>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Panowie na betclic zobaczyłem ofertę +6.5 po biegu 4 typ 2 po kursie 1.85. Początki meczu są różne, nie skreślałbym ich od razu. 2 i 4 biegu może być 3-3 w trzecim jedzie nicki wiec gwarancja punktów, 1 bieg byle nie przegrać 5-1 i będzie dibrze. Bjerre lubi śmigać na motoarenie. ZIELONOŚCI WSZYSYKIM WARIATOM !
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Wszystkie typy na Grudziądz raczej wtopka straszna żenada Krakowiak kk i bjerre to gorzej niz 1 liga
Masakra jakaś Kasprzak to wgl jakby sobie pod żabke jechał motorynka. Jedynie Zieliński na plus. Mamy chyba spadkowicza tegorocznego.

Lecę w tego Pawliczaka z Buczkiem bo kurs rośnie astronomiczne już 2,15!
 
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra @2.10 forbet
Zagar vs Protasiewicz - 2 @2.00 forbet
Remis w biegu juniorskim @4.50 forbet

Wóz, albo przewóz. Mecz w Toruniu nieudany, choć do szczęścia brakło niewiele. Mocny zawód na GKMie. Na starcie w Zielonej próbuję dość mocne typy. Pierwszy to wygrana Falubazu, bo jak wierzyłem w tę drużynę w zeszłym sezonie, tak wierzę i w tym, choć fanem Pana Żyty nie jestem. Podoba mi się jednak kadra oraz podejście czołowych zawodników, którzy wiernie reprezentują swoje barwy.
Tym samym idę w kierunku Protasa. Doświadczony zawodnik, po kontuzji, jednak w trudnych meczach zawsze daje z siebie maksa i zazwyczaj wygrywa to co powinien. Przykładam go dziś do Zagara i typuję, że spisze się lepiej niż Matej, który słabo zaczał sezon i o ile wierzę w odrodzenie Piotra, tak w Mateja niekoniecznie. Słoweniec, jak już złapie formę to w drugiej części sezonu.
Jeszcze szybko bieg juniorski. Idę tu odważnie w remis, bo młodzi z Motoru trochę kapryśni na początku sezonu, raz lepiej, raz gorzej, stawiam dziś na drugą opcję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom