>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ISLANDIA (Landsbankadelid) 2009/2010

Status
Zamknięty.
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik

Landsbankadelid - Ekstraklasa Islandzka piłki nożnej. Pierwszy raz została rozegrana w 1912 roku. Pierwszym zwycięzcą został klub KR Reykjavík.
W zeszłym roku na koniec sezonu zdobycie mistrza ligi triumfowali gracze FH Hafnarfjörður.
Zapraszam do pisania analiz :!:
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
3 kolejki za nami więc teraz można powiedzieć cos więcej.
Throttur - Fjolnir

Ktokolwiek w przeszłości chodź trochę przyjrzał się tej półamatorskiej lidze z pewnością zauważył, że większośc meczy kończy się tu wynikiem overowym. Tak samo moim zdaniem będzie w meczu 10 w tabeli Throtturu z 8 Fjolnirem. Oba zespoły grają póki co nienajlepiej, na rzecz Fjolniru przemawia jedno zwycięstwo jednak szale przechylają 2 porażki na wyjeździe (warto dodać że 3 mecze rozegrane póki co Fjolniru i padło w nich 12 goli!). Nieco gorzej spisuje się jutrzejszy gospodarz, który bez żadnego zwycięstwa daleko w tym sezonie nie zajedzie. Póki co jeden remis i dwie porażki(na 3 mecze w tym sezonie w spotkaniach Throttura padło 9 bramek, może jedynie niepokoić ostatni bezbramkowy remis z Reykiavikiem). Oba zespoły spotkały się w zeszłym sezonie dwa razy i był podział po 3 punkty (3:4 i 0:3).
Mój typ: over 2,5 @1,60 NordicBet ⛔ 1-1 od 24 minuty gospodare w 9 grali i nic z tego :/
Hafnarfjordur - Stjarnan Gardabae

Mamy niespodziewanego lidera tabeli, Stjarnan póki idzie jak burza 3 mecze 3 zwycięstwa jednak trzeba przyznać, iż rywale nie byli z najwyższej półki dlatego też po jutrzejszym meczu goście mogą nie zebrać kompletu punktów. Hafnar już na początku się wywrócił żeby teraz maszerować równym pewnym tempem, maszeruje gdyż biegiem tego nazwać nie można. Z pewnościa szósta pozycja ich nie zadowala dlatego jutro oczekują od gospodarzy pełnego zaangażowania.
Po trzech kolejkach tego sezonu w meczach Stjarnana padło 13 goli, a w meczach Hafnarfjorduru 9 co daje nam pełen obraz i możliwy przebieg jutrzejszego spotkania. Dodam do tego fakt iż 10 lat temu Stjarnan pokonał Hafnar na jego własnym boisku 4-0.
Mój typ: over 2,5 @1,50 Interwetten ✅ 5-1
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hafnarfjordur - Stjarnan Gardabae -----&gt;2 @@ 6,75 Betsson ✅
Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Stjarnan z Hafnarfjordur. Goście niespodziewany lider rozgrywek na 3 spotkania wszystkie wygrane , gospodarze 2 zwycięstwa 1 porażka. Stjarnan uważam że dziś jeszcze odniesie kolejne zwycięstwo jednak w późniejszych fazach zaczną się problemy , sezon w Islandii na dobre jeszcze się nie zaczął dopiero 3 kolejki za nami. Uważam że można lekko zaryzykować dziś na gości.
 
B 0

barcatom1

Użytkownik
Grindavik UMF - FH Hafnarfjordur
TYP 2
Starcie przedostatnie drużyny 1 ligi islandzkiej z jej liderem. Zespół godspodarzy jak narazie wtgrał tylko raz z ostatnią drużyną w tabeli. Po za tym jedno spotkanie zremisował i 4 razy przegrał. Goście przegrali tylko raz i to w pierwszej kolejce z mocnym Keflavikiem. Odbyło się to na boisku rywala, który na swoim terenie jest szczególnie mocny. Od tej porażki Hafnarfjordur odniósł same zwycięstwa co pozwoliło mu po ostatniej kolejce wskoczyć na pozycję lidera. Kurs może nie jest specjalnie wysoki, ale wynik wydaje się być w miarę pewny.
 
P 0

pacibum

Użytkownik
IBV Vestmannaeyjar vs FH Hafnarfjordur
Dziś o godzinie o 16:00 odbędzie się mecz Pucharu Islandii między IBV Vestmannaeyjar, a FH Hafnarfjordur. Myślę, że będzie to jedno stronny pojedynek tych drużyn. Goście są w wyśmienitej formie i narazie nie widać jako ktoś miałby ich zatrzymać (10 wygranych z rzędu), zwłaszcza drużyna gospodarzy która przegrała swoje 4 ostatnie mecze z rzędu strzelając w nich tylko 1 bramkę.Teraz kilka faktów które mówią same za siebie:
IBV Vestmannaeyjar - FH Hafnarfjordur​
Średnia bramek na mecz strzelonych przez drużynę:
0,7 gola - 2,91 gola​
Średnia bramek na mecz straconych przez drużynę:
1,9 gola - 0,55 gola​
% meczy w których drużyna strzeliła choć jedną bramkę:
30 % - 91 %

Ogólny bilans pojedynków(u siebie i na wyjeździe): 0-1-6​
Typ: Hafnarfjordur | Hafnarfjordur (Połowa Czasu/Pełny Czas)
Kurs: 1.85
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Throttur Reykjavik - Fram Reykjavik (1 połowa)
Typ: X
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj jeszcze zajrzałem do Islandii...spotkanie ostatniej ekipy w lidze - Throttur oraz 8 ekipy - Fram...Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco ponieważ od dawna pojedynki tych ekip są bardzo emocjonujące...na początek historia meczy z ubiegłego sezonu:
10/08/2008 Pepsi-deild karla Throttur Reykjavik vs. Fram Reykjavik 1:1
25/05/2008 Pepsi-deild karla Fram Reykjavik vs. Throttur Reykjavik 1:0

Jak widzimy remis i minimalna wygrana Fram u siebie...mecze underowe co za tym idzie sporo walki i ostrożności z obu stron...przewiduję, że dzisiaj będzie podobnie.
Throttur ma fatalny bilans od czerwca (1-0-4):
28/06/2009 Pepsi-deild karla Throttur Reykjavik vs. Fylkir Reykjavik L - 1:2
25/06/2009 Pepsi-deild karla Keflavik IF vs. Throttur Reykjavik L - 3:2
21/06/2009 Pepsi-deild karla FH Hafnarfjördur vs. Throttur Reykjavik L - 4:0
14/06/2009 Pepsi-deild karla Throttur Reykjavik vs. Vestmannaeyjar W - 2:1
01/06/2009 Pepsi-deild karla Valur Reykjavik vs. Throttur Reykjavik L - 2:1

Fram natomiast gra tak:
09/07/2009 UEFA Europa League Qualification TNS vs. Fram Reykjavik W - 1:2
02/07/2009 UEFA Europa League Qualification Fram Reykjavik vs. TNS W - 2:1
28/06/2009 Pepsi-deild karla Fjölnir vs. Fram Reykjavik W - 1:2
25/06/2009 Pepsi-deild karla Fram Reykjavik vs. FH Hafnarfjördur L - 0:2
21/06/2009 Pepsi-deild karla Fram Reykjavik vs. KR Reykjavik W - 3:0
14/06/2009 Pepsi-deild karla Stjarnan Gardabæ vs. Fram Reykjavik L - 4:1

Dwa ostatnie mecze to pojedynki w eliminacjach ligii europejskiej ;-) Fram to solidna drużyna na pewno lepsza od Throttur które o ten ligowy byt musi jeszcze powalczyć bardzo. Nie mniej jednak pod uwagę biorę mecze bezpośrednie gdzie jak widzimy padało mało goli...dzisiaj Fram myślę, że pierwsze 45 minut poświęci na spokojną grę a w drugiej połowie mecz nabierze tempa i to tam rozegra się ostateczna walka o zwycięstwo...ogólnie jest to mecz na remis...ja jednak typuję tylko 1 połowę ;-)
Edit//
0:0 ;-)
Elegancko, tak jak myślałem pierwsza połowa dość spokojna i typer trafiony ;)
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-07-20 21:15, Pepsi-deildin, Islandia
Valur Reykjavik - Fylkir Reykjavik
Typ: Valur / Valur
Kurs: 2.75
Bwin

Na dzisiejszy wieczór znalazłem fajny mecz pomiędzy dwoma mocnymi klubami Islandzkiej 1 Ligi. Valur Reykjavik podejmować będzie Fylkir. W tabeli wyżej jest Fylkir jednak dzieli ich tylko 1 punkt. Ten mecz będzie meczem o 3 miejsce w tabeli. Valur u Siebie grają dobrze w tym sezonie i cieszą się bilansem 3-1-1 porażka z najmocniejszym w lidze Hafnarfjourdur na pewno nie jest czymś wielkim. Valur z kolei na wyjeździe 2-1-2. Jednak forma Valur jest wyższa ostatni mecz wygrali 4-3 z wice liderem KR Reykjavik, wcześniej w Pucharze u Siebie wygrali 3-2 z AK. Trzeba też powiedzieć iż Fylkir nie jest mocnym klubem tamtejszej ligi to Valur raczej jest uważany do czołówki a sezon temu zakończyli na 5 miejscu. Jeśli chodzi o historię to w ostatnich 5 meczach między tymi ekipami na stadionie Valur wygrali aż 4 razy i za każdym razem handicap -1 był podparty. Dzisiaj kursy lecą w dół na gospodarzy co za pewno jest spowodowane kontuzjami u gości dlatego można zaryzykować że valur już w pierwszej połowie obejmie prowadzenie i je dotrzyma.​
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: UMF Grindavik – Fjolnir Reykjavik
Typ: 2
Kurs: 3.85
Bukmacher: Unibet

Analiza:


Spotkanie 13 kolejki Islandzkiej Landsbankadelid w którym to zmierzą się będący aktualnie na 10 pozycji w tabeli zespół UMF Grindavik z 9 Fjolnir Reykjavik. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 6 spotkań przed własną publicznością w których to zdołali 2x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 7 bramek a stracili 12. Goście natomiast w swoich 6 jak dotąd rozegranych spotkaniach wyjazdowych zdołali 2x zremisować a 4x ponieśli porażkę strzelając przy tym 4 bramki a stracili 12. W spotkaniu tym zmierzą się dwa zespoły z dolnej części tabeli a co z tym idzie mecz ten będzie bardzo zacięty. Nie rozumiem troszkę kursu na wygraną gości który opiewa w granicach 4 gdyż poziom obydwu w/w zespołów jest bardzo zbliżony i właściwie każde rozwiązanie jest tutaj możliwe. Reasumując to wszystko wydaje mi się, że gości stać na zdobycie w tym meczu 3 punktów i tym samym uronienie swojej pozycji nad dolną częścią tabeli.
 
madridistas 0

madridistas

Użytkownik
Spotkanie: Haukar - Breidablik ✅
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,7
Buk: Betway
Analiza:
Spotkanie zainteresowało mnie, mocny spadkiem kursu z ponad 2,0 na drużynę Bredibalik.
Haukar - beniaminek z 2 oczkami w 5 meczach, dziś o 21 podejmie stadionie trzecią siłę ligi islandzkiej - Bredibalik.
Spotkanie rozgrywane jest na nautralnym stadionie, gdyż boisko Kaukar nie spełnia wymóg. Nie jest to może znaczący plus dla gości, ale z pewnością wielka strata dla gospodarzy. Szczerze powiedziawszy nie jestem expertem w tej lidze, ale spadający kurs i pozycja w tabeli gości mogą dawać dużo do myślenia. 6/10
 
G 0

gujacz

Użytkownik
KF Fjardabyggd - Fjölnir Reykjavik
Witam !
Wie ktos moze co sie stalo we wczorajszym meczu 2 ligi islandzkiej? Dokladniej chodzi o KF Fjardabyggd - Fjölnir Reykjavik. Z tego co znalazlem w wynikach na live to spotkanie zostalo przerwane. Jak cos takiego bedzie traktowane przez bukow? Bedzie zwrot za kurs czy czekaja az spotkanie zostanie dokonczone? Bo w bahu do tej pory mi tego nie rozliczyli.
Jesli ktos ma jakies info na ten temat (kiedy ewentualnie dograja lub jak to rozlicza) to niech napisze tutaj albo na PW.
Pozdrawiam
 
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Witam !
Wie ktos moze co sie stalo we wczorajszym meczu 2 ligi islandzkiej? Dokladniej chodzi o KF Fjardabyggd - Fjölnir Reykjavik. Z tego co znalazlem w wynikach na live to spotkanie zostalo przerwane. Jak cos takiego bedzie traktowane przez bukow? Bedzie zwrot za kurs czy czekaja az spotkanie zostanie dokonczone? Bo w bahu do tej pory mi tego nie rozliczyli.
Jesli ktos ma jakies info na ten temat (kiedy ewentualnie dograja lub jak to rozlicza) to niech napisze tutaj albo na PW.
Pozdrawiam
Zawsze się czeka 48h, ale najprawdopodobniej będziesz miał zwrot
 
G 0

gujacz

Użytkownik
Wlasnie znalazlem ze mecz jest dzisiaj o 18. Dziwi mnie natomiast to co robi BaH. Wczorajszy mecz (chyba z finskiej ligi to bylo) na telegazecie widnial jako przelozony a w BaH przyjmowali na niego zaklady. Ja tez postawilem i szybko sie okazalo ze zrobili zwrot. A szkoda bo fajny kupon sie zapowiadal ;)
Dlaczego wiec jeden przelozony mecz zwracaja a drugi czekaja na rozstrzygniecie?
Ok info juz jest czekam wiec tylko na pomyslne dla mnie zakonczenie meczu
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom