>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Islandia 1 liga: Landsbankadeildin

Status
Zamknięty.
C 0

cntr

Użytkownik
[center:c545aedf3d]
Valur Reykiavik - Vikingur Reykiavik

[/center:c545aedf3d]
Spotkanie pomiędzy dwoma drużynami z czołówki tabeli ligi islandzkiej. Gospodarze zajmują po 5 kolejkach drugie miejsce z dorobkiem 9 punktów, a goście znajdują się dwie lokaty niżej na miejscu 4 z 8 punktami. Valur nie przegrał jeszcze w tym sezonie na własnym boisku notując jedno zwycięstwo i dwa remisy z bilansem bramek 5:4. Vikingur natomiast z dwóch rozegranych w tym sezonie meczy na wyjeździe obydwa wygrał zdobywając 4 i tracąc jedną bramkę. W spotkaniach bezpośrednich obu drużyn 2 razy wygrywał Valur dwa razy padały remisy i 5 razy wygrywali zawodnicy Vikingura. Moim zdaniem Vikingur podtrzyma w tym meczy passę zwycięstw na wyjeździe i dołoży już 6 zwycięski mecz przeciwko Valurowi.

mój typ: 2 ⛔ 3:1
Kurs: 3,75 Bet-at-home
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
typ na dzien 14.06.07

Reykiavik KR - Hafnarfjordur FH
typ 2
kurs 1,6


Spotykają się dwa bardzo odemienne zespoły. Zdecydowany lider ligi Islandzkiej Hafnarfjordur FH zagra z ostatnią drużyną ligi czyli Reykiavik&#39;iem. Hafnarfjordur zdążyliśmy już poznać gdy grał dwumecz z naszą Polską Legia do CL. Goście zdecydowanie wystąpia w roli faworyta w tym spotkaniu. W lidze dopiero 5 kolejek za nami a Hafnarfjordur &quot;wypracował&quot; już sobie cztero punktową przewagę nad drugą w tabeli drużyną - Valur&#39;em. Ich obecny bilans meczowy to 4-1-0 przy czym &quot;stracili&quot; dwa punkty w ostatniej kolejce gdzie niefortunnie zremisowali na własnym boisku 0-0 z przeciętną drużyna Fylklir. Bilans bramkowy jest napewno imponujacy bo póki co goście zdobyli już 11 bramek i stracili zaledwie 3. Gospodarze zaczeli sezon bardzo kiepsko, gdzie już w pierwszej kolejce ulegli na własnym stadionie 1:2 drużynie Keflavik. Gospodarze w przeciągu tych 5 kolejek zdołali zdobyć tylko 1 punkt. Ich bilans to 0-1-4 i na swoim koncie mają już straconych 10 bramek. Z tego co wiem i obserwuje lige islandzka, Hafnarfjordur jest to drużyna bardzo solidna. Można ją porównac w lidze z Lyonem który również &quot;gromi&quot; wszystkich dookoła w swojej lidze. H2H między tymi drużynami jest bardzo jednostronny. Na ostatnich 10 meczów między tymi zespołami drużyna Hafnarfjordu wygrywała ośmiokrotnie, tylko raz padł remis o tylko raz 3 punkty padły łupem drużynie z Reykiavik&#39;u. Dla porównania przytocze wszystkich 5 meczy drużyny gości w tym sezonie:

Hafnarfjordur FH - Fylkir 0:0
Fram Reykjavik - Hafnarfjordur FH 0:2
Hafnarfjordur FH - HK Kopavogur 4:0
Keflavik IBV - Hafnarfjordur FH 1:2
Akranes IA - Hafnarfjordur FH 2:3

Oraz 5 ostatnich meczy drużyny gospodarzy:

Akranes IA - Reykiavik KR 3:1
Reykiavik KR - Vikingur Reykjavik 1:2
Valur Reykjavík - Reykiavik KR 2:1
Reykiavik KR - Breidablik 1:1
Reykiavik KR - Keflavik IBV 1:2

Czy Reykiavik wkońcu zdoła się przełamać ? Z takim przeciwnikiem jakim jest Hafnarfjordur myślę że zdecydowanie nie ponieważ klas przeciwnika jest o wiele wyższa jaką obecnie prezentują gospodarze. Pozdrawiam.

Reykiavik KR - Hafnarfjordur FH 0:2 ✅
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
⚽ KR Reykjavik v FH Hafnarfjordur (0-2)
propozycja: Win Hafnarfjordur 1.65
✅

W 6 kolejce Islandzkiej Premier League spotkaja się obecny mistrz kraju FH Hafnarfjordur oraz wicemistrz KR Reykjavik. Z tym ze forma obu druzyn na początku sezonu jest zupełnie rozna Hafnarfjordur spisuje się rewelacyjnie reza każdego kto stanie mu na drodz, jedynie w ostatniej kolejce bezbramkowo zremisowal z nadzwyczaj dobrze spisujaca się druzyna Fylkir Reykjavik. KR Reykjavik natomiast gra fatalnie 1 remis i 4 przegrane mecze w tym z 3 druzynami które w poprzednim sezonie ledwo utrzymaly się w 1 lidze czyli IA Akranes, Vikingur Reykjavik, Valur Reykjavik. Taki stan rzeczy może wynikac ze zlego przygotowania się druzyny do sezonu lub opuszczeniu klubu przez najlepszych zawodnikow, szczerze mówiąc to nie mam pojecia która wersja jest bardziej prawdopodobna i nie chce mi się tego dochodzic bo tak czy siak FH Hafnarfjordur jest w moich oczach wielkim faworytem tego spotkania.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zdarzenie: Hafnarfjordur – Breidablik
Typ: Hafnarfjordur
Kurs: 1,30
Bukmacher: Unibet, Expekt, Bwin, Gamebookers, Sportingbet
Godzina: 22:00

Uzasadnienie typu: Lider Islandzkiej ligi – Hafnarfjordur podejmuje dziś Breidablik. Chyba nie ma wątpliwości, że to właśnie gospodarze dzisiejszego spotkania są jego zdecydowanymi faworytami. Drużyna, którą pamiętamy z występów przeciwko Legii Warszawa w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, już od kilku lat dominuje na boiskach kraju gorących gejzerów. Mimo tego, że ich rywale zapowiadają walkę o wydarcie im korony mistrzowskiej, uważam, że to właśnie Hafnarfjordur po raz kolejny okaże się najlepszym teamem na wyspie. W dotychczas rozegranych spotkaniach udowadniają to, że są bardzo mocni i mimo wpadki (jaką niewątpliwie był remis z Fylkir), zachowują bezpieczną przewagę nad rywalami. Dziś mają szanse powiększenia owej przewagi. Ich rywalem jest jednak drużyna, z którą w przeszłości mieli właśnie problemy. Dla przykładu w poprzednim sezonie to właśnie Breidablik było jedną z naprawdę niewielu drużyn, którym udało się wydrzeć jakieś punkty mistrzowi. Jednakże moim zdaniem dziś ekipa Hafnarfjordur powinna przełamać swój kompleks do rywala i wygrać ten mecz. Choć co prawda nie przewiduję tutaj okazałego zwycięstwa, ponieważ Breidablik w defensywie prezentuje się przyzwoicie to jednak uważam, że każdy inny wynik oprócz wygranej gospodarzy będzie sporym zaskoczeniem.

✅ ✅ ✅ 2-1
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Hafnarfjordur FH - Breidablik
typ 1
kurs 1,30


Czy mogliśmy się spodziewać wyższego kursu na to spotkanie ? Otuż szczerze wątpie. Jak pisałem w mojej wcześniejszej analizie Hafnarfjordur to gigant w lidze Islandzkiej który nie ma sobie równych, wygrywając mecz za meczem oddala się od goniącego peletonu. Prawde mówiąc od paru już sezonów inne drużyny niż drużyna gospodarzy walczą o drugie miejsce na podium bo z roku na rok Hafnarfjordur juz na 5-6 kolejek do zakończenia ligi zapewnia sobie tytuł mistrzowski. Breidablik nie jest wymagającą drużyną. Na swoim koncie mają zaledwie 7 puntków które zdobyli dzięki 1 zwyciestwu i 4 remisom. W ostatniej kolejce Breidbalik dobrze zaprezentował się przed własna publicznościa gdzie ograł 3:0 Akranes. W zeszłym sezonie pojedynki między tymi drużynami kończyły sie dwukrotnie remisem 1-1. Myśle iż gospodarze napewno maja w pamięci te remisy i dzisiaj przeważy chęć &quot;odegrania&quot; się na gościach. Hafnarfjordur napewno będzie chciał w tym spotkaniu dobrze zaprezentować sie przed własna publicznościa bo póki co u siebie zagrali oni tylko 2 mecze które oczywiscie wygrali. W tym meczu nie widze innego rozwiązania niż wygrana gospodarzy, można równiez sie pokusić o over 2,5 gola w tym meczu bo jest on wielce prawdopodobny a kurs na czystą &quot;1&quot; można dać na podpubicie kursu w kuponie ombinacyjnym.


Hafnarfjordur FH - Breidablik 2-1 ✅
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
HK Kópavogs - KR Reykjavík
Typ:Gospodarze nie strzelą gola
Kurs:3,30
Expekt

W dzisiejszym emczu ekipa gopodarzy Kópavogs podejmować będzie KR Reykjavik.Gospodarze tego pojedynku zajmują obecnie 8 miejsce w tabeli zaś ich rywale kopacze ze stolicy Islandii są czerwoną latarnią ligi.Zespoł gospodarzy należy do najgorzej grajcych zespołów w ofensywnie do tej pory w 6 spotkaniach zdobyli zaledwie 3 gole.Goście są zarazem najgorszym zespołem w formacjii obronnej ponieważ na 6 meczów stracili aż 2 bramek strzelając 5.KR w tym sezonie jeszcze nie wygrał zdobyl narazie tylko 1 punkt Hk zas zdobyło dotychczas 7 &#39;&#39;oczek&#39;&#39;.Moim zdaniem dziś może być niespodzianka wydaje mi sie że gospodarze nie bedą się cieszyć ze zdobycia całej puli goscie wkońcu muszą pokazac ze w piłke grać potrafią i jakies punkty sa w stanie urwać jakieś punkty ekipie Kópavogs.Bedzie albo 0:0 albo 0:1.Można zarezykowac za jakąs malą stawkę ten typ

pozdRawiam

⛔ KR Reykjavík nadal w beznadziejnej formie
 
D 0

dymek369

Użytkownik
Fylkir - KR
typ 1
kurs 2.10
Expekt


Analiza :
No coz Fylkir u siebie gra bardzo roznie 1 zwyciestwo 1 remi 1 porazka i mam nadzieje ze tym razem przleamie sie i wygra z przecietnym Reykjavik patrzac na ich statystyki na wyjezdzie to nie wyglada to najlepiej 3 porazki :/ Dlatego sadze ze sciany i doping kibicow pomogo przelamac sie i wygrac Fylkir ????
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: Valur Reykjavík - Fylkir
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Expekt
Analiza: W dzisiejszym spotkaniu Valur z Fylkir uważam, że górą będą gospodarze którzy mają już tylko jeden cel do zrealizowania na ten sezon. Celem tym jest zdobycie mistrzostwa kraju. W ostatnich latach mogliśmy zobaczyć dominacje zespołu FH. W tym sezonie jest jednak inaczej, dlatego Valur optymistycznie spogląda na najbliższe kolejki tego sezonu. Po 10 kolejkach tracą oni tylko 2 pkt do lidera FH. W 5 spotkaniach na własnym terenie wygrali oni trzy, 2 remisując i żadnego nie przegrywając (bramki: 12-6). Fylkir na wyjazdach: 2-1-2, bramek mało 3:4 (-1). Forma Valur jest znakomita. Wygrali oni 3 ostatnie spotkania, w tym z FH Hafnarfjordur 4:1!!!. Fylkir po dobrym starcie, troszkę opadli z sił co skutkuje kolejnymi porażkami: z Breidablik Kopavogur 0:3 (home), IBV Keflavik 1:0, Fram Reykjavik 3:1 (away). Historia: Valur Reykjavik vs. Fylkir Reykjavik 3:1, Valur Reykjavik vs. Fylkir Reykjavik 3:1. Oby gospodarze nie zawiedli kibiców ;-) i wkońcu wyprzedzili w tabeli FH :spokodfhgfh:

Wynik: 2:4 ⛔ :-?
 
masa 0

masa

Użytkownik
Vikingur Reykjavík - Fram Reykjavík
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.95
Expekt

Spotkanie tzw słabeuszy którzy zajmują w tabeli 8 i 9 miejsce. Są to drużyny słabe ponieważ gospodarze nie wygrali jeszcze meczu u siebie a gospodarze nie wygrali meczu na wyjeździe. Także ich bilansy bramkowe nie są olśniewające Vikingur 2:7 u siebie a Fram 6:9 na wyjeździe. Jakby trochę lepiej ale co z tego jak przegrali ostatnie 3 mecze a gospodarze ostatnie 2 mecze i to u siebie. Drużyny te spotkały się dotychczas 2 razy - raz górą byli goscie i raz padł remis w obydwu meczach padło poniżej 2.5 gola i mam nadzieje że będzie tak i tym razem.

⛔ wynik: 2:1 :zy3ou:
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
fajny typ, też nad nim się zastanawiałem :spokodfhgfh: nie wiem czemu ale jednak odpuściłem :p
..under powinien siąść ;-) Powodzenia!

Edit:
niestety, przykro mi. Jednak over...
tak jak myślałem. Pewniejszy under w meczu Metalurga.
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: ÍA Akranes - HK Kópavogs
Typ: 1 ✅ , powyżej 2.5 goli ✅
Kurs: 1.55
Bukmacher: Expekt
Analiza: Isl. Landsbankadeild jest ostatnio niezbyt przewidywalna, lecz postanowiłem jednak zaryzykować i postawić na ÍA Akranes. W dzisiejszym meczu spotkają się zarazem najlepsza obecnie drużyna w lidze z &#39;mozna powiedziec&#39; najgorszą! HK Kópavogs to typowy beniaminek, który nic szczególnego nie prezentuje a co najgorsza nie strzelił jeszcze ani jednej bramki na wyjeździe, stracił 11. Drużyna ta przyjeżdża dziś do walczącego o europejskie puchary (2 miejsce-UEFA) ÍA Akranes. Forma ÍA na własnym terenie jest DOBRA (3-1-1). W ostatnich 6 meczach wygrali oni aż 4, jedno remisując i tylko jeden mecz przegrali. Są obecnie najlepszą drużyną w lidze, choć miejsce w tabeli tego nie odzwierciedla. HK Kópavogs na wyjeździe spisują się bardzo bardzo źle, co potwierdzają 4 porażki w 5 wyjazdowych meczach. W maju obie drużyny spotkały się, wówczas gospodarz HK był górą, wygrywając 1:0. Teraz głodni rewanżu piłkarze Akranes podejdą do tego bardziej uważnie i zdobędą pewne trzy punkty. / drugą opcją w tym spotkaniu może być: powyzej 2.5 goli. Jest to całkiem realne, bowiem we wszystkich meczach ÍA u siebie osiągali rezultat wyższy niż 2.5 goli. Piłkarze HK Kópavogs na wyjeździe zanotowali 6 overów i 4 undery. Czy dziś przełamią się piłkarze HK i strzelą pierwszą bramkę na wyjeździe? trudno mi powiedzieć, ale stawiam na wynik pow.2,5 goli oraz na samą 1.

Rezultat: 4:1
 
masa 0

masa

Użytkownik
Zdarzenie: Akranes – Fylkir
Typ: 1
Kurs: 1.95
Expekt

Analiza: Wybrałem jeszcze takie spotkanie lecz za dużo to nie napisze bo nie mam zbyt dużego info o lidze Islandzkiej. Dziś zmierzą się drużyny Akranesa i Fylkir które radzą sobie całkiem nieźle w tym sezonie i zajmują odpowiednio 3 i 5 miejsce. Skuteczność gospodarzy w ostatnich meczach u siebie wręcz poraża ponieważ wygrali oni ostatnie 5 meczy a ostatni mecz u siebie wygrali bardzo wysoko bo aż 4:1. Czego nie można powiedzieć o drużynie gości co prawda wygrali ostatnie spotkanie na wyjeździe ale i tak przed tym spotkaniem 2 przegrali i jedno zremisowali także formą nie zachwycają. Historia meczy tych drużyn nie przemawia na nikogo korzyść ponieważ po 3 razy wygrywały obie drużyny i raz padł remis. Jeżeli te wszystkie zwycięstwa nie uderzą gospodarzą do głowy to powinni wygrać to spotkanie z tak wysoko notowanym rywalem.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Hafnarfjordur FH - Reykiavik KR
typ:1 ✅
kurs:1,73 Jetbull

W pierwszej lidze Islandii o godzinie 22:00 w czwartej kolejce trzeci zespól gospodarzy zmierzy się z 7 zespołem ze stolicy. Gospodarze tracą tylko 2 pkt. do lidera więc mogą łatwo wskoczyć na sama górę. Hafnarfjordur dosyć dobrze spisuje sie na własnym stadionie, zaś goście na wyjazdach graja mocno niedostatecznie. Atut własnego boiska oraz to że od 2003 roku Hafnarfjordur nie przegrało z Reykiavik KR sprawia że dla mnie jest do dzisiejszy typ dnia.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Grindavík UG - Hafnarfjordur FH
Typ:2 ✅
kurs:1,50 Toto-mix

Dziś drugiego czerwca w piątej kolejce ligi islandzkiej dojdzie to arcyważnego spotkania między drugim w tabeli Hafnarfjordur FH a przedostatnim Grindavík UG. Gospodarze jak do tej pory wygrali jeden mecz przegrywając trzy zaś goście występujący tu w roli faworyta wygrywają narazie wszystko i tylko raz remisując warto dodać że ten zremisowany mecz musiał być dla nich rzeczywiście przeklęty skoro jak do tej pory nie stracili żadnej bramki a w tym dali sobie strzelić cztery i również cztery strzelić. Jesli dziś Hafnarfiordur wygra, a nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości, zostaną liderem tabeli. Od 2003 roku w bezpośrednich spotkaniach między tymi drużynami tylko raz padł remis a tak to zawsze wygrywali piłkarze z Hafnara.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Spotkanie: Breidablik - Hafnafjordur
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betsson
Dziś na stadionie w Kopavgur wicemistrz Islandii zagra z tegorocznym beniaminkiem zespołem Breidablik. Faworyt może być tylko jeden. Jest to oczywiście zespół FH, który umiejęstnościami wyraźnie od reszty ekip odstaje. Gospodarze dzisiejszego spotkania zagrali w tym sezonie dwa mecze na własnym stadionie. Z Throtturem udało im się zremisować natomiast z drużyną Grindaviku, zajmująca przedostatnie! miejsce w tabeli, ponieśli sromotną porażke, przegrywając aż 3-6. Co więc może stać się dziś w meczu z FH? Myślę, że nie będzie pogromu, choć na pewno Hanfnafjordur wygra kilkoma golami. Na wyjeździe mitrz Islandii z roku 2006 prezentuję się jak narazie bardzo dobrze. Ma na swoim koncie 7 punktów, a do kompletu brakuje dówch punktów straconych z Throtturem z którym to po bardzo dziwnym meczu zremisowali .. 4:4. Goście dzisiejszego spotkania jeśli dziś wygrają awansują na pozycję lidera Islandzkiej ekstraklasy. Na pewno skorzystają z takiej szansy, bo przeciwnik jest ze zdecydowanie niższej półki.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Spotkanie: Breidablik - Hafnafjordur
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betsson
Dziś na stadionie w Kopavgur wicemistrz Islandii zagra z tegorocznym beniaminkiem zespołem Breidablik. Faworyt może być tylko jeden. Jest to oczywiście zespół FH, który umiejęstnościami wyraźnie od reszty ekip odstaje. Gospodarze dzisiejszego spotkania zagrali w tym sezonie dwa mecze na własnym stadionie. Z Throtturem udało im się zremisować natomiast z drużyną Grindaviku, zajmująca przedostatnie! miejsce w tabeli, ponieśli sromotną porażke, przegrywając aż 3-6. Co więc może stać się dziś w meczu z FH? Myślę, że nie będzie pogromu, choć na pewno Hanfnafjordur wygra kilkoma golami. Na wyjeździe mitrz Islandii z roku 2006 prezentuję się jak narazie bardzo dobrze. Ma na swoim koncie 7 punktów, a do kompletu brakuje dówch punktów straconych z Throtturem z którym to po bardzo dziwnym meczu zremisowali .. 4:4. Goście dzisiejszego spotkania jeśli dziś wygrają awansują na pozycję lidera Islandzkiej ekstraklasy. Na pewno skorzystają z takiej szansy, bo przeciwnik jest ze zdecydowanie niższej półki.
witam moim zdaniem to dosyc trudne spotkanie, na pierwszy rzut oka wszystko przemawia za druzyną gości, jednak warto wspomnieć że druzyna Breidablik przedostatni mecz wygrała na wyjeżdzie z obecnie trzecim Fjolnir Reykjavik oraz to że w bezpośrednich spotkaniach między tymi drużynami tak samo często padał remis jak i wygrana Hafnafjordur. Moim zdaniem zostanie dziś przerwana dobra passa i padnie remis. Jednak życzę szczęścia i powodzenia ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
witam moim zdaniem to dosyc trudne spotkanie, na pierwszy rzut oka wszystko przemawia za druzyną gości, jednak warto wspomnieć że druzyna Breidablik przedostatni mecz wygrała na wyjeżdzie z obecnie trzecim Fjolnir Reykjavik oraz to że w bezpośrednich spotkaniach między tymi drużynami tak samo często padał remis jak i wygrana Hafnafjordur. Moim zdaniem zostanie dziś przerwana dobra passa i padnie remis. Jednak życzę szczęścia i powodzenia ;)
Szkoda, że przed meczem się dowiedziałem pewnego info, a nie wcześniej, ale cóż, bywa i tak.. 100 zł przegrane, ale to na szczęście nie fortuna.

Pzdr.. :]
 
2pac_shakur 0

2pac_shakur

Użytkownik
Spotkanie: Breidablik - HK Kopavogur ✅ 2:1
Typ: 1
Kurs: 1.45 ✅
Bukmacher: Bwin

Pora odświeżyć troszki temacik ???? .
Spotkanie średniaka ligi islandzkiej z drużyną, która jak gra w pierwszej lidze to przeważnie zamyka tabelę. Dotychczasowe h2h wypada po myśli gospodarzy 2-2-0 bramki 9:4. Breidablik to typowa drużyna własnego boiska, bardzo rzadko przegrywa u siebie (w tym sezonie tylko jedna porażka), ale też często remisuje tutaj swoje mecze. Goście na wyjazdach spisują się kiepsko 0-1-4 bramki 4:8, dlatego myślę, że zwycięzcą meczu będzie drużyna Breidablik

Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom