>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia Północna - 2022/23 (NIFL Premiership + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cliftonville-Portadown TYP -1,5 handi Cliftonville kurs 1,54 5/10 g.16.00 4:1WIN

Linfield-Dungannon TYP -1,5 handi Linfield kurs 1,54 5/10
g.16.00 4:0 WIN

PS: Dwóch bitych faworytów. Brak czasu na analizy bo żona goni mnie od rana do porządków i zakupu choinki 😃😄😁🌲🎄.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2022
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Newry City-Glentoran TYP BTS kurs 2,12 4/10 g.16.00 1:3 WIN

PS: Spotykają się dwie od jakiegoś czasu beznadziejne drużyny. Glentoran który prowadził w tabeli spory czas by w ostatnich 7 meczach wygrać tylko raz i to z Portadown (ta ekipa to już w ogóle dramat), 6 razy przegrywając gdy Newry to też niezłe herbatniki bo w ostatnich 8 spotkaniach wygrali tylko też raz (oczywiście z.. Portadown) a przegrywając 7 spotkań. Kurs na gości 1,34 i tutaj nawet błazny przestały się śmiać. Być może i wygra ekipa z Belfastu ale to jakaś parodia co te 'Zbuki" dały nam za kurs. Uważam że gospodarze mogą spokojnie strzelić gola, przecież Glentoran w każdym spotkaniu daje sobie coś wbić do siatki. Tak dla smaczku w ostatnich dwóch kolejkach Newry strzeliło bramkę na wyjeździe Crusaders i u siebie Coleraine.

Na stronie Newry cicho od 7 stycznia a Glentoran wydał takie oświadczenie:

"Era Rodneya McAree rozpocznie się na dobre jutro wieczorem, kiedy wyruszymy na południe do Showgrounds, aby zagrać w Newry City zajmującym dziesiąte miejsce.
Od czasu ostatniego spotkania obu drużyn na Showgrounds w październiku, Newry City opuściło oba turnieje pucharowe (ostatnio Puchar Irlandii u siebie z walczącym o mistrzostwo Harland & Wolff Welders) i przetrwało żałosną passę w Premiership.
Na boisku przegrali 10 z ostatnich 12 meczów ligowych, ale zdobyli punkty za przegraną 3: 1 u siebie z Portadown z powodu problemów z kwalifikacjami dotyczącymi gracza Ports. Co ciekawe, po rozegraniu ponad połowy sezonu, City jest jedyną drużyną w IPL, która jeszcze nie zanotowała remisu i zajmuje 10 miejsce.
Zdobywanie bramek było ostatnim problemem dla City, z zaledwie 4 w ostatnich 8 meczach, a także nie udało im się zachować czystego konta od czasu pokonania innych walczących Dungannon w połowie września.
Jak dotąd było to spokojne styczniowe okienko transferowe dla menedżera Darrena Mullena, bez większych odejść do tej pory. Jednak wzmocnił swoje opcje pomocy i napastnika, sprowadzając młodego, byłego duetu z Akademii Glentoran, Dylana Sloana i Matty'ego Lusty'ego, wypożyczonych z Larne na resztę kampanii.
Glens wygrali w tym sezonie oba spotkania między tymi zespołami: 3:0 u siebie we wrześniu dzięki golom Bobby'ego Burnsa, Ally Roy i Paddy'ego McClean w drugiej połowie, a także 1:0 na Showgrounds w następnym miesiącu, kiedy trwało typowy solowy wysiłek Conora McMenamina, aby zdobyć wszystkie trzy punkty.
Nowy szef rozmawiał z dziennikarzami o swojej pierwszej grze: „Zbliżam się do jutrzejszego wieczoru z wielkim podekscytowaniem. Zawsze istniała możliwość, że w pewnym momencie zastąpię Micka. Nie spodziewałem się, że okazja pojawi się tak szybko, ale teraz już nie mogę się doczekać, aby zacząć.
Byłem bardzo zadowolony z reakcji graczy w kilku sesjach, które odbyliśmy do tej pory. W tej drużynie jest ogromna ilość talentów i jakości, a moim zadaniem jest wydobycie z nich każdej uncji ciężkiej pracy i talentu. Widzieliśmy w pierwszych miesiącach sezonu, do czego zdolni są zawodnicy i natychmiastowym priorytetem jest jak najszybszy powrót do tego poziomu. Jestem bardzo przekonany, że możemy to zrobić.
Nadal mamy kilku niedostępnych graczy: James Singleton wraca do zdrowia i wkrótce powinien wrócić. Ostatnie kilka tygodni było dla niego frustrujące, ponieważ zaczął tak dobrze po dołączeniu do nas. Sean Murray niestety również nie zagra, ponieważ ma ból w pachwinie i biodrze, więc zostanie oceniony przez personel medyczny. Seanan nadal odczuwa ból po uderzeniu, które otrzymał przeciwko Larne, więc jutrzejsza noc może być dla niego trochę za wcześnie. Conor Mac przeszedł kilka nowych testów, więc czekamy na jakieś pozytywne wieści, które pozwolą mu ustalić bardziej konkretną datę powrotu. W końcu Aidan Wilson odebrał swoją piątą rezerwację w zeszłym tygodniu. To znaczy, że tęskni za tym, ale będzie dostępny we wtorek wieczorem.
Mam nadzieję, że wszyscy kibice nie mogą się doczekać tego meczu i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wszystkim poprawić nastrój”.
Rodney umówił się dziś na pierwszą nową nominację wraz z przybyciem Johna Gregga jako trenera pierwszej drużyny.
Rodney powiedział o nowym trenerze: „Znam Johna od dawna i przez lata zaprzyjaźniłem się z nim. Jest kimś, kto dobrze zna piłkę nożną i ma dobrą znajomość graczy z całego kraju i spoza niego. Jest równie biegły w pracy ze starszymi graczami, a także w doskonaleniu i rozwijaniu młodych graczy. Będzie dla nas wielkim atutem w Glentoran.
John był wcześniej szefem ds. rozwoju młodzieży w Coleraine, a także zarządzał Instytutem. Jako młody zawodnik grał w Barnsley i Norwich City, a swoją karierę w lidze irlandzkiej spędził w Cliftonville, Coleraine, Glenavon (z którym zdobył Puchar Irlandii w 1997) i Ballymena United.
Witamy Johna i wszystkiego najlepszego w twojej karierze w Oval."

Reasumując mamy nowego szefa w Glentoran i stąd może te niskie kursy na nich. Tak zwany "efekt nowej miotły" wchodzi chyba w grę.
Kurs na BTS powinien być dla mnie oszacowany na maksymalnie 1,80, dlatego pobieram to zdarzenie.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3318
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Dzisiaj są trzy mecze do gry godne uwagi. Przeanalizowane. Od was zależy jak je zagracie. Można singlami, dublami albo triplem:

Ballymena-Newry TYP 1 kurs 1,82 4/10 g.20.45 0:0 BOX

Coleraine-Carrick Rangers TYP 1 kurs 1,45 7/10
lub handicap -1,5 Coleraine kurs 2,13 4/10 g.20.45 1:0 WIN/BOX

Larne-Portadown TYP -2,5 handicap Larne kurs 1,93 4/10
g.20.45 2:0 BOX

Pozdrawiam/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1462
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Na dziś proponuję takie typy:

Cliftonville-Ballymena TYP 1 kurs 1,40 6/10 g.16.00 4:0 WIN

Portadown-Linfield typ handi Linfield kurs 1,52
5/10 g.16.00 1:6 WIN

PS: Wiem że kursy nieciekawe ale do taśmy w sam raz. Dwóch zdecydowanych faworytów. Dla odważnych Cliftonville można zaryzykować handi (kurs 2,10). W ostatnich 3 meczach strzelili łącznie 8 goli.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1958
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Newry City-Larne TYP BTS/2 kurs 3,25 2/10 g.16.00 0:0 BOX

PS: Jak widać po stawce ryzykowny typ. Larne traci mało goli ale gospodarze lubią kąsać każdą ekipę zwłaszcza u siebie. Goście na 80% wygrają ale czy handicapem nie wiem. Chciałem grac go na początku ale zmniejszyłem stawkę i podaje ten typ wierząc że Newry nie zawiodą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +646
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Glentoran-Crusaders TYP BTS kurs 1,85 4/10 g.20.45 2:0 BOX

PS: Jak Feniks z popiołów budzi się ostatnio Glentoran. Po serii porażek w końcu dwa zwycięstwa z rzędu i to jakie, wyjazdowe 3:1 z Newry i u siebie aż 6:0 z Jeżykami. Ale dzisiaj przyjeżdża do nich nie byle kto bo sam Crusaders. Zostało jeszcze ok.13 kolejek i Krzyżowcy na pewno będą chcieli jeszcze powalczyć o mistrza czym zasygnalizowali to 6 dni temu wygrywając z Linfield.

Na stronie gości absolutna cisza natomiast Glentoran dał taki opis meczu:

"Jutro wieczorem witamy Crusaders z piątego miejsca w Bet McLean Oval na naszym trzecim spotkaniu Danske Bank Premiership w tym sezonie.
Crusaders rozegrali osiem meczów we wszystkich rozgrywkach od ostatniego spotkania obu drużyn na Seaview na początku grudnia. Oprócz pokonania walczących o mistrzostwo Dergview w Pucharze Irlandii, zanotowali zwycięstwa ligowe nad Carrickiem, Cliftonville, Newry i Linfield, ale także przegrali z Glenavonem i Coleraine. Rzeczywiście, to ich niespójna forma na wyjeździe – pięć z sześciu ligowych porażek do tej pory ponieśli z Seaview – pozostawiła drużynę Stephena Baxtera za obecną trójką w wyścigu o tytuł Premiership.
Jedna z tych porażek miała miejsce na Oval w sierpniu, kiedy Glentoran doszedł do siebie po stracie Rossa Clarke'a w piątej minucie i galopował do ostatecznego zwycięstwa 3-1 dzięki bramkom Rory'ego Donnelly'ego, Conora McMenamina i potężnej główce byłego obrońcy Crusaders Aidana Wilsona.
Menedżer Stephen Baxter ma nadzieję, że kluczowy pomocnik Ben Kennedy powróci do formy na czas przed awansem do ligi, ale będzie rozczarowany, że pomocnik Philip Lowry – strzelec 14 goli już w tym sezonie – nie będzie mógł kontynuować swojej czerwonej gry. -gorąca forma przed bramką z powodu zawieszenia na jeden mecz. Jak dotąd w styczniowym oknie w Seaview było niewiele transferów, z młodym obrońcą Cameronem Stewartem, który został wypożyczony z Ipswich Town, a napastnik Johnny McMurray odszedł do mistrzowskiej strony Warrenpoint.
Rodney McAree: „Byłem zachwycony naszym występem przeciwko Dungannon Swifts w zeszłym tygodniu. Czułem, że Swifty zaczęły całkiem nieźle, ale kiedy już sobie poradziliśmy i Niall otworzył punktację, wyglądaliśmy bardzo imponująco i ekscytująco w przyszłości. To ważne i oczekiwane w Glentoran, że jesteśmy w stanie wprawić naszych fanów w zakłopotanie, ponieważ jesteśmy tutaj, aby bawić i osiągać wyniki. Szczególnie z drużyną, która ma w sobie tyle jakości. Zawodnicy potrzebują licencji na wyrażanie siebie w przyszłości. Zrobili to w zeszłym tygodniu i plan jest taki, że będziemy to robić, kiedy tylko będzie to możliwe.
Hat-trick Nialla był świetnym wzmocnieniem i wykorzystał okazję w ostatnich dwóch meczach, aby pokazać naszym kibicom, do czego jest zdolny. Byłem bardzo zadowolony z pierwszego gola Shaya, ponieważ gdy tylko odzyskaliśmy piłkę, Shay wykonał bardzo mocną serię w środku, co dało świetne wykończenie. W tej roli Shay może być dla nas bardzo silnym napastnikiem. Również Jay zdobył kilka bramek w Newry i kilka asyst w Oval i znów zaczyna wyglądać na bardzo silnego.
Krzyżowcy trzymali się trochę pod radarem, ale osiągali dobre wyniki i są w dobrej sytuacji. Odnieśliśmy dobre zwycięstwo, kiedy oni tu przybyli, więc pomimo ich dobrej formy nie damy się zastraszyć. W ciągu ostatniego tygodnia osiągnęliśmy dwa dobre wyniki i choć ten będzie większym wyzwaniem, to ten, który lubimy i na który wszyscy czekamy z niecierpliwością.
Na froncie gracza Paddy jest dostępny po zawieszeniu, więc daje nam dziś kolejną opcję. Seanan też jest blisko, ale ten może przyjść dla niego o kilka dni za wcześnie. Kolejną dobrą wiadomością jest to, że James Singleton wrócił do treningów i wygląda dobrze, więc będzie kolejnym atutem, gdy będzie w pełni sprawny.
Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć, ten mecz zostanie pokazany na żywo w Sky Sports Football (19:40)."

Reasumując spotykają się dwie ostatnio bramkostrzelne ekipy. W ich ostatnich dwóch spotkaniach padały wyniki 3:2 dla Crusaders (u siebie) i i 3:1 dla Glentoran (dom) więc dzisiaj liczę też na gole.

Siedzę w tych ligach kupę lat więc na koniec napiszę tylko że największą publikę w mieście ma Linfield, natomiast Glentoran to najlepsza ekipa "sportowa" i tu mega ciekawostka: Glentoran jak i Linfield to największe kosy w Irlandii Północnej a przecież oba kluby są jednak.. protestanckie...trochę to dziwne ale tak jest..

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2884
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Siedzę w tych ligach kupę lat więc na koniec napiszę tylko że największą publikę w mieście ma Linfield, natomiast Glentoran to najlepsza ekipa "sportowa" i tu mega ciekawostka: Glentoran jak i Linfield to największe kosy w Irlandii Północnej a przecież oba kluby są jednak.. protestanckie...trochę to dziwne ale tak jest..

Pzdr.Psycho.
Kiedyś wrogiem Linfield był Celtic Belfast. Sporo ich pilkarzy po upadku klubu przeszlo do Glentoranu. Glentoran mimo tego, że był protestancki zatrudniał wielu katolickich pilkarzy. Linfield natomiast ( podobnie jak Rangersi w Szkocji) jeszcze w latach 80 - tych XX w. generalnie katolickich pilkarzy dyskryminował. I tak nakręcała się spirala przemocy. Do dziś dzień na derby Glasgow płyną promy z protestantami i unionistami z Belfastu, aby wspierać Rangers jak i pełne promy kibiców z Irlandii i Irlandii Pn, psychofanow Celticu. Ogólnie to ciekawy temat, mało kto wie jak poplątane są losy Irlandii. Sporo o tym czytałem i rozmawiałem z psychofanami i kumplami, którzy tam mieszkają. Moja miłość :) do Derry i Crusaders z d... się nie wzięła.
Nie ma za co... :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2792
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Crusaders-Dungannon TYP -1,5 handi Crusaders kurs 1,55 8/10 g.16.00 3:0 WIN

PS: Potężna stawka bo kurs z dupy. Tu powinno być gładkie 3:0 a nawet 4:0. To spotkanie tak się ułożyło że Krzyżowcy to klasyczna ekipa swojego boiska z bilansem 11-1-0 a Jeżyki odwrotnie, najgorsza na wyjeździe z bilansem 0-1-12 (nie licząc Portadown). To będzie mega śmieszne gdyby ten typ nie wszedł, dość napisać że w ostatnich dwóch kolejkach goście stracili 9 goli nie strzelając żadnego z Glentoran i Coleraine przegrywając odpowiednio na wyjeździe 0:6 i u siebie 0:3.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3889
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Dungannon - Larne
Typ Larne -1.5 @ 1.40 // STS
Typ BTS - Nie @ 1.64 // STS

Jedno z wtorkowych pojedynków w irlandzkiej NIFL Premiership zapowiada się jako rywalizacja 'do jednej bramki'. Różnica klas jest ogromna. Dowód? Różnica blisko czterdziestu punktów w tabeli!

Gospodarze odstają od większości drużyn w lidze i to bardzo wyraźnie. Trudno znaleźć plus przemawiający za tym zespołem. Kontują porażkę za porażkę. W trzech ostatnich pojedynkach stracili, aż dwanaście bramek! Obrona jest "dziurawa", zawodnicy popełniają proste błędy i nic nie zapowiada poprawy!

A przyjdzie im teraz zmierzyć się z jedną z najrówniej grających zespołów w całej lidze. Dodatkowo przyjezdni są bardzo dobrze zbilansowanym zespołem. Są wstanie dyktować warunki gry od pierwszej minuty spotkania. Pod względem jakości gry również przewyższają swoich przeciwników i jestem przekonany, że będzie to widoczne na boisku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +951
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cliftonville-Portadown TYP - 2,5 handi kurs 2,19 5/10 g.20.45 3:0 WIN

PS: Olbrzymia różnica jakości. Ostatni ich mecz to 4:1 w grudniu. Pytanie czy Cliffom będzie się chciało ale myślę że będzie bo w tej lidze liczy się bilans bramkowy a ten gospodarze w porównaniu z takim Larne czy Linfierd mają słabiutki.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2683
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Ards-Loughgall TYP 2 kurs 1,74 6/10 g.16.00 0:3 WIN

PS: To druga liga w Irlandii Północnej. Goście to liderzy którzy jadą do ekipy która w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyła..jeden punkt z bilansem w ostatnich ośmiu spotkaniach 0-2-6 i nie wiem czy chcą w ogóle dostać się do grupy walczącej o awans.. w ich ostatnich dwóch meczach Loughgall wygrał dwa razy najpierw w Ards 5:0 a porem u siebie 6:1.
Wchodzę w ten mecz stawką 6/10 tylko dlatego że wczoraj inauguracja w Irlandii mocno mnie zawiodła i straciłem zbyt dużo pieniędzy.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3438
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Ballymena-Larne TYP 2 kurs 1,32 8/10 g.20.45 0:3 WIN

Ballymena-Larne TYP Larne over 1,5 gola kurs 1,63 6/10
g.20.45 0:3 WIN

Ballymena-Larne TYP handi -1,5 Larne kurs 2,08 4/10
g.20.45 0:3 WIN

PS: Trzeba popróbować tych wariantów, do koloru, do wyboru. Zaległy mecz i niepowtarzalna szansa dla gości na odskoczeniem grupie pościgowej przed podziałem na grupę mistrzowską. Takowa będzie po 33 kolejkach. Ballymena w tym roku z mocnymi ekipami mocno przegrywa, ostatnio u siebie z Glentoran 1:3, wcześniej na wyjeździe z Cliftonville 0:4 czy z Linfield 0:3. Nie grozi jej również awans i zostaje na pewno w grupie spadkowej. Ja się nie pierd...ę w tańcu i gram handi ale wy grajcie ostrożnie i z wyczuciem.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2289
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Glentoran-Glenavon TYP -1,5 handu Glentoran kurs 1,86 5/10 g.20.45 0:0 BOX

PS: Wracamy do Irlandii Północnej gdzie ostatnio typy siadają jak na zawołanie w odróżnieniu od początku ligi w Irlandii. Gospodarze mają 3 mecze mniej od wszystkich i praktycznie spokojnie mogą się włączyć w walkę o wicemistrza (czy ktoś dogoni Larne?). Ich ostatnie trzy mecze w Glentoran to same handicapy: 2:0. 2:0 i 3:1. Uważam że dzisiaj może być podobnie, Glenavon na wyjeździe gra bardzo słabo bo na 12 spotkań zdobył tylko 7 oczek.

Ze strony miejscowych:

Tego wieczoru chcemy powrócić na nasze zwycięskie sposoby. Glenavon są gośćmi Bet McLean Oval w pierwszym z naszych meczów w pierwszej piątce w Danske Bank Premiership 2022-23.
Glenavon przeżywał trudną serię wyników od imponującego zwycięstwa u siebie 4:2 nad Crusaders na początku stycznia; nie wygrali żadnego z ostatnich ośmiu meczów ligowych i zdobyli po drodze tylko dwa punkty, jednocześnie opuszczając Puchar Irlandii na rzecz drużyny Harland & Wolff Welders, drużyny Championship. Kolejne porażki z walczącymi Portadown i Newry City sprawiły, że drużyna Gary'ego Hamiltona zajęła dziewiąte miejsce, mając osiem punktów przewagi nad Dungannon Swifts, którzy obecnie zajmują miejsce barażowe o utrzymanie.
Glentoran wygrał oba spotkania na Oval w zeszłym sezonie 2:0; najpierw w meczu ligowym na tydzień przed Bożym Narodzeniem, gdzie gole Conora McMenamina i Rory'ego Donnelly'ego w pierwszej połowie wystarczyły, by zdobyć trzy punkty, a następnie w półfinale play-off Ligi Europy gole McMenamina i Jaya Donnelly'ego w drugiej połowie zapewniły sobie awans do Finał z Larne w maju tego roku.
Doświadczony obrońca Sean Ward i pomocnik Matthew Snoddy przegapili sobotnią porażkę u siebie 2:0 z Newry przez zawieszenie, podczas gdy były obrońca Linfield, Mark Haughey, zaginął z powodu długotrwałej kontuzji. Hamilton powinien jednak móc skorzystać z usług Jordana Stewarta, z drobnym byłym napastnikiem Glentoran, który przybył na wypożyczenie z Linfield na pozostałą część sezonu.
Rodney McAree: „To było bardzo rozczarowujące, że odpadliśmy z Samotności w sobotę z porażką. Daliśmy sobie górę do zdobycia, tracąc 2: 0. Byłem szczególnie rozczarowany sposobem, w jaki straciliśmy obie bramki, nie wywieraliśmy wystarczającej presji na piłkę na tyle szybko, aby spróbować zapobiec strzałom na bramkę. Jednak dobrze zareagowaliśmy i wywieraliśmy dużą presję, wróciliśmy do gry, ale niestety nie potrafiliśmy wymusić wyrównania i rozczarowująco wyszliśmy bez punktów.
Musimy upewnić się, że podejdziemy do tej gry z Glenavon we właściwy sposób. Glenavon ma dobrych graczy, którzy mogą cię skrzywdzić, więc będziemy musieli dać z siebie wszystko, aby uzyskać wynik, którego potrzebujemy. Wyniki Glenavon były prawdopodobnie lepsze w starciach z czołową szóstką niż z dolną szóstką, więc musimy o tym pamiętać. To dla nas okazja, aby wrócić na zwycięską drogę, ale wiemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby tak się stało.
Marcus Kane jest zawieszony na jeden mecz po odebraniu piątej rezerwacji w sobotę, ale mamy nadzieję, że Jay będzie ponownie dostępny do selekcji. Jest kilka drobnych problemów z soboty, ale jeśli wszystko będzie w porządku, będziemy mieć wszystkich innych dostępnych do selekcji poza naszymi długotrwałymi kontuzjami”.

Kurs na czyste zwycięstwo tylko 1,27-1,30 zatem idę dalej.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2376
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Larne-Linfield TYP Larne over 0,5 gola kurs 1,41 7/10 g.20.45 0:0 BOX

PS: Co jest ku..a? Nawet błazny przestały się śmiać. Myślałem że będzie maksymalnie 1,25-1,30.

Coleraine-Ballymena TYP 1 kurs 1,36 6/10 g.20.45 3:1 WIN

PS: "Coleraine nie było w akcji w zeszły weekend, co oznacza, że ich ostatni mecz odbył się ponad dziesięć dni temu w Windsor Park, kiedy Bannsiders zostali pokonani przez Linfielda. Podopieczni Orana Kearneya zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli przed dzisiejszymi meczami w Danske Bank Premiership. Ten mecz oznacza pracowity tydzień dla Stripes, ponieważ w niedzielę są również w finale BetMcLean Cup. The Stripes będą mieć nadzieję na odzyskanie kilku kontuzjowanych ciał, aby wzmocnić skład na nadchodzące wyzwania.
Ballymena United zapewniła sobie miejsce w półfinale Pucharu Irlandii w zeszły weekend, pokonując Ballyclare Comrades na Dixon Park. Pomimo przegrywania 1:0, gole Josha Kelly'ego, Andy'ego McGrory'ego i Davida McDaida przypieczętowały półfinałowe miejsce przeciwko Larne na początku przyszłego miesiąca. Sky Blues nie wygrali w ostatnich ośmiu meczach Premiership i zajmują obecnie 9. miejsce w tabeli, starając się zapewnić sobie 7. miejsce i potencjalne miejsce w Europie.

Wypowiedź managera:

"Mam nadzieję, że uda nam się odzyskać kilku facetów, ponieważ jest kilku, którzy są blisko” - powiedział Kearney.
Muszę przyznać uznanie – jest tam około 12/13 graczy, którzy dźwigali duży ciężar przez ostatnie sześć tygodni, góra pracy, aby utrzymać nas tam, gdzie jesteśmy.
Prawdopodobnie jesteśmy teraz na etapie, w którym jesteśmy gotowi na odświeżenie i odzyskanie kilku dodatkowych ciał.
Mam nadzieję, że możemy się tego spodziewać w przyszłym tygodniu.
Idealnie byłoby, gdybyś miał tydzień wolnego przed finałem, co byłoby najlepszym sposobem na podejście do gry.
Mecz w sobotę przed nim, nie jest taki zły, ale obaj zgodziliśmy się zagrać we wtorek wieczorem tylko wtedy, gdy druga drużyna również grała, więc było równo dla obu drużyn.
Mam nadzieję, że odbijemy się od zwycięstwa, które wyśle nas do gry w dobrej formie."

Może zatem handicap w stronę gospodarzy?

Carrick Rangers-Glentoran TYP BTS/2 kurs 4,60 3/10 g.20.45 1:5 WIN

PS: Jak spaść to z wysokiego konia. Goście są dwa razy lepsi ale gole na wyjazdach lubią tracić. Z kolei gospodarze w ostatniej kolejce grubo postawili się liderowi Larne przegrywając ostatecznie 2:3. Kto nie ryzykuje nie pije szampana!

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1833
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Warrenpoint-Institute TYP 1 kurs 1,72 6/10 g.16.00 2:1 WIN

PS: Do wicelidera przyjeżdża najgorsza wyjazdowa drużyna która przegrała pod rząd pięć ostatnich spotkań w tym dwa ostatnie bramkami 3:11. Gospodarze w ostatnich 11 kolejkach wygrali 8 razy i powinni ograć gości. Zdecydowałem się to zagrać ze względu na dość wysoki kurs, analogicznie dziś w podobnym spotkaniu na Glentoran z Glenavonem jest 1,35.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3019
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Larne-Ballymena TYP Larne handi kurs 1,61 5/10 g.20.45 1:0 BOX

PS: Gospodarze powinni ograć gości spokojnie różnicą minimum dwóch goli oczywiście gdy tylko będzie im się chciało. Na papierze różnica dwóch klas. Dla gospodarzy dobrze by było podreperować sobie jeszcze bilans punktowy przed zbliżającym się podziałem na grupę mistrzowską i spadkową.

Larne będzie musiało poradzić sobie bez zawieszonego duetu Ciana Bolgera i Lee Bonisa, a Randy Wolters może zadebiutować po tym, jak Holender podpisał kontrakt z klubem w zeszłym tygodniu jako zawodowiec bez kontraktu.

Na oficjalnej stronie Ballymeny nie ma podanych kontuzji i zawieszeń.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +968
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
2 liga

Institute FC - Ballinamallard

Typ: 2 Kurs: 2.80

Typ: X2 Kurs: 1.45(AKO)

STS

Zaglądnijmy do 2 ligii. Nie wiem skąd takie kursy ale patrząc na tabele to gospodarze już wiele nie nawojują. Mają grupę spadkową i to się już nie zmieni.
Goście cały czas są jeszcze w walce o miejsce w górnej częsci tabeli ale pod warunkiem , że wygrają
Myślę , że do AKO można pograć X2 skoro muszą gryźć trawe o win
Ja wchodzę w 2 bo kurs pyszny

Wynik: 0:2

P.S Psychosocial Psychosocial co powiesz?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1375
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Loughgall-Annagh TYP 1 kurs 1,77 4/10 g.20.45 4:1 WIN

PS: Lider gra z zespołem który przegrał 4 mecze z rzędu i jest totalnie bez formy. Gospodarze mają szanse również zmyć plamę z ostatniej nieprzewidzianej porażki z przeciętnym Dergviev.

Institute FC-Ballinamallard TYP BTS kurs 1,62 5/10 g.20.45 0:2 BOX

PS: Kolega powyżej gra zasadniczo gości. Ja wiedząc że Ballinamallard jest trochę osłabiony uderzam w bts abstrahując że w Drumahoe w ostatnich 5 spotkaniach zawsze padał ten bet.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +901
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Ballymena Utd. - Glenavon
Typ: BTTS
@1.74 Fortuna

Glenavon to zdecydowanie najbardziej overowa drużyna w lidze. Blisko połowa meczów z ich udziałem kończy się minimum czterema bramkami, niezależnie od strony, która zdobywa bramkę. Co ciekawe, rozkład goli "zdobytych i straconych rozkłada się mniej więcej równomiernie. To oznacza, że warto analizować BTTS-y z ich udziałem i taki właśnie typ chcę dzisiaj zaproponować. Obie ekipy bronią się przed spadkiem, i obie są względnie bezpieczne. Widać to choćby w ostatnich kolejkach, gdzie tych goli nie ma zbyt wiele. Jednak opierając się na bezpośrednich spotkaniach między tymi drużynami śmiem twierdzić, że szanse na BTTS są nieco wyższe, niż proponuje bukmacher. W czterech ostatnich bezpośrednich meczach strzelono w sumie 19 bramek, co daje w uśrednieniu 4,75 gola na mecz. I w każdym przypadku obie drużyny strzelały bramkę. Stawiam dzisiaj na bramkowy remis, ale do typów dnia zadowolę się BTTS-em.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +953
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom