>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Irlandia - Polska 06.02.2013, Dublin

Status
Zamknięty.
P 531

paolo_

Użytkownik
Witam
Ja podejdę do tego spotkania trochę w inny sposób, nie będę wypisywał o potencjale drużyn i zawodnikach którzy gdzie występują grają kto lepszy na jakiej pozycji.
Irlandia na Euro bardzo ładnie się zachowywała dokładniej kibice - przyjazna atmosfera, jak wiemy mecz będzie odbywał się na zielonej wyspie gdzie będzie sporo polskich kibiców jak i irlandzkich, pewnie będą siedzieli między sobą. Raczej nie będzie wypadało ograć Irlandczyków u nich po tym co zrobili na Euro w Polsce a nam nie będzie wypadało przegrać więc wychodzi remis. Wydaje mi się że będzie to mecz przyjaźni i zobaczymy kilka bramek.

X - 3,25 Bet365
BTS - 1,9 Bet365
DW: 1-1, 2-2 6,00 i 17,00 Bet365
for fun
GL
 
kacperoo 0

kacperoo

Użytkownik
Witam

Irlandia na Euro bardzo ładnie się zachowywała dokładniej kibice - przyjazna atmosfera, jak wiemy mecz będzie odbywał się na zielonej wyspie gdzie będzie sporo polskich kibiców jak i irlandzkich, pewnie będą siedzieli między sobą. Raczej nie będzie wypadało ograć Irlandczyków u nich po tym co zrobili na Euro w Polsce a nam nie będzie wypadało przegrać więc wychodzi remis. Wydaje mi się że będzie to mecz przyjaźni i zobaczymy kilka bramek.
GL
O czym ty mowisz? Jaki mecz przyjaźni ? To, że kibice Irlandzcy trochę pośpiewali a media w Polsce i niedzielni kibice byli zachwyceni to nie oznacza, że jest to jakiś mecz przyjaźni. Zresztą na wyjazdach nie uświadczysz tych Twoich niedzielnych kibiców, więc już kompletnie nie wiem o co Ci chodzi. Twoja analiza jest tak żałosna, myślisz, że piłkarze nie będą chcieli ograć Irlandii bo ich kibice byli na euro ? śmiech
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Remis bardzo realny, ale tok rozumowania kolegi Paolo lekko dziwny ????
Osoboscie uwazam, ze Polska jest lepsza druzyna, polscy bramkarze beda chcieli udowodnic miedzy soba kto jest lepszy i mysle, ze Irlandia strzeli nam max 1 bramke lub 0. Bardzo dobrym typem wydaje sie X2 po kursie 1,47
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
A ja podam inny kurs, który wydaje mi się pewniaczkiem w dzisiejszym meczu. Mianowicie jest to gol dla gości o kursie 1,40 ( Expekt). Typ powinien być pokryty jeszcze w 1 połowie lecz ja dałem over 1,5 po kursie 2,75 dla Polski.
David Forde - Paul McShane, John O&#39;Shea, Ciaran Clark, Greg Cunningham, - Robbie Brady, Glen Whelan, James McCarthy, James McClean - Shane Long, Conor Sammon

Jest to wyjściowy skład na to spotkanie Irlandczyków i uważam , że bramkarz pokroju Forda nie zagra dziś jakiegoś wielkiego meczu i nasza ofensywa powinna dać sobie z nim spokojnie radę.Kurs bajka więc nic tylko grać
 
G 0

gosztu

Użytkownik
Niby Boruca chwalą i bardzo dobrze, ale pytanie czy on się jeszcze do kadry nadaje? Dawno nie grał i nie wiem, jak się w tym odnajdzie. Chociaż w klubie rzeczywiście w ostatnich spotkaniach błyszczał.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Czemu Boruc ma się nie odnaleźć w kadrze :?: To był jego cel przez ostatnie miesiące - wielki powrót. Jeśli dzisiaj dostanie szanse od Fornalika (a powinien i wydaje mi się, że takową otrzyma) to na pewno pokaże na co go stać. Przecież on jeszcze jest młody jak na golkipera, gdyby wrócił w wieku 39 lat po przerwie pięcioletniej to prędzej można byłoby to nazwać nieporozumieniem. Dzisiaj uważam, że Król Artur pokaże na co go stać, bo jest w świetnej formie - ta obrona strzału Van Persiego... miód :!:
 
kasaartura 1

kasaartura

Użytkownik
Widzę, że kolega już zapomniał co Boruc wyprawiał w Polskiej bramce i nie tylko. Moim zdaniem jak Boruca nie będzie dzisiaj w bramce to dużo goli nie padnie.
Przed Irlandią marcowe mecze ze Szwecją i Austrią, przed tymi meczami muszą poprawić obronę jak chcą coś ugrać. Przez chwilę prowadzici otwartą grę z Niemcami i skończyło się to wysoką porażką.
Jeszcze nie wiadomo jakim ustawieniem zagra Trapattoni, jak wcześniej nie zmieniał zwycięskiego składu, tak teraz szuka nowych rozwiązań.
Może skończyć się 0:1 dla Polski
Irlandia - Polska X2 @ 1.44 Bet365
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
Boruc wyjdzie w pierwszym składzie na mecz
O godzinie 20.45 Polska zmierzy się z Irlandią w meczu towarzyskim. Na spotkanie Waldemar Fornalik powołał po długiej przerwie Artura Boruca. Na Twitterze Roman Kołtoń poinformował, że bramkarz Southampton zagra od pierwszych minut.
Artur Boruc według doniesień sportowego dziennikarza zagra pierwszą połowę. W drugiej zmieni go podstawowy bramkarz reprezentacji Wojciech Szczęsny. W takim składzie Polacy wybiegną na murawę w Dublinie:
Artur Boruc - Sebastian Boenisch, Kamil Glik, Damien Perquis, Jakub Wawrzyniak - Grzegorz Krychowiak, Daniel Łukasik - Jakub Błaszczykowski, Ludovic Obraniak, Szymon Pawłowski - Robert Lewandowski.
Źródło: Sport.pl
 
M 7

matiuss90

Użytkownik
Ja przychylam się do betu kasaartura a mianowicie

Irlandia - Polska X2 @ 1.39 Bet at home

Wydaje mi się że jest to bardzo bezpieczny typ, który powinien wejść. Chociaż ja poszedłem za głosem patriotyzmu i zagrałem czysta 2, za drobne. Większe emocje a i licze na to że jednak pokonamy Irlandię.

Co do wyjścia Boruca w pierwszym składzie, ciężko cokolwiek tutaj powiedzieć. Ostatnio w klubie zaprezentował się b. ładnie, trzeba zaczekać i zobaczyć co zaprezentuje w reprezentacji.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Irlandia - Polska
Typ: over 2,5
kurs: 2,20

Dzisiaj kwadrans przed godziną dwudziestą pierwszą w towarzyskim spotkaniu na Aviva stadium w Londynie Irlandia zmierzy się z naszymi Reprezentantami. Będzie to już dwudziesty czwarty pojedynek tych zespołów. Bilans tych spotkań jest korzystny dla Biało-czerwonych, którzy wygrali dziesięć spotkań. Osiem zakończyło się remisem a tylko pięć razy zwyciężali Irlandczycy. Po raz ostatni zespoły zmierzyły się w 2008 roku w Dublinie wtedy to wygraliśmy trzy do dwóch a dwa gole Givenowi wbił Robert Lewandowski. Dzisiejsze spotkanie to ostatni sprawdzian przed marcowymi meczami eliminacyjnymi z Ukrainą i San Marino. W ostatnim czasie gracze naszego zespołu przebywali na zgrupowaniu w Hiszpanii które to zakończył zwycięski pojedynek z Rumunami. Z tej ekipy aż siedmiu graczy zdołało się zakwalifikować do szerokiej kadry i udało się z zespołem na wyspy. Dzisiaj zapewne wystąpi optymalna jedenastka szykowana na mecz z Ukrainą. Jak pokazuje ostatnia forma mamy duży potencjał w ofensywie i jest szansa na strzelenie nie tylko jednej bramki rywalom. Irlandczycy ostatnio niewygrali żadnego spotkania z wyżej notowanymi rywalami. Ostatnie spotkanie to porażka z Grekami był też blamaż z reprezentacją Niemiec na swoim obiekcie (przegrana aż 1-6). Dzisiaj myślę stać nas na zwycięstwo a w spotkaniu paść może duża liczba bramek bo to w końcu spotkanie towarzyskie i gracze zapewne luźniej niż w eliminacjach podejdą do gry.
 
M 0

mehowski

Użytkownik
Irlandia v Polska
edit po meczu: Na dzień dzisiejszy to nie jest zespół tylko kilkanaście facetów kompletnie nie znających się w sensie gry, dobrze zna się trzech, a jak jednego z nich zabrakło to widzimy jak się skończyło, choć nawet trzech może nic nie pomóc, bo zespół to 11. Jest bardzo nierówny poziom między zawodnikami i brak porozumienia. Przegraliśmy z 2 składem Irlandii, zespołu, który nic takiego nie grał.
Zgadzam sie z Twoja wypowiedzia. Dodam od siebie tylko tyle, ze gdyby nie Szczesny to by Irlandczycy uciupali ze 2 gole wiecej ( takze brawa dla wojtka za naprawde udane interwencje ).

Ogolnie rzecz biorac, nie ma chemii w naszej kadze. Ogladalem troche Anglie z Brazylia ( mecz, w ktorym nawet angielscy fani nie liczyli na wygrana ) i to byla pilka na poziomie! Jakim cudem polska zremisowala z Anglia? Uh, jak przyjada chlopaki grac na Wembley to bedzie lomot..

Milik bardzo fajnie pokazal sie na boisku probowal cos ugrac z Blaszczykowskim. Dalbym mu wiecej szans.

Boenish dosc dobrze sie pokazal w tej pierwszej polowie, fajnie dolaczal do ataku - gorzej z wykonczeniem...

Obroncy - Perquis, Wawrzyniak porazka... na pewno w polsce sa lepsi obroncy niz oni - kompletna zenada , poziom okregowki

Pilkarzy w polu jest 10 a majac 2 czy 3 i tak sie nic nie zdziala....
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Witam,
odnosnie spotkania , to skończyło się tak jak zawsze przy typach na naszych orłów. Odwrotne Typy do wyniku!
Gdy praktycznie każdy stawia na Polaków badz zakłąd zbliżony do typu na nich, to oni grają fatalnie, a przy sytuacji skazywania ich na porażkę, nagle budzi się w nich duch walki i umiejętnosci, badz co tam jeszcze można wymyśleć i nie przegrywają.
Historia naszych gier i typów poprzedzających mecz to kwintesencja odwrotności. Euro, Anglia, Irlandia to tylko te najblizsze w ostatnim czasie!
Brzmi szalenie, ale przy typach na Polskę, warto prześledzić do paru godzin przed spotkaniem wiekszosc wypowiedzi i typów, a pozniej zagrać odwrotnie do przewidywań wiekszości. Sporo juz zarobilibysmy ????
Tu nie chodzi o to jakim kto jest typerem i jak skutecznym, tylko o tragifarsę związana ze spotkaniami Polaków!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom