>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia Północna (IFA Premiership) - 2020/2021

Status
Zamknięty.
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Piłka nożna - 1.Irlandia Płn. - Glenavon - Coleraine 34800107

Obie drużyny strzelą gola
Tak 1.50 9.2. 20:45 -- --
Piłka nożna - 1.Irlandia Płn. - Carrick Rangers - Linfield 34797121

Handicap 1:0
2 1.68 9.2. 20:45 -- --
Piłka nożna - 1.Irlandia Płn. - Dungannon - Crusaders 34799121

Handicap 1:0
2 1.76 9.2. 20:45 -- --
Bonus - Bonus - Gra bez podatku 9998

Odds Multiplier Bonus
B 1.14 1.1. 00:00 -- --








Całkowity kurs: 5.06
Wkład:197.63 zł
12%:26.95 zł
Do zapłaty:224.58 zł
Wygrane:1 000.00 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +300
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Powyżej wkleiłem moje AKO na dziś bo stwierdziłem że czas się uaktywnić. Irlandia Północna to mój drugi konik po Irlandii co może potwierdzić qowalsky6.

Dla niepewnych proponuję czyste winy Linfield i Krzyżowców ale patrząc na formę tych pierwszych i to że Crusaders MUSI zareagować po ostatniej porażce więc stawiam na hendi. Trzeci mecz powinien skończyć się golami z obu stron bo to dość ofensywne zespoły z nastawianiem na atak.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +224
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Linfield-Glentoran TYP 1 kurs 2,20 5/10 g.20.45 0:1 BOX

PS. Mecz jutro ale na teraz kurs miazga dlatego pobieram dziś. Linfield po dwóch remisach. Nie wierzę że w końcu nie zareagują a mają na kim bo z Glentoranem się nienawidzą. Jutrzejszy goście to najlepsza zgoda z Crusaders..a Krzyżowcy to już w ogóle największy hejt Linfield. Wszystkie te 3 ekipy tak na marginesie to Protestanci a jednak niechęć do siebie jest wielka do dziś.

Co do składów to nie ma znaczących osłabień.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Linfield-Glentoran TYP 1 kurs 2,20 5/10 g.20.45

PS. Mecz jutro ale na teraz kurs miazga dlatego pobieram dziś. Linfield po dwóch remisach. Nie wierzę że w końcu nie zareagują a mają na kim bo z Glentoranem się nienawidzą. Jutrzejszy goście to najlepsza zgoda z Crusaders..a Krzyżowcy to już w ogóle największy hejt Linfield. Wszystkie te 3 ekipy tak na marginesie to Protestanci a jednak niechęć do siebie jest wielka do dziś.

Co do składów to nie ma znaczących osłabień.

Powodzenia!
Miałem ten sam pomysł, ale zrezygnowałem, może niepotrzebnie. Ruchy @ to w jedną, to w drugą. Poza tym nie będzie kibiców. Two Derby też mają swoje prawa. Glentoran po ostatnich wynikach zmotywowane przez nowych wlasciciel. Oczywiscie The Blues też, bo to chyba najstarsze derby Belfastu. Z emocjami, a to zamieszki, a to bójki i pobicia piłkarzy, a to świnie pomalowaną na niebiesko wpuscili na boisko wraz z kogutem (o tym już nawet na wiki jest). Podsumowując dałem pass. Bts za to mi chodzi po glowie lecz @ 1,60 trochę mało... Może live? Psycho GL oby na zielono bo "audaces fortuna iuvat"...
Edit
Ft takie derbowe 0-1 w 91 min... Glens idą jak burza. Będę im się przyglądać...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Linfield-Dungannon TYP -2,5 handi Linfield kurs 1,75 4/10 g.20.45 2:0 BOX

PS: Wielka forma gospodarzy w marcu. Dość napisać że w 3 spotkaniach w tym miesiącu zgarnęli komplet oczek z bramkami 14:0!!! Dzisiaj grają z Jeżykami które w ostatnich 8 meczach przegrały 7 razy i są na ostatnim miejscu w tabeli. Każdy inny wynik niż wysokie zwycięstwo Linfield będzie niespodzianką. 13.03 The Blues wygrali z Rangersami..7:0. Dzisiaj liczę na połowę tych goli a typ powinien wejść. Obie ekipy bez spektakularnych osłabień. Gospodarze jedynie bez Kyle McCleana który doznał kontuzji kolana w meczu z Warrenpoint.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +168
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Linfield-Coleraine TYP 1 kurs 1,55 7/10 g.18.30 2:0 WIN

PS: Co ja mam wam moi drodzy napisać..nieważne absencje, składy i forma. Gospodarze wygrywają to spotkanie i mają..mistrza 🏆🏆🏆
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1273
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom