>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

IV Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

parias__93 24K

parias__93

Użytkownik
4 liga, gr. mazowiecka

---


21.09.24r.
g. 15:00



Legionovia Legionowo - Makowianka Maków Maz.
Typ : 1
Kurs : 1,40 ( Superbet )

Ed : 3:1 ✅✅✅

Legionovia jest spadkowiczem z trzeciej ligi i mimo, że kadrowo przeszli małą rewolucję w porównaniu z poprzednim sezonem myślę, że będą drużyną plasującą się w górnej części tabeli. Grają u siebie z beniaminkiem, Makowianką. Goście w 7 meczach stracili 25 bramek, wygrywając i remisując tylko po jednym meczu. Można powiedzieć, że Legionovia również nie ma imponującego bilansu bo 3-1-3 ale grali już z każdym z kandydatów do awansu ( Mazovia, Ząbkovia, Weszło ) tym ostatnim urywając punkty. Kurs według mnie całkiem niezły, typuję wygraną drużyny w Legionowa.

---

21.09.24r.
g. 15:00


KS CK Troszyn - Błonianka Błonie
Typ : 1
Kurs : 1,50 ( Superbet )

Ed : 3:2 ✅✅✅

Mecz drużyn, które w mojej opinii mają zupełnie inne cele na ten sezon. Przypominając poprzedni : Troszyn zajął 3 miejsce, jednak nie idealizując zabrakło sporo do miejsca premiowanego awansem. U siebie bilans 12-3-2 może robić wrażenie. Z kolei Błonianka rzutem na taśmę utrzymała się w lidze remisując 2:2 z Mazurem Karczew. Ten sezon widzę podobnie jeśli chodzi o końcową tabelę. Po 7 rozegranych kolejkach Troszyn wygrał 5 spotkań, 1 remisując i jedno przegrywając natomiast Błonianka z bilansem 3-0-4. W drużynie gospodarzy został utrzymany trzon drużyny na czele z Jakubem Tyską ( 22 gole ) oraz Kolumbijczykiem - Edgardo Ruizem ( 18 goli ). Informacją sprzyjająca typowi jest fakt, że w lato umowę w Troszynie podpisał znany z występów w Legii Warszawa czy Girondins Bordeaux, obrońca - Igor Lewczuk. Porażka z Mazovią z poprzedniej kolejki powinna szybko zostać wymazana z pamięci i myślę, że 3 punkty zostaną w Troszynie.

---

21.09.24r.
g. 16:00


Mazovia Mińsk Maz. - KTS Weszło
Typ : 1
Kurs : 2,15 ( Superbet )

Ed : 3:2 ✅✅✅

Hitowe spotkanie na Mazowszu. O kadrze Mazovii pisałem przy okazji meczu z Troszynem w poprzedni weekend. Wygrana 3:1 i fenomenalna bramka Macieja Jankowskiego ( Ruch Chorzów, Wisła Kraków, Piast Gliwice, Arka Gdynia ). Partnerzy do dogrywania idealni : były zawodnik Feyenoordu Rotterdam - Michał Janota. mistrz Kazachstanu z Kairatem Ałmaty - Konrad Wrzesiński, były zawodnik Legii Warszawa, Zawiszy Bydgoszcz - Michał Masłowski, były obrońca m.in. Pogoni Siedlce i Olimpii Elbląg - Tomasz Lewandowski. Łącznie ponad 600 meczów w Ekstraklasie. Cel Mazovii jest jeden, awans na 100-lecie klubu. Przeciwnik również celujący w awans, klub Krzysztofa Stanowskiego czyli KTS Weszło. W kadrze gości mamy zawodników z przeszłością bogatą piłkarsko ( Ishmael Baidoo, Jakub Wójcicki, Damian Pawłowski czy Bartłomiej Kalinkowski ). Obie ekipy z bilansem 6-1-0 i niemal identycznymi ilościami bramek ( 25-6 , 25-5). Przewiduję mecz pełen emocji i walki zakończony zwycięstwem Mazovii - są gospodarzem, w mojej opinii dysponują najmocniejszą kadrą w lidze i muszą gonić mającą komplet punktów Ząbkovię Ząbki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1171
zikos 19,8K

zikos

Użytkownik
Pomorzanin Serock- Tarpan Mrocza x2 1.92
Dwie druzyny ktore poziomy sportowe są na równym poziomie .Ogladalem obie ekipy w swoich spotkaniach i większe wrażenie na mnie odnotowali goście.Mają młody zespół w którym w środku pola króluje Japończyk .Jeśli nie popelnią prostych błędów jak to było wcześniej mogą spokojnie wywieźć punkt z Serocka. Pomorzanin przeciętna drużyna jak dla mnie .

Sparta Brodnica -Mustang Ostaszewo x2 1.73
W środę obie ekipy grały ze sobą PP gdzie padł remis .Było to wyrównane spotkanie ,a obie drużyny dały pograć trochę zawodnikom z ławki. Gospodarze mają osłabienia ,gdzie zabraknie najlepszego strzelca i środkowego pomocnika .Mustang ciekawa drużyna która powinna chociaż zremisować ten mecz .


Do kasy😅
 
Ostatnia edycja:
zikos 19,8K

zikos

Użytkownik
Łokietek -Polonia Bydgoszcz x2 2.07 sb
Polonia po blamażu ,gdzie trzy czerwone kartki padły dla nich jedzie do Łokietka .Zabraknie u nich tylko jednego zawodnika .Dwie drużyny które są wyrównane.Gracze gospodarzy spinaja się na mocne ekipy z tymi słabszymi idzie im gorzej .Dodatkowo pod koniec sezonu Polonia pomogła się utrzymać graczom z Brześcia. Liczę, że Polonia wywiezie minimum punkt .
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
Do góry Bottom