>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

maarcin14 667,5K

maarcin14

Użytkownik
4 liga Lubelska Grupa 1

Powiślak Końskowola - Sparta Rejowiec Fabryczny - 1 - @1.30 STS

Lider tabeli Powiślak podejmie na własnym obiekcie drużynę z Rejowca Fabrycznego . Zdecydowanym faworytem są gospodarze , któzy dotychczas mają komplet 12 oczek , wygrali wszystkie dotychczasowe mecze w tym w ostatniej kolejce rozgromili mocnego beniaminka Opolanina aż 8:1 . Byłem na tym meczu i Powiślak zrobił naprawdę dobre wrażenie , goście natomiast mają 6 punktów w 5 meczach , i bardzo słaby bilans bramkowy 3:10 . Typuję wygraną drużyny z Końskowoli .

4 liga Lubelska Grupa 2

Granit Bychawa - Grom Różaniec - 1 - @2.00 STS

Ciekawe spotkanie odbędzie się w Bychawie , gdzie tamtejszy Granit podejmie zespół Gromu Różaniec . W tym meczu typuję wygraną gospodarzy . Jest to zespół zajmujący aktualnie 7 miejsce , w 5 meczach zdobył 6 punktów , ale co jest dla mnie bardzo istotne ich gra była zdecydowanie lepsza niż wyniki , a kolejna sprawa że dotychczas mierzyli się w większości z rywalami którzy będą walczyć o czołowe miejsca . Granit ma solidny zespół na tą ligę , bardzo dobrego trenera , są nieźle zarządzani czego dowodem jest wysokie miejsce w ubiegłym sezonie ligowym . Grom jest beniaminkiem , również osiąga niezłe wyniki ale wydaje mi się że grali ze słabszymi rywalami od Granitu , stąd ich taki dorobek punktowy . W tym meczu typuję wygraną gospodarzy .
 
Ostatnia edycja:
M 439

michax100

Użytkownik
4 liga wlkp
Tarnovia - krobia typ 1 kurs 1.7 fortuna
Gospodarze tydz temu w końcu przełamali się i wygrali wysoko w Lesznie, jestem przekonany że dziś pójdą za ciosem i ekipa byłych graczy z ekstraklasy wygra z beniaminkiem
Dopiewo - Ostrzeszow typ 1x kurs 2,1 fortuna
W drużynie gości duży szpital, praktycznie nie mają na ten mecz zmiennikow, poza tym że ostatnio zaczęli wygrywac nie zachwycają gra, stawiam że dopiewo dziś zdobędzie pkt, dla odważnych polecam czysta 1 po kursie 4.25
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Wrzucam kilka screenów z surebetami na dzisiaj. Widać kto gdzie śpi z kursami :)

Tarnowia w STS:
1598691973574.png

Andrychów w Fortunie:
1598692020637.png

Strzelce Opolskie w Superbecie:
1598692050846.png

Jaguar Gdańsk w PZBuk:
1598692075482.png

Trzebiatów w Betfan:
1598692099529.png

Warto sobie to sprawdzać na beterze w weekend z rana :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik

Tam już dużo pozmieniało się od czasów tego posta. 11 firm z legalnych buków, wiele sportów, można klikać i robić kupon i sprawdzać gdzie więcej wyjdzie. Fajna sprawa na polski rynek. Z miesiaca na miesiąc więcej ciekawych funkcji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
S 1,1K

stma

Użytkownik
4 Liga Opolska
Małapanew Ozimek - Fortuna Głogówek 1 1.4 fortuna 👍 4:1
Takie mecze jak ten Ozimek musi wygrywać, żeby włączyć się do walki o czołowe lokaty w lidze,do czego od kilku lat przyzwyczaił swoich kibiców.

4 Liga Opolska
Agroplon Głuszyna - Olimpia Lewin brzeski 1 1.35 fortuna 😡 1:1 szok🤔
W tym meczu również jestem przekonany o pewnym trumfie gospodarzy. Dużo lepsza drużyna,która po ostatnim meczu gdzie ich trener uderzył sędziego i przegranym meczu walkowerem, będą chcieli odrabiać straty do czołówki.

4 Liga Mazowiecka gr. Warszawa
Mazur Karczew -Marcovia Marki 1 1.7 Fortuna 0:0 ☹
W tym przypadku opieram się tylko na dotychczasowych meczach, które obie ekipy rozegrały.Karczew potrafił urwać punkty takim ekipą jak KS Raszyn oraz Victorii Sulejówek,które do słabych nie należą!A Marki?Porażka że słabiutką Ożarowianką, porażka z Raszynem z którym wygrał Karczew.

Bez analizy
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 👍 6-0
Centra Ostrów Wielkopolski 2 1-3👍1-3
Piast Strzelce Opolskie 1👍 6-1
Dąb Przybyszów 1👍 4-1
Boruta Zgierz 1👍 4-1

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +179
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Omega Kleszczów - Włókniarz Zelów 1 @1.95 forBet
Omega dzisiaj wraca na swój stadion po modernizacji i będzie mocno zmobilizowana żeby na otwarcie dzisiaj wygrać. Okazja ku temu jest duża, bo do Kleszczowa przyjeżdża Zelów, który w tym sezonie jest słaby. W ostatniej kolejce przegrali nawet z Drzewcami na wyjeździe co już jest sporym wyczynem żeby przegrać z tak słabą drużyną.

Ruch Radzionków - Gwarek Ornontowice 1 @3.25 STS
Widzę, że STS trochę wystrzelił kursy na to spotkanie, Radzionków na swoim obiekcie gdzie grają na sztucznym boisku będzie dla każdego groźny i każdemu może urwać punkty. Na wyjazdach już tak dobrze nie jest. Byłem na ich meczu z Kłobuckiem gdzie przegrali 4-1, dużo głupich błędów w obronie, ale ogólnie było widać, że potencjał w tych młodych zawodnikach jest spory i jeżeli nie popełnią głupich błędów to powinni wygrać.

Błękitni Orneta - Stomil II Olsztyn 2 @2.25 forBet
W Ornecie jakieś akcje w klubie są pomiędzy zawodnikami i nie dzieję się tam najlepiej, takie okazję trzeba wykorzystywać. Tam poza kilkoma ekipami reszta jest na słabym poziomie i rezerwy coś powinny ugrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
maarcin14 667,5K

maarcin14

Użytkownik
4 liga Lubelska Grupa 1

Huragan Międzyrzec Podlaski - Lublinianka Lublin - 1 - @1.55 - STS 1:0


Lider tabeli , Huragan podejmie na własnym obiekcie drużynę Lublinianki Lublin . Huragan jest dobrze zarządzanym zespołem , już w zeszłym sezonie spisywali się bardzo dobrze i trzymali się miejsca w czołówce , obecnie w 6 kolejkach zdobyli 15 oczek , przegrali jedynie z Włodawianką . Lublinianka przed sezonem bardzo się osłabiła , odeszli przede wszystkim Tomasz Brzyski czy Grzegorz Bonin , w ostatniej kolejce Lublinianka przegrała u siebie z najsłabszym w stawce POMem Piotrowice dla którego były to dopiero pierwsze punkty w sezonie . Nie widzę tu innej opcji niż 3 oczka dla Huraganu . Powodzenia !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +107
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Andrespolia Wiśniowa Góra - Warta Sieradz 2 @1.95 STS
Andrespolia dzisiaj najprawdopodobniej bez swojego najlepszego zawodnika czyli Sebastiana Radzio, bez niego zespół Andrespolii będzie miał bardzo ciężko z mocną mimo ostatnich słabych wyników Wartą Sieradz. Dla Warty mecz na przełamanie dzisiaj.

Gwarek Ornontowice - Polonia Łaziska Górne 1 @2.2 STS
Gwarek dla mnie bardzo ciekawa ekipa i trochę niedoceniana, przyznam się szczerze, że sam zagrałem ostatnio przeciwko nim w meczu z Radzionkowem i przegrali, ale pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie i gdyby bramkarz miał lepszy dzień oraz napastnicy wykorzystali to co mieli to mogliby ten mecz wygrać. Ale dzisiaj na własnym obiekcie będą faworytem i powinni zdobyć 3 punkty.

AKS Mikołów - Sarmacja Będzin 1 @2.61 STS
Mikołów jak na razie największe rozczarowanie tego sezonu, ale dziś przyjeżdża do nich słabiutka Sarmacja. Jeżeli odbić się od dna to tylko z takim rywalem, Sarmacja w tygodniu grała zaległe spotkanie 2 kolejki ze Śląskiem Świętochłowice i od 30 minuty grali w przewadze, a mimo to przegrali to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
K 304

kamil1986_

Użytkownik
Dziś gramy bez Radzio, ale na mecz z ŁKS, myślę że można grać 1x Na nas.Poniewaz wszedl przepis że albo grasz w 1 drużynie albo w rezerwach, do rezerw możesz spuścić na 4 mecze A te limity w ŁKS się kończą.
 
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Dziś gramy bez Radzio, ale na mecz z ŁKS, myślę że można grać 1x Na nas.Poniewaz wszedl przepis że albo grasz w 1 drużynie albo w rezerwach, do rezerw możesz spuścić na 4 mecze A te limity w ŁKS się kończą.
W Buczku mogą być chyba niezłe jaja, ponieważ sędziuje gość z Łodzi. Ciekawie ciekawie tam będzie :)
 
K 304

kamil1986_

Użytkownik
wszystko zależy czy będzie grał Radzio,
Jeżeli wyzdrowieje na ŁKS to można grać na nas bo nie będzie spadow.
Chyba że Stawowy na kimś kreskę postawi.
Dla mnie do awansu warta sieradz
 
H 6,3K

HarryHole

Użytkownik
Przepraszam, że bez analizy, ale nie mam zupełnie czasu. Tydzień temu w kuj-pom było bez niespodzianek. Świecie można było odpuścić, bo musieli o 7 wyjeżdżać daleko na mecz. A były fajne promocje jak Brzoza-Pruszcz 2 2.83 (1-3), Brodnica-Zawisza 2 1.80 (1-4) czy absolutny pewniak Rypin-Aleksandrów 1 1.60 (3-1).

Tak na szybko wygrane Zawiszy, Sportisu i Chemika wydają się "pewne". Wszystkie te zespoły napinają się na awans, ale będą niskie kursy (jak piszę jeszcze ich nie znam). Remis Sportisu, to dla mnie sensacja. Nikt na pewno tego meczu nie odpuścił.

Ze swojej strony zagram Orlęta Alesandrów Kuj-Chełminianka Chełmno 2. Fortuna 2.05
Do przerwy 0:4 już było. Pełna kontrola.
Obydwa zespoły szorują po dnie tabeli, przy czym Chełmno grało ze ścisłą czołówką (Zawisza, Wda, Sportis, Lider). Skład nie jest taki słaby i Chełmno powinno się odbić. U gospodarzy nastąpiła zmiana trenera, ale dopiero z czasem powinni zacząć grać lepiej. Tydzień temu Aleksandrów przegrał w Rypinie 1-3, gdzie powinno być 1-6. Już po 10 minutach przegrywali 0-2.

Jak wrócę, to wyedytuję post.

Edit. Wda odniosła 4 zwyczięstwa 4 pierwszych spotkaniach. Na awans się nie napinają, ale powinni być w Top 8 przed podziałem ligi. Typ podparłem faktem, że rozbili 6-1 Lecha Rypin (co prawda nieco osłabionego), a Orlęta z tym Rypinem, to nie wiedziały w którą stronę mają biegać.
W tej lidze zasadniczo omijam Chełmżę, Gniewkowo, Mogilno, to absolutnie nieobliczalne zespoły.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
Przepraszam, że bez analizy, ale nie mam zupełnie czasu. Tydzień temu w kuj-pom było bez niespodzianek. Świecie można było odpuścić, bo musieli o 7 wyjeżdżać daleko na mecz. A były fajne promocje jak Brzoza-Pruszcz 2 2.83 (1-3), Brodnica-Zawisza 2 1.80 (1-4) czy absolutny pewniak Rypin-Aleksandrów 1 1.60 (3-1).

Tak na szybko wygrane Zawiszy, Sportisu i Chemika wydają się "pewne". Wszystkie te zespoły napinają się na awans, ale będą niskie kursy (jak piszę jeszcze ich nie znam).

Ze swojej strony zagram Orlęta Alesandrów Kuj-Chełminianka Chełmno 2.
Obydwa zespoły szorują po dnie tabeli, przy czym Chełmno grało ze ścisłą czołówką (Zawisza, Wda, Sportis, Lider). Skład nie jest taki słaby i Chełmno powinno się odbić. U gospodarzy nastąpiła zmiana trenera, ale dopiero z czasem powinni zacząć grać lepiej. Tydzień temu Aleksandrów przegrał w Rypinie 1-3, gdzie powinno być 1-6. Już po 10 minutach przegrywali 0-2.

Jak wrócę, to wyedytuję post.
Orlęta również grały z czołówką: Lider, Włocłavia, Chemik. Wda to nie jest czołowka ligi ;)
Pozdrawiam
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Orlęta również grały z czołówką: Lider, Włocłavia, Chemik. Wda to nie jest czołowka ligi ;)
Pozdrawiam
Typ przeciwko Orleta jak najbardziej popieram. Dzisiaj zagrają bez 4,5 zawodników z podstawowego składu. Takie informacje do mnie dotarły.

Edit: Wynik 0-4 pełna kontrola meczu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom