>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Rio 2016: Sporty wodne [5-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pływanie: 200 metrów stylem dowolnym mężczyzn
Townley Haas - Chad Le Clos 1,80 Unibet ⛔

W półfinale Haas był o 0,02 sekundy szybszy od reprezentanta RPA. Zarówno w eliminacjach, jak i półfinale Le Clos miał wielkie problemy z utrzymaniem tempa na końcówce. Jego główną domeną jest styl motylkowy, a nie dowolny. Tu na długim basenie nigdy nic nie ugrał. Godzinę po tym finale odbędą się półfinały na 200 motylkiem, czyli w koronnym dystansie Le Closa Tam będzie miał sporą konkurencję. Z kolei Haas to 19-letni Amerykanin, który nastawia się tylko na ten wyścig. W tym roku ma lepszy wynik niż pływak z RPA. Ciężko obu będzie powalczyć o medale, ale stawiam, że Haas będzie wyżej.
 
siunek23 214

siunek23

Użytkownik
Pływanie: 200 metrów stylem motylkowym mężczyzn
Michael Phelps - Tamas Kenderesi 1,48 ✅
Chad Le Clos - Daiya Seto 1,43 ✅
@ 2.12 Marathonbet ✅

To nam Marathon promocyjne pary wystawił. Ja wiem, że młody węgier Kenderesi uzyskał najlepszy czas w eliminacjach i w półfinałach tylko, że on płynął na maksimum swoich umiejętności w porównaniu z resztą faworytów tej konkurencji. W finale powinien wygrać Phelps, który jest w świetnej formie co potwierdził kapitalnym występem w sztafecie. Według mnie 19 - krotny złoty medalista olimpijski popłynie w finale poniżej 1:53 co jest nieosiągalnym czasem dla Kenderesiego. Co do drugiej pary którą gram to też powinno być izzi. Chad Le Clos wczoraj w wyścigu półfinałowym popłynął troche słabiej z racji tego,że mógłbyć zmęczony finałowym wyścigiem na 200 m kraulem w którym wywalczył srebrny medal. Dzisiaj obrońca tytułu z Londynu na 200 m delfinem powinien popłynąć zdecydowanie lepiej i walczyć o medal w porównaniu do japończyka Seto który powinien się uplasować na miejscach 5-8.
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
200m. zmiennym Kobiet.
Dirado M. (USA) - Ye S. (CHN) @1.35 STS ✅
Już raz na tych Igrzyskach płynęły razem w kwalifikacjach na 200m lepsza była Amerykanka. W półfinałach obie w różnych, ale znowu Amerykanka miała lepszy czas. Chinka złota medalistka tego dystansu z Londynu i 400m zmiennym, ale w tym roku słabo. Maya DiRado potwierdziła że jest w formie zdobywając srebro na 400m zmiennym, przegrywając tylko z fenomenalną Katinka Hosszú.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pływanie: 200m motylkiem mężczyzn
Laszlo Cseh
- Tamas Kenderesi 2,05 ⛔Betsson

Typ ryzykowny ale stawiam na starszego z Węgrów. Kenderesi w eliminacjach i półfinałach zostawiał w tyle rywali, w tym dwa razy Phelpsa. Końcówki ma niesamowicie mocne. Wydaje mi się jednak, że w obu występach szedł na maksa. Z drugiej strony Laszlo Cseh, który w tym roku zdeklasował rywali, w tym Kenderesiego, w maju na ME w Londynie.
Cseh wygrał oba swoje biegi. W eliminacjach wyglądał, jakby płynął rekreacyjnie, a wygrał z rywalami i miał ogólnie drugi czas (za Kenderesim, który mocno się sprężał w wyścigu z Phelpsem). W półfinale z kolei płynął spokojnie w czołówce i ostatnie 50 metrów przyspieszył, dzięki czemu wygrał swój bieg.

W moich oczach dziś to Cseh będzie faworytem do złota w nocnym finale, po tym co widziałem tu w Rio. Powinien powalczyć o triumf z Phelpsem i właśnie młodym rodakiem. Z tego powodu zastanawiam się również nad typem:

Laszlo Cseh - Le Clos 1,72 ⛔Unibet
Na Le Closie już się raz przejechałem, chociaż wydaje się najsłabszy z tej trójki, którą tu wymieniam.

Zagram pewnie jeden z tych dwóch typów. Moim zdaniem warto się nad nimi zastanowić.
Witam, można gdzieś obejrzeć powtórke z półfinałów mężczyzn 200m motylkiem?
Ja oglądałem tutaj:
http://sport.tvp.pl/rio/26256184/plywanie-m-i-k-polfinaly
Tu jest całość transmisji chyba i musisz sobie przewinąć. Z tego co pamiętam musisz przewinąć do 1:25:00 albo coś w tych granicach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Na wstępie trzeba zaznaczyć, że tor wioślarski jest położony z zatoce, co powoduje, że duży wpływ mają warunki atmosferyczne. Przy sporym wietrze osady mają problem z utrzymaniem równego tempa. Najbardziej dotyka to załogi na skrajnych torach. Przy rozstawieniach zazwyczaj najlepsi są ustawiani w środku ale w razie mocnego wiatru mają być przesuwani na spokojniejsze tory skrajne, w zależności od kierunku wiatru. Dlatego też rozstawienie ma swoje znaczenie przy złych warunkach.

Wioślarstwo: czwórka podwójna mężczyzn
Australia wygra 1,57Unibet/1,60 STS ⛔
Polska -€“ Wielka Brytania 1,90 STS ✅
Australia to wicemistrzowie świata z 2015 roku. W obecnym roku ostatnie dwa puchary świata w Lucernie i Poznaniu kończyli na pierwszych miejscach. W eliminacjach płynęli z nami i wygrali, jak się okazało, z najlepszym czasem. Końcówkę wyraźnie odpuścili, bo mieli pewny już awans. Wydawało się, że największym przeciwnikiem będą Niemcy, ale Ci o dziwo w eliminacjach w swoim biegu zajęli 3. miejsce za Estonią i Ukrainą. To ich rzuciło do repasaży, które zdecydowanie wygrali. Wioślarze z Antypodów są zdecydowanymi faworytami. Będą oni rozstawieni na torze 3, czyli środkowym.
Polacy popłynęli dobrze eliminacje zajmując drugie miejsce, za plecami Australii. Goniły nas osady Szwajcarii, która ma bardzo dobry finisz, i Wielkiej Brytanii właśnie. Ci jednak znacznie w końcówce osłabli. Przez to popłynęli w repasażach, gdzie musieli walczyć o finał. Tam zajęli drugie miejsce, dość wyraźnie za plecami Niemców. W ostatnim pucharze świata w Poznaniu znacznie z nimi wygraliśmy. My będziemy startować z toru drugiego między Niemcami, a Australijczykami. To jest dobre miejsce, bo obie osady powinny walczyć o najwyższe miejsca. Wielka Brytania będzie na skrajnym torze 6 obok Estończyków, co jest dość niekorzystną sytuacją. Moim zdaniem warto zagrać, bo np. w porównaniu na Unibecie na Polaków mamy kurs 1,55 w tej parze.

Wioślarstwo: dwójka podwójna kobiet
Grecja wygra 4,50Unibet ⛔ Brawo Polki :)
Tu muszę przyznać, że mnie Unibet zaskoczył dość mocno. Szukając oferty na ten bieg myślałem, że kursy na zwycięstwo Greczynek i naszych dziewczyn będą bardzo zbliżone. Tymczasem na parę Fularczyk – Kozłowska i Madaj mamy 2,15, a tu aż 4,50. Z tego powodu jak najbardziej zagram ten typ. Na początek o Polkach. Największa nasza nadzieja w wiosłach, co tu dużo kryć. W dotychczasowych biegach to potwierdzają. W eliminacjach prawie 10 sekund nad następną osadą , ogólnie rekreacyjnie popłynęły. Potem w półfinale równym tempem znów wygrały i uzyskały najlepszy czas półfinałów. Greczynki w eliminacjach dopiero 3. czas w swoim biegu. Niby słabo ale awans łapały po 3 osady z eliminacji, a nad czwartą w swoim biegu miały aż 15 sekund przewagi. Bieg więc zaliczony i awans bez problemów. W półfinale miały dość groźnie Litwinki. Tam już wygrały, co prawda nieznacznie ale w końcówce wyraźnie odpuściły. Inne osady z kolei mocno walczyły o awans do finału do samej mety, bo było tam ciasno.
Moim zdaniem, i nie tylko moim bo współkomentujący z Szpakowskim i Michalska w studiu również stawiają taką tezę, że najgroźniejszymi rywalkami dla naszych dziewczyn mogą być właśnie Greczynki. Myślę, że mają niemałe szanse na złoto, a kurs jest całkowicie nieadekwatny.
e/
STS wstawił już pary h2h i jest to, na co czekałem:
Wioślarstwo: dwójka podwójna kobiet
Litwa - Grecja 1,95 STS ⛔ blamaż Greczynek
Litwinki popłynęły bardzo mocno eliminacje, w których uzyskały najlepszy czas i może dlatego takie kursy. W półfinale mocno goniły do samego końca w walce o finał, a i tak przegrały z Greczynkami, które miały na tyle przewagi, że w końcówce mogły trochę sobie odpuścić. Tak czy inaczej Litwinki pewnie powalczą o medale ale moim zdaniem powinny znaleźć się za plecami Polek i Greczynek. Typ na zwycięstwo Grecji opisywany wyżej jest ryzykowny, a ten wydaje mi się bardzo możliwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wioślarstwo: czwórka podwójna kobiet
Holandia -€“ Polska 1,75 STS / 1,65 Unibet ✅
W eliminacjach znacznie szybciej, bo aż o 5 sekund popłynęły Polki. Zajęły jednak drugie miejsce w swoim biegu za Niemkami. Holenderki miały 3. miejsce w swoim i obie ekipy się spotkały w repasażach. Tam minimalnie lepsze okazały się Holenderki. W pucharach świata obie ekipy zazwyczaj mają wyniki dość zbliżone do siebie, raz jedne są lepsze, raz drugie. Polki bardzo dobrze płyną na dystansie ale jednak nie mają finiszu. Ten z kolei Holenderki mają znakomity i potrafią bardzo dużą stratę odrobić na ostatnich kilkuset metrach. Polki będą na torze 2, Holenderki na 5. Te drugie będą płynąć obok faworytek - Niemek. Wydaje mi się, że to właśnie ostatnie metry mogą być decydujące, gdzie niestety Polki będą raczej tracić. Jeśli nie zrobią dużej przewagi na trasie to będzie ciężko utrzymać wysoką pozycję.
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Na wstępie trzeba zaznaczyć, że tor wioślarski jest położony z zatoce, co powoduje, że duży wpływ mają warunki atmosferyczne. Przy sporym wietrze osady mają problem z utrzymaniem równego tempa. Najbardziej dotyka to załogi na skrajnych torach. Przy rozstawieniach zazwyczaj najlepsi są ustawiani w środku ale w razie mocnego wiatru mają być przesuwani na spokojniejsze tory skrajne, w zależności od kierunku wiatru. Dlatego też rozstawienie ma swoje znaczenie przy złych warunkach.

Wioślarstwo: czwórka podwójna mężczyzn
Australia wygra 1,57 Unibet/1,60 STS
Polska -€“ Wielka Brytania 1,90 STS
Australia to wicemistrzowie świata z 2015 roku. W obecnym roku ostatnie dwa puchary świata w Lucernie i Poznaniu kończyli na pierwszych miejscach. W eliminacjach płynęli z nami i wygrali, jak się okazało, z najlepszym czasem. Końcówkę wyraźnie odpuścili, bo mieli pewny już awans. Wydawało się, że największym przeciwnikiem będą Niemcy, ale Ci o dziwo w eliminacjach w swoim biegu zajęli 3. miejsce za Estonią i Ukrainą. To ich rzuciło do repasaży, które zdecydowanie wygrali. Wioślarze z Antypodów są zdecydowanymi faworytami. Będą oni rozstawieni na torze 3, czyli środkowym.
Polacy popłynęli dobrze eliminacje zajmując drugie miejsce, za plecami Australii. Goniły nas osady Szwajcarii, która ma bardzo dobry finisz, i Wielkiej Brytanii właśnie. Ci jednak znacznie w końcówce osłabli. Przez to popłynęli w repasażach, gdzie musieli walczyć o finał. Tam zajęli drugie miejsce, dość wyraźnie za plecami Niemców. W ostatnim pucharze świata w Poznaniu znacznie z nimi wygraliśmy. My będziemy startować z toru drugiego między Niemcami, a Australijczykami. To jest dobre miejsce, bo obie osady powinny walczyć o najwyższe miejsca. Wielka Brytania będzie na skrajnym torze 6 obok Estończyków, co jest dość niekorzystną sytuacją. Moim zdaniem warto zagrać, bo np. w porównaniu na Unibecie na Polaków mamy kurs 1,55 w tej parze.

Wioślarstwo: dwójka podwójna kobiet
Grecja wygra 4,50 Unibet
Tu muszę przyznać, że mnie Unibet zaskoczył dość mocno. Szukając oferty na ten bieg myślałem, że kursy na zwycięstwo Greczynek i naszych dziewczyn będą bardzo zbliżone. Tymczasem na parę Fularczyk – Kozłowska i Madaj mamy 2,15, a tu aż 4,50. Z tego powodu jak najbardziej zagram ten typ. Na początek o Polkach. Największa nasza nadzieja w wiosłach, co tu dużo kryć. W dotychczasowych biegach to potwierdzają. W eliminacjach prawie 10 sekund nad następną osadą , ogólnie rekreacyjnie popłynęły. Potem w półfinale równym tempem znów wygrały i uzyskały najlepszy czas półfinałów. Greczynki w eliminacjach dopiero 3. czas w swoim biegu. Niby słabo ale awans łapały po 3 osady z eliminacji, a nad czwartą w swoim biegu miały aż 15 sekund przewagi. Bieg więc zaliczony i awans bez problemów. W półfinale miały dość groźnie Litwinki. Tam już wygrały, co prawda nieznacznie ale w końcówce wyraźnie odpuściły. Inne osady z kolei mocno walczyły o awans do finału do samej mety, bo było tam ciasno.
Moim zdaniem, i nie tylko moim bo współkomentujący z Szpakowskim i Michalska w studiu również stawiają taką tezę, że najgroźniejszymi rywalkami dla naszych dziewczyn mogą być właśnie Greczynki. Myślę, że mają niemałe szanse na złoto, a kurs jest całkowicie nieadekwatny.
e/
STS wstawił już pary h2h i jest to, na co czekałem:
Wioślarstwo: dwójka podwójna kobiet
Litwa - Grecja 1,95 STS
Litwinki popłynęły bardzo mocno eliminacje, w których uzyskały najlepszy czas i może dlatego takie kursy. W półfinale mocno goniły do samego końca w walce o finał, a i tak przegrały z Greczynkami, które miały na tyle przewagi, że w końcówce mogły trochę sobie odpuścić. Tak czy inaczej Litwinki pewnie powalczą o medale ale moim zdaniem powinny znaleźć się za plecami Polek i Greczynek. Typ na zwycięstwo Grecji opisywany wyżej jest ryzykowny, a ten wydaje mi się bardzo możliwy.
co do czwórki podwójnej mężczyzn świetne typy, ja się w 100% pod tym podpisuję, brawo ????
co do dwójki podwójnej to aż nie mogę się doczekać. zdanie mam takie, że Polki stać na wygraną, no właśnie stać ale nie zagram tego, rywalki mają bardzo wymagające -&gt; Litwinki i Greczynki też stać na wygraną, obie w końcówce półfinału nie pokazały wszystkiego, Greczynki wicemistrzynie świata z zeszłego roku wyglądają wyśmienicie a co do eliminacji to one są nie ważne, nie ma sensu się do nich odnosić.
Odpadła Nowa Zelandia, które miały tu być na podium i obecnie otworzyła się ogromna szansa dla Polek na medal, oby tego nie zaprzepaściły, wyglądają bardzo dobrze, nie stawiam nic, dla mnie 3 ekipy są bardzo blisko siebie, będzie pasjonująca walka. faktycznie kolejność 1. Grecja 2. Polska 3. Litwa jest najbardziej realna.
powodzenia!
 
horse94 0

horse94

Użytkownik
Pływanie: 200m zmiennym mężczyzn
Typ: Ryan Lochte win 11 bet365
Myślę, że warto zaryzykować, o złoto powinna rozegrać się walka po między dwoma legendami pływania Phelpsem i Lochtem. Phelps już kilka startów ma za sobą i jeszcze startuję dziś w eliminacjach do 100m motylkiem, a 200m zmiennym to jedyny start indywidualny na igrzyskach dla Ryana i pewnie ostatni w karierze więc wszystkie siły kumuluje na ten jeden bieg, w eliminacjach i półfinałach wyglądał nieźle.
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
100m. dow. Kobiet
Sjostrom S. (SWE) - Campbell B. (AUS) @1.50 STS ✅ 3-4
Szwedka widać że ma formę na RIO, lekko wychodzona, ale forma i siła są. W kwalifikacjach i finałach także lepszy czas Szwedki.
200m. grzb. Mężczyzn
Larkin M. (AUS) - Rylov E. (RUS) @2.05 STS 2-3 ⛔ Setna sekundy.
Rosjanin pokazał, że na Igrzyska ma formę zrobioną mega. W eliminacjach zrobił najlepszy czas 1:55.02 , a wcale nie był zmęczony. W półfinale obaj płynęli razem, Rosjanin znowu wygrał. Na moje to dzisiaj w nocy Rosjanin bierze rewanż za Kazań.
 
M 64

milfhunter

Użytkownik
100m motylkiem - męźczyzn

Joseph Schooling @ 3.00 bet365 ✅✅✅

Jeśli gdzieś Phelps może przegrać to tylko tutaj. W półfinale motylka miałem wrażenie, że lekko brakowało już pary Amerykaninowi. To krótki dystans, nie ma gdzie nadrobić, ani wybudować przewagi. Fizycznie Phelps może lekko odczuwać trudy tych igrzysk.
Nadciąga młodość Joseph Schooling (21 lat) najszybszy czas reakcji na starcie, świetny czas w półfinale poniżej 51 sekund. Prawdopodobnie ostatnia szansa na pokonania odchodzącego mistrza. W dodatku reprezentant Singapuru, kraj który jako uczestnik IO nigdy nie zdobył złotego medalu. To dopiero byłaby historia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Jak ktos czyta moje posty to wie ze gram z reguly przeciwko Polakom, ale w przypadku Myszki jest jednak klase wyzej od Francuza i Greka, jeden dzien byl wpadką a kursy moga byc dobre. Widzial ktos takie zaklady w jakims normalnym buku? (nie zadne stsy)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Kajakarstwo: K1 200m kobiet
Marta Walczykiewicz (POL)
- Inna Osypienko-Radomska (AZE) 1,85 STS ✅

Będzie walka o srebrny medal. Do tych dwóch ww. pań dołączyć może Sarah Guyot. Mówię o drugim miejscu bo pierwsze jest raczej zarezerwowane dla Lisy Carrington. Polka i Azerka wygrały oba swoje biegi, zarówno eliminacje, jak i półfinał. W eliminacjach Polka miała najlepszy czas, Radomska była 5. W półfinale miały odpowiednio 3. i 2. czas. Czasy jednak ciężko porównywać do siebie. Azerka miała mocniejszy półfinał niż Marta i musiała bardziej się przyłożyć. Walczykiewicz po bardzo dobrym starcie tylko musiała utrzymywać dystans.
Azerka ma już swoje lata. W Londynie była druga. W tym roku spotkały się raz na zawodach i lepsza była Radomska. W zeszłym roku na MŚ za to Polka była wyżej.

Walczykiewicz miała walczyć o medal już 4 lata temu ale w końcu miała dopiero 5. miejsce. Liczę dziś na dobry start, bo na tym dystansie jest to kluczowe.
 
M 64

milfhunter

Użytkownik
Kajakarstwo - mężczyzn 14:08
C1 - 1000m
Sebastian Brendel @ 1.72 ✅✅✅

Bwin się chyba lekko ... :razz:



1. Zawody są dzisiaj, w piątek dopiero startują eliminacje do C2.
2. Różnice w kursach na head-to-head oraz na złoto każdy widzi.

Brendel to dominator w tej dyscyplinie. Wygrywa sporo i przeważnie na najważniejszych imprezach. Złoto w Londynie przed czterema laty, MŚ (2014,2015), Mistrz zeszłorocznych Igrzysk Europejskich z Baku, ME (kilka razy) najświeższe z czerwca tego roku.
W eliminacjach najszybszy, nie musiał startować w półfinałach (w przeciwieństwie do np. groźnego Martina Fuksa). Najgroźniejszym rywalem wydaję się być Ukrainiec Tarnovschi, ale regularnie w finałach mu odpływał do tej pory.

1.72 w porównaniu do 1.50 (czy mniej gdzie indziej) wygląda bardzo ciekawie. Można to też łączyć z innymi dyscyplinami. Pytanie tylko czy bwin czegoś mi tu nie odwali w przypadku zwycięstwa Niemca...i nie walnie jakiegoś zwrotu..

 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Kajakarstwo: K2 500 kobiet
Polska na podium 1,60 Unibet
✅
Złoto dla Węgier 1,60 Unibet ✅
Kursy mnie zaskoczyły, chociaż już trochę pospadały. Bronimy brązowego medalu z Londynu. Raczej o coś więcej będzie ciężko. Pierwsze dwa miejsca najprawdopodobniej wywalczą Węgierki i Niemki, chociaż ja myślę, że Niemki są jak najbardziej w zasięgu. Polki wydaje się, że będą walczyć z Białorusinkami. W eliminacjach były dwa biegi i wchodziły po jednej osadzie. Jeden wygrały Węgierki, a drugi Niemki. W tym pierwszym walczyły Polki i Białorusinki. Naja i Mikołajczyk próbowały nawiązać walkę z Węgierkami i długo im się to udawało. W końcówce odpuściły, żeby nie tracić zbyt wiele sił i zajęły drugie miejsce, Białorusinki były na czwartym miejscu. W półfinałach obie osady wygrały swoje biegi. W tym roku Polki przegrywały tylko z osadą węgierską. Mam nadzieję, że dziś będzie podobnie. Mamy dobry finisz i jest naprawdę duża szansa na medal.
Węgierki w ostatnim czasie wygrywają wszystko, gdzie wystartują. Tutaj mocne były też Niemki, ale nie miały okazji jeszcze walczyć z kimś mocnym. Myślę, że Mistrzynie Świata dziś wygrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Kajakarstwo: K-2 200 men
Węgry ze złotem
5,00 Betsson⛔

Ciężko ugryźć ten wyścig. Myślałem długo i w końcu zaryzykuję. Faworytami są Hiszpanie wg buków. Ja z kolei mam trochę wątpliwości. W Hiszpanii sklejono nową parę z młodego chłopaka i doświadczonego Saula Craviotto, który zdobywał medale na IO w Pekinie w K-2 500 i w K-1 200 w Londynie. To jest ich jednak dopiero drugi start razem. Za pierwszym razem wygrali zawody w Duisburgu. Z kolei Węgrzy to mistrzowie świata z zeszłego roku, od kilku lat w czołówce. W tym roku właśnie w pucharze świata w Duisburgu przegrali tylko z Hiszpanami.

W eliminacjach płynęli w tym samym wyścigu. Górą byli po raz drugi w tym sezonie Hiszpanie. Bieg był jednak bardzo mocny i wyrównany do samego końca. Węgrzy zajęli drugie miejsce i musieli przebijać się przez półfinały. Tam wygrali spokojnie swój bieg.

Faworytami są Hiszpanie, tuż za nimi Węgrzy i potem mamy kilka równych osad. Liczę, że do trzech razy sztuka i Madziarzy pokażą w finale, kto jest mocny. Co innego biegi na pucharze świata i eliminacjach, co innego finał IO. Hiszpanie pływają razem od niedawna, a nic nie zastąpi wspólnych startów. Myślę, że to będzie bardzo wyrównany bieg i kurs na Węgrów jest mocno zawyżony po eliminacjach. Liczę na ich doświadczenie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Kajakarstwo: K1 500 Kobiety
Inna Osypenko-Radomska (AZE) - Maryna Litvinchuk (BLR) 2,00 Betsson ⛔
Litvinchuk (w wynikach czasem wpisywana jako Maryna Pautaran) to spadochroniarz na tym dystansie. Mistrzyni świata na 5000 metrów. Ogólnie pływa jeszcze K2 200 i K4 500. Raczej dłuższe dystanse bo ma wytrzymałość, nie szybkość. K1 500 płynęła w ostatnich latach tylko raz, w tym roku w Duisburgu i zajęła 4. miejsce.
Azerkę znają Ci, którzy oglądali srebrny bieg Marty Walczykiewicz na 200 metrów. To właśnie z nią walczyła Polka i ostatecznie wygrała. Osypenko-Radomska to srebrna medalistka z Londynu na tym dystansie. W tym roku wygrała już raz z Litvinchuk w Duisburgu, gdzie była 3. Wygrała również puchar świata w czeskich Racicach.
W eliminacjach Osypenko-Radomska wygrała swój bieg, Białorusinka w swoim była za plecami faworytki do złota – Danuty Kozak. W półfinale wygrała za to z mistrzynią na 200 metrów – Lisą Carrington. Azerka natomiast była za plecami Niemki Weber. Trzeba jednak pamiętać, że Radomska płynęła na 200 metrów przez dwa wcześniejsze dni i przez to drugi bieg był traktowany pewnie ulgowo. Wysiłku tylko tyle, ile trzeba do awansu. Dziś przed nimi tylko finał i na tym wyścigu można się skupić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom