>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia Północna (IFA Premiership) - 2017/2018

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
1 x tu sie znalazlem.Jakby zagrac Glentoran- Linfield btts.Z tego co widze gosp u siebie grali prawie msc temu i powinni pokusic sie o gola.Kurs okolo 2i do tego Coleraine-Ballymena over 2.5.W sumie ako okolo@ 3.Co Wy na to?
Co do Glentoran to kiedyś mnie zawiedli choć teoretycznie to powinni wygrywać i ładować bramy a wyszła kicha. Może dziś się poprawią ale beze mnie w tej grze. Co do overu, to mam już jeden kupon z taką opcją. Zobaczymy jak to się skończy, a teraz ... idę na świąteczny spacer. Na razie Panowie.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Glentorana z Linfieldem juz mamy.Teraz tylko Colerain z Ballymena niech sie zepna na gole ????
Nie spieli sie na gole
1 x tu sie znalazlem.Jakby zagrac Glentoran- Linfield btts.Z tego co widze gosp u siebie grali prawie msc temu i powinni pokusic sie o gola.Kurs okolo 2i do tego Coleraine-Ballymena over 2.5.W sumie ako okolo@ 3.Co Wy na to?
Kupon na ⛔.Braklo 1 gola ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Witam.
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
C. Rangers-Linfield TYP -1,5 Linfield kurs 1,65 4/10 g.20.45 0:1 BOX
PS: Po dwóch porażkach z rzędu obowiązkiem Linfield jest dzisiaj wygrać w tych lokalnych derbach. Kurs 1,20 nie do gry ale mój powyżej już tak. Goście są w stanie pokryć ten wynik gdyż zawsze potrafili grać przeciwko ekipie z Carrickfergus. Ich bezpośrednie spotkania od 2016 roku mówią same za siebie:
12.08.17 NIFL Linfield C. Rangers 2 : 0
11.02.17 NIFL C. Rangers Linfield 0 : 2
03.12.16 NIFL Linfield C. Rangers 3 : 0
17.09.16 NIFL C. Rangers Linfield 0 : 2
30.01.16 NIFL Linfield C. Rangers 2 : 0
Idąc dalej te dwa miasta dzieli niewielka różnica kilometrów chyba ok. 25, jadąc autostradą A2 praktycznie jest to kilkanaście minut autem zatem kibice przyjezdnych na pewno opanują lokalny stadion Rangersów Taylors Avenue z pojemnością ok. 5 tysięcy widzów.
Do gospodarzy dołączy wypożyczony z Krzyżowców 20-letni Ryan Nimick. U gości zadebiutują może Kurtis Byrne i Achille Campion a to dwóch napastników z mojej ukochanej irlandzkiej ligi. Pierwszy jest z Patsów gdzie uratował pośrednio ten klub przed spadkiem strzelając w sezonie 11 goli a drugi z mistrza Cork gdzie grał 17 spotkań i bachnął 1 gola.
Jeżeli trener zdecyduje się na nich dzisiaj postawić to będzie super bo zwłaszcza pierwszy to mega zakup jak na tamte warunki. Abstrahując to legenda Dundalk i pisałem o nim nieraz w poprzednich latach.
Trzymamy kciuki i tyle..
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Irish League Cup 1/2
Ballymena - Cliftonville TYP 1X kurs 1,60 4/10 g.20.45
Dungannon - CrusadersTYP 2 kurs 1,35 5/10 g.20.45
PS: W jednym zdaniu bo nie mam czasu na analizy. To już półfinał. Ballymenę obserwuje od dawna i oprócz Coleraine to najbardziej rozwijający się klub na tamtych terenach. Grają u siebie znakomicie bo na ostatnie 9 meczów wygrali aż 8 razy i raz zremisowali. Dzisiaj manager zapowiada pełny skład. Goście to zawsze groźny przeciwnik ale gospodarze zmotywowani podwójnie gdyż bronią tego trofeum sprzed roku..
Krzyżowcy bez komentarza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
IRLANDIA PÓŁNOCNA:
NIFL Premiership
20.01. 16:00 Coleraine - Crusaders

Pojedynek na szczycie w Irlandii Pn., do Coleraine, wicelidera rozgrywek przybywa aktualny lider zespół Crusaders. Jeden punkt różnicy pomiędzy tymi ekipami oddaje faktyczny poziom jaki prezentują obecnie obydwie ekipy. Obaj trenerzy (tradycyjnie oczywiście) zapowiadają walkę i zdobycie 3 punktów, ale co mają innego powiedzieć. Oba teamy w możliwie optymalnym zestawieniu, poszczególne ubytki trenerzy mają możliwość uzupełnić, bo kadry zespołów są szerokie. W końcu to potentaci jak na tamtejsze warunki. &quot;Patrząc&quot; na ten mecz pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to bts ✅ W takim spotkaniu &quot;wypada&quot; coś strzelić. Biorąc pod uwagę warunki pogodowe i wagę spotkania pojawił się pomysł zagrania underu 2,5 ⛔ w tym meczu (co jedno drugiego nie wyklucza) ofc ???? ). I w takich kierunkach &quot;pójdę&quot; za drobne w kilku konfiguracjach na dziś. Chyba, że mnie ekspert irlandzki sprowadzi zaraz na ziemię z tymi pomysłami (pozdro Psycho). KTF !
edit
FT 3-3
, emocjonujący mecz, Krzyżowcy prowadzili już 0-2, w 2 poł. czerwo i gospodarze wyrównali. Pierwsza myśl (bts) zawsze najlepsza, under mimo pogody poooszedł... ???? Crusaders utrzymali pozycję lidera. I niech tak zostanie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam.
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Linfield-Glenavon TYP 1 kurs 1,88 3/10 g.16.00 2:3 BOX
PS: Podbijam temat z Linfield podobnie jak w ostatnim meczu z Carrickfergus. Stawiam na ich zwycięstwo chociaż będzie ciężko bo goście z Lurgan to 3 wyjazdowa siła w tym sezonie. Jednak bezpośrednie ostatnie ich mecze to dominacja The Blues.
18.04.17 NIFL Linfield Glenavon 3 : 0
20.08.16 NIFL Linfield Glenavon 4 : 0

Do gry gotowi są Kurtis Byrne i Achille Campion czyli dwa nowe nabytki z irlandzkiej ligi. Goście bez jednego zawodnika. Stawiam po walce na wygraną gospodarzy, mistrzowie muszą zacząć gonić czołówkę..
Co do meczu Coleraine-Crusaders nie bawiłbym się w żadne systemy bramkowe gdyż pogoda nie sprzyja i możliwe są obfite opady śniegu ok 16 miejscowego czasu. Przyparty do mury grałbym Crusaders DNB.
Mam na oku jeszcze jeden mecz Ards-Ballymena który zagrałem w tasiemce ale publicznie nie zdecydowałem się go zagrać. Stawiam w tym spotkaniu na gości po sytym kursie w granicach 2,00..
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
20:45 C. Rangers - Crusaders
20:45 Glentoran - Ballinamallard
20:45 Warrenpoint - Linfield
Warrenpoint-Linfield TYP over 2,5/2 kurs 1,90 4/10 g.20.45 1:3 WIN
PS: Goście z Belfastu nie wygrali już od 3 kolejek co jest dla mnie mega śmieszne zważywszy jaki mają skład i co osiągali w poprzednich latach. Co prawda przełamali się trochę w Pucharze z 2 ligowym Newry ale wygrana 1:0 z takim zespołem chwały im nie przynosi. Dzisiaj jadą do Warrenpoint zespołu nieobliczalnego i bardzo entropicznego. Gospodarze zazwyczaj strzelają sporo goli i często wykręcają cudaczne wyniki właśnie z Linfield. W 2016 i 2017 roku dzisiejsi goście rozjechali ich na Milltown 6:2 i 4:1 by u siebie 16 grudnia zremisować 3:3.
Reasumując obie kapele w pełnych składach a Linfield rzecz jasna z Kurtisem Byrne i Achille Campionem. Prolonguję dzisiaj w końcu zwycięstwo Linfield przy jednym golu gospodarzy ale nie zdziwię się wyniku 0:3. Minusem jest pogoda. Gdy dzwoniła koleżanka po 16 padał śnieg i było +2 stopnie a wiadomo że przy takiej aurze dużo goli nie pada. Abstrahując kurs na zwycięstwo piłkarzy z Belfastu podskoczył z 1,25 na 1,45. Fajnie co ?

PS: Jest na tym forum user o nicku Manipulation. Dał dzisiaj taki typ:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-6-02-2018-wtorek.150026/page-2#post-6600594
A daj mu Boże niech będzie 2:4. Chodzi mi tylko o to że dając typy trzeba sprawdzić wiele rzeczy (np: pogodę, składy czy grają najlepsi strzelcy, kontuzje) a nie posiłkować się tylko H2H. Inaczej to tylko strzały z armaty. Należy jednak pamiętać że armata ma duży zasięg i sieje czasem spore spustoszenie a i fani Manipulation których jak widzę ma sporo mogą mi za to pocisnąć
.
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Irish League Cup
https://forum.bukmacherskie.com/threads/irlandia-polnocna-ifa-premiership-2017-2018.147594/page-2#post-6588325
Podbijam:
Ballymena-Cliftonville TYP 1X kurs 1,53 3/10 g.20.45 Przełożony po raz drugi. 3:1 WIN
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Glenavon-Crusaders TYP 2 kurs 1,95 2/10 g.20.45 1:6 WIN
Krzyżowcy dzisiaj w pełnym składzie i powinni poradzić sobie z Glenavon. Niska stawka bo gospodarze u siebie są groźni . Wklejam przedmeczowy stan z obozu Crusaders.
PS: &quot;After a ten day break Crusaders get back into Danske Bank Premiership action on Tuesday night when they visit Mourneview Park to play Glenavon in a rearranged game. Crusaders are bursting to get started into the business end of the season and will come out guns blazing while Glenavon will want an instant reaction after getting dumped out of the Irsih Cup on Saturday by neighbours Loughall.
All niggles and injuries will hopefully have cleared up and Stephen Baxter should have a full squad to pick from for the game. It means a possible selection headache but rest assured those chosen will be ready to play with a chance to extend the lead at the top of the table. Brian Jensen should start and he will have a familiar back four of Billy Joe Burns, Colin Coates, Howard Beverland and Mark McChrystal in front of him. Paul Heatley returns to the squad after suspension and should play on the wing with Gavin Whyte taking his place on the other. The centre of midfield remains the hardest area to select but Declan Caddell, Philip Lowry, and Jordan Forsythe may get the nod but it remains to be seen with Matthew Snoddy, David Cushley, Jamie Glackin and Jonny Bonner all ready as well.Darren Murray serves the rest of his suspension and Jordan Owens will of course lead from the front. It is a game that Crusaders will feel confident of winning and Stephen Baxters message will be just that.
Crusaders will need to be aware of the wounded animal in Glenavon as they look to get back straight back to winning ways. Gary Hamilton was very critical of most of his side from Saturday and we wait to see if anyone is dropped or if he gives them a chance to redeem themselves. Several players will feel they need to produce a performanace also so it will a very eager Glenavon side Crusaders will meet. Andy Mitchell leads the goalscoring charts for Glenavon in his first season with the club while Sammy Clingan has had a great season so far for them as well.
The sides have met twice this season so far with Glenavon winning at Seaview 3-2 back in October with Crusaders winning 4-3 at Mourneview Park in December.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Glenavon vs Crusaders
Nie przepadam za spotkaniami rozgrywanymi w środku tygodnia w &quot;pastuszych&quot; ligach, jeszcze mniej kibiców będzie dziś bo mamy LM. Do tego pogoda itd. ale skoro Psychosocial idzie w stronę ekipy z Belfastu wypada mi zaufać. Ze swojej strony pójdę jeszcze w stronę bramek i wychodzi ciekawy typ: 2 i over 2,5. Ale to za drobne. Argumenty? Gospodarze w sobotę zaliczyli kompromitację ulegając amatorom z Loughgall 1-2. Dziś staną na głowie aby się zrehabilitować po tej &quot;głupiej porażce&quot; jak o tym piszą miejscowi. Czyli o bramkę gospodarzy jestem spokojny ???? a skoro amatorzy wbili 2, to takie zadanie nie jest niemożliwe dla Krzyżowców idących w tym sezonie na majstra ???? Wychodzi też z tego toku rozumowania, że i &quot;wariacje&quot; typu bts on the paper nie są głupie. Dobrze jednak wiem, że najlepsze czasem rozkminy idą w pi....ach więc? GL! ????
Live
25 min. i bts zaliczony ???? Czekamy co dalej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Glenavon vs Crusaders
Nie przepadam za spotkaniami rozgrywanymi w środku tygodnia w &quot;pastuszych&quot; ligach, jeszcze mniej kibiców będzie dziś bo mamy LM. Do tego pogoda itd. ale skoro Psychosocial idzie w stronę ekipy z Belfastu wypada mi zaufać. Ze swojej strony pójdę jeszcze w stronę bramek i wychodzi ciekawy typ:✅ 2 i over 2,5. Ale to za drobne. Argumenty? Gospodarze w sobotę zaliczyli kompromitację ulegając amatorom z Loughgall 1-2. Dziś staną na głowie aby się zrehabilitować po tej &quot;głupiej porażce&quot; jak o tym piszą miejscowi. Czyli o bramkę gospodarzy jestem spokojny ???? a skoro amatorzy wbili 2, to takie zadanie nie jest niemożliwe dla Krzyżowców idących w tym sezonie na majstra ???? Wychodzi też z tego toku rozumowania, że i &quot;wariacje&quot; typu bts ✅on the paper nie są głupie. Dobrze jednak wiem, że najlepsze czasem rozkminy idą w pi....ach więc? GL! ????
Live
25 min. i bts zaliczony ???? Czekamy co dalej...
Edit
FT 1-6
✅ I bts bez problemu i 2 z overem w meczu takoż. Czego chcieć więcej ?
PS Dzięki Psycho, że zwróciłeś uwagę na ten mecz, ja w natłoku spraw &quot;innych&quot; przegapiłbym go na pewno i rano pluł sobie w brodę...
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Cliftonville-Crusaders TYP 2 kurs 1,97 4/10 g.16.00 3:1 BOX
PS: Krótko i na temat. Dwa zespoły z Belfastu. Kiedyś to były na tamte warunki mega spotkania. Dziś forma Krzyżowców pozwala mi stwierdzić że podobnie jak ostatnio Glenavon rozjadą Kliffów. Kurs syty więc daj Boże wygraną Crusaders..
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
N 182

nafal

Użytkownik
Duże ryzyko. Goście jeszcze mają jakieś szanse na awans do grupy mistrzowskiej.
Chyba że się mylę albo są jakieś straszne absencje u nich.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Duże ryzyko. Goście jeszcze mają jakieś szanse na awans do grupy mistrzowskiej.
Chyba że się mylę albo są jakieś straszne absencje u nich.
Goście mają szanse czysto matematyczne. Muszą wszystko wygrać i liczyć na defekt mózgu Glentoran. Nie bardzo wierzę w taki scenariusz. GL!
edit
ps ft 1-2, gospodarze dziwią się jak przegrali mecz, w którym przeważali, a bramki strzelali goście.
23.03. dużo się może wyjaśnić bowiem Ballymena zagra właśnie z Glentoran. Jeżeli Glentoran wygra to oni będą w grupie mistrzowskiej a ostatni (zaległy) mecz Ballymeny będzie bez znaczenia. Mówiąc krótko trzeba śledzić i analizować sytuację w tabeli ????
Edit
Glentoran miało zaćmienie przegrywając u siebie 1-2. Resztą w rękach (a właściwie nogach) Ballymeny.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
23.03.2018
20:45 Ballinamallard - Linfield
20:45 Cliftonville - Ards
20:45 Coleraine - C. Rangers
20:45 Dungannon - Glenavon
20:45 Glentoran - Ballymena
Dla większości zespołów to ostatnia kolejka.
23.03. dużo się może wyjaśnić bowiem Ballymena zagra właśnie z Glentoran. Jeżeli Glentoran wygra to oni będą w grupie mistrzowskiej a ostatni (zaległy) mecz Ballymeny będzie bez znaczenia. Mówiąc krótko trzeba śledzić i analizować sytuację w tabeli ????
Ba, Glentoran wystarczy nawet remis żeby zapewnić sobie uczestnictwo w grupie mistrzowskiej. A na sucho?
Cliftonville powinno się zrehabilitować po ostatniej wpadce, Coleraine próbuje prześcignąć Krzyżowców (lecz nawet jak wygrają to Crusaders ma 26.03 mecz z Warrenpoint więc ...) i mogą do tego sobie postrzelać, bo Carrick Rangers o obronie wie niewiele ???? Nie &quot;paczę&quot; na kursy ale jak nie będą żenujące, to sobie coś do taśm podorzucam ????
Edit
Coleraine 3-2, Cliftonville 3-0 - kierunki na plus ???? Glentoran wtopiło i teraz wszystko zależy od Ballymeny.
 
R 614,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Irlandia Płn, Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ballinamallard - Linfield
Typ: 2 (-3) AH
Kurs:
3,80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Irlandia Północna. Rzadko wybieram takie skrajne typy, ale wydaje mi się, że to ma szansę wejść. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce ze zdobytymi 11 punktami w 31 kolejkach i bilansem 26:80. Poza ostatnim nieoczekiwanym remisem z Glenavon mogą „pochwalić się” 0:4, 0:2, 2:5. Goście w lidze średnio, ale należy spojrzeć na H2H ostatnie wyniki to 0;6, 0:3, 1:2 gdy Linfield grał na wyjeździe, gdy w roli gospodarza dwukrotnie 4:0. W 4 meczach rozegranych między nimi w 2017 bilans bramkowy to 15:1 dla Linfield. Liczę, na powtórkę z efektownych zwycięstw gości.
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Warrenpoint-Crusaders TYP 2 1:4
Ballymena-Ballinamallard TYP 1 2:0

AKO 1,50 6/10 g.20.45 i 21.00 WIN
PS: Prosty dubel. Kto chce może zagrać to handicapami.
PS1: W Irlandii w meczu Drogheda-Finn Harps powinien paść BTS i Cyganie chyba wygrają z Cabinteely
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom