić niespodziankę. Ekipa gości w lidze zajmuje pierwsze miejsce, w tym sezonie nie przegrali nawet razu w 5 meczach strzelając 11 goli. Sporting to himeryczna drużyna portafią zagrać wspaniały mecz, albo zawieść na całej linii. Możliwy jest nawet taki scenariusz że Sporting przegra pierwszy mecz u siebie a drugi wygra na wyjeździe i awansuje..


Równie zagadkowe spotkanie to Club Brugge - Dinamo Minsk , w pierwszych trzech ligowych spotkaniach ekipa Brugge wygrała tylko raz notując aż dwie porażki z zespołami o klasę niższymi od nich, Kortrijk oraz wysoka porażka w miniony weekend z Cercle Brugge. Są ewidentnie bez formy. Dynamo w lidze nie błyszczy dopiero 4 pozycja, ale oni na puchary zawsze sie spinają, to ich jedyna szansa, remis najbardziej prawdopodobny, najlepiej tego nie ruszać.

Polecam zagrać:


Spotkanie Palermo - Maribor gdzie upatruje przekonujące zwycięstwo gospodarzy. Fabrizio Miccoli, Maiello, Maccarone, Pinilla są w dobrej dyspozycji. Ostatnio zapewnili oni zwycięstwo Palermo w towarzyskim turnieju Renzo Barbera. Pokonali Napoli oraz drużynę Valencia. Goście ze Słowenii po wyeliminowaniu Videoton FC, oraz szkockiego Hibernianu tym razem nie powinni awansować. Doświadczony i ograny włoski zespół wygra w tej rywalizacji a sprawę awansu będą chcieli w pierwszym spotkaniu przesądzić.
TYP: 1
Kurs: 1,31
3:0 ✅

Palermo apetycznie wygląda w duecie z Anglikami. Mam tu na myśli zespół Manchester City, miliony wpompowane w ten klub muszą w końcu zacząć się zwracać. FC Timisoara - Manchester City , proponuję czyste 2 w tym spotkaniu. Emmanuel Adebayor, Carlos Alberto Tevez, David Silva oraz Shaun Wright-Phillips, co tu dużo mówić ofensywa robi piorunujące wrażenie. W pomocy nie do przejścia Nigel de Jong, bracia Yaya Toure &amp; Kolo Toure będą działać w defensywie razem z mózgiem obrony Vincentem Kompany. Na rumuński zespół powinno to wystarczyć. Co mogę powiedzieć o gospodarzach dobrego? Nic! W 6 ostatnich meczach, łącznie liga krajowa + liga europejska wygrali tylko 1 raz. To mówi samo za siebie.
TYP: 2
Kurs: 1,62
0:1 ✅
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ode mnie:

Bardzo słabe AIK Sztokholm. Mistrz Luksemburga stracił z nimi w dwumeczu tylko jedną bramkę. Obrona grała w miarę pewnie więc starczyło to do awansu. W następnej rundzie jednak Rosenborg nie dał Szwedom najmniejszych szans ogrywając ich i w Szwecji i w Norwegii. Ich przeciwnik Levski Sofia od początku sezonu w gazie. Najpierw rozłożony na łopatki Dundalk, potem dwumecz z Kalmarem. O ile w Szwecji gospodarze uzyskali niezasłużony remis to w stolicy Bułgarii dostali łomot 5:2 (trzeba oddać że w tym meczu Kalmar walczył dzielnie, ale i ofensywa Levskiego pudłowała niemiłosiernie). Stąd dla mnie pewny awans ekipy z Bułgarii która rewanż ma u siebie

awans Levski (kurs coś około 1,4-1,5)

Dwumeczu Dnipro - Lech nie będę komentował bo to zbędne.. wg mnie Dnipro dopiero w Poznaniu przypieczętuje awans

awans Dnipro (kurs coś około 1,4)

PSV w gazie. Sibir jedną rundę sobie przeszedł na dużym farcie i chyba narazie im wystarczy.

awans PSV (widziałem że coś koło 1,25 płacili)

wydaję mi się także że powinny przejść zespoły AEK, Odense i Porto (przy tych ostatnich martwi mnie dobra forma rywala)
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Proponuje 2 dosc pewne spotkania:
Dundee United- AEK Ateny
Typ: X2
Kurs: 1,4( Interwetten)
Gospodarze tego pojedynku rozpoczeli juz sezon ligowy. Zaledwie zremisowali 1-1 z kandydatem do spadku, St Mirren. Zreszta tym wynikiem potwierdzili kiepska forme ze spotkan towarzyskich: 2-2 z Livingston( III-ligowiec), 1-2 z Hull( II-ligowiec), 1-3 z Wigan( ktore sezon rozpoczelo od batow 0-4 od beniaminka Blackpool).
AEK natomiast ostatnie 2 sparingi rozegrali juz pod katem rywalizacji z Dundee United. Ograli 2-1 Blackburn i 1-0 Glasgow Rangers.
Poza tym uczestniczyli w poprzednim sezonie w rozgrywkach grupowych Ligi Europy, podczas gdy Dundee United swoja ostatnia pucharowa przygoda( sezon 2005/2006) zakonczyli w kwalifikacjach odpadajac z finska MyPa (2-2, 0-0).

Hajduk Split- Unirea Urziceni
Typ: 1
Kurs: 1,7
Hajduk rewelacyjnie rozpoczal sezon ligowy. Po 4. kolejkach jest liderem. W ostatnim spotkaniu rozbil 5-0 na wyjezdzie Inter Zapresic. W poprzedniej rundzie kwalifikacji Ligi Europy pokonal rowniez rumunski Dinamo Bukareszt( wyjazd 1-3, u siebie 3-0). Zwlaszcza w spotkaniu domowym z Rumunami Hajduk wg opinii ekspertow zagral swietny mecz.
Unirea natomiast boryka sie z ogromnymi problemami finansowymi. Klub zalega z wyplatami zawodnikom, ostatnio do dymisji podal sie trener. Ponadto przegrali 2 ostatnie mecze ligowe z bardzo slabymi przeciwnikami( 0-1 z Targu Mures, 0-1 Universitatea Kluz).
Trzeba wiec wykorzystac zarowno dobra forme Chorwatow jak i beznadziejna Unirei.
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Mam pewne info na temat spotkania : Hajduk Split vs Unirea Urziceni . Sami popatrzcie :

Unirea mora prodati pet glavnih igrača, ako ne uspiju - odustaju od Europa lige!

Kako sada stvari stoje, Hajdukje na milimetar od skupine Europske lige. Suparnik splitskog kluba Unireau nevjerojatnim je problemima iz kojih, kako sada stvari stoje, nema izlaza i Rumunji su po prvi puta spomenuli mogućnost da klub iz Urzicenija istupi iz Prve rumunjske lige, ali iz play offa Europa lige. Ukoliko se te crne prognoze Rumunja obistine - Hajdukće ući u skupine Europa lige bez kapi prolivenog znoja.Ipak, jedna mogućnost za izlaz iz krize ipak postoji, ali ni ta solucija ne može Rumunjima davati neku preveliku nadu. Naime, predsjednik kluba Buscarupod hitno mora prodati pet glavnih igrača - Georgea Galamaza, Mariusa Bilaşca, Giedriusa Arlauskisa, Pabla Brandana i Laurentiua Marinescua. Ukoliko bi nekom ludom kombinacijom uspio prodati svih pet igrača, dug ne bi bio ni približno riješen, ali bi se dobilo na vremenu. Navodno je Steauaveć zakaparila tri igrača, a vlasnik Unireje upravo vlasniku Steaue duguje 3 milijuna eura.Vlasnik Unireje je spomenuo da pokušava pronaći i novog ulagača koji bi svježim kapitalom spasio klub, ali ta varijanta zasada je - znanstvena fantastika.
Ne znamo što će biti sutra, te je stoga jako teško govoriti o sljedećem susretu. Pričati o nogometu u Unireji je sada jako teška stvar ? rekao je nakon susreta trener kluba iz Urzicenija Izraelac Rony Levy, te dodao:- Situacija nije normalna. Svi samo pričaju o financijskim problemima i atmosfera u momčadi je vrlo loša. Sreća nam je okrenula leđa i naša je priča jako tužna, jako mi je žao cijeloga kluba- info sportsko novosti

Przetłumaczyłem w Google lecz wyszły jakieś nie logiczne zdania (...)
&lt;ale ważne że jest &gt; Oto tłumaczenie :
Unirea muszą sprzedawać pięciu głównych graczy, jeśli nie uda - zrezygnować z Ligi Europy!
W obecnym stanie rzeczy, Hajdukje w milimetrach grup europejskich lig. Split klub Unireau przeciwnik jest niesamowite problemy, z których, jak rzeczy stoją teraz, nie ma sposobu, Rumuni po raz pierwszy wspomniał o możliwości, że klub Urzicenija wycofać się z ligi rumuńskiej, ale play off Ligi Europejskiej. Jeśli te prognozy się spełnią ciemne Rumunów - Hajdukće dołączyć do grupy Europa League bez kropli rozlanego znoja.Ipak, jedną z możliwości, aby wyjść z kryzysu, wciąż istnieje, ale nawet tego rozwiązania mogą dawać pewną nadzieję, że Rumuni za dużo. W szczególności, przewodniczący klubu muszą sprzedawać pilnie Buscarupod pięciu głównych graczy - George Galamaza, Marius Bilaşca, Giedrius Arlauskisa, Pablo i Brandan Laurentiua Marinescua. Jeśli się szalone połączenie udało się sprzedać wszystkich pięciu graczy, zadłużenie nie będzie prawie rozwiązany, ale zyskanie na czasie. Podobno Steauaveć zakaparila trzech graczy, a właściciel tylko Unireje właściciel Steaua zawdzięcza 3000000 eura.Vlasnik Unireje wspomnieć, że próbuje znaleźć nowego inwestora, który uratuje klub świeżego kapitału, ale na razie jest opcja - science-fiction.
Nie wiemy, co będzie jutro, więc bardzo trudno jest mówić o następnym spotkaniu. Dyskusja na temat piłki nożnej w Unireji jest teraz bardzo trudne rzeczy? powiedział po spotkaniu z klubu trener Urzicenija Izraela Rony Levy, i dodał: - Sytuacja nie jest normalne. Wszyscy tylko o problemy finansowe, a atmosfera w zespole jest bardzo słaba. Na szczęście wrócił i nasza historia jest bardzo smutna, bardzo przepraszam cały news info klub sport
Tak więc mi się wydaję iż Typ : 1 spokojnie wejdzie .
Ja myśle nad czymś takim :
Hajduk Split-Un. Urziceni
Dortmund-FK Karabach
Aris Sa loniki -Austria 2X
FCTemesvar-Manchester C.
Werder B.-Sampdoria 1X
Kurs Ako : 5.66
Co o tym myślicie ??
 
D 0

daniel3ech

Użytkownik
Powiedz Mi AKA SHAKAL dlaczego tak najechałeś że takie rzeczy tylko w Lechu?? Odwołanie od czerwonej kartki dla Bosackiego mogli złożyć tylko dzień po meczu tj w piątek. A wtedy Bosacki był zdrowy bo kontuzje złapał dopiero w sobotnim meczu, więc chcieli uratować swój filar obrony, a że on złapał kontuzje to nikt tego nie mógł przewidzieć!! Więc mimo że jesteś dobrym typerem czasem trzeba dowiedzieć się co i jak a nie śmiać się z LEcha. Mój typ do tego meczu to Dnipro (-1)
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Ja polecam obstawienie jedynki w meczu Genk - FC Porto
Belgowie znakomicie rozpoczęli sezon, strzelają dużo bramek a wiadomo że Porto na wyjeździe to nie ta sama drużyna co u siebie, kurs u różnych buków na Genk ponad 3.00 bardzo zachęcający ;)
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Powiedz Mi AKA SHAKAL dlaczego tak najechałeś że takie rzeczy tylko w Lechu?? Odwołanie od czerwonej kartki dla Bosackiego mogli złożyć tylko dzień po meczu tj w piątek. A wtedy Bosacki był zdrowy bo kontuzje złapał dopiero w sobotnim meczu, więc chcieli uratować swój filar obrony, a że on złapał kontuzje to nikt tego nie mógł przewidzieć!! Więc mimo że jesteś dobrym typerem czasem trzeba dowiedzieć się co i jak a nie śmiać się z LEcha. Mój typ do tego meczu to Dnipro (-1)

Dokładnie Wojtkowiak wypad ze składu i Lech obawiał się o obrone. Jak się skończyło wszyscy wiemy, no ale nikt nie jest jasnowidzem - gdybym wiedział, że Marsylia dostanie od Caen w pierwszej kolejce to bym to postawil, no ale kto mógł to przewidzieć? Takie pisanie teraz to debilizm ;)!
 
B 0

brasileiro

Użytkownik
Lech Poznań w starciu z Dnipro nie ma szans, w lidze zajmuje miejsce w środku stawki. Strzelił 2 bramki w ostatnich 7 meczach. Jedyny ofensywany piłkarz czyli Peszko został dzisiaj zawieszony na 3 spotkania i w żadnym z meczy z Dnipro nie zagra. Wichniarek zawsze był słaby a Białuroski pomocnik Kolejorza nawet na Polską ligę się nie nadaje.
Dla bezpieczeństwa proponuję obstawiać awans - Dnipro, mimo że nie jest to zbyt patriotyczne;)
 
sakrebleble 0

sakrebleble

Użytkownik
odnoszac sie do micolinho. masz racje jakbysmy wiedzieli ze academica ogra benfice grajac w 10 i lucerna zgromi basel na wyjezdzie to 16*16 = 256 ako za 10 zl 2500zl. przed meczami nikt z nas nie typowal czystych dwojek.kazdy by to wysmial. mozna by rozpisac 2stronicowe analizy na te kursy po 1,14 tylko niewiadomo po co. a potem czlowiek nie wie co sie dzieje, niewierzy jak patrzy na live, serce mu wali bo postawil 100zl na takiego &quot;pewniaczka&quot;.koniec oftopu.
tak jak mowilem wczesniej. typy na awans ARIS, GYOR, STEAUA, ASTON (analizy w popprzednim temacie, nie bede kopiowal)
BATE Borysów - Maritimo 1✅
Maritimo to druzyna wlasnego boiska. 850km od lizbony wglab oceanu.to daleka podroz dla kazdej europejskiej druzyny. 3 przed ostatnie mecze u siebie wygrala, a w sobote (dom) przegrala z Vitoria Setubal na rozpoczecie liga sagres, chyba chlopaki za duzo sie nastrzelali w meczu z bangor i zwyczajnie zlekcewazyli przeciwnika, mysleli ze gracze vitorii poloza sie na boisku. jesli maja powalczyc to u siebie. wyjazdy nie sa ich mocna strona. BATE dobrze idzie, widac ze druzyna walczy, z 0:2 wyszla na 2:2 z lwami, niestety przegrali 2:3 na trudnym terenie rywala. ostatni mecz w lidze wygrali 2:0 z szachtarem. nie pisze takich pierdol ze beda chcieli wygrac bo to bo tamto, a bo u siebie. totenham dzisiaj pokazal jak chce wygrac i zalatwic sprawe w bernie. basel tez dobrze szedl i nic nie wskazywalo na to ze 2 mecze pod rzad polegna a ostatni az 1:4. czasem wszystko idzie na opak. ale jakm mam obstawiac to raczej na solidna i doswiadczona druzyne bialoruska niz maritimo ktore w moim przekonaniu podlamalo sobie morale w ost meczu ligowym.
Timisoara - MU City 1x⛔
dla mnie rumuni to taka remisowa druzyna w pucharach, rok temu na wyjezdzie remisy z ajaxem, sttutgartem, szachtarem, anderlechtem. wtym sezonie tez. i w lidze i w pucharach.ostatni mecz u siebie wygrany. wiem co to jest city i co tam sie dzieje od niedawna i co potrafia zrobic z rywalem. moim skromnym zdaniem zlekcewaza rywala. potrzebuja jeszcze sie ograc, otrzasnac i beda dobrzy na puchary.
Genk - Porto 2✅
ostatnio typowalem 1x, zmieniam na porto, skromnie ale do przodu, maja monolit, zespol. genkowi tego nie odmawiam, o czym moga swiadczyc ostatnie wyniki 4:0, 5:0, 3:2, 2:1, 5:1... maja dobra passe, beda myslec zeby jej nie przerwac, ze sa dobrzy. porto to jednak inna rzeczywistosc. jesli bedzie inaczej, znaczy ze Genk jest dobra druzyna, nie tylko na ligowym podworku.

Celtic – Utrecht 1 ✅
Jeśli nie u siebie to gdzie? Celtowie wiedza ze twierdza Utrecht jest nie do zdobycia od 8 spotkan (6win, 2draw) Celtic ostatnio ogral brage, wygral na rozpoczęcie, powinien sobie poradzic z Utrechtem tez, zwlaszcz ze Holendrzy nie porywaja gra na wyjazdach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom