>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
1602409794417.png
Skład węgla i papy w połączeniu z młodzieżowcami jedzie to Zamłynie jak chce. Nie wiem jakim cudem oni zremisowali z liderem w Mińsku Mazowieckim.
 
maarcin14 666,9K

maarcin14

Użytkownik
4 liga Lubelska , Grupa 1

Bizon Jeleniec - Opolanin Opole Lubelskie - 2 - @1.60 - Forbet 0:6

O 13 rozpocznie się mecz Bizona Jeleniec z Opolaninem Opole Lubelskie . Będzie to spotkanie 10 drużyny w stawce z 6 . Uważam , że zajmowane miejsce przez gości jest nie adekwatne do ich możliwości. Są beniaminkiem , ale mają w swoich szeregach zawodników mogących spokojnie występować wyżej , dlatego sądzę że goście dziś odniosą zwycięstwo . Opolanin ma najmniej przegranych meczy w stawce , tylko 2 razem z Huraganem Międzyrzec , więc gdyby nie pechowe remisy w meczach w których dominowali byliby wyżej w tabeli . Powodzenia !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
parias__93 12,1K

parias__93

Użytkownik
Witam wszystkich.Niższe ligi śledzę i gram od dłuższego czasu,dziś pierwsze typy ode mnie.

IV liga mazowiecka ( Ciechanów,Ostrołęka,Płock )

Huragan Wołomin - Świt Staroźreby

17.10.2020r. ( sobota ) godz. 11:00
Typ: 1❌❌❌
Kurs: 2,00 ( Etoto )

Mecz na szczycie 4 ligi grupy ciechanowsko-ostrołęcko-płockiej.Według mnie faworytem spotkania są gospodarze,zajmujący 1 miejsce w tabeli,gromadząc 25 punktów.Warto zaznaczyć że Wołomin grając mecze u siebie,wszystkie wygrał ( bilans 6-0-0 , br. 19-5 ). Posiadają zdecydowanie najsilniejszą kadrę z całej ligi,myślę że dziś zawodnicy ograni na poziomie Ekstraklasy i 1ligi ( Smoliński,Petasz,Dadacz ) dadzą zwycięstwo zespołowi z Wołomina.Świt Staroźreby prezentuje się dobrze w obecnym sezonie,zajmują 2 miejsce w tabeli jednak w mojej opinii groźniejszą drużyną są na własnym boisku.Typuję zwycięstwo gospodarzy, głównego kandydata do awansu.

IV liga mazowiecka ( Warszawa )

MKS Piaseczno - Znicz II Pruszków

17.10.2020r. ( sobota ) godz. 12:00
Typ: 1❌❌❌
Kurs: 1,60 ( Fortuna )


Zespół z Piaseczna notując kilka wpadek oddalił się od miejsca premiowanego awansem.Dziś jest idealna szansa na złapanie kontaktu z czołówką.Piaseczno w poprzednim sezonie przegrało baraże o 3 ligę jednak okazali się najlepszą drużyną po pierwszej fazie rozgrywek.Rezerwy Znicza na wyjazdach strzeliły tylko 5 bramek,zdecydowanie lepiej wiedzie im się na własnym obiekcie gdzie byli wzmacniani zawodnikami pierwszej drużyny.Dziś najprawdopodobniej wzmocnień nie będzie,Znicz gra mecz ligowy o godzinie 16 w Polkowicach.Liczę na 3 punkty zespołu z Piaseczna.


IV liga mazowiecka ( Warszawa )

17.10.2020r. ( sobota ) godz.11:00
Escola Varsovia Warszawa - Victoria Sulejówek
Typ:2✅✅✅
Kurs: 2,00 ( Etoto)

Zespół z Sulejówka ściga się z Ząbkovią o miejsce premiowane.Mecz ciężki jednak Victoria pokazuje że z rywalami z górnej połówki tabeli radzi sobie doskonale.Wygrane 1:4 z Ząbkovią oraz Piasecznem świadczą o sile zespołu Victorii.Escola to beniaminek ligi,Victoria z przeszłością 3-ligową,myślę że dziś zespół z Sulejówka zainkasuje ważne 3 punkty.
 
Ostatnia edycja:
roch 19

roch

Użytkownik
JKS Jarosław - Resovia II
IV podkarpacka
typ: Resovia II
kurs: 6.00

Ciężko tu analizować. Nie wiem jaki będzie skład, ale pierwsza drużyna Resovii ma przełożony mecz z powodu wirusa w drużynie Zagłębia Sosnowiec. Być może ktoś z I zespołu pojechał do Jarosławia. Kurs jak dla mnie warty ryzyka do spróbowania ze stawką w wysokości dobrej flaszki.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ciężko tu analizować. Nie wiem jaki będzie skład, ale pierwsza drużyna Resovii ma przełożony mecz z powodu wirusa w drużynie Zagłębia Sosnowiec. Być może ktoś z I zespołu pojechał do Jarosławia. Kurs jak dla mnie warty ryzyka do spróbowania ze stawką w wysokości dobrej flaszki.
Resovia grała o 11 sparing z Garbarnią Kraków

Skład na 1 połowę: Zapytowski - Geniec Domoń Zalepa Mikulec Kuczałek Wasiluk Płatek Adamski Czernysz Demianiuk

Zaczynamy II połowę sparingu z
Skład Resovii: Daniel - Loshi, Zalepa, Domoń, Kantor, Kuczałek, Kiełbasa, Rogalski, Feret, Brychlik, Twardowski
 
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
Łomianki-Troszyn 1 3.30 sts 3:0

"Kto nie będzie mógł zagrać i dlaczego?

- Trzech naszych zawodników pauzuje w tej kolejce za kartki. Nie ukrywam też, że mamy w drużynie kilka kontuzji, ale jest to oczywiście szansa dla młodszych kolegów, którzy mogą zaprezentować się z dobrej strony w jutrzejszym meczu."
Mecz za chwilę o 11.gram na gospodarzy i na ich pierwsze zwycięstwo domowe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
Do góry Bottom