>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Tokio 2020: Piłka ręczna (24.07 - 08.08.2021)

chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi



Po raz 14. na letnich Igrzyskach Olimpijskich zobaczymy dyscyplinę piłki ręcznej w przypadku mężczyzn, a także po raz 12. w przypadku kobiet.
Męskie rozgrywki zadebiutowały już w 1936 roku, a udział w imprezie wzięło wtedy tylko 6 drużyn. Na kolejne Igrzyska z piłką ręczną
przyszło nam czekać do 1972 roku, od tamtej pory dyscyplinę tę mamy już co 4 lata, choć w systemie z 12 drużynami od 1980 roku.
Kobiecie rozgrywki zadebiutowały w 1976 roku i od tamtej pory rozgrywane są nieprzerwanie co 4 lata, ale w obecnym formacie
z 12 drużynami, Panie grają dopiero od 2000 roku.
Przykrą informacją dla nas jest fakt, że ani u mężczyzn, ani u kobiet, nie obejrzymy reprezentacji Polski.



Podział grup.png


Złota sprzed 4 lat u mężczyzn bronić będą Duńczycy, którzy wygrali w finale z Francją 28:26, zaś u kobiet
będzie to reprezentacja Rosji, które w finale również wygrał z Francją 22:19.

Składy: https://en.wikipedia.org/wiki/Handball_at_the_2020_Summer_Olympics_–_Women's_team_rosters

Kursy na faworytów wśród mężczyzn:

1625467552001.png

Kursy na faworytki wśród kobiet:

1625467647709.png

Terminarz rozgrywek:
Oficjalna strona piłki ręcznej na Igrzyskach Olimpijskich:
Zapraszam do wypowiadania się i dzieleniem swoimi analizami!

 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dania - Japonia
Dania Handi -7.5 @ 1.87
Dania i over 62.5 bramek @ 1.80
Betfan

Dania miała dużo szczęścia w losowaniu grup na Igrzyskach, w końcu trafili do grupy ze Szwecją, Portugalią, Egiptem, Japonią i Bahrajnem, z tego zestawienia na poważnie mogliby im zagrozić tylko Szwecja, z którą mają jednak dobry bilans spotkań bezpośrednich, a poza tym dostają ich na sam koniec. Podczas fazy grupowej Duńczycy na pewno będą się oszczędzać, ale zależeć będzie im na pierwszym miejscu w grupie, dzięki czemu w ćwierćfinale zagrają z czwartą ekipą z drugiej grupy, choć i tak żaden z tych przeciwników nie będzie łatwy, bo o pierwszą czwórkę biją się tam Niemcy, Hiszpanie, Norwegowie i Francuzi. Nie spodziewałbym się jednak oszczędzania już w pierwszym meczu, Dania zagra z gospodarzem i raczej obie drużyny zaprezentują dosyć otwartą piłkę, ze sporą ilością bramek, bez szczególnej obrony. Dania naszpikowana gwiazdami, grającymi w najlepszych klubach na świecie, Japonia zaś to większość zawodników z domowego podwórka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +361
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Brazylia - Francja
Brazylia Handi +6.5 @ 1.84
Under 59.5 bramek @ 1.93
Fortuna

Krótko o kilku meczach, bo z telefonu i z pracy. Buki spodziewają się, że Francuzi przejadą się po Brazylii, co według mnie nie nastąpi. Brazylia to nie ogórki, posiadają w większości graczy ogranych na europejskich podwórkach, w pierwszym meczu przegrali, ale tylko nieznacznie 3 bramkami z Norwegią. Francuzi odprawili łatwo Argentynę (choć ona i tak pokryła dzisiejsze handi), ale po Brazylii zaczynają się schody, bo na rozkładzie po kolei Niemcy, Hiszpania i Norwegia. Według mnie obejrzymy trochę rotacji i oszczędzania się, najważniejsze mecze przed Francją, a i Brazylia jest w stanie się postawić.

Japonia - Szwecja
Japonia Handi +9.5 @ 1.95
Under 65.5 bramek @ 1.94
Fortuna

Buki nieźle poszalały z kursami na to spotkanie, szczególnie z liniami o/u, wyjściowa linia na poziomie 65.5? Ja chętnie pobieram under. Szwecja to nie Dania, która ma na każdej pozycji armaty, zdecydowanie lepiej wychodzi im obrona, czego nie pokazali za bardzo w pierwszym meczu, gdzie pokpili mecz z Bahrajnem, według mnie najsłabszą drużyną na Igrzyskach, a oni prawie stracili z nimi punkty. Japonia wiadomo poszła na wymianę ciosów z Danią, czego tak naprawdę się spodziewałem, ale wszystko ułożyło się już na początku, po prowadzeniu Duńczyków po kilku minutach 9:1, ten mecz dalej nie mógł pójść inaczej. Teraz spodziewam się, że Szwedzi na pozwolą na tyle w ataku Japończykom co Duńczycy, a i sami wyciągną wnioski po meczu z Bahrajnem. Liczę na niski wynik, dzięki któremu handi też się pokryje, kurs na Szwecję 1.01 to według mnie lekka przesada.

Z innych spotkań chętnie obejrzał bym mecz Egiptu z Danią, po pamiętliwym spotkaniu na MŚ pół roku temu, mecz powinien być dosyć otwarty, ale gra Polska w siatkę i niestety tego nie zobaczę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +118
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Francja - Niemcy

Francja Under 29.5 bramek @ 1.87
Francja Under 27.5 bramek @ 2.96
Fortuna

Największy hit dzisiejszego dnia, starcie Francji z Niemcami, gdzie faworytami są Francuzi, choć Niemcy powinni im napsuć trochę krwi. Ja proponuję undery w stronę Francji. Wysokie linie, patrząc na ostatnie mecze obu drużyn, Francuzom ciężko gra się z Niemcami, którzy w tej chwili do jakiegoś topu nie należą, ale są bardzo groźni, oczywiście nie jest to dla mnie główny wyznacznik, bo ostatni mecz zagrali ze sobą ponad 2 lata temu. Gram to głównie z powodu łatwych przeciwników Francuzów do tej pory, w tej silnej grupie grali przecież dopiero z Argentyną i Brazylią, a więc dwiema najsłabszymi ekipami, którym rzucili odpowiednio 33 i 34 bramki, trzeba mieć jednak na uwadze, że z takim przeciwnikiem łatwo dochodzili do pozycji rzutowych, a i bramkarze to nie jest światowa topka, w przeciwieństwie do Niemiec, którzy, nie dość, że grają twardą obroną, to mają na bramce jeszcze Wolffa. Dla Francuzów to pierwszy poważny sprawdzian, Niemcy już taki mieli, na otwarcie grali z Hiszpanami, z którymi przegrali, ale nieznacznie, bo 27:28, a w końcówce nawet prowadzili 27:26, ale jak widać czegoś zabrakło. Spodziewam się tu raczej underowego meczu i twardej walki, w której żadna z ekip nie przekroczy linii 30 bramek.
 
Ostatnia edycja:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Portugalia - Dania

typ - Portel P. powyżej 3,5 bramki

@: 1,70

Portugalia dzisiaj gra wazny mecz a dania juz z pewnym awansem do kolejnej czesci turnieju liczy na to ze jak w meczu Egipt-Szwecja bedzie podobnie i w tym meczu. Czyli Dania bedzie mieszała w składzie zawodnikami rezerwowymi aby Ci najwazniejszy mieli sile na kolejne mecze turnieju. Z Portugali podoba mi sie zawodnik Pedro Portfela, zawodnik dośc bramkowy fajnie poruszajacy sie po parkiecie. W ostatnim meczu ze Szwecja rzucił 3 bramki, z bahrajnem 6 , z egiptem 5 wiec dzisiaj inia 3,4 bramki wydaje mi sie do pokrycia dla tego zawodnika. wszystko zalezy jak wyjdzie na parkiet druzyna Danii jezeli faktycznie zluzuja sobie ten mecz to linia zostanie pokryta bez problemu.
 
Ostatnio zmieniony przez chamberlain:
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Portugalia - Dania

typ - Portel P. powyżej 3,5 bramki

@: 1,70

Portugalia dzisiaj gra wazny mecz a dania juz z pewnym awansem do kolejnej czesci turnieju liczy na to ze jak w meczu Egipt-Szwecja bedzie podobnie i w tym meczu. Czyli Dania bedzie mieszała w składzie zawodnikami rezerwowymi aby Ci najwazniejszy mieli sile na kolejne mecze turnieju. Z Portugali podoba mi sie zawodnik Pedro Portfela, zawodnik dośc bramkowy fajnie poruszajacy sie po parkiecie. W ostatnim meczu ze Szwecja rzucił 3 bramki, z bahrajnem 6 , z egiptem 5 wiec dzisiaj inia 3,4 bramki wydaje mi sie do pokrycia dla tego zawodnika. wszystko zalezy jak wyjdzie na parkiet druzyna Danii jezeli faktycznie zluzuja sobie ten mecz to linia zostanie pokryta bez problemu.
Na uni na to zdarzenie jest kurs 2,2 więc różnica spora jak ktoś chce wejść w ten bet
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Ostatnia kolejka fazy grupowej, na ten moment już trochę rzeczy wiemy. Francja i Hiszpania mają zapewniony awans z grupy A, mało tego, Francuzi mają już zapewnione pierwsze miejsce, jak i Hiszpania ma zapewnione miejsce drugie, dlatego:

Norwegia - Francja

Norwegia @ 2.42
Norwegia Handi -1.5 @ 2.90
Betclic

Francja nie gra w tym meczu o nic, nawet patrząc na dalszą część turnieju, ponieważ Norwegia z tego czwartego miejsca wyjdzie zapewne i tak i tak, nawet mimo porażki z Francuzami, tzn gdyby przegrali, a Niemcy przegraliby z Brazylią, to stworzona zostałaby mała tabelka, bo wszystkie drużyny miałyby po 4 punkty i bilans spotkań bezpośrednich 1-1, wtedy brana jest pod uwagę różnica bramek pomiędzy tymi trzema drużynami, Norwegia ma -1 po dwóch meczach, Brazylia -3 po jednym meczu, a Niemcy +5 także po jednym meczu. Teoretycznie w razie porażki Norwegii, a wygranej Brazylii +3 bramkami, Niemcy dalej utrzymują swoje 3 miejsce, ale to Brazylia trafia wtedy na miejsce 4. Tylko czy Francji będzie chciałoby się męczyć z Norwegami mając zapewnione 1 miejsce, czekając co zrobią Niemcy? Według mnie mało prawdopodobna opcja. Dlatego według mnie Norwegia wygra ten mecz z Francuzami, którzy powinni się oszczędzać.

W drugim meczu Argentyny z Hiszpanią kursy mocno lecą na Argentynę, jednak nie gram tego meczu, bo linie wcale nie takie wysokie, a Hiszpania ma szeroki skład, którym mogą je pokryć, nawet mając pewne miejsce.

W trzecim meczu Brazylia ma szansę na awans, ale tylko wtedy, kiedy Norwegia przegra, a oni wygrają z Niemcami różnicą co najmniej 3 bramek, bądź wtedy, gdy Norwegia wygra, a oni po prostu ograją Niemcy, więc mają o co grać bez względu na wszystko, podobnie jak Niemcy, którzy mogą zapewnić sobie 3 miejsce, jak i spaść na 5. Dla mnie win Niemiec, ale linie nie do gry.

Pierwsza czwórka według mnie w tej grupie prezentować się powinna następująco:

Grupa A

1. Francja
2. Hiszpania
3. Niemcy
4. Norwegia

W grupie B mamy ciekawszą sytuację, ponieważ awans zapewniła sobie już Dania, Egipt i Szwecja, ale nieznane są jeszcze miejsca, z których te ekipy wyjdą. W każdym razie każda z nich ma szansę na pierwsze miejsce, a sprawa wygląda następująco. Dania wygrywa i ma zapewnione pierwsze miejsce, Egipt drugie bez względu na wynik swojego meczu z Bahrajnem, a Szwecja zajmuje miejsce trzecie, jest to chyba najprawdopodobniejszy scenariusz. Jednak jeśli Szwecja wygra z Danią, to automatycznie wskakuje przed nich, tylko, że w przypadku wygranej Egiptu z Bahrajnem, wszystkie z ekip będą miały taką samą ilość punktów i bilans meczy bezpośrednich 1-1, wtedy potrzebna będzie mała tabelka i liczona różnica bramek pomiędzy tymi trzema drużynami, w tej chwili Dania ma +5 za mecz z Egiptem, Egipt 0 za mecz ze Szwecją i Danią oraz Szwecja -5 za mecz z Egiptem. A więc Szwecja musiałaby wygrać z Danią różnicą chociaż 5 bramek, żeby mała tabela liczona była dalej, bądź chociaż 6 bramkami, aby prześcignąć w tabeli Danię i Egipt. Można by dywagować dalej, co stało by się, gdyby Szwecja ograła tymi 5 bramkami Danię, a Egipt wygrał z Bahrajnem, ale licząc na szybko, Szwecji nic by to nie dało, bo potrzebowaliby wtedy trafić 33 bramki z Danią, aby wyprzedzić Egipt, ale nie wyprzedziliby w ten sposób Danii, która mając 5 bramek mniej, miałaby ich 28 plus wynik za Egipt co daje 60 bramek.

Dochodząc do sedna Szwecja może wyprzedzić Danię i zająć pierwsze miejsce w tabeli, tylko wygrywając z nią, nieważne jakim wynikiem, jedynym warunkiem jest utrata punktów przez Egipt z Bahrajnem, w przypadku wygranej Szwecji i wygranej Egiptu, Szwecja zajmie 2 miejsce, za Danią, bądź Egiptem, wszystko zależy od wyniku jakim ten mecz by się zakończył. Dlatego według mnie, w pierwszej trójce już nic się zmieni, a raczej w czwórce.

Portugalia - Japonia

Over 62.5 bramki @ 1.92 Betclic

W czwórce, bo Portugalia powinna z łatwością ograć Japonię, jest to jednak o półkę niżej, ale co zabawne również ma szansę na awans dalej, musieliby wygrać, a Bahrajn przegrać z Egiptem, wtedy znowu mamy małą tabelkę, z taką samą ilością punktów i bilansem spotkań bezpośrednich, w bramkach Bahrajn miałby ich +1 po dwóch meczach, Japonia -2 po jednym i Portugalia +1 po jednym, Japonia wtedy musiałaby wygrać jednak +3 bramkami, aby tabelka liczona była dalej, lub +4 i więcej, aby już awansować bezpośrednio, co jest mało prawdopodobnym scenariuszem. Mimo wszystko idę w tym meczu w over, obie drużyny mają o co grać, ale patrząc na wesołą piłkę rozgrywaną przez Japonię i styl Portugalii, której jak najbardziej on leży, liczę na grad bramek ze zdecydowanym zwycięstwem Portugalii.

Spotkanie Egiptu z Bahrajnem odpuszczam, Bahrajn mógł się podobać na tych Igrzyskach, podobnie jak Egipt, którzy po udanych MŚ, mają równie udane Igrzyska. Według mnie Egipt wygra, ale może się tu trochę oszczędzać, dlatego nie grałbym tu jakiś linii w ich stronę.

Dania - Szwecja

Dania Handi -3.5 bramki @ 1.84
Dania Over 30.5 bramki @ 1.82
Fortuna

Szwecja prawie bez szans na poprawienie swojego miejsca w grupie, zaś Duńczycy idą jak burza i na pewno będą chcieli utrzeć nosa Szwecji, która co by nie mówić na tym turnieju prezentuje się bardzo słabo i mimo awansu dalej, swój udział w Igrzyskach powinni zakończyć na następnej rundzie, choć to może tylko zasłona dymna? W każdym razie Duńczycy poza zasięgiem i jeśli Szwecja nie zaprezentuje czegoś nadzwyczajnego, co do tej pory ukrywała, mimo, że to mecz prawie o nic, to Dania powinna ten mecz łatwo wygrać.

Pierwsza czwórka według mnie w tej grupie prezentować się powinna następująco:

1. Dania
2. Egipt
3. Szwecja
4. Portugalia

Pary ćwierćfinałowe prezentować się więc powinny tak:

Francja - Portugalia
Niemcy - Egipt
Szwecja - Hiszpania
Dania - Norwegia

Francja z Portugalią będzie oczywiście faworytem, będzie to ciekawy mecz, w końcu to Francuzi wpuścili Portugalczyków na ten Igrzyska i patrząc na ich wyniki zrobili dobry ruch, bo dzięki nim na Igrzyskach nie zagrali Chorwaci, a teraz dzięki nim powinni zagrać w półfinale. Niemcy z Egiptem, choć faworyt będzie w postaci Niemiec, Egipt jest tu w stanie z nimi wygrać i chętnie pogram coś w ich kierunku, oczywiście jeśli wszystkie te przemyślenia okażą się być trafione. Hiszpanom bardzo leży Szwecja, z która wygrywają regularnie, Szwedzi będąc w nawet lepszej formie mieliby tu trudności z Hiszpanami, stąd według mnie zobaczymy tu łatwe zwycięstwo Hiszpanii. I na koniec deser, Dania z Norwegią, gdzie Duńczycy też nie powinni mieć problemów z pokonaniem Norwegów, którzy grają trochę w kratkę, pamiętam MŚ z 2019 roku, kiedy obie drużyny były w niesamowitej formie i w grupie Dania wygrała z Norwegią 30:26, by później znowu spotkań się z nimi w finale, gdzie już nie dali im kompletnych szans, wygrywając aż 31:22.

Dalszych swoich przewidywań nie widzę, bo już jutro wszystko może się przewrócić do góry nogami, jednak jeśli miałbym typować finał, to byłby to mecz Francji z Hiszpanią, Francja w swojej części drabinki będzie miała łatwych przeciwników, bo po przejściu Portugalii, dostaną Niemcy lub Egipt, z którymi powinni sobie poradzić, Hiszpania to zaś moje małe życzenie, Szwecją powinni przejść, Dania to już będzie problem, ale liczę na ich słabszy mecz w turnieju.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +679
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Piłka Ręczna kobiet
Węgry- Hiszpania Hiszpania handi -2.5 1.80 E efortuna⛔⛔⛔

„The Hungarian Handball Federation announced on its official website that Anikó Kovacsics, the team’s captain, injured herself while training the women’s team at the Olympics on Monday, ending the Olympics for them”

Kapitan Węgierek nie zagrała już z Brazylia i Rosją, po pare pkt było różnicy, teraz dodatkowo jakąś kontuzje ma doświadczona Szucsanszi. Hiszpanki bardzo dobrze na tym turnieju, ogrywałe te reprezentacje z ktorymi Wegierki nie potrafily sobie poradzic. Nie bede moncił bo nie ogarniam recznej, tym bardzie kobiet, ale w tym przypadku pogram pod takie informacje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +342
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Do tej pory nie typowałem kobiet, ale że to ostatnia kolejka, można przeanalizować różne warianty.

Węgry - Szwecja

Węgry @ 1.90 Fortuna

Węgierki raczej nie tak wyobrażały sobie te Igrzyska, po 4 rozegranych spotkaniach zajmują ostatnie miejsce w grupie, ale w jakże trudnej grupie, gdzie znalazły się chociażby Rosjanki, Francuzki, czy Hiszpanki. Mimo to, dzięki jednej wygranej, tej dzisiejszej z Hiszpankami, mają wciąż szansę na awans z 4 miejsca, wszystko co musi się wydarzyć, to ich wygrana ze Szwedkami, porażka Hiszpanek z Rosjankami i wygrana kogoś w meczu bezpośrednim Brazylijek z Francuzkami, wtedy będą mieć one po 4 pkt razem z Hiszpankami i dzięki lepszemu spotkaniu bezpośredniemu awansują. Jest to jak najbardziej z zasięgu, ponieważ Rosjanki powinny ograć Hiszpankami, ewentualne odpuszczenie może doprowadzić do spadku nawet na 4 miejsce, przy niekorzystnych pozostałych wynikach, Francuzki zaś powinny ograć Brazylijki, dla których będzie to szansa na wskoczenie na 3 miejsce. Szwedki grają bardzo dobry turniej i pewnie prowadzą w grupie, nawet ewentualna porażka nie zabierze im pierwszego miejsca, więc pora na odpoczynek i przygotowanie się do ćwierćfinału.

Korea Południowa - Angola

Korea Południowa @ 1.50 Fortuna

Koreanki mają wszystko w swoich rękach, potrzebna im wygrana, aby awansować dalej z 4 miejsca, na lepsze szans nie ma, tak naprawdę wystarczyłby im też remis, ale tylko w razie utraty punktów przez Japonki z Norweżkami, co raczej wydaje się być oczywiste, Japonki też mogłyby namieszać, ale tylko w razie wygranej z Norweżkami, bo wtedy mielibyśmy małą tabelę z udziałem Korei, Japonii i zapewne Czarnogóry, ale Japonki musiałyby wygrać z Norweżkami, a Czarnogórki z Holenderkami i tyle wystarczy na ten temat. Wracając do meczu, do tej pory z lepszej strony pokazywały się Koreanki, nie miały za dużych szans z Norweżkami i Holenderkami, zresztą jak wszystkie drużyny, ale pokonały Japonki i uległy nieznacznie Czarnogórkom, straciły dużo bramek, ale też dużo bramek rzucały, tak jak w szalonym meczu z Holandią 36:43. Angolki tracą również dużo bramek, ale nie potrafią tak dobrze odpowiadać w ofensywie, zdarzają im się duże przestoje, co Koreanki muszą w takim meczu wykorzystać. Czyste win, bo z handi u kobiet trochę strach się bawić.

Hiszpania - Rosja

Rosja @ 1.40
Under 55.5 bramek @ 1.84
Fortuna

Mecz o dużą stawkę, bo zajęcie drugiego miejsca przez Rosjanki umożliwi uniknięcie w ćwierćfinale kogoś z dwójki Holandia/Norwegia, a więc piekielnie trudnych rywalek, zamiast tego będzie to zapewne Czarnogóra. Rosyjski Komitet Olympijski jak to się powinno mówić, na każdej większej imprezie jest wymienia w roli jednych z faworytek do złota, tu z Hiszpankami, które choć grają dobry turniej, to nie są w topie, powinny spokojnie sobie poradzić. Dorzucam under, bo obie ekipy grają o jak najlepsze miejsce, a Hiszpanki dodatkowo nawet o awans, tak jak pisałem wcześniej, dlatego ten mecz nie powinien obfitować w bramki.

Holandia - Czarnogóra

Holandia Handi -3.5 bramki @ 1.96
Holandia Handi -5.5 bramek @ 2.90
Betclic

Dziwią mnie tak wysokie kursy na takie niskie linie w stronę Holandii, która przecież do tej pory była poza zasięgiem, przegrały jedynie z Norweżkami, faworytkami do złota i to też nieznacznie, bo 2 bramkami, a wcześniej same wygrane i to +11 rzucając 32 bramki Japonii, +7, rzucając 43 bramki Korei Południowej i +9 rzucając 37 bramek Angoli. Czarnogórki zajmują w tej chwili 3 miejsce w grupie, ale wygrały jedynie z Angolą i Koreą Południowa, choć i tak ledwo ledwo, przegrały zaś z Japonkami, a Norweżki się po nich przejechały. Wiem, że to ostatni mecz i może nastąpić rotacja, ale Holenderki nie mogą sobie odpuścić tego meczu, bo ewentualna porażka zepchnie ich na 3 miejsce i trudniejsze mecze w ćwierćfinale. Holenderki mają tu światowe gwiazdy, siła Czarnogórek to przede wszystkim Radicevic i jeśli tylko odetną ją od gry, tu też może się skończyć różnicą jakiś 10 bramek na korzyść Holandii.

W pozostałych spotkaniach, które zostały skłaniałbym się ku zwycięstwie Francuzek z Brazylijkami, jednak kursy na czysty win trochę zniechęcające, a z liniami może być różnie, oraz w meczu Norweżek z Japonkami szukałbym czegoś w kierunku Japonek, ale linia wyjściowa -7.5, a tyle Norweżki mogą pokryć nawet zbytnio się nie starając, grając tu w meczu o nic.

A więc gdyby moje przewidywania się sprawdziły, to grupy wyglądałyby następująco:

Grupa A

1. Norwegia
2. Holandia
3. Czarnogóra
4. Korea Południowa

Grupa B

1. Szwecja
2. Rosja
3. Francja
4. Węgry

Co dałoby pary ćwierćfinałowe:

Norwegia - Węgry
Szwecja - Korea Południowa
Holandia - Francja
Czarnogóra - Rosja

Łatwe mecze dla Norweżek, Szwedek i Rosjanek, dla Holandii pierwszy poważniejszy sprawdzian z Francuzkami, które nie prezentują jeszcze swojej najlepszej piłki, ale to wszystko może się zmienić.
 
Ostatnia edycja:
paga 28K

paga

Użytkownik
Duńczycy dobrze kombinują. Drugie miejsce daje im mecz z Niemcami. Zawsze lepiej zagrać z Naszymi sąsiadami aniżeli z Norwegami. Jeżeli się mylę, niech mnie ktoś poprawi. Igrzyska to jedna wielka kombinacja przez wiele ekip.
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Porażka -6 bramkami lub więcej zepchnie ich na 3 miejsce i spotkanie Hiszpanii, porażka -5 bramkami daje małą tabelę pomiędzy Egiptem, Szwecją i Danią, liczone są wtedy trafione bramki pomiędzy tymi drużynami, Egipt ma ich 54, Dania w tej chwili przy wyniku 24:28 ma ich 56, a Szwecja 50, także nie mają co kombinować, bo nawet porażka 5 bramkami daje im dalej pierwsze miejsce. Osobiście myślałem, że nie będą tak ryzykować, ale myliłem się.
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Francja - Dania

Dania @ 1.62
Dania Handi -3.5 bramki @ 2.61
Fortuna

Francja miała sporo pecha trafiając do silnej grupy w fazie grupowej, ale poradzili sobie tam bardzo dobrze, byli blisko potknięcia z Niemcami, ale wygrali ostatecznie 1 bramką, nie dali szans Hiszpanii, choć myślałem, że Hiszpanie bardziej się postawią, oraz przegrali z Norwegami, gdzie opisywałem ten mecz, a ta porażka nic złego im nie robiła. Ciężka grupa, by w następnych fazach dostawać łatwiejszych przeciwników, ponieważ w ćwierćfinale zagrali z Bahrajnem, a w półfinale ograli Egipt. Inaczej toczyły się losy Danii, która trafiła do łatwej grupy, jedynie z zagrażającą im Szwecją, z którą przegrali, ale to podobna historia jak u Francuzów, by w ćwierćfinale trafić na Norwegię, a w półfinale na Hiszpanów, z jednymi i drugimi świetnie sobie poradzili. Myślę, że Duńczycy wygrają to złoto, Francja mnie nie przekonuje, nie mają u siebie zdecydowanego lidera, jakim jest u Danii Hansen, na bramce Gerard, który nie jest tą samą klasą co Omeyer, dodatkowo zarzuca mu się, że w tych najważniejszych meczach gra słabo, a po drugiej stronie mamy Landina, który jak dla mnie, jest w ścisłej czołówce światowej bramkarzy. W meczu o stawkę obie drużyny spotkały się ostatnio na MŚ w 2019 roku, Dania wygrała w półfinale 38:30, tu może nie spodziewałbym się aż takiej deklasacji, ale według mnie to dalej słabsza drużyna niż Dania.
 
Ostatnia edycja:
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Egipt - Hiszpania
Typ: powyżej 57,5 goli
Kurs: 1,79
Betfan

Mecz o 3 miejsce to jednak tylko mecz pocieszenia. Zakładam, że obie ekipy podejdą do niego bardziej na luzie i nie będą przykładały zbytniej uwagi do obrony. Przez cały turniej obie drużyny dużo rzucały i tylko w meczach półfinałowych, gdzie stawka była naprawdę wysoka zanotowały niskie wyniki. I co ciekawe w obu spotkaniach padł ten sam rezultat 27:23. We wcześniejszych spotkaniach Egipt notował 31, 30, 27, 33, 27 i 37 pktów. Hiszpania te zdobycze ma jeszcze lepsze 34, 36, 31, 32, 28 28 pktów. Ostatnio grali w czerwcu towarzysko i było 30:29. Sądzę, że Hiszpanie to wygrają, ale przede wszystkim liczę, że bramek będzie mnóstwo.
 
Ostatnia edycja:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Francja - Dania, Dania wygra, kurs 1.62, Fortuna

Dania rozgrywa świetny turniej, potwierdzając tym samym, że reprezentacja piłka ręczna w Danii czy w piłce klubowej stoi na wysokim poziomie. Myślę, że to Duńczycy są faworytami do zwycięstwa w całym turnieju, wszystko za sprawą większego doświadczenia, ale też większego potencjału kadrowego na tle Francuzów. Sama Francja też miała kilka ciekawych spotkań, ale na tle tak poważnego rywala jak Dania, raczej nie będzie mogła sobie pozwolić na zbyt wiele. Myślę, że Duńczycy wykażą się większym sprytem i wygrają to różnicą kilku punktów.
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Egipt - Hiszpania
Hiszpania win
@1.8
Fortuna
Szczypiorniak w Egipcie w porównaniu kilka lat wstecz zrobił spore postępy i Egipcjanie nie raz już postawili się światowym potęgom. Z Hiszpanią jakoś często się nie mierzyli - ostatnio był pewien mecz, ale towarzyski. Wydaje mi się jednak, że po półfinałach mentalnie ciut bardziej przegrani mogą czuć się Egipcjanie, którzy jednak byli w stanie dłużej postawić się Francuzom i na pewno porażka mogła ich bardziej dobić niż Hiszpanów, którym dawano w meczu z Danią mniejsze szanse i też zostali oni szybciej "ustawieni do pionu". Mam wrażenie, że zawodnicy z Europy, którzy mają większe obycie na ważnych imprezach i co za tym idzie więcej rozegranych spotkań będą nieznacznie w tym spotkaniu lepsi i zgarną brąz wykorzystując właśnie to doświadczenie. Na pewno Egipcjanie też mają jako cel wygrać ten mecz, ale sądzę, że Hiszpania ma więcej atutów w ofensywie i to może być kluczowe dla losów pojedynku.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Francja - Dania
typ: Dania
@1.58 FORTUNA

Powtórka sprzed 5-ciu lat z Igrzysk Olimpijskich w RIO. W finale zmierzą się te same reprezentacje. Podczas poprzednich półfinałów emocjonowaliśmy się rywalizacją Polski. Nasze chłopaki przegrały jednak wtedy po niezwykle dramatycznym spotkaniu z Duńczykami, którzy okazali się późniejszymi mistrzami olimpijskimi. Teraz Polacy do Tokio w ogóle nie polecieli a reprezentacji Danii ma ogromne szanse obronić złoty medal. Francuzi w 1/2 finału dość długo męczyli się z Egiptem, jednak to oni na koniec cieszyli się z awansu do finału olimpijskiego. Mecz dla Francuzów rozpoczął się bardzo źle, bowiem to Egipt rozpoczął z wysokiego C i prowadził 5:1, ale do przerwy widniał już remis 13:13. Druga połowa należała już do reprezentacji Trójkolorowych, która wypracowała sobie małą przewagę i cały czas ją utrzymywała. Duńczycy z kolei mierzyli się z półfinale z Hiszpanami. Duńczycy wygrali pierwszą połowę 14:10 a w drugiej utrzymywali przewagę i zremisowali ją 13:13. Hiszpanie ani razu nie prowadzili w tym meczu, co najwyżej udawało im się doprowadzić do remisu. Duńczycy patrząc na cały turniej są moim zdaniem lepszą drużyną, która potrafi zachowywać koncentrację przez cały mecz i bardzo rzadko przytrafiają się im przestoje w grze. Jeśli Francuzi znów prześpią początek spotkania jak z Egiptem to o odrobieniu takich strat z Duńczykami mogę jedynie pomarzyć.
 
Ostatnia edycja:
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Dania - Francja
Over Mikkel Hansen powyżej 7.5 bramek


W półfinale spokojna wygrana z Hiszpanami, dominacja od samego początku, a o wszystkim rozstrzygnął tak naprawdę Mikkel Hansen. 12 bramek Duńczyka, niesamowite spotkanie i po raz kolejny rozstrzygnął losy spotkania. Z Norwegią rzucił 8, z Portugalią 9, z Egiptem również 9 bramek. W meczy o najwyższą stawkę powinien osiągnąć minimum 8 bramek.
 
Do góry Bottom