>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - 2024 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Psychosocial 938K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dzisiaj cztery propozycje:

1 liga.

Drogheda-Shamrock TYP BTS/X2 kurs 2,05 4/10 g.20.45 0:2 BOX

PS: Goście w ostatnim spotkaniu stracili aż 3 obrońców. Gospodarze w swoich ostatnich 5 meczach u siebie strzelili..11 goli. Na papierze Shamrock dwa razy lepszy więc BTS podpieram X2.

Waterford-Bohemians TYP BTS kurs 1,78 4/10 g.20.45 2:1 WIN

PS: Miejscowi u siebie w maju bardzo mocni. Z kolei Cyganie w ostatnich dwóch spotkaniach bachnęli 5 goli. Będzie sporo kibiców Bohemians i zapowiada się bramkowy mecz.

2 liga.

Finn Harps-Wexford TYP BTS kurs 1,82 4/10 g.20.45 1:0 BOX

PS: Podobnie jak w typie wyżej może tu paść sporo goli. Goście od 7 wyjazdowych kolejek same BTS-y. Harfy nie są dla mnie faworytami ale mają jednak tyle samo oczek co Wexford. Ostatnie 3 mecze zagrali identycznie, kolejno zwycięstwo, remis i porażka. W obu ekipach wszyscy zdrowi.

U.C. Dublin-Bray TYP 1 kurs 2,07 3/10 g.20.45 0:0 BOX

PS: Studenci mają potencjał na awans, pisałem niejednokrotnie że oprócz Cork to dla mnie główny pretendent do awansu ale grają dla mnie jak na razie poniżej oczekiwań. Przede wszystkim są cały czas nieobliczalni stąd tylko stawka 3/10. Typ opieram na dwóch konkretach. Pierwszy taki że do składu Dublińczyków wraca Ronan Finn, stary wyjadacz który na pozycji pomocnika rozegrał 175 meczów w Shamrock. Druga że Mewy z lekka osłabione. Nie zagra: Kilian Cantwell, Peter Grogan, Jimmy Corcoran i Ben Feeney a wątpliwi to Stephen McGuinness i Cole Omorehiomwan.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2735
successful 2,2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Derry City - Waterford
Typ: Waterford strzeli
@1.85 Superbet

Bukmacherzy bardzo mocno faworyzują gospodarzy i nie wiem, czy aby nie na pewno słusznie. Oczywiście - Derry był wicemistrzem kraju w ubiegłym sezonie i teoretycznie inny rezultat niż ich wygrana byłby niespodzianką (w ubiegłym sezonie wygrali z dzisiejszym przeciwnikiem). Jednak biorąc pod uwagę obecną formę obu drużyn nie skreślałbym piłkarzy Waterford w walce o punkty w tym spotkaniu. Obecne są oni na czwartym miejscu w tabeli, tracąc do lidera 9 punktów, ale mają dwa mecze rozegrane mniej. Waterford jako jedyni wygrali aż 4 spotkania na przestrzeni ostatnich pięciu kolejek. A Derry niestety nie dał rady wygrać z najsłabszym Dundalk. I od trzech spotkań nie odniósł zwycięstwa. Nie twierdzę, że nie wygrają, ale na pewno nie przyjdzie im to łatwo. Sądzę, że będą okazje do bramek po stronie gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +407
Psychosocial 938K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Derry-Waterford TYP 1 kurs 1,53 5/10 g.19.00 3:0 WIN

PS: Typ mego szanownego kolegi powyżej również do gry jak i BTS lub over 2,5 ja jednak idę na łatwiznę.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3141
Psychosocial 938K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Derry-Galway TYP 1 kurs 1,75 5/10 g.20.45 2:0 WIN

PS: Liczę na kontynuację dobrej a nawet bardzo dobrej gry gospodarzy z meczu z Waterford. Ciekawa sprawa bo trener gości jak dla mnie ze zbyt dużym uznaniem wypowiadał się na temat Derry na konferencji przedmeczowej. Pachnie mi to akcją typu że przy dzisiejszej wygranej miejscowych John Caulfield po meczu powie: "A nie mówiłem że są dobrzy? "

Obie ekipy w pełnych składach.

Cork-Longford TYP -1,5 handi Cork kurs 1,90 4/10 g.20.45 2:0 WIN

PS: Gospodarze bez pięciu zawodników ale to długoterminowe kontuzje. To jeden minus bo nie wiem o co chodzi z tak zawyżonym kursem na ten bet.

Gra lider z ostatnim zespołem w tabeli. Trener gości Wayne Groves powiedział że da dzisiaj pograć młodym zawodnikom.

Powód? Zobaczcie listę nieobecności w Longford: Jamie Egan, Dean George, Oisin Hand, Viktor Serdeniuk, Luke Wade-Slater, Chris Lyons i Adam Wixted.

U.C. Dublin-Kerry TYP 1 kurs 1,56 5/10 g.20.45 2:1 WIN

PS: Gospodarze 4 remisy z rzędu. Śmiechu warte i dla mnie dziś jak nie wygrają to ośmieszą się ostatecznie. Typ też podany troszkę przeciwko trenerowi Kerry Conorowi McCarthy który ostatnio powiedział że jego zespół może wygrać z każdym zespołem z tej ligi. Ja osobiście nie sądzę.

Studenci bez Luke O'Regana, Matthewa Alonge i zawieszonego Harry Curtisa. Goście mają dziś daleką drogę do Dublina więc to także handicap dla gospodarzy.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3739
Psychosocial 938K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
UWAGA!

Od dzisiaj zmienię trochę formułę podawania typów myślę że na lepsze bowiem do moich propozycji będę dodawał jeszcze aktualności z prasy i for irlandzkich oraz wypowiedzi ludzi interesujących się jak ja tą ligą. Wszystko oczywiście będzie za sprawą Translatora zatem wybaczcie czasem za "małą poprawność języka polskiego" chociaż zdaję sobie również sprawę że zainteresowanie tym działem nie jest duże ale na pewno mam tu niewielką grupkę userów które od lat przeglądają moje posty.

To lecimy z przewidywaniami:

Bohemians-Derry

"Derry może zyskać na każdej wpadce Shels po dwóch rutynowych zwycięstwach, które umocniły ich pozycję do rywalizacji.
Ruaidhri Higgins nie będzie w pełni zadowolony z dotychczasowego sezonu ze względu na wpadki i problemy z kontuzjami.
Jednakże zdobyli punkty, aby dać Shamrock Rovers powód do myślenia w drugiej połowie sezonu.
Wyjazd na Dalymount Park, gdzie zmierzą się z Bohemians, będzie dla nas kolejnym sprawdzianem, czy zespół będzie gotowy na kolejny krok po tym, jak na wcześniejszym etapie sezonu poniósł na tym stadionie pierwszą porażkę w tym roku.

Mój TYP DNB 2

Dundalk-Sligo


"Dziś wieczorem większość uwagi skupi się na Dundalk, które będzie gospodarzem Sligo Rovers.
Zespół Bit O' Red odniósł największe zwycięstwo w sezonie, trafiając pięciokrotnie do siatki podczas ostatniego spotkania w Oriel Park.
Co ciekawe, od czasu tego pobicia gospodarze nie stracili jeszcze punktów w siedmiu meczach na tym stadionie.
Chociaż Lilywhites mają spore szanse na uniknięcie najniższego miejsca w tabeli, muszą przechytrzyć niektóre drużyny, mając na uwadze play-off.
Sligo wygląda najlepiej na papierze, a mimo to ma dziewięciopunktową przewagę.
Obie drużyny będą wyczerpane, a w przypadku gości będzie szczególnie mało graczy. Byliby zadowoleni z utrzymania przewagi, opuszczając dziś wieczorem Louth."

Mój TYP 1

Galway-Drogheda


"Galway United po raz pierwszy w tym sezonie poniosło kolejną porażkę i będzie chciało odrobić straty w meczu z Drogheda United .
W zeszłym tygodniu Boynesiders (Drogheda} spadli na dno i mają nadzieję na odbicie się z dna tabeli"

Ode mnie że gospodarze zagrają bez Colma Horgana i Regana Donelona a goście bez kontuzji.

Mój TYP 1

St.Patricks-Shamrock


"Shamrock Rovers są wypoczęci po odwołaniu dwóch meczów ze względu na powołania do reprezentacji.
Spotkanie odbyło się w dobrym czasie ze względu na problemy z kontuzjami w tegorocznym meczu w Tallaght. Wywiera to jednak presję na mecze poprzedzające rozpoczęcie europejskich rozgrywek, ponieważ spadek do 12 punktów za rywalami, nawet mając rozegrane mecze do rozegrania, jest daleki od ideału.

Zespół St Patrick's Athletic naprawdę obawia się spadku z drużynami w pobliżu dzisiejszego spotkania, więc zwycięstwo może wpędzić ich w jeszcze większe kłopoty.
Stephen Bradley ocenia zmiany, jakie Kenny wprowadził do Inchicore:
Patsi zmienili się nieznacznie w niektórych aspektach tego, co robią i jak gra. Widać, że pomysły Stephena zaczynają przekładać się na to, co robią.
Następują niewielkie zmiany w sposobie ataku i obrony, ale jest to całkiem normalne, gdy pojawia się nowy menedżer. Musimy być na to gotowi.
Nasz występ tam ostatnim razem, jak powiedziałem wcześniej, był naprawdę dobry i po prostu nie dostaliśmy nagród.
Wiemy więc, że jeśli chcemy wygrać mecz, musimy ponownie znaleźć się na tym poziomie. To derby Dublina i ostatni mecz przed małą przerwą, więc chcemy tam pojechać i wygrać.
Jack Byrne i Josh Honohan wracają po strój Bradleya.
Trevor Clarke, Darragh Burns, Gary O'Neill i Dan Cleary powinni być dostępni po przerwie w środku sezonu.
Rory Gaffney ma wątpliwości, a Seán Kavanagh jest perspektywiczny."

Ode mnie to poczytałem wywiad z Eoinem Doylem byłym napastnikiem Shamrock i on uważa że The Hoops wygrają ligę pod warunkiem że..zmienią bramkarza.

"Myślę, że ich sytuacja bramkarza ich dobija. Myślę, że byliby teraz na szczycie ligi, gdyby mieli naprawdę dobrego bramkarza.
Nie jestem pewien, czy patrzą na bramkarzy, ale wydaje mi się, że nawet podczas gry są zdenerwowani, wiedząc, że on stoi za nimi.
I to nie jest naprawdę dobra rzecz. Sam tego doświadczyłem przez lata w zespołach, w których miałeś bramkarza, któremu nie ufałeś i bałeś się nawet być pozytywnym w ataku.
To rodzaj dziwnej blokady psychicznej, którą narzucasz sobie w zespole”.

Mój TYP DNB 2

Waterford-Shelbourne

"Zwycięstwo dla The Blues prawdopodobnie zapewniłoby im miejsce w tabeli tytułowej, wiedząc, że na jeden mecz do rozegrania będą tracić sześć punktów do lidera.
Sześć zwycięstw w ośmiu meczach to dla Keitha Longa wspaniały powrót – w tym maksymalny zwrot z czterech meczów u siebie – a wizyta liderów w RSC będzie kolejną ogromną frekwencją.
Chociaż mówienie o tytule może być nierealistyczne, Long umieścił Waterford w gronie głównych europejskich pretendentów, a drużyny znajdujące się niżej od nich walczą o spójność.
Barry Baggley i Maleace Asamoah pozostają na uboczu.
Naszym celem jest ulepszanie gry z meczu na mecz. Chcemy w dalszym ciągu poprawiać wydajność i doskonalić się jako zespół.
Głębokość naszego składu została wystawiona na próbę – brakowało kilku kluczowych graczy, ale ci, którzy przyszli do nas, wykorzystali swoją szansę, co pokazuje wartość zespołu. To już nie jest gra 1-11, ale posiadanie składu, w którym są ludzie gotowi skorzystać z okazji, gdy się pojawi.
Wsparcie na własnym stadionie w RSC było w ostatnich tygodniach znakomite. Chcemy to powtórzyć w czwartek. Chcemy wielkich meczów w RSC i potrzebujemy, aby nasi kibice znów nas wspierali, tak jak to zrobili ostatnio masowo.
Shelbourne to dobry zespół. Nie bez powodu znajduje się na szczycie ligi z dobrymi zawodnikami. To bardzo zmotywowany i dobrze zorganizowany zespół. Przed nami trudne zadanie, ale nie możemy się doczekać tego wyzwania”.

Mój TYP BTS

W drugiej lidze:

Wexford-Treaty Limerick TYP BTS kurs 1,72 5/10 g.20.45 0:1 BOX

Kusi BTS w meczu Finn Harps-U.C.Dublin i handi Cork-Cobh Ramblers (na tych pierwszych).

Chętnie odpiszę na pytania od was jak tylko będe miał czas.

Uff.....

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2677
Psychosocial 938K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Już na piątek bo nie będzie mnie do końca tygodnia:

Derry-Drogheda TYP -1,5 handi Derry kurs 1,92 4/10 g.20.45 5:1WIN

PS: Gospodarze z Irlandii Północnej złapali dobrą formę przy tragicznej wyjazdowej Drogsów.

Cork-Bray TYP 1 kurs 1,52 5/10 g.20.45 1:0 WIN

PS: Korek w końcu się obudził strzelając w ostatnich dwóch kolejkach 6 goli. Z kolei w ostatnich 4 spotkaniach z Mewami zawsze byli lepsi. Bray na wyjazdach nie są już tak groźny jak u siebie.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3061
stanley-63 951,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Irlandia / Premier Division
Godzina 20:45
Spotkanie : Drogheda : Shelbourne
Typ : 1-75 minuty gry / obie drużyny strzelą gola
Kurs : 2.45
Bukmacher betters

Lider Premier Division pryjeżdza do ostatniej w tabeli Droghedy i powinno być ciekawie , Shelbourne może i trochę nieoczekiwanie ale jest numerem 1 po 23 rozegranych meczach i ma jeden mecz mniej rozegrany od Deery City i ma nad nimi dwa oczka przewagi i praktycznie to spotkanie chłopaki powinni wygrać ale łątwo się pisze a trudniej to zrealizować bowiem gospodarze są na ostatnim miejscu i także bardzo mocno potrzebują punktów a najlepiej kompletu , liczę jednak na gole z ob stron bo te jak to bywa w meczach pomiędzy nimi przeważnie są , Drogheda w tym sezonie jak to tak można nazwać więcej punktów bo jest ich w sumie 16 a 13 z nich u siebie , tak samo i gole - u siebie 14:14 , wyjazdy natowmiast to zaledwie 3 oczka i bramki 7:26 i różnicę widać gołym okiem , Shelbourne natomiast jak na tą chwilę to najlepiej spisująca się druzyna w meczach wyjazdowych 6-4-1 i br 14:7 , ostatni wyjadz Shelbourn tutaj do Droghedy to wynik 2:2 i BBTS został pokryty już w pierwszej połowie dziś dam im więcej czasu na gole z obu stron bo aż do 75 min gry zobaczymy może do tego czasu BBTS będzie a i kurs nadzwyczaj wysoki !
 
Psychosocial 938K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Garść informacji na temat każdego spotkania w 1 lidze. Mam nadzieje że będą pomocne.

Drogheda-Shelbourne

To prawdziwy kontrast emocji pomiędzy Drogheda United i Shelbourne przed tym meczem.
To było wymarzonych 12 miesięcy dla Shels. Przygotowują się do pierwszego od prawie dwudziestu lat meczu w Europie w przyszłym tygodniu, prowadząc jednocześnie w lidze i dokonując kilku imponujących transferów.
Jednak United w miesiącach letnich naprawdę borykało się z problemami.
Choć były one niefortunne, błędy w obronie i niezdolność do oglądania meczów lub zdobywania punktów w kluczowych momentach drogo kosztowały Droghedę.
Wydawało się, że wyeliminują niektóre cechy, które przez większą część roku pozostawiały ich w dolnej dwójce tabeli, ale to nie nastąpiło, a ciężka porażka w Derry w zeszłym tygodniu była naprawdę najgorszym momentem.
Damien Duff nieufnie podchodzi do tego, co przyniesie Drogheda pomimo passy bez zwycięstw.
Powiedział: „To bardzo niebezpieczny mecz, Drogheda, szczególnie na wyjeździe, zawsze jest to trudne miejsce, ale zdajemy sobie sprawę, jakie zadanie nas czeka.
„Wiem, że Kevin będzie ich bardzo zmotywowany, a oni mają w swoim składzie wielu zawodników, którzy zawsze są bardzo zmotywowani, gdy grają z Shelbourne, ale musimy się tylko upewnić, że zagramy z naprawdę nowatorskim podejściem”.
„Mamy własną motywację, aby dobrze spisać się. To zawsze bardzo trudny mecz, ale jesteśmy w pełni przygotowani i gotowi”.
„Presja była wspominana wiele razy, ale myślę, że mówię w imieniu wszystkich chłopaków, nie czujemy żadnej presji. Kiedy byłem zawodnikiem, zajmowałem w lidze zupełnie przeciwne pozycje, byłem na szczycie, byłem zejście na dół i wierzcie mi, bycie na dole nie jest przyjemną presją, ale wejście na szczyt to przyjemność.
„Wszyscy dobrze trenują, ciężko pracują z uśmiechami na twarzach, ale tak, to tylko jeden mecz ligowy w lipcu, więc konieczne jest, abyśmy wyszli z pozytywnym wynikiem”
Harry Wood jest dostępny po przeprowadzce na stałe do Shels w tym tygodniu wraz z Samem Bone i Ali Coote.
Duff przyznaje, że to wielka zmiana: „Trzy ogromne wzmocnienia składu, kultury i standardów panujących w drużynie, co oczywiście potwierdza to, że są cholernie dobrymi zawodnikami i miło jest ich mieć”.

Sytuacja Droghedy może się zmienić wraz z napływem graczy.
Shane Farrell przeniósł się z The Reds, choć nie wiadomo, czy dojdzie do porozumienia, co oznacza, że nie będzie mógł zagrać w tym meczu.
W rywalizacji biorą udział także Elicha Ahui i Douglas James-Taylor, przy czym ten ostatni prawdopodobnie pojawi się w drużynie po czerwonej kartce dla Frantza Pierrota w zeszłym tygodniu.
Doherty powiedział Drogheda Independent: „Wyzwanie jest jasne dla każdego.
„My jesteśmy na dnie ligi, a oni na szczycie, a oni śmigają. Oni sami dokonali kilku naprawdę dobrych transferów i chcą dalej naciskać i wygrać ligę, a sposób, w jaki zmierzają, nikogo nie byłby zaskoczony, gdyby oni zrobili.
Damien wykonał świetną robotę i bardzo trudno jest przeciwko nim grać i zdobywać bramki, ale powinniśmy byli ich pokonać, gdy ostatni raz byli u nas.
„Nie da się ukryć, że nie osiągamy dobrych wyników, ale wiemy, co musimy zrobić – musimy być na tym poziomie przez 100% czasu. Jesteśmy jednak na swoim boisku i uwielbiamy tam grać i nie musimy wyjeżdżać poza Louth i Dublin do czasu meczu z Waterford w październiku, więc to pomoże”.

Sligo-Derry

Ostatnie spotkanie tych stron było swego rodzaju punktem zwrotnym.
City grało słabo w pierwszej połowie i potrzebowało rzutu karnego w końcówce, aby zdobyć punkt, choć spodziewano się, że wygrają.
Wynik ten również zapewnił pewną poprawę sytuacji Sligo dzięki trzem zwycięstwom w pięciu ostatnich meczach.
Candystripes wiedzą, że wszelkie stracone punkty mogą pozwolić Shelsowi na zdobycie więcej niż trzech punktów na szczycie, ale jeśli chodzi o samą formę, czeka ich dziś wieczorem trudniejsze wyzwanie.
Menedżer Ruaidhri Higgins powiedział: „W tej chwili mamy prawdziwą dynamikę i gramy dobrze. Szczerze mówiąc, to, co wydarzyło się w ostatnich trzech lub czterech meczach w tamtym kraju, nie ma znaczenia.
„Obecnie wygraliśmy cztery mecze bez problemu i skupiamy się wyłącznie na zdobyciu pięciu punktów.
„Oczywiście nie będzie to łatwe. Sligo zaliczyło ostatnio kilka świetnych występów”.
W przypadku Bit O' Red jeszcze kilka pozytywnych wyników mogłoby zapewnić im bezpieczeństwo i nie wykracza to poza możliwości, jakie mogliby rzucić wyzwanie w europejskich miejscach.
Być może to nie przypadek, że zakończenie długiej serii kontuzji pomogło tym zespołom wejść do meczu z większą liczbą punktów na tablicy i pewnością siebie.
Sadou Diallo i Cameron Dummigan wnieśli dobry wkład od czasu powrotu do City.
Patrick Hoban ponownie wpisał się na listę strzelców po pięciobramkowej porażce z Droghedą, więc są przygotowani.
Oczekuje się, że Colm Whelan, który wszedł na boisko w końcówce tego meczu jako zmiennik, po tym jak przez ostatnie dwa lata grał niewiele w piłkę nożną, ponownie zasiądzie na ławce rezerwowych, a w skład zespołu może wejść także nowy nabytek Jacob Davenport.

Były Candystripes może po raz pierwszy wystąpić w barwach Sligo, a Stephen Mallon po raz pierwszy będzie się do tego kwalifikował.
Mógł zastąpić zmarłego wypożyczonego Fabrice’a Hartmanna, który trenował w swoim nowym klubie przez ostatnie kilka tygodni.
John Mahon i Conor Reynolds pozostają na ławce rezerwowych gospodarzy z powodu urazów Achillesa i urazów nóg.
Zespół Rovers dodatkowo wzmacnia kontrakt na stałe z obrońcą Ollie Denhamem.
Bramkarz Ed McGinty związał się ze Sligo do końca sezonu po przedłużeniu umowy wypożyczenia z Oksfordu.
Szef Bit O' Red, John Russell, powiedział: „To będzie kolejny trudny mecz przeciwko drużynie goniącej za ligowym trofeum.
„Derry stwarza zagrożenie ze wszystkich stron i widzieliśmy to w ostatnich tygodniach oraz w meczach, w których graliśmy z nimi w tym roku.
„W klubie panuje obecnie naprawdę pozytywne nastawienie i zamierzamy wyciągnąć z tego wnioski w najbliższy czwartek”.

Shamrock-Dundalk

Zak Johnson rozegra dziś swój ostatni mecz dla Dundalk
Shamrock Rovers przezwyciężyli wiele wpadek, zdobywając cztery tytuły mistrzowskie w trakcie spinu.
Ale to z pewnością najcięższy test od czasu pojawienia się pierwszych trofeów ery Stephena Bradleya.
Lista ich kontuzji w tym sezonie jest czasami dwucyfrowa.
Nie jest to jednak coś, na czym Bradley chciałby zbytnio polegać.
Powiedział: „Nie sądzę, że można ukrywać fakt, że oczywiście odnieśliśmy wiele kontuzji i próbowaliśmy odzyskać ciała, i to bez ponownego ich ranienia i odnajdywania równowagi. Ale tego nie robimy. nie szukaj wymówek.
„Przez ostatnie kilka lat postawiliśmy sobie i lidze naprawdę wysokie standardy i tego się trzymamy.
„Więc nie będziemy szukać wymówek, mieliśmy wystarczająco dużo szans, aby wygrać w Sligo w zeszłym tygodniu, a jeśli nie możesz wygrać meczu, upewnij się, że go nie przegrasz. Wszyscy wiemy, jaka jest siła Simona Powera jest, a kiedy wszedł, po prostu pozwoliliśmy mu odejść i zrobić dokładnie to, czego chciał, co było naprawdę kiepskie.
Seán Hoare, Aaron McEneff, Trevor Clarke i Jack Byrne powrócili w zeszłym tygodniu w The Showgrounds.
Darragh Burns i Dan Cleary będą mogli wystąpić dziś wieczorem, a Lee Grace, Neil Farrugia i Seán Kavanagh trenują.
Rory Gaffney ma jeszcze kilka tygodni pauzy."

Dundalk odebrało w tym roku mistrzom cztery punkty – to niezwykły wynik, biorąc pod uwagę, że w pozostałych 20 meczach zdobyli tylko 15 punktów.
Jon Daly nie był odpowiedzialny za te mecze, ale Bradley był pod wrażeniem supremo Lilywhites.
„Naprawdę lubię Jona Daly'ego i jego zespoły oraz sposób, w jaki są skonfigurowane. Pokazał kilka naprawdę dobrych czasów w St Pat's i różnica między sukcesem a tym, co uważa się za porażkę, jest niewielka.
„Ale myślę, że Jon jest bardzo mądry taktycznie, widać, czego próbuje zarówno w ataku, jak i obronie, ma dobre pomysły.
Niedawno pozyskał też wielu zawodników, ale wiemy, że w tym sezonie jeszcze nie pokonaliśmy Dundalk, więc wiemy, że to będzie trudny mecz. Jon pokazał, że jest bardzo dobrym menadżerem i wie, co robi.
Dundalk z pewnością zareagował szybko w oknie dialogowym, a problemem, jaki może mieć Daly, jest szybkie zżelowanie zespołu.
Zak Johnson rozegra ostatni mecz na swoim wypożyczeniu, podczas gdy Zak Bradshaw już odchodzi. Louie Annesley również przeprowadził się do Braintree Town.
Scott McGill, Bobby Faulkner, Hayden Cann, Jad Hakiki i Norman Garbett przenieśli się do Oriel, a kilku innych prawdopodobnie dołączy do nich.
To jest dalekie od ideału. Potrzebuje Daly'ego, aby pokonać walczących.
Powiedział: „Musimy jechać do Tallaght w pełni skoncentrowani, jesteśmy skupieni na swojej grze, a jeśli oni nie będą na swoim poziomie, upewnimy się, że ich ukaramy. To będzie trudny mecz, jestem tego świadomy jak dobrzy są, mają teraz wielu zawodników, więc prawie wrócili do pełni sił.
„Wiele osób je skreśli, ale przed końcem sezonu pozostało mnóstwo futbolu do rozegrania i jestem pewien, że czeka nas mnóstwo zwrotów akcji.
„Byłem bardzo zawiedziony, że w zeszłym tygodniu nie wyszedłem z niczym w meczu z Waterford, ale czasami w piłce nożnej nie dostaje się tego, na co zasługujesz.
„Nie sądzę, że gra w Shamrock Rovers w jakimkolwiek momencie jest dobrym momentem, zwłaszcza na wyjeździe. To dobry zespół. Będą rozczarowani wynikiem w Sligo. Ja też byłem nim rozczarowany, ponieważ Podobało mi się, że zdobyli trzy punkty, dzięki czemu Sligo było trochę bliżej nas.
Andy Boyle i Jamie Gullan nie mają szans na występ gości, a Dara Keane jest kontuzjowany."

Waterford-St.Patricks

Jeśli Waterford ma zdobyć Europę, takie mecze jak dzisiejszy wieczór są kluczowe.
Awansowany zespół zapewnił sobie pole position, zajmując trzecie miejsce i mając do rozegrania dodatkowe mecze po zespołach.
W lidze, w której zespoły kilkakrotnie zmieniały kurs, zwycięstwo Pat's mogłoby zapewnić im awans do czołowej czwórki i do The Blues tracić trzy punkty.
Ponieważ Stephen Kenny zaczyna zaznaczać swoją obecność w drużynie Inchicore, ta gra może stać się odskocznią.
W zeszłym tygodniu Saints grali dobrze w meczach przeciwko Bohemians, a decydujący gol okazał się nieuchwytny.
W przemówieniu przed meczem Kenny powiedział: „Nie możemy się doczekać wyjazdu do Waterford. Zaliczyli najlepszy sezon od wielu lat, a Keith Long wykonał tam fantastyczną robotę.
„Awansowali i pchnęli w górę tabeli. To mecz, na który będziemy musieli zapracować, aby wygrać.
„W ostatnich trzech meczach straciliśmy tylko jednego gola i zakończyliśmy mecz z Bohemians tak dobrze, ale nie udało nam się wyłonić zwycięzcy, którego tak naprawdę chcieliśmy.
„Będziemy musieli dać z siebie wszystko, aby uzyskać dobry wynik”.

Czyste konto i gole w Oriel pokazały, jak daleko zaszedł Waterford w tym sezonie pod wodzą Longa.
Po tym, jak z niskiego poziomu zmienił Bohemians w jednego z najlepszych zawodników w lidze, wygląda na to, że powtórzy ten trik w RSC.
Maleace Asamoah i Barry Baggley pozostają na liście kontuzjowanych zawodników The Blues.
W czwartkowy wieczór klub pozyskał dwóch nowych nabytków – Kyle’a White’a i Sama Bellisa.
Long powiedział: „Kyle to pomocnik grający od pola do pola, posiadający dobrą energię, która zapewni nam równowagę lewego nożnego na tej pozycji. Grał przeciwko nam i strzelił gola w RSC zeszłego lata dla Fleetwood, a także grał przeciwko nam w sparingach -sezon, w którym zaimponował szybkością pracy i wydajnością.
„Sam to napastnik, który oferuje nam coś innego niż to, co mamy obecnie w klubie. Jego piłkarska edukacja pozwoliła mu pracować odpowiednio w akademiach Manchesteru City i Southampton, więc jest inteligentnym piłkarzem z dobrym IQ w grze, miękkimi stopami i wyczuciem bramka."
Szef The Blues zasugerował, że nowym zawodnikom może minąć kilka tygodni, zanim zadomowią się w klubie i osiągną niezbędny poziom formy poza sezonem.
Ryan McLaughlin (łydka) jest jedynym nieobecnym w drużynie Pat's, a Joesph Anang i Al-Amin Kazeem starają się być dostępni po oficjalnym dołączeniu do klubu w tym tygodniu."

Galway-Bohemians

Obie drużyny nie mogły się doczekać okna transferowego, potrzebując wzmocnień w przypadku Galway United i nowego wyglądu Bohemians.
Junior Ogedi-Uzokwe, Bobby Burns i Jimmy Keohane dołączyli do zespołu zdenerwowani stratą imponującego lewego obrońcy Al-Amina Kazeema, który zdecydował się przejść do St Patrick's Athletic po wygaśnięciu kontraktu w macierzystym klubie Colchester United.
Ross Tierney, szkocki pomocnik Archie Meekison i środkowy obrońca Leigh Kavanagh przybyli do północnego Dublina wraz z kilkoma rekrutami Declana Devine'a z krajów europejskich.
Wielu spodziewało się, że na początku roku Galway będzie w pobliżu miejsc spadkowych, a Bohs będzie wyżej w tabeli.

To nie zadziałało w ten sposób i podobnie jak inne dzisiejsze spotkania, jest to prawdziwy sześciopunktowy mecz, którego celem jest wybicie się lub zbliżenie rywala.
Zespół Bohs najprawdopodobniej spadnie do drugiej dwójki, a Dundalk dzielą zaledwie dwa zwycięstwa.
Przed Cyganami jeszcze wiele gier do rozegrania, ale z punktami na planszy będą oni o wiele bardziej komfortowi.
Dla Galway był to pierwszy poważny moment w karierze po trzech porażkach na cztery.
Wszystkie mecze na wyjeździe były trudne i John Caulfield z radością powita powrót do domu tego wieczoru."

Pzdr/Psycho
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1747
Psychosocial 938K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Powyżej informacje na temat Premier Division a poniżej moje typy na dziś:

Shamrock-Dundalk TYP BTS kurs 1,93 3/10 g,21.00 1:0 BOX

Drogheda-Shelbourne TYP BTS kurs 2,01 3/10 g.20.45 1:1 WIN

Wexford-Cork TYP 2 kurs 1,86 4/10
g.20.45 1:3 WIN

U.C.Dublin-Athlone TYP BTS kurs 1,74 4/10
g.20.45 1:2 WIN

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1773
Psychosocial 938K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Ciekawostki na temat finansów w lidze irlandzkiej i porównania do angielskiej z niższych lig:

Większość klubów w League Two pochodzi z miast podobnej wielkości, pomiędzy Limerick i Cork (pod względem populacji bliżej Limerick). LOI powinien być porównywalny z górną granicą L2 – ale są powody, dla których tak nie jest.
Kluby League Two otrzymują około 0,5 miliona funtów rocznie od EFL i kolejne 0,5 miliona funtów rocznie w ramach „solidarnościowych” wpłat z ligi angielskiej (istnieje powód, dla którego Hollywood wydało ogromną sumę pieniędzy, aby wyciągnąć Wrexham z ligi Konferencja). To prawie 1,2 miliona euro rocznie, do którego kluby LOI nie mają dostępu. Średnia frekwencja w L2 (z wyjątkiem kilku większych klubów) waha się w przedziale 4500 – Bradford około 18 000, Wrexham i Notts County około 11 000, a Stockport 10 000 (kluby biorące udział w wyścigu o awans rzeczywiście uzyskują znaczny wzrost frekwencja).
Każdy klub L2 otrzyma 20 000 funtów za udział w EFL Trophy i tyle samo za ostatnie 32 rundy. W ciągu ostatnich 16 lat kwota ta wzrośnie do 40 000 funtów, następnie 50 000 funtów, a zwycięzcy finału otrzymają 100 000 funtów. Jeśli mecz jest transmitowany w telewizji, każdy klub otrzyma 10 000 funtów do ostatnich 16 kolejek, a następnie 20 000 funtów za kolejne rundy. Zwycięstwo w lidze EFL jest warte
ponad 0,5 miliona funtów.
Podobne pieniądze przewidziano na Puchar Carabo.
W przypadku Pucharu Anglii kluby L2 otrzymują 20 000 funtów za pierwszą rundę, przy czym zwycięzcy pierwszej rundy otrzymują 41 000 funtów, zwycięzcy drugiej rundy otrzymują 67 000 funtów, a zwycięzcy trzeciej rundy otrzymują 105 000 funtów. Mecz telewizyjny w pierwszej i drugiej rundzie jest wart 75 tys. funtów.
Nawet jeśli przegrasz w pierwszej rundzie wszystkich tych rozgrywek, klub otrzyma 60 000 funtów.
W grę wchodzą jeszcze dwa inne czynniki – kluby L2 mają większą pulę zawodników zwalnianych przez kluby znajdujące się wyżej w łańcuchu pokarmowym, a koszty życia w większości tych miast są niższe niż w Irlandii.
Zatem kluby L2 generują o ponad 1,5 miliona euro więcej niż kluby LOI z samych płatności ligowych i pucharowych – i to przed uwzględnieniem wpływów z dni meczowych i uwzględnienia środków własnych (np. Forest Green Rovers miał jeden z najwyższych wynagrodzeń w L2 pomimo faktu, że siedziba klubu mieści się w wiosce Nailsworth w Gloucestershire, gdzie obszar ten liczy około 5000 mieszkańców).
Oznacza to, że średni fundusz wynagrodzeń na klub w L2 waha się od 3 milionów funtów rocznie w przypadku drużyn takich jak Bradford do 1,5 miliona funtów w przypadku klubów takich jak Crewe i Newport – przy czym raporty mówią, że średnia pensja zawodnika w L2 wynosi około 85 tys. funtów. rocznie (około 100 tys. euro). Wiele klubów L2 jest własnością zamożnych osób lub funduszy - Carlisle United jest własnością spółki kontrolowanej przez Palm Sports, fundusz z aktywami wartymi 425 milionów dolarów. Chociaż istnieje wiele klubów będących własnością trustów kibiców (np. AFC Wimbledon, Barrow, Chesterfield). Wszystkie kluby L2 mają możliwość awansu w górę piramidy ligowej, a każdy krok umożliwia uzyskanie wyższych nagród finansowych, co w konsekwencji prowadzi do większej siły finansowej dostępnej dla tych klubów (średnie przychody klubów League One wynoszą 10 milionów funtów na sezon).
Jeśli chodzi o porównanie z klubami L2, kluby LOI nie są na takim samym poziomie. Siła finansowa klubów L2 jest znacznie większa niż klubów LOI pod względem finansowym i mają one przewagę również w innych obszarach."

Dundalk–Drogheda United

"W Oriel Park zostanie zaprezentowana nowa obrona Dundalk, po której odejdą Zak Johnson, Archie Davies i Zak Bradshaw.
Wygląda na to, że Felix Goddard stanie się bramką, a miejsce Daviesa zajmie nowy nabytek Dan Pike.
Bobby Faulker, który zadebiutował w zeszłotygodniowej porażce z aktualnym mistrzem Shamrock Rovers, jest w kolejce do swojego pierwszego występu u siebie, podczas gdy inny środkowy obrońca Hayden Cann będzie miał nadzieję rozpocząć karierę w Dundalk przeciwko swojemu byłemu klubowi,
Cann strzelił zwycięskiego gola w ostatnich derbach Louth dla United.
Jamie Gullan wraca do składu Dundalk po opuszczeniu trzech ostatnich meczów z powodu kontuzji pośladka
Trener Lilywhites, Jon Daly, powiedział: „Widziałem już mecze derbowe Louth w LOITV i nie mogę się doczekać, aby je przeżyć.
Wiele rzeczy wisi na włosku i obie drużyny będą naciskać o zwycięstwo. Nie przesądzi to o tym, co stanie się na koniec sezonu, ale naprawdę mogłoby nam pomóc, jeśli pójdziemy i zdobędziemy trzy punkty. To ważny mecz i jeden na które jesteśmy w pełni przygotowani, w pełni skupieni i podekscytowani.
Bardzo wierzymy, że możemy zmniejszyć przewagę nad zespołami nad nami i wyprzedzić je. Musimy w to wierzyć.
Jeśli zdobędziemy trzy punkty w piątkowy wieczór, co będzie bardzo trudne do zdobycia przeciwko trudnemu przeciwnikowi, wtedy będziemy patrzeć na inne drużyny. Za dwa tygodnie gramy z Bohs, a mamy przed sobą mecze z Pat’s i jeśli nam się to uda, wygrać, to oczywiście wciąga ich z powrotem w to samo.
Jeśli jesteś pesymistą, sytuacja może w tej chwili wyglądać ponuro, ale z punktu widzenia optymisty jest o co grać i postrzegam to jako okazję do zmniejszenia przewagi”.
Wygląda na to, że zadebiutuje Shane Farrell, który w zeszłym tygodniu nie kwalifikował się do gry przeciwko swojemu byłemu klubowi Shelbourne w New Drogheda.
Gary Deegan, Zishim Bawa, Aaron McNally i Jethren Barr pozostają na ławce rezerwowych z powodu kontuzji.
Bawa może pauzować na dłuższą metę po poniedziałkowej operacji kostki.

Trener United, Kevin Doherty, powiedział Drogheda Independent: „Wszyscy wiemy, że to ważny mecz, ale każdy mecz w Dundalk jest wielkim meczem. Ostatni mecz był wielkim meczem i udało nam się go wygrać, więc postaramy się wygrać w kolejnym meczu Piątek, ale prawdopodobnie jest za wcześnie na obowiązkowe zwycięstwa.
„To będzie naprawdę trudny mecz i w pewnym momencie będzie w nim odrobina szaleństwa, więc musimy sobie z tym poradzić.
Ale mecze z Dundalk i Droghedy są prawdopodobnie moimi ulubionymi i mamy szczęście, że jesteśmy teraz w ich środku, więc wszyscy są podekscytowani i nie mogą się doczekać dzisiejszego wieczoru”.

Galway United–Waterford

"Waterford potraktuje dzisiejszy mecz jako szansę na zemstę za wcześniejszą ligową porażkę i umocnienie trzeciego miejsca,
W zeszłym roku United byli zwycięzcami First Division, a Blues musieli przejść przez baraż.
Jednak Keith Long poprowadził swoją drużynę w górę tabeli i odniósł kilka dużych zwycięstw w ostatnich tygodniach.
Nie zagrają Rowan McDonald (łydka), Christie Pattisson (ścięgno podkolanowe) i Kyle White (ścięgno podkolanowe). Niall O'Keeffe ma wątpliwości ze względu na chorobę, a Shane Flynn oczekuje na międzynarodowe zezwolenie.
Barry Baggley wrócił w tym tygodniu do treningów na trawie, ale nie pojawi się w tym meczu."

Bohemians-Sligo Rovers

Sligo Rovers ma nadzieję odnieść cztery zwycięstwa w sześciu meczach, pokonując Bohemians w Dalymount Park.
Rovers zabraknie obrońcy Johna Rossa Wilsona, który odbywa pierwszy z trzech meczów zawieszenia po zwolnieniu z drużyny w zeszłym tygodniu w meczu z Derry City. Obrońcy John Mahon i Conor Reynolds pozostają niedostępni z powodu kontuzji.
Skrzydłowy Simon Power wraca do składu w dniu meczowym, po tym jak z powodu choroby opuścił zwycięstwo nad Derry.
Trener Sligo, John Russell, mówi, że chce wykorzystać ostatnie zwycięstwa nad Shamrock Rovers i Derry City, ale wie, że drużyna Alana Reynoldsa będzie miała inne plany.
Odnieśliśmy dwa wspaniałe i zasłużone zwycięstwa nad jedną drużyną broniącą tytułu i drugą goniącą za nim” – powiedział.
Chcemy w dalszym ciągu opierać się na ostatnich występach. Pokazaliśmy, że potrafimy grać z zespołami z górnej części tabeli, a teraz od nas zależy, czy pokażemy, że mamy wolę i umiejętność, aby walczyć ramię w ramię z drużyną Dalymount to naprawdę trudne miejsce dla każdego w tej lidze, ponieważ ich kibice zawsze znajdują się tuż za nimi, a my musimy sobie z tym poradzić. Mają bardzo rozbudowany skład, który daje im możliwość zmiany gry w każdej chwili z ławki
Zwolnili kilku zawodników, ale sprowadzili też kilka nowych twarzy, więc wkraczamy nieco w nieznane. „Musimy planować bez JR, ale wiedzieliśmy o tym zaraz po meczu w Derry i pracowaliśmy nad tym dobrze w naszej formie i formacji przez cały tydzień. Postaramy się kontynuować dynamikę zwycięstw nad Shams i Derry i przenieść ją do Dublina."

UWAGA: Moje dwa typy podam ok.20.00

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4376
Psychosocial 938K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Moje dzisiejsze zagrane mecze:

Athlone-Longford TYP 1 kurs 1,71 5/10 g.20.45 4:1 WIN

PS: Bet często grany w lokalnych irlandzkich bukach.

U.C.Dublin-Treaty Limerick TYP 1 kurs 1,76 5/10 g.20.45 1:1 BOX

PS: Po ostatnich 3 kolejnych niemocach ligowych piłkarze z południowego Dublina obiecali że dziś dadzą z siebie wszystko. Czy na pewno? Zaufam im.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3077
Psychosocial 938K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Athlone-Ringmahon Rangers TYP -1,5 handi Athlone kurs 1,68 5/10 g.20.45 1:0 BOX

PS: Athlone bardzo dobrze sobie radzi w tym sezonie w 2 lidze i jest wiceliderem. Mało tego u siebie prezentuje doskonałą formę bo w ostatnich 8 spotkaniach wygrał aż 7 razy, raz remisując ze Studentami (wygrywał wtedy już 2:0).
Dzisiaj zmierzy się z totalnymi amatorami Ringmahon Rangers którzy pierwszy raz w historii dotarli do tego szczebla czyli 1/16. Spodziewam się i zakładając że gospodarze podejdą normalnie do spotkania gładkiego zwycięstwa miejscowych zwłaszcza że w ich składzie kontuzjowany jest tylko Enda Minogue.

Galway-Longford TYP -1,5 handi Galway kurs 1,77 4/10 g.20.45 6:0 WIN

PS: Pierwszoligowiec spotyka się z czerwoną latarnią 2 ligi, wyżej nawet jest Kerry i najwyraźniej widać że nie jest to sezon Longford. Tydzień temu pojechali do Athlone i zostali przez nich rozjechani 4:1 (grałem ten typ post wyżej) więc dziś tym bardziej nic dobrego mu nie wróżę.

Jak cytuję z prasy irlandzkiej:

"Na papierze Galway United są mocniejszą drużyną. W ostatnich tygodniach manager John Caulfield dołączył do zespołu takich zawodników jak Bobby Burns i Jimmy Keohane, a ogłoszenie w tym tygodniu reprezentanta Irlandii Grega Cunninghama i bramkarzaz pierwszej drużyny drużyny Longford Town, Jacka Brady’ego, oznacza, że są na dobrej pozycji, aby osiągnąć postęp w rozgrywkach."

Galway bez Regana Donelona a Longford bez Mohameda Boudiafa.


I na koniec bardzo jestem ciekaw konfrontacji Treaty czyli 2 ligowego Limerick z amatorami z Kilbarrack United. Ci drudzy strasznie się sadzą i głośno mówią że się mocno postawią. Treaty słabo idzie gra w tym sezonie i zajmują 3 miejsce od końca w 2 lidze ale i tak są dla mnie dwa razy mocniejsi od młodych chłopaków z tego małego miasteczka. Meczu nie obstawię ale na pewno będę z ciekawością śledził wynik. Kurs na X2 w niektórych bukach jest ok. 4,80.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4306
Psychosocial 938K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Screenshot_20240719_203819_Chrome.jpg
Zdecydowałem się jednak zagrać mecz wymieniony w poście wyżej ale 1/ BTS..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1046
Psychosocial 938K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Propozycje 1/16 FAI Cup:

Ballyfermot-Leeds Cork TYP BTS kurs 1,77 4/10 g.13.00 3:1 WIN

PS: Ballyfermot Utd który niedawno rozstał się z wieloletnim menadżerem Johnem Moore'em, dotarł do tej rundy rozgrywek po zwycięstwie 3:0 nad Rockmount AFC w pierwszej rundzie Pucharu FAI.
Z ciekawostek to aktualny bramkarz gospodarzy bramkarz Michael Quinn jako nastolatek grał zarówno w Bohemians, jak i Shamrock Rovers, zanim rozpoczął karierę w Crumlin United, gdzie odniósł sukcesy w rzutach karnych w Pucharze FAI przeciwko obu drużynom z Wexford (2017 – obrona przed Aaronem Dobbsem w wygranym 2:1 meczu). i Ringmahon Rangers (2021 – zwycięstwo w rzutach karnych), a także dotarcie do ćwierćfinału w tym samym stroju w 2019 roku.

O gościach mało wiem oprócz tego że grają w Munster Senior League i ostatnio w drodze do 1/16 tego pucharu wygrali Pop Kelleher Cup pokonując w finale lidera ligi St Mary's a ich obrońca Colin Hanafin jako nastolatek grał w Cork City Academy, podobnie jak pomocnik Dylan Foley,

UWAGA!: Ciąg dalszy omówienia pozostałych 5 spotkań nastąpi więc proszę tu za godzinkę zajrzeć!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3491
Psychosocial 938K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Gorey Rangers-U.C.Dublin TYP BTS kurs 2,90 3/10 g.15.00 0:4 BOX

PS: Na ostatnich 10 spotkań Studenci wygrali tylko..raz! Spadli na 3 miejsce w 2 lidze i wydaje mi się że mają ogromny problem z formą.
Gospodarze to oczywiście amatorzy którzy pokonali niedawno na wyjeździe Maynooth Town 4:1 w 1/32 po bramkach Luke'a Greene'a, Paula Brennana i po dwóch golach rezerwowego Caleba Murphy'ego.
Ich napastnik Rangers Ethan Vickers jest byłym kapitanem drużyny Wexford FC do lat 19, a obrońca Conor Casserly odebrał w zeszłym miesiącu nagrodę Gracza Roku Wexford Football League Premier Division.

U.C. Dublin jak pisałem wyżej bez formy a ich trener William O'Connor powiedział:

"Oczywiście oczekuje się od ciebie zwycięstwa, to trudny mecz na wyjeździe. Byłem na meczu FAI Junior (Puchar), w którym grali przeciwko Cockhill wcześniej w tym roku.
Przyjrzymy się im dobrze w tym tygodniu, ale wiemy, że to będzie trudny mecz. Musimy patrzeć na siebie pod kątem naszego występu, naszej koncentracji, nie być niedbałymi i dawać im jakiekolwiek szanse. Miejmy nadzieję, że stworzymy sobie sytuacje, które pozwolą nam wygrać mecz."

Rozumiecie? Trener zespołu który dziś gra z jakimiś "ogórkami" i walczy o 1 ligę który latami przecież grał w tej najwyższej klasie rozgrywkowej mówi że to będzie "trudny mecz". On zgłupiał czy przewiduje wałek? :D.

Bray-Shelbourne TYP 2 kurs 1,47 6/10 g.16.00 0:1 WIN

PS: Z zasady Muszelki muszą ten mecz wygrac bo mocno się skomromitują. Ja gram czysty win ale tak naprawdę powinno skończyć sie gładkie minimum 0:2. Treener gości na bank będzie rotował składem ale ma do dyspozycji pełny skład gdzie w przypadku Mew, Jamie Duggan i Evan Osam nie wystąpią w spotkaniu, a ich najlepszy najlepszy strzelec sezonu Cristian Magerusan nie zagra z powodu kontuzji.

Reasumując dlatego pisałem o kompromitacji Shelbourne w przypadku nie wygrania przez nich spotkania.

Wayside Celtic-Wexford TYP BTS kurs 1,98 3/10 g.16.00 1:3 WIN

PS: W pierwszej rundzie gospodarze pokonali Collinstown 2:1 po dogrywce. Ich manager Andrew Dempseyem powiedział że są dumni że dotarli az do tej fazy i zrobią wszystko chociażby żeby strzelić gola.

Z kolei manager gości James Keddy jak sam mówi ma doświadczenie związane z drużyną gospodarzy, ponieważ na początku swojej kariery trenował drużynę Dublin 18 z Wayside i zna mentalność tych chłopaków. Na mecz zabiera dwa nowe nabytki czyli Lewisa Temple i Divina Ismala którzy zostali wypożyczeni odpowiednio z Shelbourne i Bohemians.

Kurs na gości 1,32...wchodzę w grubszą opcje.

Derry-St. Patricks TYP Derry awans kurs 1,40 6/10 g.19.00 3:0 WIN

PS: Los połączył te dwie drużyny które znaję sie doskonale już teraz. Ostatnie 4 bezpośrednie mecze wygrał pod rząd Derry, jest wyżej w tabeli i to zdecydowany faworyt tego starcia. Ale puchary rządzą się swoimi prawami dlatego podpieram się awansem.

Trener miejscowych płakał że ma trochę kontuzji, grali w czwartek 120 minut w Lidze Konferencji (dla mnie totalna żenada nie przejść ekipu z Giblartaru) ale zmobilizują się na to spotkanie.

Trener gości:

"Derry jest na dobrej drodze, by walczyć o tytuł mistrzowski z Shelbourne i Shamrock Rovers. Mają wyjątkowy skład i to będzie trudny mecz, ale jesteśmy tego pewni że będzie przygotowany na nas.”
Uważam, że wiele aspektów naszych występów w ostatnich tygodniach było dobrych. To dla nas pracowity tydzień i skupiamy się najpierw na meczu z Derry, aby upewnić się, że jesteśmy gotowi”.

Sligo Rovers-Cobh Wanderers TYP BTS kurs 3,25 2/10 g.19.00 3:0 BOX

PS: Wariacki typ przy kursie na gospodarzy 1,04 gdzie Ci do tego w w piątek zremisowali u siebie z samym Evertonem 3:3 wygrywając do 84 minuty 3:1!!! No tak, Anglicy totalnie rotacyjnym składem ale remis jest remisem a kurs na zwycięstwo Evertonu był podobnie jak dziś na The Reds również 1,04.

Trener Sligo:

"Zawsze jest mnóstwo emocji, jeśli chodzi o puchar i pierwsze rundy...
Wszyscy wiemy, ile Puchar FAI znaczy dla Rovers. Prawdopodobnie nie oddaliśmy sobie zbyt wiele sprawiedliwości w rozgrywkach w ciągu ostatnich kilku lat, ale przystąpimy do tego meczu w naprawdę dobrym miejscu.
Bardzo chciałbym zabrać ten klub do kolejnego finału pucharu i wygrać go, ale w tej chwili nie możemy o tym myśleć. W niedzielę musimy wygrać.
Przygotowaliśmy się tak samo, jak do każdego meczu. Wiemy, że Cobh nie przyjedzie aż do Sligo tylko po to, żeby zagrać w piłkę nożną. Mają doświadczonego menedżera w postaci Stephena Hendersona, który będzie wiedział, czego potrzeba, aby przetrwać. Musimy na nich uważać."

Coś o gościach:

Na ławce rezerwowych Wanderers zadebiutuje były trener Cobh Ramblers, Stephen Henderson. Dubliner, który niedawno opuścił drużynę First Division Longford Town, został powołany na stanowisko pod koniec sezonu Munster Senior League, w którym Wanderers zajął 5. miejsce w Premier Division. Reprezentował klub w swojej znakomitej karierze, a następnie wraca do klubu z zespołem zarządzającym, w skład którego wchodzą Darragh Burke, Ian Ryan, Timmy O'Shea i John Meade.
Wanderers mają skład pełen zarówno młodzieży, jak i doświadczenia – kapitan Dylan McNamara jest niezłomnym członkiem klubu obok Davida Currana, Davida Stacka i Marka Powera. Wspomniani Griffin i Nathan O'Connell mają doświadczenie w lidze irlandzkiej w Cobh Ramblers, bramkarz Arthur Nganou występował zarówno w Cobh Ramblers, jak i w Kerry FC, podczas gdy obrońca Sean Cummins przeszedł przez szeregi juniorów Cork City z Loiciem Nguefangiem, Mikeyem Foleyem i Adamem Hastingsem Gilley bawiący się z nieletnim z Cobh Ramblers.

Reasumując nie mówię że Sligo wysoko nie wygra ale przypadkiem gola może stracić..kurs na 1/BTS 3,30 więc oczywiście wybrałem sam bts.

Mam nadzieje że docenicie moją robotę abstrahując od wyników..kłaniam sie wszystkim! Typ w poprzednim poście juz wszedł zatem powodzenia!

Pzdr/Psycho
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3504
successful 2,2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Sligo Rovers - Galway
Typ: Poniżej 1.5 gola
@2.65 Fortuna

Szykuje się całkiem wyrównane spotkanie w ramach kolejki irlandzkiej. Sligo Rovers - obok Dundalk u nomen omen Galway - są najbardziej underową ekipą w lidze, jeśli chodzi o mecze rozgrywane na własnym boisku. Galway z kolei jest absolutnie najbardziej underową ekipą pod kątem spotkań wyjazdowych. Czy więc wypada liczyć, że para meczowa, jaka przystępuje dziś do rywalizacji, strzeli w sumie niedużą liczbę bramek? Przekonałem się o tym, gdy spojrzałem na wyniki bezpośrednich meczów. Te są jednoznaczne. W maju i w kwietniu tego roku mecze zakończyły się bezbramkowym remisem. Jeszcze wcześniejszy bezpośredni mecz zakończył się jedną bramką, ale był on rozegrany sześć lat temu, toteż kompletnie nie ma znaczenia w kontekście niniejszej analizy. Kurs na under 2.5 gola kształtuje się w granicach @1.56, na under półtora - @2.65. Zdecydowałem się na tą niższą linię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1220
Psychosocial 938K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cork-Kerry TYP -1,5 handi Cork kurs 1,92 5/10 g.20.45 2:0 WIN

PS: Nie rozumiem tego kursu. Nie sądzę że "Zbuki" wiedzą czy gospodarzom się chce czy nie cokolwiek w tym spotkaniu. Kurs dla mnie zawyżony, formalnie powinno być gładkie 3:0. Gospodarze mają ogromną przewagę w tabeli ale to nie zwalnia ich z niczego.
Wchodzę w ten bet ponieważ Korek dziś bez żadnych osłabień, mają cały skład natomiast goście bez rezerwowego napastnika Valerii Dolia tym razem podstawowego napastnika, zawieszonego za kartki Kennedy Amechi a nie wiadomo czy zagrają pierwszy bramkarz Chorwat Antonio Tuta i podstawowy obrońca Andrew Spain..

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1647
Do góry Bottom