>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

• Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

• EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Irlandia - 2024 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Psychosocial 880,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dzisiaj cztery propozycje:

1 liga.

Drogheda-Shamrock TYP BTS/X2 kurs 2,05 4/10 g.20.45 0:2 BOX

PS: Goście w ostatnim spotkaniu stracili aż 3 obrońców. Gospodarze w swoich ostatnich 5 meczach u siebie strzelili..11 goli. Na papierze Shamrock dwa razy lepszy więc BTS podpieram X2.

Waterford-Bohemians TYP BTS kurs 1,78 4/10 g.20.45 2:1 WIN

PS: Miejscowi u siebie w maju bardzo mocni. Z kolei Cyganie w ostatnich dwóch spotkaniach bachnęli 5 goli. Będzie sporo kibiców Bohemians i zapowiada się bramkowy mecz.

2 liga.

Finn Harps-Wexford TYP BTS kurs 1,82 4/10 g.20.45 1:0 BOX

PS: Podobnie jak w typie wyżej może tu paść sporo goli. Goście od 7 wyjazdowych kolejek same BTS-y. Harfy nie są dla mnie faworytami ale mają jednak tyle samo oczek co Wexford. Ostatnie 3 mecze zagrali identycznie, kolejno zwycięstwo, remis i porażka. W obu ekipach wszyscy zdrowi.

U.C. Dublin-Bray TYP 1 kurs 2,07 3/10 g.20.45 0:0 BOX

PS: Studenci mają potencjał na awans, pisałem niejednokrotnie że oprócz Cork to dla mnie główny pretendent do awansu ale grają dla mnie jak na razie poniżej oczekiwań. Przede wszystkim są cały czas nieobliczalni stąd tylko stawka 3/10. Typ opieram na dwóch konkretach. Pierwszy taki że do składu Dublińczyków wraca Ronan Finn, stary wyjadacz który na pozycji pomocnika rozegrał 175 meczów w Shamrock. Druga że Mewy z lekka osłabione. Nie zagra: Kilian Cantwell, Peter Grogan, Jimmy Corcoran i Ben Feeney a wątpliwi to Stephen McGuinness i Cole Omorehiomwan.

Pzdr/Psycho.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2735
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Derry City - Waterford
Typ: Waterford strzeli
@1.85 Superbet

Bukmacherzy bardzo mocno faworyzują gospodarzy i nie wiem, czy aby nie na pewno słusznie. Oczywiście - Derry był wicemistrzem kraju w ubiegłym sezonie i teoretycznie inny rezultat niż ich wygrana byłby niespodzianką (w ubiegłym sezonie wygrali z dzisiejszym przeciwnikiem). Jednak biorąc pod uwagę obecną formę obu drużyn nie skreślałbym piłkarzy Waterford w walce o punkty w tym spotkaniu. Obecne są oni na czwartym miejscu w tabeli, tracąc do lidera 9 punktów, ale mają dwa mecze rozegrane mniej. Waterford jako jedyni wygrali aż 4 spotkania na przestrzeni ostatnich pięciu kolejek. A Derry niestety nie dał rady wygrać z najsłabszym Dundalk. I od trzech spotkań nie odniósł zwycięstwa. Nie twierdzę, że nie wygrają, ale na pewno nie przyjdzie im to łatwo. Sądzę, że będą okazje do bramek po stronie gości.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +407
Psychosocial 880,3K

Psychosocial

Członek Załogi
Derry-Waterford TYP 1 kurs 1,53 5/10 g.19.00 3:0 WIN

PS: Typ mego szanownego kolegi powyżej również do gry jak i BTS lub over 2,5 ja jednak idę na łatwiznę.

Pzdr/Psycho.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3141
Psychosocial 880,3K

Psychosocial

Członek Załogi
Derry-Galway TYP 1 kurs 1,75 5/10 g.20.45 2:0 WIN

PS: Liczę na kontynuację dobrej a nawet bardzo dobrej gry gospodarzy z meczu z Waterford. Ciekawa sprawa bo trener gości jak dla mnie ze zbyt dużym uznaniem wypowiadał się na temat Derry na konferencji przedmeczowej. Pachnie mi to akcją typu że przy dzisiejszej wygranej miejscowych John Caulfield po meczu powie: "A nie mówiłem że są dobrzy? "

Obie ekipy w pełnych składach.

Cork-Longford TYP -1,5 handi Cork kurs 1,90 4/10 g.20.45 2:0 WIN

PS: Gospodarze bez pięciu zawodników ale to długoterminowe kontuzje. To jeden minus bo nie wiem o co chodzi z tak zawyżonym kursem na ten bet.

Gra lider z ostatnim zespołem w tabeli. Trener gości Wayne Groves powiedział że da dzisiaj pograć młodym zawodnikom.

Powód? Zobaczcie listę nieobecności w Longford: Jamie Egan, Dean George, Oisin Hand, Viktor Serdeniuk, Luke Wade-Slater, Chris Lyons i Adam Wixted.

U.C. Dublin-Kerry TYP 1 kurs 1,56 5/10 g.20.45 2:1 WIN

PS: Gospodarze 4 remisy z rzędu. Śmiechu warte i dla mnie dziś jak nie wygrają to ośmieszą się ostatecznie. Typ też podany troszkę przeciwko trenerowi Kerry Conorowi McCarthy który ostatnio powiedział że jego zespół może wygrać z każdym zespołem z tej ligi. Ja osobiście nie sądzę.

Studenci bez Luke O'Regana, Matthewa Alonge i zawieszonego Harry Curtisa. Goście mają dziś daleką drogę do Dublina więc to także handicap dla gospodarzy.

Pzdr/Psycho.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3739
Psychosocial 880,3K

Psychosocial

Członek Załogi
UWAGA!

Od dzisiaj zmienię trochę formułę podawania typów myślę że na lepsze bowiem do moich propozycji będę dodawał jeszcze aktualności z prasy i for irlandzkich oraz wypowiedzi ludzi interesujących się jak ja tą ligą. Wszystko oczywiście będzie za sprawą Translatora zatem wybaczcie czasem za "małą poprawność języka polskiego" chociaż zdaję sobie również sprawę że zainteresowanie tym działem nie jest duże ale na pewno mam tu niewielką grupkę userów które od lat przeglądają moje posty.

To lecimy z przewidywaniami:

Bohemians-Derry

"Derry może zyskać na każdej wpadce Shels po dwóch rutynowych zwycięstwach, które umocniły ich pozycję do rywalizacji.
Ruaidhri Higgins nie będzie w pełni zadowolony z dotychczasowego sezonu ze względu na wpadki i problemy z kontuzjami.
Jednakże zdobyli punkty, aby dać Shamrock Rovers powód do myślenia w drugiej połowie sezonu.
Wyjazd na Dalymount Park, gdzie zmierzą się z Bohemians, będzie dla nas kolejnym sprawdzianem, czy zespół będzie gotowy na kolejny krok po tym, jak na wcześniejszym etapie sezonu poniósł na tym stadionie pierwszą porażkę w tym roku.

Mój TYP DNB 2

Dundalk-Sligo

"Dziś wieczorem większość uwagi skupi się na Dundalk, które będzie gospodarzem Sligo Rovers.
Zespół Bit O' Red odniósł największe zwycięstwo w sezonie, trafiając pięciokrotnie do siatki podczas ostatniego spotkania w Oriel Park.
Co ciekawe, od czasu tego pobicia gospodarze nie stracili jeszcze punktów w siedmiu meczach na tym stadionie.
Chociaż Lilywhites mają spore szanse na uniknięcie najniższego miejsca w tabeli, muszą przechytrzyć niektóre drużyny, mając na uwadze play-off.
Sligo wygląda najlepiej na papierze, a mimo to ma dziewięciopunktową przewagę.
Obie drużyny będą wyczerpane, a w przypadku gości będzie szczególnie mało graczy. Byliby zadowoleni z utrzymania przewagi, opuszczając dziś wieczorem Louth."

Mój TYP 1

Galway-Drogheda

"Galway United po raz pierwszy w tym sezonie poniosło kolejną porażkę i będzie chciało odrobić straty w meczu z Drogheda United .
W zeszłym tygodniu Boynesiders (Drogheda} spadli na dno i mają nadzieję na odbicie się z dna tabeli"

Ode mnie że gospodarze zagrają bez Colma Horgana i Regana Donelona a goście bez kontuzji.

Mój TYP 1

St.Patricks-Shamrock

"Shamrock Rovers są wypoczęci po odwołaniu dwóch meczów ze względu na powołania do reprezentacji.
Spotkanie odbyło się w dobrym czasie ze względu na problemy z kontuzjami w tegorocznym meczu w Tallaght. Wywiera to jednak presję na mecze poprzedzające rozpoczęcie europejskich rozgrywek, ponieważ spadek do 12 punktów za rywalami, nawet mając rozegrane mecze do rozegrania, jest daleki od ideału.

Zespół St Patrick's Athletic naprawdę obawia się spadku z drużynami w pobliżu dzisiejszego spotkania, więc zwycięstwo może wpędzić ich w jeszcze większe kłopoty.
Stephen Bradley ocenia zmiany, jakie Kenny wprowadził do Inchicore:
Patsi zmienili się nieznacznie w niektórych aspektach tego, co robią i jak gra. Widać, że pomysły Stephena zaczynają przekładać się na to, co robią.
Następują niewielkie zmiany w sposobie ataku i obrony, ale jest to całkiem normalne, gdy pojawia się nowy menedżer. Musimy być na to gotowi.
Nasz występ tam ostatnim razem, jak powiedziałem wcześniej, był naprawdę dobry i po prostu nie dostaliśmy nagród.
Wiemy więc, że jeśli chcemy wygrać mecz, musimy ponownie znaleźć się na tym poziomie. To derby Dublina i ostatni mecz przed małą przerwą, więc chcemy tam pojechać i wygrać.
Jack Byrne i Josh Honohan wracają po strój Bradleya.
Trevor Clarke, Darragh Burns, Gary O'Neill i Dan Cleary powinni być dostępni po przerwie w środku sezonu.
Rory Gaffney ma wątpliwości, a Seán Kavanagh jest perspektywiczny."

Ode mnie to poczytałem wywiad z Eoinem Doylem byłym napastnikiem Shamrock i on uważa że The Hoops wygrają ligę pod warunkiem że..zmienią bramkarza.

"Myślę, że ich sytuacja bramkarza ich dobija. Myślę, że byliby teraz na szczycie ligi, gdyby mieli naprawdę dobrego bramkarza.
Nie jestem pewien, czy patrzą na bramkarzy, ale wydaje mi się, że nawet podczas gry są zdenerwowani, wiedząc, że on stoi za nimi.
I to nie jest naprawdę dobra rzecz. Sam tego doświadczyłem przez lata w zespołach, w których miałeś bramkarza, któremu nie ufałeś i bałeś się nawet być pozytywnym w ataku.
To rodzaj dziwnej blokady psychicznej, którą narzucasz sobie w zespole”.

Mój TYP DNB 2

Waterford-Shelbourne

"Zwycięstwo dla The Blues prawdopodobnie zapewniłoby im miejsce w tabeli tytułowej, wiedząc, że na jeden mecz do rozegrania będą tracić sześć punktów do lidera.
Sześć zwycięstw w ośmiu meczach to dla Keitha Longa wspaniały powrót – w tym maksymalny zwrot z czterech meczów u siebie – a wizyta liderów w RSC będzie kolejną ogromną frekwencją.
Chociaż mówienie o tytule może być nierealistyczne, Long umieścił Waterford w gronie głównych europejskich pretendentów, a drużyny znajdujące się niżej od nich walczą o spójność.
Barry Baggley i Maleace Asamoah pozostają na uboczu.
Naszym celem jest ulepszanie gry z meczu na mecz. Chcemy w dalszym ciągu poprawiać wydajność i doskonalić się jako zespół.
Głębokość naszego składu została wystawiona na próbę – brakowało kilku kluczowych graczy, ale ci, którzy przyszli do nas, wykorzystali swoją szansę, co pokazuje wartość zespołu. To już nie jest gra 1-11, ale posiadanie składu, w którym są ludzie gotowi skorzystać z okazji, gdy się pojawi.
Wsparcie na własnym stadionie w RSC było w ostatnich tygodniach znakomite. Chcemy to powtórzyć w czwartek. Chcemy wielkich meczów w RSC i potrzebujemy, aby nasi kibice znów nas wspierali, tak jak to zrobili ostatnio masowo.
Shelbourne to dobry zespół. Nie bez powodu znajduje się na szczycie ligi z dobrymi zawodnikami. To bardzo zmotywowany i dobrze zorganizowany zespół. Przed nami trudne zadanie, ale nie możemy się doczekać tego wyzwania”.

Mój TYP BTS

W drugiej lidze:

Wexford-Treaty Limerick TYP BTS kurs 1,72 5/10 g.20.45 0:1 BOX

Kusi BTS w meczu Finn Harps-U.C.Dublin i handi Cork-Cobh Ramblers (na tych pierwszych).

Chętnie odpiszę na pytania od was jak tylko będe miał czas.

Uff.....

Pzdr/Psycho.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2677
Do góry Bottom