>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV Runda El. LE: Rosenborg Trondheim- Legia Warszawa (rewanż) 30.08.2012

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP


http://imageshack.us/photo/my-images/560/rosenborg.gif/ Rosenborg Trondheim- Legia Warszawa
http://imageshack.us/photo/my-images/685/legiat.gif/

Legia w pierwszym spotkaniu zremisowała 1-1. Wynik może nie być do końca satysfakcjonujący bo Legia miała swoje okazje i powinna ten mecz wygrać. Jednak nie wszystko stracone. Zespół Jana Urbana dobrze prezentuje się na początku sezonu. Mieszanka doświadczenia i młodości Legii wychodzi na dobre. Trener Urban nie boi się stawiać na młodych a Ci odpłacają trenerowi dobrą grą. W dwóch pierwszych kolejkach Ekstraklasy Legia grała bardzo dojrzale i jeśli przełoży swoją dyspozycję z ligi na LE to o awans jestem spokojny. ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW WRAZ Z ANALIZAMI
 
P 38

pitbulek

Użytkownik
Myślę że tutaj ciekawym kursem do gry jest X2 z kursem 1.74 na bet-at-home. Jest to zdecydowanie przesadzone moim zdaniem. Przede wszystkim Rosemborg nie wygrał jeszcze w tej edycji meczu w ramach LE a wszystkie awanse były spowodowane szczęściem w bramkach strzelonych na wyjeżdzie. Kolejna sprawa to Liga. Norweska i Polska są stosunkowo podobne do siebie a jej drużyny nie grają spektakularnie w Europie. Narazie Rosemborg jest 3. Niczym nie imponuje a ich wyniki to przeważnie remisy przeplatane ze zwycięstwami. A Legia no coz gra przyzwoicie na stałym, równym poziomie i trzeba powiedzieć że z taką grą ich szanse na fazę grupową LE są całkowicie racjonalne i nieprzesadzone.
Ewentualną alternatywą jest awans Legii po przeciestnym kursie 2.20-2.30.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Zdecydowanie x2 to dobra opcja w tym meczu w Betclicku nawet 1,90 (urósł kurs na Legię z tego co widzę). Norwegowie zagrają na 0:0 to pewne, pytanie tylko czy Legii uda się zdobyć gola. Jeśli tak się stanie, mecz się otworzy a wtedy wróżę spore szanse Legii, która z pewnością chce powtórzyć zeszłoroczne sukcesy. Poza tym, patrzę na to tak trochę globalnie - nie mogę sobie wyobrazić końca europejskich pucharów polskich drużyn już w sierpniu! po historycznej wiośnie w tym roku z dwoma klubami - no way ???? oczywiście nie ma to znaczenia wiem, jednakże Rosenborg to na chwilę obecną żadne tuzy futbolu - solidna drużyna nic więcej. Detale zdecydowały o tym, że nie przegrali w Warszawie. Myśląc o tym meczu mam w pamięci rewanż Standard-Wisła, sytuacja bliźniacza, z tym, że tym razem spodziewam się weselszego finału. Nie chcę wracać do poprzedniego roku gdy sytuacja była beznadziejna zarówno przed, jak i w trakcie rewanżu w Moskwie - niemniej, nie ma sytuacji z której nie można się podnieść na boisku. Generalnie, sądzę, że jednak Legia jest drużyną lepszą niż Rosenborg oraz jak wspomniałem - ciężko wyobrazić mi sobie jesień bez ani jednego polskiego klubu w grupie LE. Trzeba pojechać do Norwegii i zostawić serce na boisku - tak to ujmę w taki frazes. Piłkarze z pewnością wiedzą o co grają, o jakie pieniądze dla klubu oraz co oznacza ich ewentualny brak awansu do fazy grupowej. Można x2 próbować ????
Oczywiście, żeby ta analiza nie zamykała się w takich frazesach, to poprę ten typ tym, że sportowo Legia nie jest drużyną gorszą i sądzę, że zaprezentowała się przyzwoicie u siebie (mimo niekorzystnego wyniku) i może swobodnie walczyć o awans w Norwegii.
Sądzę, że Legia awansuje, niemniej, bezpieczniej x2, a kurs i tak przyzwoity ???? Pozdrawiam i powodzenia ????
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
A Legia no coz gra przyzwoicie na stałym, równym poziomie i trzeba powiedzieć że z taką grą ich szanse na fazę grupową LE są całkowicie racjonalne i nieprzesadzone.
Nie ma jak to opinia niedzielnego fachowca .... Legia gra na równym i przyzwoitym poziomie ..... po czym to wnioskujesz po 2 meczach w lidze ?
Legia to najbardziej przeceniany zespoł w lidze ... klub ma wszystko ..... a wyników sportowych brak od lat .
. Norwegowie zagrają na 0:0 to pewne, pytanie tylko czy Legii uda się zdobyć gola.
:grin:
Jak to takie pewne to postaw na to majątek rodzinny .... ja bym postawił pytanie inaczje ... ile Legia w tym meczu straci ?!
Rosenborg pokazał charakter w pierwszym spotkaniu .... potrafią się bronić , strata bramki jakoś nimi nie zachwiał dalej grali swoje ,stwarzając groźne sytuacje pod bramką Legii .. opisuje cie to spotkanie bardzo jednostronie ze to Legia powinna je przegrać ..... nic bardziej mylnego nie wiele brakło a legia by to przegrała .
Warszawiacy po stracie bramki grali jak jeździec bez głowy i tego samego spodziewam się w rewanżu . Będą chcieli strzelić pierwsi gola aby sobie mecz ustawić co bedzie zapewne zgubne w sutkach bo z taką obroną jaką posiadają .... to szału nie robią .
Norwegowie w pierwszym meczu wykonali 100% planu ... strzelić - nie przegrać .

p.s. konkretny bet podam jak buki wystawią kursy na wszystkie opcje
Edit:
Co do moich typów na ten mecz to spróbuję tak :
Rosenborg o1,5 @1.90
BTS- NO @1.90​
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Jak to takie pewne to postaw na to majątek rodzinny .... ja bym postawił pytanie inaczje ... ile Legia w tym meczu straci ?!
A przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem mój wpis ???? Nie napisałem &quot;Norwegowie zagrają na 0:0, więc z pewnością takim wynikiem zakończy się ten mecz&quot; ????
Napisałem, ze zagrają na 0:0. Powiedzieć jednakże, że zagrają na 0:0 to truizm w tym wypadku, bowiem nie ciężko to przewidzieć ????
Niemniej, to nie oznacza, że takim wynikiem zakończy się to spotkanie ????
Oczywiście no offence kolego za to czytanie ze zrozumieniem, ale to moja odpowiedź na Twoją zaczepkę/sugestię. Pozdrawiam ????
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Nie ma jak to opinia niedzielnego fachowca .... Legia gra na równym i przyzwoitym poziomie ..... po czym to wnioskujesz po 2 meczach w lidze ?
Legia to najbardziej przeceniany zespoł w lidze ... klub ma wszystko ..... a wyników sportowych brak od lat .
On wnioskuje po 2 meczach ligowych a Ty argumenty za Rosenborgiem wyciągasz z pierwszego meczu w Warszawie bo daje ręce uciąć że to był pierwszy i przed ostatni mecz Rosenborga jaki w tym sezonie widziałeś ????
Mecz w Warszawie a mecz w Norwegii to będą dwie różne bajki.
Liga Europy pokazała że Rosenborg lepiej radzi sobie w wyjazdowych meczach niż tych rozgrywanych u siebie.
Czemu tym razem ma byc inaczej ?? Bo zagra z Legią której nie lubi 75% społeczności Polski z Toba na czele???
Jak dla mnie myślę w tym mecz nad trzema typami over 2,5 , BTS , Legia strzeli.
A co do wyników sportowych to Legia nie może doczekać sie jedynie upragnionego mistrzostwa.
Nie można powiedzieć że klub nie osiąga sukcesów bo za takie można uznać np zdobycie i obrona PP czy 1/8 Ligi Europy.
Może i to najbardziej przeceniany klub w Polsce ale w przeciwieństwie do Śląska czy Lecha coś w tej Europie próbuje ugrać a nie dostaje po 3 czy 5 bramek w meczu.....
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Jak dla mnie myślę w tym mecz nad trzema typami over 2,5 , BTS , Legia strzeli.
Nie neguję typów, przecież każdy stawia co uważa za słuszne, ale czy nie bezpieczniej grać właśnie x2? Bowiem czysto teoretycznie, to ten mecz rzeczywiście może zakończyć się wynikiem 0:0, jeśli Legia będzie biła w mur bez skutku, a Norwegowie nie wyprowadzą skutecznej kontry. Podobnie właśnie jak było w Belgii z Wisłą. Pozdrawiam
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
On wnioskuje po 2 meczach ligowych a Ty argumenty za Rosenborgiem wyciągasz z pierwszego meczu w Warszawie bo daje ręce uciąć że to był pierwszy i przed ostatni mecz Rosenborga jaki w tym sezonie widziałeś ????
Mecz w Warszawie a mecz w Norwegii to będą dwie różne bajki.
Liga Europy pokazała że Rosenborg lepiej radzi sobie w wyjazdowych meczach niż tych rozgrywanych u siebie.
Czemu tym razem ma byc inaczej ?? Bo zagra z Legią której nie lubi 75% społeczności Polski z Toba na czele???
Jak dla mnie myślę w tym mecz nad trzema typami over 2,5 , BTS , Legia strzeli.
A co do wyników sportowych to Legia nie może doczekać sie jedynie upragnionego mistrzostwa.
Nie można powiedzieć że klub nie osiąga sukcesów bo za takie można uznać np zdobycie i obrona PP czy 1/8 Ligi Europy.
Może i to najbardziej przeceniany klub w Polsce ale w przeciwieństwie do Śląska czy Lecha coś w tej Europie próbuje ugrać a nie dostaje po 3 czy 5 bramek w meczu.....
1. to straciłeś obie ręce .. ligi skandynawskie oglądam/gram od pierwszej kolejki (Szwecja ,Norwegia, Finlandia -najmniej ) .
2. A kim że jest ta nasza Legia ... to drużyna z półamatorskiej ligi z samego dna europy . I nie ma tu nic do rzeczy dla mnie czy owy klub lubie czy nie lubie ... o ile się nie myle to jest to forum bukmacherskie i rozmawiamy tu o możliwościach pomnożenia kapitału ..... na sympatie ,marzenia i emocje nie ma tu miejsca .

3. Co do tych wyników to bądźmy poważni zdobycie tylko PP w poprzednim sezonie przez ten klub z takimi nakładami finansowymi to imho kpina . Szczęśliwy występ w LE bo tak trzeba nazwać ich występ zapewne się w tym roku nie powtórzy .
Ten klub powinien co roku grać min w fazie grupowej LE a jak jest każdy wie .
Schemat powtarzany od lat .... wisła ,lech ,legia .... któryś zespół dostaje się do LE pokopią 3mecze odpadają i później 2-3 lata posuchy wszystkie nasze zespoły odpadają w przedbiegach ... aż tu znowu któryś się dostaje do fazy grupowej odpada i znowu 2-3 lata biedy . Tak to wygląda niestety .
Wiem ze moje opinie wielu sie nie podobają i dobrze ja tu oceniam możliwości zysku i tyle a jak narazie ogromny zysk przynosi granie przeciwko naszym kopaczom ...czy to w towarzyskich czy to w pucharach ... takie życie .
Do puki nie zmieni się szkolenie i myślenie w naszej piłce to nic w europie nie osiągniemy ... popatrzcie na tegoroczne występny naszych klubów .. lech 1-6 w dwumeczu ,Ruch 0-7 ,Legia 3-3 z półamatorskim Ried&#39;em !!!! gdzie przegrali wyjazd 2-1 !!!
Przed pierwszym meczem czytałem w necie opinie ... Legia izzzi mecz 2-0 itp itd , po pierwszej połowie jeszcze większy optymizm .. teraz bedzie z górki , pewny awans,Legia gra świetny mecz ... po końcowym gwizdku .... Legia zagrała słaby mecz ????
Dobra koniec tych wywodów .. każdy zrobi jak uważa za słuszne ????
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Warto wspomnieć, iż w Legii nie zagrają Vrdoljak (kontuzja kolana) oraz Jędrzejczyk (pauzuje za kartki).
Raiders, gwoli ścisłości, z Riedem 4:3 ????
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Szczęśliwy występ w LE bo tak trzeba nazwać ich występ zapewne się w tym roku nie powtórzy .
Odpowiem ironią: zapewnienie sobie awansu do play-off na wiosnę po 4 kolejkach grupowych... rzeczywiście szczęśliwy jak cholera występ - można porównać z awansem Wisły z grupy dzięki 2:2 uratowane przez Odense. A jeśli miałeś na myśli szczęśliwy występ bo przeszli Spartak no to litości - czy to ich wina, że Spartak myślał, że już samo się awansuje, a Legia zagrała dobre zawody i awansowała ???? Także nie pisz proszę, tak jakby Legia grała przypadkiem w LE rok temu i ledwo z grupy wyszła ????
Typ typem, można stawiać w stronę Legii, można inaczej ???? Jednakże, jeśli jakaś drużyna ma bronić honoru polskiej piłki w Europie to właśnie Legia - w przeciwnym razie mamy puchary z głowy w sierpniu i to już jest upadek polskiej piłki klubowej, o ironio - rok po jej sukcesie. Pozdrawiam
edit: dziwnie zacytowało w tym poście, z niewłaściwym autorem cytatu ????
 
P 38

pitbulek

Użytkownik
:grin:
Jak to takie pewne to postaw na to majątek rodzinny .... ja bym postawił pytanie inaczje ... ile Legia w tym meczu straci ?!
Rosenborg pokazał charakter w pierwszym spotkaniu .... potrafią się bronić , strata bramki jakoś nimi nie zachwiał dalej grali swoje ,stwarzając groźne sytuacje pod bramką Legii .. opisuje cie to spotkanie bardzo jednostronie ze to Legia powinna je przegrać ..... nic bardziej mylnego nie wiele brakło a legia by to przegrała .
Warszawiacy po stracie bramki grali jak jeździec bez głowy i tego samego spodziewam się w rewanżu . Będą chcieli strzelić pierwsi gola aby sobie mecz ustawić co bedzie zapewne zgubne w sutkach bo z taką obroną jaką posiadają .... to szału nie robią .
Norwegowie w pierwszym meczu wykonali 100% planu ... strzelić - nie przegrać .

p.s. konkretny bet podam jak buki wystawią kursy na wszystkie opcje
tak widze że Ty za to jesteś pewny tego Rosenborga to może Ty postaw majatek rodzinny;)
Kolejna sprawa Ried - półamatorski klub? gra w lepszej lidze niż nasza ekstraklasa (to moje subiektywne zdanie) już bodajże teraz 8 sezon.
Gwoli wyjaśnienia typów nie brałem po dwóch meczach polskiej ligi tylko po kilku ostatnich m.in z Łotyszami , Borussią tym nieszczęsnym &#39;półamatorskim&#39; Ried&#39;em czy nawet mecz pucharu Polski.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Tak przejrzałem sobie osiągnięcia Rosenborga w Europie ostatnimi czasy i nie widzę tu spektakularnych występów.
Karabach 0:0 i 1:0 w plecy
Viktoria Pilzno w plecy dwa razy
cypryjska AEK Larnaca remis, w plecy
Tegoroczna edycja
Ordabasy u siebie 2:2 i przeszczęśliwe zwycięstwo 2:1 na wyjeździe gdzie Kazachowie marnują pół tuzina stuprocentowych okazji
Servette Genewa dwa remisy, ale awans
x2 nie wydaje się głupim pomysłem
http://www.youtube.com/watch?v=wrA57VqolJQ&amp;amp;feature=player_embedded
tak cisnęli ich Kazachowie, Legia nie jedzie jak na ścięcie do Moskwy...
 
Z 800,8K
Rosenborg-Legia
typ 1
kurs 1,89
besafe
W pierwszym pojedynku padl remis 1:1 i Legia mimo wielu okazji niewykorzystala szansy na wygranie pojedynku.Teraz w spotkaniu rewanzowym bedzie bardzo trudno poniewaz Rosenborg jest skuteczna druzyna na swoim terenie.Niejest to juz coprawda ta druzyna z przed lat kiedy seryjniegrala w Lidze Mistrzow ale na Legie powinno to wystarczyc.Nadzieja jest mala,chyba ze w legi Saganowski lub Luboja rozegraja super mecz.Jednak jestem sklony postawic ze to Rosenborg zejdzie z boiska jako zwyciezca
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
W tym meczu to bardziej rozsądniej poszukać typów na kartki, czy rożne Legii która będzie raczej pod bramkę starać się wchodzić skrzydłami, a patrząc na kursy na ich zwycięstwo dużej linii nie będzie a kurs wysoki.
Kwestia awansu jest jak najbardziej otwarta, ale to Rosenborg stawia u siebie warunki z korzystnym wynikiem, pytanie na co pozwolą rywalowi, i czy Legia zagra na tyle dobrze żeby zagrozić rywalom.
Rosenborg choć jak tu każdy mówił to nie ta sama drużyna co kiedyś, ale na nasze warunki jest to dobra drużyna która tworzy tam jakiś monolit, i choć szanse są tam realne to lepiej nie bujać w obłokach bo Legia to nawet nie średniak, średniak to taki Hannover.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Poważne osłabienie w obozie rywala:
W pierwszym meczu Legii z Rosenborgiem jednym z najlepszych zawodników na murawie był Markus Henriksen, który kilka razy niepokoił Dusana Kuciaka. Jak się okazuje, dziś ten piłkarz opuścił Norwegię i udał się na testy medyczne do AZ Alkmaar. Kluby już doszły do porozumienia, do uzgodnienia pozostały jedynie szczegóły kontraktu indywidualnego. Kwota transferu nie została ujawniona. Zawodnik nie zagra jutro w rewanżowym spotkaniu z Legią, mecz z Vikingiem był jego ostatnim w barwach klubu z Trondheim.
cyt. za Legia.net
Do tego Rosenborg w lidze w meczach u siebie tylko 5 zwycięstw na 11 spotkań !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Rosenborg Trondheim – Legia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 4.20
Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek rewanżowy w ramach eliminacji do Ligi Europejskiej w którym to zmierzą się gospodarz Rosenborg Trondheim z Legią Warszawa. Pierwszy mecz jak wiemy zakończył się wynikiem 1:1 co sprawę awansu pozostawia otwartą. Legioniści w poprzednim sezonie nabrali bezcennego doświadczenia po przez występy w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Warto wspomnieć tutaj o osłabieniach gospodarzy – podstawowy pomocnik Markus Henriksen przejedzie do AZ Alkmaar oraz podstawowy obrońca Stefan Strandberg który zmaga się z problematami zdrowotnymi opuszczając środowy trening. Warto wspomnieć, że do rewanżu przystąpią zawodnicy którzy nie grali w pierwszym meczu tacy jak Dickson Choto czy Michał Żewłakow oraz młody Paragwajczyk Jorge Salinas. Reasumując pobiorę tutaj wygraną Legii która jest w stanie sprawić niespodziankę tak jak przed rokiem w wyjazdowym pojedynku ze Spartakiem Moskwa stąd mój typ to 2 po bardzo dobrym kursie.
 
D 22

di.canio

Użytkownik
Do puki nie zmieni się szkolenie i myślenie w naszej piłce to nic w europie nie osiągniemy ... popatrzcie na tegoroczne występny naszych klubów .. lech 1-6 w dwumeczu ,Ruch 0-7 ,Legia 3-3 z półamatorskim Ried&#39;em !!!! gdzie przegrali wyjazd 2-1 !!!
A Lech to czasem nie miał 1-9? :cool: Ried juz ktoś wspomniał. Na 3 wyniki 2 podałes źle. To pamięc tak zawodzi czy naginamy fakty do tezy? Więc dopóki ???? się bardziej nie przyłożysz oszczedź nam przytaczania wyników
A co do wyników sportowych to Legia nie może doczekać sie jedynie upragnionego mistrzostwa.
Nie można powiedzieć że klub nie osiąga sukcesów bo za takie można uznać np zdobycie i obrona PP czy 1/8 Ligi Europy.
Może i to najbardziej przeceniany klub w Polsce ale w przeciwieństwie do Śląska czy Lecha coś w tej Europie próbuje ugrać a nie dostaje po 3 czy 5 bramek w meczu.....
No prosze, a mi się wydawało ze w ostatnich latach to Lech jakoś bronił honoru polskiej piłki klubowej w Europie, wychodząc np 2 razy z grupy, najpierw PUEFA, później LE. A było to w okresie gdy Legia czy Wisła pobierały nauki od Levadii, Karabacha czy innej Vetry. Także tu równiez apel o trzymanie się faktów ????
Edit Groven: Proponuję skupić dyskusję na meczu Rosenborg Trondheim- Legia Warszawa. A nie odbiegać od tematu.
Osobiście widzę niewielkie value po stronie gości dlatego pograłem Legia +0.75 @1.66 Pinnacle 2.5/10 Skoro mógł tam nie przegrac średniak ligi kazachskiej i czerwona latarnia ligi szwajcarskiej.. moze Legia nie okaże sie gorsza ????
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
To ja może o spotkaniu jednej z polskich drużyn występującej w 4 rundzie el.LE. Mianowicie chodzi o Legie Warszawa która zmierzy się w rewanżowym spotkaniu z Rosenborgiem. Wydaje się że polska ekipa powinna w pierwszym meczu osiągnąć zdecydowanie lepszy rezultat który pozwalałby im na defensywną grę w drugim meczu, jednak tak się nie stało. Legia będzie musiała atakować i jestem przekonany że coś ukuje bo offensywny potencjał ma. Jeżeli chodzi o obronę ze składu wypada Jędrzejczyk wraca natomiast Żewłakow co do którego mam pewne wątpliwości. Kto wygra i awansuje do fazy grupowej nie jestem wstanie przewidzieć bo są to drużyny o zbliżonych umiejętnościach. Liczę na szybkie tempo tego spotkania, sporo sytuacji z obu stron i oczywiście lepszą skutecznośc przyjezdnych. Jeżeli uda się którejś z drużyn szybko strzelić bramkę o mój typ na ten mecz będę spokojny.

Rosenborg vs Legia Warszawa godz. 19:00

typ: over 2,5
kurs: @2,00 (bet365)
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Rosenborg Trondheim - Legia Warszawa @ awans Legia @ 2.65 Tobet




Stawka 100 PLN


Szkoleniowiec Legii Jan Urban nie będzie mógł w Norwegii skorzystać z dwóch podstawowych zawodników. Ivica Vrdoljak nie wystąpi z powodu kontuzji, natomiast Artur Jędrzejczyk pauzuje za trzecią w Lidze Europejskiej kartkę.
Trener gosporarzy Jan Jönsson także ma problemy personalne. Nie jest pewny występ podpory całej defensywyStefana Strandberga, który zmaga się z infekcją ucha, jednak trener norweskiego teamu powołał go do meczowego składu. Na pewno zabraknie gwiazdy zespołu, reżysera gry Rosenborga Markusa Henriksena, który opuścił Norwegię i obecnie przebywa w Holandii, gdzie negocjuje warunki kontraktu z AZ Alkmaar. Pod znakiem zapytania stoi również występ Steffena Iversena - ten 35 letni napastnik już nie błyszczy swoją formą w 15 spotkaniach zdobył tylko 4 bramki, także w tym wypadku nie można mówić o jakimś dużym osłabieniu. Ale dwaj pierwsi wymienieni gracze tworzą człon zespołu i ich nieobecność na boisku na pewno będzie bardzo widoczna.

O Rosenborgu za bardzo nie ma co się rozpisywać - wiadomo, że już to nie ten zespół co w ubiegłych latach, teraz to zaledwie trzecia siła ligi norweskiej.
Niezbyt dobre występy dotychczas w rozgrywkach Ligi Europejskiej dosyć szczęśliwy awans do 4 rundy. Najpierw bardzo wysoką poprzeczkę postawili Kazachowie z Ordabasy, którzy z przebiegu dwóch spotkań byli zespołem lepszym od Norwegów. Następnie dwa remisy ze Szwajcarskim średniakiem Servette.

Legia widać, że się rozkręca z meczu na mecz i jestem przekonany, że są w stanie pokonać 3 zespół ligi Norweskiej. Jak wiadomo bramkowy remis także daje szansę awansu do fazy grupowej także kurs myślę, że wart grania.
Tym bardziej, iż Rosenborg na własnym stadionie w lidze na 11 spotkań wygrał tylko 5. W niedziele byli bardzo blisko porażki z Vikingiem Stavanger, gdzie bramkę wyrównującą Dorsin zdobył w 94 minucie.

Zespół z Warszawy posiada lepszych piłkarzy, prezentuję się bardzo dobrze i uważam, że dziś powtórzą sukces z zeszłego roku i po raz kolejny awansują do fazy grupowei rozgrywek Ligi Europejskiej.

A awans załatwi oczywiście duet:




Przewidywane składy:

Rosenborg Trondheim: Orlund - Dorsin, Reginiussen, Dockal, Hoiland, Elyounoussi, Salneas, Svensson, Strandberg, Holm, Diskerud.

Legia Warszawa: Kuciak - Rzeźniczak, Żewłakow, Astiz, Wawrzyniak - Gol, Łukasik, Radović, Kosecki - Ljuboja, Saganowski.​
 
W 8

wojtek_kazik

Użytkownik
Bardzo ciekawie zapowiada się to spotkanie, Legia udowodniła w tamtym sezonie że żaden rywal nie jest jej straszny, wygrywając ze Spartakiem mimo fatalnego początku. Patrząc na wyjściowy skład niestety ale Legia ma jeden problem a jest nim Radović, ten gość miał dobre pół rundy w tamtym sezonie, a po kontuzji wrócił do swojej dawnej dyspozycji z Legii w tym momencie to on bardziej przeszkadza niż pomaga, miejmy nadzieje że dziś zagra jako tako, ale ciężko to widzę w jego wykonaniu, podpisuję się obiema rękami pod typem borek149, wchodząc tu miałem napisać też ten typ no ale zostałem uprzedzony ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom