>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Rio 2016: Tenis ziemny - kobiety [6-13 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Sara Errani 2.20 STS✅✅✅

Tenis Włoszki wyjątkowo nie leży Strycovej. Sara wysokim topspinem...a Czeszka agresywnym płaskim uderzeniem. Jeżeli Yanina vel&quot; szarpidrut&quot; i &quot;zryty łeb&quot; miała na tacy seta...to Włoszka jest moim zdaniem na wyższym levelu od Belgijki.

Kort wymarzony dla Włoszki, to dla mnie taki &quot;tępy wolny hard.

Sam mecz 50/50. Będzie walka. Czeszka to stara wyjadaczka. Dla mnie to jedno z lepszych wydań Czeskiej starej szkoły tenisa. Kortowe cwaniactwo, bajeczna technika ...palce lizać.

Sara ma chyba dobry patent na Bare. To spotkanie nie wygra się podaniem czy returnem. Defensywa i takie &quot;szachy&quot; tenisowe wazmą górę.

@ Co za fantastyczne spotkanie...Djoko z Delem. Nie warto było już iść spać bo już świtało. Po meczu tyle serdeczności, emocji. Jeden i drugi płakali jak niemowlaki...miliony na kontach, apartamenty, kontrakty itd ...i takie oddanie dla tenisa, sportu i swojego kraju...

...,a Radwańska ...zero emocji, zero życzliwego szacunku dla rywalki...po meczu założyła swoją infantylną torebkę i z fochem sobie poszła...niestety mi już zwisa jej kariera...Olimpiada się zaczyna a ona fruwa po świecie 3 doby...śmiechu warte... To tylko sport wiadomo...ale postawa Polki jest bardzo dziwna...hm..co ta dziewczyna poza kortem wygaduje...że jej zależy, że wszystko podporządkowuje pod tenis, a jak wyjdzie na kort to z fochem i grymasem...zero reakcji ze sztabem..no tak ale to tylko figuranci, zapomniałem.

Chyba nie będzie kamery z tego spotkania??? Wczoraj o mało co kolarka by wróciła w worku do domu...

Czy w Brazylii nie ma kamerki HD w sklepach, przecież to ku....jest Olimpiada a nie turniej ITF w Batustanie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
typ na gemy dla mnie wydaje się też bardzo realny :) ale jeśli chodzi o wynik spotkania to raczej Niemka powinna to ogarnąć. RACZEJ powinieniem napisać bo to po pierwsze kobiety a po drugie olimpiada.Moim zdaniem szybkość tego kortu faworyzuje Niemkę która świetnie jak wiemy gra w defensywie i jeśli jej coś w czajnik nie strzeli i nie zacznie rzucać jak głupia (np w meczu ze Svitolina czy pierwszy i trzeci set z Halep w Montrealu) kanadyjska modelka nie wygra tego spotkania

No i miałeś rację (to olimpiada i to kobiety ) a do tego tam jest osobista niechęć i stare zatargi bo gienie wywalała 2 razy kerber ze szlemów i ja więcej tego meczu nie typuję bo w Rzymie ostatnio też typowałem że Kerber weźmie srogi rewanż i nic z tego nie wyszło mimo że clay i korty Rzymskie bardzo wolne!Do tego Gienia zagrała swój pierwszy mecz na IO bardzo dobrze nawet sporo lepiej niż Kerber!Cóż typowanie WTA jest najtrudniejsze i to działa w obie strony bo wchodzi dużo dogów po dobrych kursach , ale gratulacje dzisiaj miałeś dobre przeczucie.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Ziemny Igrzyska Olimpijske w Rio
spotkanie M.Keys - C.Suarea - Navarro
Tutaj moim zdaniem kursy przeszacowane i chyba warto uderzyć w stronę Hiszpanki.
H2H 2 do 0 dla Keys ale ostatnie spotkanie w tym roku na trawie przed Wimbledonem było bardzo wyrównane zakończyło się Tiebreackie w decysującym secie.Oczywiście Keys faworytką ale ... do trzech razy sztuka i w kursach Value.
typ zw Suarez-Navarr 3.25
Susrez-Navarro +4,5 gema 1,7
po głowie chodzi mi tez Tiebreack w meczu 3,5
Bet365
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis IO kobiet
Godzina:16:00
Spotkanie:Siegemund-Flipkens
Typ:Flipkens +3,5 gema
Kurs:1,72
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
Buki przesadziły z kursami na Siegmund,która jest stawiana w roli faworytki tego spotkania.Flipkens w tym turnieju pokonała w 1 rundzie starszą z sióstr Williams 2:1 i wczoraj awansowała do 1/8 finału po kreczu Safarovej przy stanie 1:0 dla Belgijki.Co do Niemki to w tym turnieju nie trafiła jeszcze na tym turnieju na mocną przeciwniczkę.W 1 rundzie wygrała 2:1 z Pironkovą i wczoraj w 1/16 ograła Chinkę Zhang 2:0.Panie w całej karierze spotkały się tylko raz w 2015 roku na kortach twardych w Luksemburgu gdzie wygrała Niemka 2:0.Na chwilę obecną wydaje mi się że Flipkens jest w lepszej formie od swojej przeciwniczki i spokojnie pokryje mój typ z handicapem.Dodam jeszcze że Beligijka spędziła więcej czasu na korcie ale po wczorajszym spotkaniu trwającym 30 minut powinna być bardziej wypoczęta.Zwycięstwo nad Venus dodało napewno Belgijce pewności siebie co było widać już wczoraj z Safarovą.Dla odważniejszych polecam zagrać DW 2:0 dla Flipkens.Życzę wysokich wygranych!!!
 
T 17

toptyp7

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS WTA IO RIO
Godzina: 17:30
Spotkanie: Elina Svitolina - Petra Kvitova
Typ: 3 Sety
Kurs: 2.2
Bukmacher: betclic.com

Proponuje tenis IO RIO, Svitolina chodź w rankingach gorzej od Kvitovej pokonała kogo jak koga ale nr 1 Serenę Williams i to 2:0 - dlatego też myśle ,żę mimo średniogo bilansu z Kvitovą może sprawić znowu niespodziankę. H2H jest 2:1 dla Kvitovej. Kvit:eek:va pokonała ostatnio Makarovą 2:1 doś wyrównane spotkanie :4:6 6:4 6:4 - spodziewałem się że odpadnie już z Makarovą ,ale Kvitova widać jest w dobrej dyspozycji. Oczekuję tu ,że będzie zacięte spotkanie oby Svitolina wytrzymałą fizycznie to będzie ok. Doby typ też myślę + 1.5 SEt Svitolina. Zachęcam do typowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
Typ #1
Tenis K, IO Rio
Godz: 19:00
Spotkanie: Konta - Kerber ; wynik: 0:2 (1:6 2:6)
Typ: wygrana Konta
Kurs: 3.50 ⛔ ⛔ ⛔
Pinnacle
Stawka: 2j
Strata: 2j ⛔
Typ #2
Tenis K, IO Rio
Godz: 19:00
Spotkanie: Konta - Kerber ; wynik: 0:2 (1:6 2:6)
Typ: Konta +4.50 (handicap gemowy)
Kurs: 1.87 ⛔ ⛔ ⛔
Pinnacle
Stawka: 10j
Strata: 10j ⛔
Analiza:
Sypie tymi niespodziankami w Rio, oj sypie i ja też chce jedna. Konta super dyspozycja na amerykanskiej ziemi. Wygrała finał w Stanford z V. Williams. Kerber pamiętam z Kanady i jej kompromitacje z Halep w finale. Konta ma wszystko to co potrzeba aby pokonać Angelice w dniu dzisiejszym. Jest to tkzw. kawał baby która ma uderzenie. Oj potrafi ona przycelowac. Wymiany gra z dużą siłą i bez problemu gra wygrywające punkty z końcowej linii. Dobrze się porusza. Ma lepszy serwis. U Kerber liczę na kompromitacje rodem z meczu przeciwko Halep (wspomniany ost finał). Z obawy przed mocnym returnem będzie tylko psuc swoj serwis. Poirytowana swoją zła gra szybko puści ten mecz. Szanse są mega ! więc gram za 20% swojej plaskiej stawki na zwycięstwo i 100% plaskiej stawki na Konta +4.50 handicap. Polecam to także Wam.
AHOJ !
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis K, IO Rio
Godz: 17,55
Spotkanie: Puig - Siegemund
Typ: Siegemund
Kurs: 2,67
Bukmacher: Unibet
Analiza:Tak szybciutko bo za moment startują.Obie w tym roku sezon życia , w dodatku
są to dosyć podobne zawodniczki jesli chodzi o styl i warunki fizyczne .Puig sensacyjnie odprawiła Mugurudzę 6:1 6:1 i licze że dzisiaj zagra słabszy mecz.Oczywiście Puig jest faworytką ale chyba nie aż taką jak sugerują to kursy.Jak dla mnie ten mecz powinien być na styku i idę w stronę wyższego kursu bo szanse blisko 50/50
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Wedlug mnie moze jej tylko przeszkodzić w tym Kerber ktora dzisiaj zmierzy się z Kontą
Kerber z Kontą juz wygrała. Dzisiaj zmierzy się z Keys. Jak widzicie ten mecz? Warto zainwestować w zwycięstwo Kerber? Styl gry Keys raczej jej odpowiada. Do tej pory 4 razy na 5 zwyciężała Niemka. Ostatnio obie panie spotkały się w marcu tego roku w Miami, gdzie w dwóch setach wygrała Angelica. Do bezpośredniego pojedynku pomiędzy Keys, a Kerber mogło dość w poprzednim turnieju w Montrealu, ale tam w półfinale od Niemki okazała sie lepsza Halep, która wygrała później finał z Keys.
 
J 146

jazdazbukami

Użytkownik
Keys - Kerber
Typ 2
Kurs 1.61 Pinnacle
Tutaj dla mnie sprawa jest prosta, Kerber idzie po złoto wczoraj totalna dominacja nad strzelbą Kontą, dzisiaj będzie podobnie, Kerber może przebijać piłki na drugą stronę w nieskończoność, nie popełniając przy tym praktycznie błędów i to jest dla mnie sprawa kluczowa w tym meczu, Kerber nie popełnia UE. Keys z pewnością nie zagra takiej padaki jak wczoraj Konta, ale kwestią czasu będzie jak zacznie wyrzucać odgrywane raz po raz na jej stronę piłki. Jak dla mnie to Kerber idealnie wpasowała się w kobiecy tenis, który obecnie jest na bardzo niskim poziomie, nie popełnia niewymuszonych, a przy tym odgrywane przez nią piłki są wysokiej jakości bo zwykle lądują gdzieś przy końcowej linii. Dla przykładu taka Isia, często gra gdzieś na środek kortu zapraszając przeciwniczki do ataku, u Kerber zdarza się to rzadko, wczoraj Konta może 5, 6 razy zagrała winnera, w tym połowa to były smecze.
Co do drugiego meczu, myślę że świetna Puig da radę sobie z Kvitovą, po prostu taka czutka, Kvitova nie miała jeszcze na tych IO słabszego meczu, a u niej w turniejach zwykle taki mecz musi nastąpić, wolałbym jednak żeby awansowała Czeszka, bo będziemy mieli zdecydowanie ciekawszy finał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Keys - Kerber typ Tiebreack w meczu? Tak 3,4 bet365
Dla mnie tutaj sprawa nie jest wcaletaka prosta !!!!!To powinien być wyrównany mecz
i obie trafiły na IO z formą.H2H 4:1 dla Kerber i ciekawostka w tych pięciu meczach padło 12 setów i ani rauzu nie grały Tiebrecka.Znają się dobrze i zawodniczki i sztaby trenerskie
ja dzisiaj stawiam na Tiebreacka.Za drobne zagram też Tiebreack w pierwszym secie po kursie 6.0
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kerber win title Rio 2016..

Puig sprawila niespodzianke bedac w finale i jak to w tenisie bywa to juz chyba kres jej mozliwosci.. Kerber jak automat, biega do wszystkiego, odgrywa jak na Ozie z Serena.. z taka Kerber, Puig i to w finale, gdzie dochodzi jeszcze presja, nie wygra.. umiejetnosci na Kerber, Monica po prostu jeszcze nie ma.. Nie ten czas.. Kerber win 1.3 Sportingbet

Dorzucilbym jeszcze amerykanke.. Petra wraca do formy ale jesli chodzi o poruszanie po korcie Keys jest lepsza.. Graly ze soba na maczce gdzie byly 2 szybkie sety dla Keys.. Do tego w drodze do finalu Keys odpadla dopiero z Kerber a Kvitova dala sie ograc, niezbyt doswiadczonej w tej fazie turnieju , czytaj półfinal, portorykance.. Keys win brąz i ogra czeszke 1.6 Sportingbet

Polecam pierwszy typ za gruby hajs, ten drugi z Keys za male pieniażki Pzdrawiam

Koszmar Kerber.. Puig grala niezle, ale ze wytrzyma z Kerber ??? To jest piekno sportu !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Savarova,Strycova 1.80 STS✅✅✅
Typ na &quot;czujkę&quot;. Hradecka wczoraj kończyła mixta o 1.30 w nocy. Trzeci set w wykonaniu Czeskiej pary ze Szwajcarkami był bardzo słaby i z nosem na kwintę. Czeszki miał meczbole..., ale w trzecim załamanie mentalne i zmęczenie dało znać o sobie...
Lucka i Barbara fizycznie dużo lepiej. Potencjał deblowy odrobinę lepszy.
@ Wczoraj stuknęło mi 6 lat na forum!

Andre@
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jaki był kurs przed IO na Puig?
Genialny mecz, godny finały, piękna historia. Od razu stała się bohaterką narodową, do tego jest bardzo urocza!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom