>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV Liga - Sezon [2017/2018]

Status
Zamknięty.
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Tur Bielsk Podlaski 4-0 :mad:
typ
: x2
kurs: 2.16
Na ten moment, jedynie forbet wychylił się z kursami na 3 ligę polską. Spore value na x2 w moim odczuciu. Radzę łapać póki inne buki nie wyjdą z ofertą. Mecz pomiędzy 16. a 17. zespołem w tabeli. Gospodarze mają serię 5 meczów z rzędu bez zdobyczy punktowej. Miałem okazję być na domowym spotkaniu Świtu z Ursusem. Słabiutko to wygląda, szczególnie w defensywie.. gdzie od lat Świt słynął z bardzo dobrej gry obronnej. Nie wiem czemu jeszcze nie pomyślano o zmianie młodego szkoleniowca Rafała Kleniewskiego. Poza grą podstawowy bramkarz Mateusz Prus oraz Krystian Pomorski. To spore osłabienia, które mocno rzutują na obecną grę tej ekipy. W bramce zawodzi niedoświadczony wychowanek, 18-letni Konstanty Antoniuk. Tur w ubiegłym sezonie 4 ligi przegrał zaledwie 2 spotkania na wyjeździe. Po awansie do 3 ligi nie jest tak różowo. Jednak wierzę, że w sobotę mocno się postawią Świtowi i urwą punkty gospodarzom, a co za tym idzie... zwolnią pana Kleczewskiego.
Do tego pewniak Victoria Sulejówek, choć ten kurs mało opłacalny (1.20). 1-1 :mad:
Uważajcie na Resovię Rzeszów z Sołą, w weekend będą zmuszeni radzić sobie bez 2 obrońców pauzujących za kartki Arkadiusza Staszczaka oraz Konrada Domonia. Absencje kartkowe również w Chełmiance Chełm - Prytulak oraz Jabkowski.
W etoto do gry Znicz II Pruszków - Pilica Białobrzegi (1x po 2.35). 1-2 :mad: Pierwszy zespół Znicza gra w piątek. Dostałem info, że w sobotę będą spady z kadry II-ligowca. Pilica niespodziewany lider rozgrywek, ale... ostatnio wpadli w dołek. Porażka z Błonianką 0-1 (powinno być wyżej, goście zmarnowali kilka wybornych kontr). Ponadto w środę grali trudny pojedynek w 1/4 Pucharu Polski z Oskarem (1-1, odpadli po karnych 6-7). Ze składu wypadł jeden z liderów Damian Stanisławski (złamana ręka) + defensor Adrian Karasek. Mecz na sztucznym boisku. Dla odważnych czysta 1 po 4.43.
Póki co, tyle ode mnie. Może pozostali mają jakieś ciekawe informacje z innych rejonów Polski? ;)
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Co do Soły to ten zespół jest dziwny, potrafi wyrżnąć się na beniaminku lub drużyny z dołu tabeli, a drużynę walczącą o coś już potrafią pokonać bądź zremisować. Jednak wg tej reguły dawałbym X2, Soła ma bardzo dobre wyjazdy, jednak czuję że Resovia ugra jakiegoś punkta żeby ich Stal nie dogoniła, chociaż mecz mają cieższy ???? KSZO wygra wg mnie, są lepsi piłkarsko, oby bez incydentów znowu, chociaż sędziuje gość ode mnie więc nie powinno być problemów ????
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
4 liga mazowiecka, gr. południowa
Wilga Garwolin - Energia Kozienice 1-2 ⛔
typ
: 1
kurs 2.2
Piękny kurs na gospodarzy w forbet! Spodziewałem się max 1.70. Wilga odpaliła po słabszym początku sezonu. Ostatnie zwycięstwa nad Mszczonowianką i Oskarem Przysucha tylko to potwierdzają. Byłem pod wrażeniem ich gry szczególnie w ostatnim ligowym pojedynku w Przysusze. Solidny, twardy, nieustępliwy zespół. Wygrali na boisku jednej z czołowych drużyn ligi, grając pół godziny w dziesiątkę (po czerwonej kartce=2 żółte dla Mikołaja Goli; z Energią zagra, to jego jedyne kartki w obecnym sezonie). Ekipa Wilgi posiada w swoich szeregach kilku ciekawych zawodników jak Kamil Zawadka czy Robert Kwiatkowski (niegdyś Pogoń Siedlce). Energia na wyjazdach prezentuje się kiepsko, żeby nie napisać fatalnie. Bilans 1-0-4 mówi sam za siebie, przegrali nawet z... przedostatnią Perłą Złotokłos 0-2. Rok temu w Garwolinie było 3-1 dla Wilgi.

ze swoich terenów polecam jeszcze
KS Potworów - Wyśmierzyce 4-1 ✅✅✅
typ
: 1
kurs: 1.8
Forbet mocno zaryzykował wystawiając ofertę na klasy niższe od 4 ligi polskiej. Potworów po spadku z okręgówki zachował kadrę i za główny cel obrał sobie jak najszybszy powrót na ten szczebel. Wyśmierzyce, tu ciekawostka... są najmniejszym pod względem ludności miastem Polski (niecałe 930 mieszkańców)! Dla porównania Kozy, największa pod względem ludności wieś Polski, liczy blisko 12,5 tysiąca mieszkańców
Taki oto paradoks. Wracając do meczu... goście to zespół własnego boiska, przeciętnie spisujący się na obcych boiskach (ubiegłoroczny bilans 4-1-7). Potworów posiada kilka indywidualności w postaci Wojtka Gędaja czy Łukasza Grochali, dzięki którym powinien łatwo zgarnąć 3 &quot;oczka&quot;.
ponadto
4 liga zachodniopomorska
Osadnik Myślibórz - Sokół Karlino 2-3 ✅✅✅
typ
: 2
kurs: 1.60
Wskutek decyzji ZZPN mecz ten odbędzie się nie w Myśliborzu, a w Dębnie. Bez udziału kibiców. Widać, że bukmacherzy nie dotarli do tej informacji. Osadnik to ostatni zespół 4 ligi zachodniopomorskiej, w poprzedniej kolejce przegrał wysoko 2-6 z Gryf Kamień Pomorski. Sokół to czołówka tabeli. W obecnych rozgrywkach zanotował już na wyjazdach 2 zwycięstwa. W ubiegłym sezonie tegoroczny beniaminek z Karlina miał świetne statystyki w meczach na obcych stadionach (14-0-1). Z racji, że spotkanie odbędzie się na neutralnym gruncie zdecydowanym faworytem wydaje się być Sokół.
4 liga pomorska
Pogoń Lębork - Kaszubia Kościerzyna 2-2 ⛔
typ
: 1
kurs: 1.45
Pogoń Lębork to główny faworyt do zwycięstwa w całych rozgrywkach. Kaszubia zajmuje obecnie 11 lokatę mając na koncie 3 wygrane i aż 5 porażek. Dodatkowo goście będą mieć w nogach środowy pojedynek w Pucharze Polski.
Dodatkowo Głuszyna 5-0 ✅✅✅ (1.55) i Piast Strzelce Opolskie ⛔ (1.65) z 4 ligi opolskiej (ale to już bez analizy). Mało czasu. Kursy zaraz będą spadać.
Puszczam takie AKO łącznie za blisko 200 PLN.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
IV liga slaska gr. 1
Sparta Lubliniec-Przemsza Siewierz
Typ: 2 @ 3,01 fortuna
E: odwolano z powodu opadoe
Nie bede sie rozpisywac z telefonu ale sytuacja podobna jak przed tygodniem. Sparta z problemami kadrowymi goscic bedzie solidna ekipe z Siewierza, ktora w tych rozgrywkach nie prezentuje sie na razie zbyt dobrze. W Sparcie na lawce prawdopodobnie chlopaki z A-klasowych rezerw. Kilku podstawowych zawodnikow na szkoleniach i sprawach zawodowych plus te 2 kontuzje o ktorych pisalem przed tygodniem. Waska kadra i slaba gra obronna powinny dac znac rowniez i dzisiaj. Warto grac na gosci.
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Na dzisiaj mam takie coś.
Piłka Nożna - Polska, IV liga wielkopolska (gr.płd), godz.16:00
Polonia Kępno - SKP Słupca 1 (1.75, Fortuna)
Spotkanie odwołane ze względu na obfite opady deszczu oraz zalane boisko

Kilka faktów. Gospodarze mają na swoim koncie 17. punktów i zajmują pozycję wicelidera rozgrywek. Na tą zdobycz składa się 5 zwycięstw, 2 remisy i jedna porażka (bramki: 19-12). Goście dotychczas zdobyli 13. Punktów (bilans 4-1-3) i znajdują się na piątym miejscu.
Dla Polonii jest to trzeci sezon w IV lidze. Po dwóch sezonach w których tak naprawdę poznawali te rozgrywki i zajmowanych miejscach w środku tabeli przyszedł w końcu czas na osiąganie dobrych wyników. Tak jest w tym sezonie. Młody zespół z Kępna w końcu poznał dobrze czwartoligowe realia i gra bardzo dobrze i skutecznie. Na własnym boisku poloniści jeszcze w tym sezonie nie przegrali. Bilans to dwa zwycięstwa i dwa remisy.
Natomiast goście większość punktów zdobywają na własnym boisku. Na obcym terenie już tak kolorowo nie jest (1-0-2). Drużyna ta gra ze zmiennym szczęściem. Potrafi pokonać na wyjeździe Obrę Kościan, by za chwile zremisować u siebie z czerwoną latarnią ligi.
Gospodarzom w Kępnie nie dała rady nawet liderująca Victora Września, która remis 2:2 wywalczyła dopiero w 93 min.
Warto też popatrzyć na siłę ofensywną obu zespołów. Polonia ma na koncie w tej chwili 19 bramek zdobytych i pod względem skuteczności ustępuje tylko wspomnianej Victorii z Wrześni. SKP zdobyło do tej pory tylko 10 goli. Prym wśród gospodarzy wiedzie napastnik Filip Latusek, który wiosną przybył z ligi okręgowej. Zawodnik ten to typowy łowca bramek. 20-latek w okręgówce potrafił strzelać w seniorach nawet 16 (2 razy) czy 24 bramki. Wiosną w IV lidze strzelił ich 9. Teraz sezon zaczął w tej klasie rozgrywkowej od początku i ma na koncie już 5 goli.
Jak wspomniałem jest to trzeci sezon Polonii w IV lidze. W poprzednich dwóch SKP w meczach rozgrywanych w Kepnie wywalczył remis 1:1 i przegrał 0:1. Ale jak wspomniałem team z Kępna był wtedy zupełnie innym zespołem i to SKP plasował się w tamtych sezonach wyżej w tabeli.
Jak dla mnie faworytem są gospodarze, ale jak zawsze powtarzam w takich ligach dużo zależy od dyspozycji dnia. Goście mogą mieć więcej trudności żeby wkręcić się na odpowiednie obroty bo będą za sobą mieli ok. 130km podróży w deszczowej i sennej pogodzie ;)
Polecam też dwa mecze z IV ligi wlkp. ale gr. północnej, które można dorzucić do kuponu. Lider Mieszko Gniezno, który się poważnie wzmocnił i chce awansować spotka się u siebie z dziewiątą ekipą z Pniew. Gospodarze dotychczasowe osiem spotkań wygrali (bramki 33-7). Kurs na Mieszko 1.20.
Drugi mecz to spotkanie drugiej Tarnovi Tarnowo Podg. z dwunastym Huraganem Pobiedziska. Tu kurs na gospodarzy wynosi 1.25. Dodam, że goście słabo sobie radzą w tym sezonie i przegrywają nieraz mecze nawet 1:6 czy 1:8. A w drużynie Tarnovii, gdzie grającym trenerem jest Marcin Kikut grają tacy piłkarze jak Błażej Telichowski, Zbigniew Zakrzewski, czy Bartosz Ślusarski.
Mecz Mieszka odwołano a Tarnovia wygrała 3-2.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
KS Lesznowola - Iskra Zbrosza Duża typ 2 (kurs 1.8) ⛔ ???? Porażka na całego.
Dziś kiepska oferta w niższych ligach polskich, ale wpadł mi w oko jeden mecz z regionalnych lig w forBet. Bukmacherzy w moim przekonaniu słabo oszacowali kursy na powyższe spotkanie. Zapewne zrobili to jedynie na podstawie tabeli... Lesznowola w rzeczywistości zdobyła na boisku jedynie 3 punkty. W tabeli ma 6 &quot;oczek&quot; ponieważ wynik meczu z GKS Chynów został zweryfikowany jako walkower dla podopiecznych Mariusza Jaskólskiego (na boisku 1-2 dla Chynowa). Gospodarze to najsłabsza drużyna ubiegłego sezonu w B klasie (11 punktów w 20 spotkaniach). Nic nie zapowiada aby w tym roku było lepiej. W dniu dzisiejszym zmierzą się z UKS Iskra Zbrosza Duża. Zespół ten posiada kilku graczy solidnych jak na ten poziom rozgrywkowy, m.in. Mateusz Krawczyk (niegdyś KS Warka) czy grający trener Zbigniew Osiński. Mecz sędziuje dobry znajomy Dawid Sawicki. I co bardzo istotne spotkanie odbędzie się na neutralnym boisku w Grójcu.
Dorzucam do tego Mazowsze Grójec ✅✅✅ (1.45, lider okręgówki mierzy się z średniakiem z Sienna). Spróbuję w ten sposób odzyskać wczorajszą stawkę.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Białobrzegi - Grodzisk Maz. 1 @ 1.95 :mad: 1-1 bramka stracona w doliczonym czasie gry...
Mazowsze Grójec - Warka 1 @ 2.15 :mad: 0-0
Czarnowąsy - Namysłów 1 @ 1.45 ???? 3-0
Promna - Przysucha 2 @ 1.3 ???? 1-6
H.Szczecin
- Dygowo 1 @ 1.32 ???? 1-0
Niezłe promo na lidera z Białobrzegów. Wszędzie kursy rzędu ~1.55, a tu aż 1.95. Grodzisk w dołku, ostatnio porażka nawet z będącym w strefie spadkowej Piasecznem. Podobnie ma się sprawa z Mazowszem Grójec, Warka dziś bez podstawowego bramkarza Piotra Przepiórki (nie grał już ostatnio, ale mieli łatwy mecz na własnym boisku i sobie poradzili). Oskar z outsiderem z Promnej, który na mecz zbiera ledwie 12 ludzi do gry. Czarnowąsy miały walczyć o awans, muszą odrabiać punkty. Hutnik dostawka.
AKO: ~10
buk forBet
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Grupa śląska II
Beskid Skoczów - Goczałkowice
Idę w stronę gości. W zespole ze Skoczowa brak kilku zawodników, w tym podstawowego bramkarza. Stoper oraz najlepszy strzelec zespołu wracają po kontuzji, ale nawet nie trenowali z zespołem w tygodniu także ciężko powiedzieć w jakiej są dyspozycji. Na pewno value po stronie drużyny z Goczałkowic, tym bardziej, że Beskid jest po dwóch porażkach 0-5 u siebie oraz 1-3 na wyjeździe.
Goczałkowice @2.92 fortuna (min.3 AKO) 1-1 /gol z karnego dla Beskidu w 92 minucie :/
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
GKS II Bełchatów @ 2.55 iforbet
Ostatnio spady z II ligi i kurs @6.17 izzi wszedł, dziś myślę, że będzie tak samo. Z pierwszej drużyny zeszli Lenarcik, Bociek, Garuch, Ciarkowski, Flaszka, a są to zawodnicy którzy mają już doświadczenie 2 ligowe, a nawet wyższe. Polecam.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Sudety Giebułtów - Górnik Złotoryja 1 @ 1.50 fortuna ✅ 6-1
- goście bez kontuzjowanego bramkarza Łukasza Łuniewskiego (kontuzja biodra). Jego miejsce zajmie Dorian Kotlarz... chłopak z 2002 rocznika.
- ponadto w Górniku pauzować musi Marcin Franczak, czerwona kartka w spotkaniu z Orkanem.
- Sudety to tegoroczny beniaminek, w ubiegłym sezonie jeleniogórskiej okręgówki ich domowy bilans wynosił 12-1-1.. gdzie jedyna porażka to obustronny walkower za mecz z Orliki Węgliniec.
- obecnie Sudety na 11. pozycji (domowy bilans 2-0-2, porażki z liderem i wiceliderem). Górnik na przedostatniej pozycji z bilansem 1-1-5.
- Górnik wszystkie jesienne mecze rozgrywa na boiskach rywali.
SKS Potworów ✅ 1-0.

 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Piast Strzelce Opolskie - Swornica Czarnowąsy ⛔ 2-2
typ: Piast @ 1.85
forbet (dla porównania sts 1.65)
extra kurs na gospodarzy! Piast to zdecydowanie zespół własnego boiska (bilans 4-1-0, bramki 10:2) mówi sam za siebie. Z kolei ich dzisiejszy rywal, Swornica to NAJGORSZY zespół ligi... pod względem gry na wyjazdach (0-0-4, bramki 2:9). W zespole trenera Macieja Kułaka mamy kilku zawodników, których kilku z was może kojarzyć. W tej ekipie występują m.in. Dzikamai Gwaze (niegdyś Pogoń Szczecin), Dennis Gordzielik (Odra Opole) czy wychowanek Górnika Z. - Andreas Kaczmarek. Swornica to ekipa mocno przereklamowanych grajków na dorobku. W tym sezonie na wyjazdach grają taką padakę, że aż szkoda gadać. Porażki w gościach ze Skalnikiem czy Olesnem świadczą o tym najdobitniej. Nie widzę szans na to, że dziś wyjadą z punktami z gorącego terenu jakim są Strzelce Opolskie.
Grom Nowy Staw - Powiśla Dzierzgoń ✅ 4-0
typ: Grom @ 1.4

wszelkie moje argumenty za tym typem znajdziecie w poniższym linku
http://dkspowisle.futbolowo.pl/news/article/szpital-przy-ulicy-krzywej-19
Jednym słowem szpital w zespole gości (+ kartki). Grom u siebie 4-0-1, jedyna porażka z liderem z Gniewina 0-1. przyznam szczerze, że tutaj spodziewałem się wyższego kursu
Piast Karnin - Odra Bytom Odrzański ⛔ 1-0
typ: Odra @ 2.05

mocno przeszacowany kurs na gości (etoto 1.35, sts 1.72)!!! Karnin to bezwzględnie najsłabszy zespół tej ligi, 2 punkty w 9 meczach i ostatnia pozycja w tabeli. ogólnie w klubie z... Gorzowa Wielkopolskiego panuje jakaś patologiczna atmosfera. Podczas ostatniego spotkania z Szprotavią miała miejsce taka sytuacja... &quot;Na osobną uwagę zasługuje skandaliczne zachowanie prezesa Piasta który będąc na trybunach wśród kibiców Sprotavii niemiłosiernie wyzywał swoich piłkarzy po każdym nieudanym zagraniu. Należy współczuć piłkarzom Piasta i chyba nie należy się dziwić że wyniki Piasta są w tym sezonie słabe. Nie takiej motywacji oczekuje się raczej ze strony władz własnego klubu.&quot; (za https://sprotavia.futbolowo.pl) Odra na wyjazdach solidnie, bilans 2-1-2. Wobec powyższego kursu nie mogę przejść obojętnie.
AKO: ~5 x 450
Ku mojemu zdziwieniu w forbet przyjęli kupon za niemal 500zł (dokładnie 450zł, by ominąć extra podatek 10%). Przyznam szczerze jestem trochę w szoku... na tak niszowe rozgrywki u pozostałych buków to max 200zł mogłem położyć.
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Dobra, trochę poszaleli z kursami na tę kolejkę w 4 lidze dolnośląskiej (wschód), także nie sposób przejść obojętnie.
Wiwa - Nysa 1X @1.79 @etoto.pl ✅✅✅ 2:1
Wiwa rok temu bardzo solidna, miejsce w górnej części tabeli, beniaminek. Prezentowali się naprawdę fajnie, dużo punktując na własnym boisku. Początek tego sezonu mało udany, niby 5 pkt i przedostatnie miejsce, ale wygrali w Bardzie z Unią i tylko przez jakiś błąd kierownika drużyny zabrano im trzy punkty. Mieli mocnych rywali (Bielawa, Wałbrzych, Gać, Śląsk II - czołóweczka ligi). Bielawie urwali punkt, Górnikowi się postawili, z Gacią przegrali co prawda 0:2, ale też nie odstawali zbytnio. Od Śląska II Wrocław wysoko w ryj, bo aż 7, ale to było ponad miesiąc temu. Poza tym z kim Wiwa ma szukać punktów jak nie z beniaminkiem, młodym beniaminkiem, który u siebie punktuje całkiem fajnie, ale na wyjazdach trzy mecze i bilans 1-0-2, wygrana tylko w Marcinkowicach, który po dobrym początku przegrał 4-5 meczów z rzędu teraz. Dla mnie kurs 1.8 na wyjeździe na wygraną beniaminka, którego widziałem w tym sezonie w akcji już raz to tykająca bomba, a 1X na Wiwę biorę z pocałowaniem ręki.
Dodam tylko, że Nysa 11 punktów aktualnie, Wiwa na boisku wywalczyła 8 (w tabeli 5), także spokojnie, widzę tutaj punktującą dziś Wiwę.
Piast Żerniki - Sokół Wielka Lipa X2 @1,79 @etoto.pl ✅✅✅ 1:2
Taki kurs na Sokół w Żernikach, które przetrzebione kontuzjami, w tygodniu grały Puchar Polski. Wchodzę w to, a dla odważnych nawet proponuję czystą 2 @3,40. Lipa doświadczony zespół, mają Sudoła w obronie ściągniętego z Gaci, z przodu jest dużo strzelający doświadczony Pyzłowski. Do tego trochę solidnych graczy. Sokół przegrał w tym sezonie trzy mecze (na wodzie z Bardem, mecz w ogóle nie powinien się odbyć, z Wałbrzychem i z Gacią, czyli pretendentami do awansu). Żerniki to beniaminek. Szczęśliwie wygrali w Kłodzku (sam stawiałem na nich po kursie ponad 5), zremisowali 0:0 z Trzebnicą, 1:1 z Wołowem i wygrali jeszcze 2:1 z Oleśnicą. Punktowali z dołem tabeli. Ostatnio z Orłem Ząbkowice Śląskie przegrali 1:3 po karnym z kapelusza. W 70 minucie było już 0:3, a trener Piasta mówił, żeby chłopaki uczyli się grać w piłkę i konstruować akcje. Podejście znacznie odmienne od większości. Co więcej, Lipa w Ząbkowicach grała 3 tygodnie temu i wyglądała naprawdę nieźle. Co prawda bramkę na wagę remisu zdobyli w ostatniej minucie meczu, ale zostawili ogólnie dobre wrażenie. Nie wierzę, że przegrają z Piastem.
Bez analizy: Wałbrzych 2X (1.61)⛔, Orzeł Ząbkowice Śl. 2X (1.81)✅ i Unia Bardo 2X (1.79)⛔. Ogólnie te kursy wystawione przedziwnie w tej kolejce, gdzie tydzień temu były wystawione niemalże idealnie. 13 Wołów gra u siebie z ostatnią Oleśnicą, gdzie doszło do zmiany trenera i na oleśniczan kurs 5.18? W IV lidze taka dysproporcja między dwoma zespołami z dołu tabeli? Bo co? Bo różnica w punktach? Śmieszne. Jak miałbym w tym meczu coś proponować to wjazd delikatnie w czystą 2 @ 5.18 ⛔ 2:2 i tyle. Taki kurs to value, a 1.35 na Wołów to śmieszność. Tyle można dać na Gać, Wałbrzych czy Śląsk II u siebie z Oleśnicą, ale nie na przeciętniaków z Wołowa. Jedyny mecz, w którym kursy wystawili dobrze to Jaworzyna - Trzebnica. Goście niby powinni ogolić, Jaworzyna w tygodniu grała puchar i przegrała 0:4 ze Świdnicą, w dodatku wyglądała bardzo słabo. Trzebnica z takimi osobistościami jak Ostrowski ze Śląska Wrocław, Ulatowski czy Stasiak z Chrobrego Głogów była wymieniana jak kandydat do awansu, a tu aktualnie bilans 2-4-2. Śmiem twierdzić, że dziś wieczorem będzie to 3-4-2, zmienili trenera, rywal idealny do przełamania, powinno pójść. W Jaworzynce sędziowie lubią jednak pomóc gospodarzom, dlatego kurs 2 na Trzebnicę⛔ adekwatny do ryzyka. W sumie grałbym czystą 2 @ 2.0, ale widząc kurs na Wiwę i Wielką Lipę wolę tam wjechać mocniej.
PS: Jak ktoś się lubi bawić to płaską stawkę zagrać na underdogów lub z podpórkami i powinno być do przodu. Raz jeszcze powtórzę, dziwne te kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
Dobra, trochę poszaleli z kursami na tę kolejkę w 4 lidze dolnośląskiej (wschód), także nie sposób przejść obojętnie.
Wiwa - Nysa 1X @1.79 @etoto.pl
Wiwa rok temu bardzo solidna, miejsce w górnej części tabeli, beniaminek. Prezentowali się naprawdę fajnie, dużo punktując na własnym boisku. Początek tego sezonu mało udany, niby 5 pkt i przedostatnie miejsce, ale wygrali w Bardzie z Unią i tylko przez jakiś błąd kierownika drużyny zabrano im trzy punkty. Mieli mocnych rywali (Bielawa, Wałbrzych, Gać, Śląsk II - czołóweczka ligi). Bielawie urwali punkt, Górnikowi się postawili, z Gacią przegrali co prawda 0:2, ale też nie odstawali zbytnio. Od Śląska II Wrocław wysoko w ryj, bo aż 7, ale to było ponad miesiąc temu. Poza tym z kim Wiwa ma szukać punktów jak nie z beniaminkiem, młodym beniaminkiem, który u siebie punktuje całkiem fajnie, ale na wyjazdach trzy mecze i bilans 1-0-2, wygrana tylko w Marcinkowicach, który po dobrym początku przegrał 4-5 meczów z rzędu teraz. Dla mnie kurs 1.8 na wyjeździe na wygraną beniaminka, którego widziałem w tym sezonie w akcji już raz to tykająca bomba, a 1X na Wiwę biorę z pocałowaniem ręki.
Dodam tylko, że Nysa 11 punktów aktualnie, Wiwa na boisku wywalczyła 8 (w tabeli 5), także spokojnie, widzę tutaj punktującą dziś Wiwę.
Piast Żerniki - Sokół Wielka Lipa X2 @1,79 @etoto.pl
Taki kurs na Sokół w Żernikach, które przetrzebione kontuzjami, w tygodniu grały Puchar Polski. Wchodzę w to, a dla odważnych nawet proponuję czystą 2 @3,40. Lipa doświadczony zespół, mają Sudoła w obronie ściągniętego z Gaci, z przodu jest dużo strzelający doświadczony Pyzłowski. Do tego trochę solidnych graczy. Sokół przegrał w tym sezonie trzy mecze (na wodzie z Bardem, mecz w ogóle nie powinien się odbyć, z Wałbrzychem i z Gacią, czyli pretendentami do awansu). Żerniki to beniaminek. Szczęśliwie wygrali w Kłodzku (sam stawiałem na nich po kursie ponad 5), zremisowali 0:0 z Trzebnicą, 1:1 z Wołowem i wygrali jeszcze 2:1 z Oleśnicą. Punktowali z dołem tabeli. Ostatnio z Orłem Ząbkowice Śląskie przegrali 1:3 po karnym z kapelusza. W 70 minucie było już 0:3, a trener Piasta mówił, żeby chłopaki uczyli się grać w piłkę i konstruować akcje. Podejście znacznie odmienne od większości. Co więcej, Lipa w Ząbkowicach grała 3 tygodnie temu i wyglądała naprawdę nieźle. Co prawda bramkę na wagę remisu zdobyli w ostatniej minucie meczu, ale zostawili ogólnie dobre wrażenie. Nie wierzę, że przegrają z Piastem.
Bez analizy: Wałbrzych 2X (1.61), Orzeł Ząbkowice Śl. 2X (1.81) i Unia Bardo 2X (1.79). Ogólnie te kursy wystawione przedziwnie w tej kolejce, gdzie tydzień temu były wystawione niemalże idealnie. 13 Wołów gra u siebie z ostatnią Oleśnicą, gdzie doszło do zmiany trenera i na oleśniczan kurs 5.18? W IV lidze taka dysproporcja między dwoma zespołami z dołu tabeli? Bo co? Bo różnica w punktach? Śmieszne. Jak miałbym w tym meczu coś proponować to wjazd delikatnie w czystą 2 @ 5.18 i tyle. Taki kurs to value, a 1.35 na Wołów to śmieszność. Tyle można dać na Gać, Wałbrzych czy Śląsk II u siebie z Oleśnicą, ale nie na przeciętniaków z Wołowa. Jedyny mecz, w którym kursy wystawili dobrze to Jaworzyna - Trzebnica. Goście niby powinni ogolić, Jaworzyna w tygodniu grała puchar i przegrała 0:4 ze Świdnicą, w dodatku wyglądała bardzo słabo. Trzebnica z takimi osobistościami jak Ostrowski ze Śląska Wrocław, Ulatowski czy Stasiak z Chrobrego Głogów była wymieniana jak kandydat do awansu, a tu aktualnie bilans 2-4-2. Śmiem twierdzić, że dziś wieczorem będzie to 3-4-2, zmienili trenera, rywal idealny do przełamania, powinno pójść. W Jaworzynce sędziowie lubią jednak pomóc gospodarzom, dlatego kurs 2 na Trzebnicę adekwatny do ryzyka. W sumie grałbym czystą 2 @ 2.0, ale widząc kurs na Wiwę i Wielką Lipę wolę tam wjechać mocniej.
PS: Jak ktoś się lubi bawić to płaską stawkę zagrać na underdogów lub z podpórkami i powinno być do przodu. Raz jeszcze powtórzę, dziwne te kursy.
Faktycznie dziwnie wysokie te kursy na Forbecie dużo dużo niższe ogólnie słaba oferta na 4 ligę
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Mam prośbę do grających w E-toto dajcie znać za ile pograliście te świrki z IV ligi i czy nadal przyjmuja za przysłowiowe kieszonkowe 50zł czy jednak coś więcej? Z góry dzięki.
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
IV liga wielkopolska (południe), godz.15:00
Tur &quot;1921&quot; Turek - Rawia Rawag Rawicz (typ 1, wygra Tur) ✅ 3:0 ???? &lt;dwie bramki: Grabowski ;) &gt;
@1.60 @ Fortuna
Gospodarze mają na swoim koncie 15 punktów i zajmują szóste miejsce. Na tą zdobycz składają się 4 zwycięstwa, 3 remisy i tyle samo porażek (bramki: 18-15). Natomiast goście to aktualnie dwunasta ekipa mająca w swoim dorobku 10 punktów (bilans 2-4-4, bramki: 8-15).
Jeśli chodzi o Tura to jest to beniaminek IV ligi. Po dość słabym początku sezonu podopieczni Dawida Jóźwiaka obyli się z tymi rozgrywkami i zaczęli mocno punktować. W tej chwili piłkarze z Turku mają za sobą serię czterech wygranych spotkań z rzędu i jest duża szansa, że dzisiaj będą ją kontynuować.
Co prawda bilans Tura na własnym boisku nie powala (1-1-2), ale punkty były tracone z zespołami mocniejszymi w tym sezonie (porażki z Ostrovią (5 miejsce) i Kępnem (2) oraz remis ze Skalmierzycami (3).
Jeśli chodzi o gości to sezon mają przeciętny mimo, że plotki mówią, że pieniądze jak na warunki czwartoligowe są duże w tym klubie. Jednak nie idzie to w parze z wynikami. Rawia to zespół własnego boiska, gdzie jeszcze nie przegrał w tym sezonie (2-3-0). Jednak na wyjazdach już tak kolorowo nie jest. Cztery porażki i remis chluby nie przynosi, ale bilans bramkowy to już prawdziwa tragedia. Jedna bramka zdobyta i aż jedenaście straconych stawia zespół z Rawicza na ostatnim miejscu jeśli chodzi o skuteczność na wyjazdach.
W ataku Tura prym wiedzie doświadczony napastnik Bartosz Grabowski, który w tym sezonie ma już 7 bramek (w 10 meczach) na koncie, mimo 35 lat na karku. W poprzednim sezonie w klasie okręgowej trafiał do siatki aż 28 razy. Jego historia jest o tyle ciekawa, że pamięta on jeszcze czasy starego Tura, który grał nawet jeden sezon w 1.lidze (sezon 08/09)! Grabowski był wtedy podstawowym… stoperem i podporą defensywy! Po kilku jeszcze sezonach w 2.lidze zespół seniorów został rozwiązany i kilka lat temu ponownie powołany do życia. Tym razem już z Grabowskim jako… napastnikiem. Tur począwszy od A-klasy co rok wywalcza awans wyżej a Bartek jest jego najlepszym strzelcem (30 goli w A klasie, 28 w okręgówce).
Tur to aktualnie siódma defensywa w lidze, natomiast Rawia to ostatni zespół jeśli chodzi o skuteczność. Dla mnie faworyt jest jeden.
Pogoń Nowe Skalmierzyce - SKP Słupca (typ 1, wygra Pogoń) ✅ 2:0 ????
@1.40 fortuna
Mecz z tej samej ligi co Tur-Rawia. Gospodarze na własnym boisku dotychczas nie stracili punktów (5 zwycięstw), a goście na wyjazdach radzą sobie słabo (1-0-2). Pogoń leje u siebie wszystkich, nawet ówczesnego lidera z Wrześni, więc z SKP też sobie powinna poradzić. Warto dodać, że gospodarze cały czas posiadają rekord w Polsce jeśli chodzi o mecze bez przegranej. Od 19 października 2014 do 29 października 2016 w okręgówce i 4.lidze Pogoń nie przegrała 61. meczów z rzędu, a na własnym boisku większość spotkań to zwycięstwa. W poprzednim sezonie były tylko dwie porażki u siebie. W tym jeszcze nie ma żadnej.
Polonia Kępno - Biały Orzeł Koźmin Wlkp. (typ 1, wygra Polonia) ✅ 2:0
@1.30 fortuna
Kolejny mecz z tej samej ligi. Niespodziewany wicelider bez porażki na własnym boisku (2-2-0) zagra u siebie z zespołem, który przez większość obecnego sezonu był czerwoną latarnią. Ostatnio Biały Orzeł odniósł dwa zwycięstwa, ale z drużynami równie słabymi jak on. Na świetnie grającą Polonię to jednak zbyt mało i wg mnie faworyt tutaj jest tylko jeden...
✅✅✅ Kupon z tymi trzema meczami wlazł ????
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Piast Strzelce Opolskie - Swornica Czarnowąsy
typ: Piast @ 1.85
forbet (dla porównania sts 1.65)
extra kurs na gospodarzy! Piast to zdecydowanie zespół własnego boiska (bilans 4-1-0, bramki 10:2) mówi sam za siebie. Z kolei ich dzisiejszy rywal, Swornica to NAJGORSZY zespół ligi... pod względem gry na wyjazdach (0-0-4, bramki 2:9). W zespole trenera Macieja Kułaka mamy kilku zawodników, których kilku z was może kojarzyć. W tej ekipie występują m.in. Dzikamai Gwaze (niegdyś Pogoń Szczecin), Dennis Gordzielik (Odra Opole) czy wychowanek Górnika Z. - Andreas Kaczmarek. Swornica to ekipa mocno przereklamowanych grajków na dorobku. W tym sezonie na wyjazdach grają taką padakę, że aż szkoda gadać. Porażki w gościach ze Skalnikiem czy Olesnem świadczą o tym najdobitniej. Nie widzę szans na to, że dziś wyjadą z punktami z gorącego terenu jakim są Strzelce Opolskie.
Grom Nowy Staw - Powiśla Dzierzgoń
typ: Grom @ 1.4

wszelkie moje argumenty za tym typem znajdziecie w poniższym linku
http://dkspowisle.futbolowo.pl/news/article/szpital-przy-ulicy-krzywej-19
Jednym słowem szpital w zespole gości (+ kartki). Grom u siebie 4-0-1, jedyna porażka z liderem z Gniewina 0-1. przyznam szczerze, że tutaj spodziewałem się wyższego kursu
Piast Karnin - Odra Bytom Odrzański
typ: Odra @ 2.05

mocno przeszacowany kurs na gości (etoto 1.35, sts 1.72)!!! Karnin to bezwzględnie najsłabszy zespół tej ligi, 2 punkty w 9 meczach i ostatnia pozycja w tabeli. ogólnie w klubie z... Gorzowa Wielkopolskiego panuje jakaś patologiczna atmosfera. Podczas ostatniego spotkania z Szprotavią miała miejsce taka sytuacja... &quot;Na osobną uwagę zasługuje skandaliczne zachowanie prezesa Piasta który będąc na trybunach wśród kibiców Sprotavii niemiłosiernie wyzywał swoich piłkarzy po każdym nieudanym zagraniu. Należy współczuć piłkarzom Piasta i chyba nie należy się dziwić że wyniki Piasta są w tym sezonie słabe. Nie takiej motywacji oczekuje się raczej ze strony władz własnego klubu.&quot; (za https://sprotavia.futbolowo.pl) Odra na wyjazdach solidnie, bilans 2-1-2. Wobec powyższego kursu nie mogę przejść obojętnie.
AKO: ~5 x 450
Ku mojemu zdziwieniu w forbet przyjęli kupon za niemal 500zł (dokładnie 450zł, by ominąć extra podatek 10%). Przyznam szczerze jestem trochę w szoku... na tak niszowe rozgrywki u pozostałych buków to max 200zł mogłem położyć.
Czas chyba zmienić dyscypliny ;)
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Czas chyba zmienić dyscypliny ;)
Nie martw się o mnie. Zostaję przy swoim. Nie weszło? Trudno, próbuję dalej. Zobacz ile min było wczoraj w 2 czy 3 lidze - Warta, Radomiak, Jastrzębie, Stal Rzeszów, Resovia. Mimo wszystko ja po wczorajszym dniu nie narzekam (poniżej masz 1 z 3 przykładów). Tych typów nie podawałem publicznie, bo nie miałem za nimi tak mocnych argumentów.

typ na dziś
Orzeł Gielniów - SKS Potworów
typ: SKS Potworów @ 1.8 forbet

w miniony weekend mieliśmy piękny &quot;prezent&quot; w postaci kursu blisko ~3 na SKS (wygrana w derbach Potworowa z KS 1-0). dziś już buki poszły po rozum do głowy, ale 1.8 w spotkaniu z gielniowskim Orłem to wciąż value w moim odczuciu. nie będę się powtarzał. wrzucę część analizy z ostatniej niedzieli. &quot;Gospodarze, to zupełnie nowy zespół w porównaniu z ubiegłym sezonem. Drużynę prowadzoną przez Rafała Zdziecha wzmocniło latem kilku naprawdę wartościowych zawodników. Występuje tam spore grono &quot;grajków&quot; z ciekawą przeszłością jak na tak niską klasę rozgrywkową, m.in Mariusz Soliński (Sokół Przytyk), Daniel Grzybowski z łódzkiego GLKS Andrespolia, Łukasz Matyśkiewicz (KS Warka), Michał Pyrka (UKS Łady) czy były piłkarz dzisiejszego rywala Filip Macierzyński. Jak widać ma to odbicie w tabeli. Zespół zajmuje w tym momencie 1. miejsce i został stworzony z jedną myślą - awans do okręgówki.&quot;
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
2 ligi się nie stawia bo to najbardziej nieprzewidywalne liga , ja staram się podawać to co wg mojej oceny wejdzie .. Twój typ niestety zawalił mi dobre ako ale co zrobić...Oby dziś ten typ wszedł.Powodzenia
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
na szybko kilka, krótkich analiz. dziś sporo spotkań, niestety nie mam czasu do wszystkich pisać uzasadnień.
Oronka Orońsko - Energia II Kozienice [email protected] forbet ✅ 2-1

Oronka u siebie z fantastycznym bilansem 5-0-0, bramki 12-4. Rezerwy kozienickiej Energii też w czubie tabeli, ale dziś bez &quot;spadów&quot;. Pierwszy zespół gra o 12:30 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Wobec tego będą mieć problem z zebraniem meczowej &quot;18&quot;. Już podczas ostatniego DOMOWEGO spotkania trener Artur Strąg miał do dyspozycji zaledwie 15 zawodników.
Promna - Wilga Garwolin [email protected] forbet ✅ 1-2
Gospodarze to chłopcy do bicia. Czerwona latarnia ligi z 1 punktem na koncie. Na własnym boisku dostają w łeb od każdego. Wilga fajnie punktowała z Oskarem, Jazgarzewem czy ostatnio Błonianką. Do gry wrócił Filip Gac... reprezentant Polski w BeachSoccerze. Podopieczni Sergiusza Wiechowskiego pod koniec rundy mają serię łatwiejszych spotkań, i jeszcze dobiją do czołówki. U reszty buków kursy dużo niższe.
Olimpia Kowary - Górnik Złotoryja [email protected] sts ✅ 3-1
Goście wciąż bez kontuzjowanego podstawowego bramkarza Łukasza Łuniewskiego (kontuzja biodra). Ma wrócić dopiero na następny mecz z AKS Strzegom. Zastępuje go chłopak z 2002 rocznika. Od czasu tej zmiany Górnik przegrał wszystkie swoje spotkania, tracąc łącznie 13 goli! Mają bilans 1-1-7 (wszystkie swoje mecze rozgrywają jesienią w roli gości). Kowary posiadają kilku ciekawych, zagranicznych zawodników: Jinhwan Lee, Gilnics, Dorosevs czy Kosmacovas. Powinni spokojnie dać radę!
Ciechanów - Drukarz Warszawa [email protected] forbet ⛔ 1-2
Lider rozgrywek kontra tegoroczny beniaminek, który na początku sezonu &quot;nałapał&quot; trochę punktów i teraz postrzegany jest przez buków jako zespół z czołówki. Nic bardziej mylnego! Gospodarze są o klasę lepszym piłkarsko zespołem. Ciechanów nie wypuści w tym roku z rąk zwycięstwa w rozgrywkach, i walki w barażu o awans do 3 ligi z mistrzem 4 ligi mazowieckiej grupy południowej. Nie po to w klubie zatrudnili szkoleniowca Juliusza Kruszankina
Gospodarze mają w swoich szeregach takich grajków jak Jan Martin (Zawisza Bydgoszcz), Paweł Nawotka (niegdyś Świt NDM) czy Tomasz Kamiński (Błękitni Raciąż).
Vineta Wolin - Iskra Białogard [email protected] forbet ✅ 5-0
Jeszcze rok temu obie drużyny dzieliły 2 klasy rozgrywkowe (awansowali z 2 miejsca, ze sporą stratą do Sokoła Karlino)! Bracia Nagórscy zrobią różnicę w tym meczu. Gości czeka daleka podróż do Wolina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Wisła Solec - KS Jastrząb ✅✅✅ 2-3
typ: KS Jastrząb @ 2.0 forbet

Wczoraj piękny dzień w niższych ligach (4/5, jedynie ten Ciechanów zawiódł). Dziś coś z rodzinnych terenów. Jastrząb jeden z kandydatów do awansu. W przeszłości długo występowali w klasie A, i tam jest miejsce tej drużyny. Mają dobrego napastnika jak na tą klasę rozgrywkową jakim jest napastnik Kamil Warso. Wystepują tam również Piotr rogala (wcześniej Szydłowianka), Piotr Wątły (niegdyś Broń Radom i Orzeł Wierzbica) czy Szymon Jurczak (wychowanek Orła Wierzbica). Wisła Solec dziś bez kilku grajków zawieszonych za kartki (4 żółte i kier) po meczu z Legionem Suskowola, m.in. bez doświadczonego Zbigniewa Kędry. To będzie spora strata dla zespołu gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom