>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

IO Paryż 2024: Tenis (27.07.2024 - 04.08.2024)

kubabrenner 254,2K

kubabrenner

Użytkownik
Świątek - Parry
Typ: Powyżej 15.5 gemów
Kurs: 1.47 (superbet)


Już bez przesady z tymi liniami na under, jasna sprawa że Iga ten mecz przechodzi i to zapewne 2-0, ale żeby Parry nie zrobiła 4 gemów? Taką samą masówkę już widziałem z Putincewą, a ta złamała Igę 4 razy wygrywając w 2 i 3 secie kolejno 6-1 6-2. Wiem, że to trawa, która Idze nie leży, a dziś jej ukochane korty z RG. Spójrzmy zatem na mecz 1 rundy, kursy na Begu były jeszcze wyższe, na overy gemowe podobnie. Finalnie w meczu padło 20 gemów, a w drugim było na tyle gorąco, że spokojnie mogliśmy zobaczyć trzeci set. Iga miewa przestoje i było to widać nawet w 1 secie, który wygrała 6-2. Raz się dała połamać, a w dwóch kolejnych swoich gemach dopuszczała do stanu 30:30. Drugi set tak jak wspomniałem dopuściła do serwowania na mecz przez Rumunkę. Dziś jeszcze dochodzi aspekt narodowości, bo Parry gra u siebie. Polaków na trybunach nie zabraknie, ale jednak doping będzie dużo większy ze strony Francuzów. Czy Iga będzie chciała denerwować publikę przed którą będzie tu grała do końca turnieju, zabijając się o każdy gem i ośmieszając Francuzkę? Wątpię. Parry do tego ostatnie mecze bardzo solidne, w pierwszej rundzie IO przeszła Podoroską 2-0, a wcześniej na 7 spotkań na mączce wygrała aż 5, dochodząc do ćwierćfinale w Bastad oraz do półfinału w Palermo. Parry potrafi zagrać dobry tenis i przed swoją publiką na Igrzyskach da z siebie wszystko. Iga moim zdaniem nie ma żadnego biznesu w robieniu dziś jakiegoś rowerka, w meczach nie z gospodarzem owszem, ale dziś nie ma to raczej sensu. Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty, tj. przestoje Igi w 1 rundzie, dobra forma Parry oraz publika będąca za nią, wydaje się, że 4 gemy Francuzki to czysta formalność.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 883,4K

Pablito91

Typer Miesiaca
Linette powyżej 1.5 asa serwisowego @1.50 forbet krótki mecz, ale 2 ugrała:)

Spotkanie drugiej rundy Igrzysk Olimpijskich. Będzie to "polski " mecz gdyż zagrają nasza Madzia Linette z Włoszką ale o polskich korzeniach Jasmine Paolini. Madzia ostatnio w mega formie, wygrała turniej przed Igrzyskami oraz tutaj wyeliminowała dość gładko faworytkę Mirre Andriejewą. O Jasmine tez można napisać wiele. Ostatnio 2 finały z rzędu na szlemach. W tym także tutaj z Igą. Moją propozycją na to spotkanie są asy Madzi, która ma bardzo dobrą dyspozycję serwisową. W turnieju w Czeskiej Pradze we wszystkich meczach zanotowała conajmniej 2 asy. A zdażało się jej nawet 6 i 7 zaserwować. Myślę, że 2 z Włoszką powinna posłać i tak też gram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3211
Tenis by Dawid 1,1M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Alcaraz/Nadal vs. Koolhof/Griekspoor
Spotkanie II rundy turnieju olimpijskiego, które warto zobaczyć, bo takiego duetu już nie będzie niczym ojciec z synem. Nadal na koniec kariery połączył siły ze swoim następcą i piękną historią byłoby zdobycie medalu, a tylko ta szansa została Rafie. Zwycięstwo oznaczać będzie już tylko jeden krok od strefy medalowej. Oczywiście chrapkę na medal mają też Holendrzy, ale raczej cały świat będzie kibicował faworytom tego meczu czyli Hiszpanom. Kursy delikatnie wzrastają na nich i raczej ten trend zostanie utrzymany. Dlaczego? Po pierwsze Nadal włożył sporo sił w mecz z Djokoviciem i sam mówił, że w końcówce zabrakło mu sił. Jednak co ważniejsze zabrakło mu jakości, bo był zdecydowanie gorszy od Novaka. Debel to też oczywiście nie jest jego dyscyplina, ale także w nim posiada jakiś staż, który wystarczył na przejście pierwszej rundy, ogrywając doświadczonych rywali. Kolejnym argumentem jest dość słaba druga część meczu Alcaraza z Griekspoorem, którzy także zmierzyli się w poniedziałek. Pod koniec drugiej partii Carlos wziął przerwę medyczną, która miała miejsce poza kortem i prawdopodobnie dotyczyła okolic pachwiny. Tallon grał solidnie i to wystarczało by urywać kolejne gemy na swoim podaniu. Słaby mecz Nadala, ale też nie najlepszy Alcaraza sprawiają, że otwiera się szansa przed Holendrami, którzy mają większe zgranie ze sobą i co ważne bardzo duży staż w grze deblowej. Koolhof to weteran debla, ale na minus działa fakt, że on raczej od cegły stroni i woli szybsze korty. Do tego nie ma warunków fizycznych, ani dobrego serwisu, więc jego gemy serwisowe mogą być okazją dla faworytów na przełamanie. Griekspoor z kolei ma wszelkie cechy dobrego deblisty, bo potrafi znakomicie serwować, grać wolejem, ale też z głębi kortu, bo jest bardzo solidnym singlistą i próbkę tego widzieliśmy w ostatnim jego meczu. Jest zagrożenie, że Hiszpanie mogą się wycofać, choć nikt by tego nie chciał. W zasadzie Nadal już przed turniejem olimpijskim był niepewny startu, ale skoro wystąpił w singlu to już raczej nie zrezygnuje z debla, tym bardziej, że to dość realna szansa na medal. Linie gemowe są dość nisko ustawione, więc widzę realną szansę na pokrycie, a może nawet trzy sety.

👉 powyżej 18,5 gemów @1,5 (LVBET) ✅

Opcja ryzykowna:
👉 Koolhof/Griekspoor +1,5 seta @1,87 (betclic) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4303
Pablito91 883,4K

Pablito91

Typer Miesiaca
Navone poniżej 1.5 asa serwisowego @1.50 betclic lipa, tego się nie spodziewałem

Zapowiada się ciekawe meczycho pomiędzy Mussettim a Navone. Włochowi na pewno dużo da ten dzień odpoczynku. W 1 rundzie wielu go skreślało z monfilsem ze względu na późne kończenie turnieju w Umagz gdzie z Cerundolo grali prawie do północy. Jednak Włoch na spokojnie ograł Francuza. Dzisiaj odpoczywał, bo tak to kto wie jakby wyglądał z Navone, który jest przebijakiem. Ja jednak Idę w under asów Argentyńczyka, który nie posyła wielu asów. Korty w Paryżu nie są szybkie a dodając do tego jak gra i gdzie jest ustawiony Włoch na returnie nie widzę szans na 2 asy Mariano. Przeciwko Włochowi w Umag żaden zawodnik nie zaserwował 2 asów dlatego mocno idę w ten typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +181
pezio 30,2K

pezio

Użytkownik
Vekic v Gauff
Vekic poniżej 2,5 asów @1,60 betclic

Można śmiało pograć w dublu z Navone under 1,5. Swoją drogą, chyba pierwszy raz widzę, żeby ktoś zwrócił uwagę na to, kto stoi po drugiej stronie siatki i jak ustawia się do returnu ^. To ma kolosalne znaczenie w tego typu zakładach. Także Navone under świetny bet. Co do Vekic? Kluczem do sukcesu jest tutaj Coco. To czołówka totalna w kategorii "nie daję sobie wbić asa". W tym sezonie, na mączcę, bilans 15-3 dla linii 2,5 rywalek. Sama Chorwatka, na clayu, nie szaleje z serwisami nie do obrony. Na igrzyskach w meczach z Bronzetti (słabo broni serwis) i Andreescu posłała po dwa asy. Z Gauff ciężko będzie o jakiegoś. Koniec końców, może coś dziabnąć, ale trzy? Wystawiłbym linię 1,5 tutaj, z kursem @1,7 na under. Dla linii 2,5 kurs @1.30, imo. Więc value jest spore.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +263
Tenis by Dawid 1,1M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Gauff/Pegula vs. Muchova/Noskova
Kolejny interesujący mecz gry podwójnej, tym razem wśród kobiet, choć bukmacherzy widzą tu raczej jednostronne spotkanie na korzyść Amerykanek. Może i tak będzie, ale są pewne argumenty, które dają Czeszkom nadzieję, na coś więcej niż urwanie kilku gemów. Co przemawia za faworytkami? Dość sporo, bo po pierwsze bardzo duże doświadczenie deblowe i co ważniejsze zgranie, gdyż występują ze sobą od jakiegoś czasu. To ogromny handicap na ich korzyść. Jeszcze wczoraj napisałbym, że szansą dla rywalek będzie to, że Gauff w głowie ma singla, ale właśnie we wtorek dość niespodziewanie poległa z Vekic. Dlatego Amerykanki będą skupione w pełni na grze podwójnej i raczej będzie im mocno zależeć na awansie do ćwierćfinału. Ogólnie będziemy w tym meczu oglądać cztery co najmniej solidne singlistki, które niespodziewanie bardzo szybko odpadły z rywalizacji singla. Szczególnie zawiodły Czeszki, które odpadły już w I rundzie przegrywając z Fernandez i Wang czyli z zawodniczkami, które mogły spokojnie ograć. Pegula jak i Gauff zaszły nieco dalej, a druga z nich miała chrapkę na finał, lecz znów obeszła się smakiem. Kursy na nie są dziś bardzo niskie, ale rywalki mają ogromny potencjał i totalnie nie ma w faworytkach value. Jeśli Karolina i Linda zagrają na luzie to tutaj może się sporo dziać. Tenis kobiecy lubi niespodzianki i jak coś tutaj grać to właśnie w wysokie kursy. Wiemy jak duży potencjał indywidualny mają zawodniczki zza naszej południowej granicy, więc nawet bez formy mają tu prawo pokryć chociaż over gemowy.

👉 powyżej 17,5 gemów @1,6 (LVBET) ✅

Opcja ryzykowna:
👉 Muchova/Noskova +1,5 seta (ha) @2,8 (betclic) ✅

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3845
kubabrenner 254,2K

kubabrenner

Użytkownik
Świątek - Collins
Typ: Powyżej 16.5 gemów
Kurs: 1.41 (fortuna)


Drugi raz ładuję się w over u Igi, choć pierwszy z Parry nietrafiony, to dziś stanie naprzeciw zupełnie innej zawodniczki. Amerykanka jest obecnie 9 rakietą świata, jednak wg mnie jest obecnie spokojnie top5 kobiecego tenisa. W tym roku gra bardzo solidny tenis, finał w Doha, wygrana turnieju w Miami oraz od razu po wygrana w Charleston na ziemnej, do tego świetny turniej w Rzymie gdzie poległa dopiero z Sabą w półfinale. Iga ma z nią bilans bardzo dobry, bo 6-1 na korzyść Polki, wszystkie pojedynki były na nawierzchni twardej i choć mączka powinna być kolejnym boostem dla Igi, to nie wiemy jak się jej będzie grało z Collins na takiej nawierzchni, co sama Iga wczoraj w wywiadzie przyznała. Collins wyrzuciła z Igrzysk Hiszpankę Osorio, wcześniej wracającej po latach Wozniacki oraz w 1R Siegemund, która poddała mecz w trakcie. Iga jak paryskie korty oddała sporo gemów, oczywiście akurat nie z Parry co pograłem, ale w meczu z Begu padło 20 gemów, a wczoraj z Chinką 19. Mając to na uwadze ciężko mi uwierzyć w mniej niż 5 gemów ze strony Amerykanki, która jest zdecydowanie lepsza od wspomnianych zawodniczek. Patrząc na drabinkę uważam wręcz, że dziś najtrudniejszy mecz Igi w tym turnieju, na kogo by później nie trafiła, nie ma kto się tam postawić. Idę w ten bardzo niski over wierząc, że jakieś 6-2 6-3 to powinno być minimum od Collins, a może i pokusi się o jakieś 5-5 czy nawet set. 2-0 dla Igi po 1.25 totalny brak value dla mnie, choć zapewne taki wynik zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3313
tarki_16 244,5K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Iga -6.5 gema @2.14 Fortuna

Iga najgorsze ma już za sobą. Przepowiadałem ciężary z Collins i tak było, chociaż Amerykanka nie wytrzymała psychicznie w 3 secie, to w 2 zagrała niemal perfekcyjnie. Czas na półfinał. Problemem Chinki może być to, że ma za sobą dwa mordercze pojedynki z Navarro i Kerber i to dzień po dniu. A najgorsze jest to, że zakończyła swój pojedynek po 17, a już dziś w samo południe w niemal upalnych warunkach rozegra kolejne spotkanie, tym razem z Polką. Buki widzą większe szanse dla Zheng, niż dla Collins, a ja się z tym kompletnie nie zgadzam. Może i Chinka ma dobry serwis, ale w dłuższych wymianach jest bez podejścia do Igi i nie ma tak atomowych returnów jak u Collins. Może i bym się doszukiwał jakiejś szansy dla Zheng, ale nie po tym co wczoraj zobaczyłem. Mecz z Kerber na poziomie ITF, baloniki, dużo UE po stronie Chinki, i po takim zmęczeniu dostaje podbudowaną wczorajszą wygraną Polkę, więc 5 gemów po stronie Zheng to moim zdaniem maksimum i idę w hc na Polkę.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Novak Djokovic v Stefanos Tsitsipas
Tsitsipas wygra 2:1 w setach kurs 7.50
Lose first set win the Match Stefanos Tsitsipas kurs 13.00
Both players over 4 ases kurs 2.40
Both players over 9 ases kurs 21.00
wszystkie kursy z Williamhill

Hm przede wszystkim Nadal wczoraj odpadł z Alcarazem w rywalizacji deblowej , kolejnego złota Olimpijskiego nie będzie !!!!
Przykłady dzisiejszych wyników Świątek i Zvereva pokazują że nie mam mocnych , są tylko żle trafieni jak mawiał Pan Papa Sztam.
Novak już jest w ogródku , już wita się z GĄSKĄ hm 3 lata temu było podobnie , prowadził nawet po pierwszym secie w półfinale ze Zverevem.I Gąska się wymknęła;-) Co by nie mówić nad Olimpijskimi startami Serba od dawna wisi KlĄTWA!!!!
To ja zagram coś pod tę Klątwę .Delikatnie kursy bardziej niż soczyste.
W h2h 11:3 dla Novaka a do tego 5:0 na cleyu na hardzie 6:3 , choć na cleyu było 2razy 3:2 i to na Garossie !!!w tym finał 2021 gdzie Stefanos prowadził 2:0 w setach , potem powiedział że Djokovic z dwóch pierwszych setów i Djokovic z trzech kolejnych to dwóch róznych zawodników.Hm w meczu z Nadalem sprzed kilku dni Djokovic z pierwszego seta i Djokovic z drugiego to też dwóch różnych Novaków:)
Nie przepadam za Tsitsipasem hm ale na bok sentymęty .
Mały argumęt dodatkowy , Tsitsipas nie wygrał z Novakiem od pięciu lat , seria kolejnych dziewięciu porażek.

Hm bet na po 10 asów lub więcej każdego gracza oczywiście bardzo mało prawdopodobny , nawet w pięciosetówkach nie pokrywali takich linii w czerwcu 2021 było w asach 5:14 , a w pażdzierniku 2020 5:7
ale i tak kurs 21.00 uważam za odważny i wart zaryzykowania , na hardzie zdarzało im się pokrywać takie linie bądz być dosyć blisko
więc się skuszę.

Chyba wszyscy chcieli by obejrzeć finał Djokovic - Alcaraz hm ja chyba też ale ten ostatni na Wimbledonie rozczarował a miedzy Grekiem i Serbem już parę razy było meczycho.I na to dziś liczę po cichu.
 
Pablito91 883,4K

Pablito91

Typer Miesiaca
Djokovic Musetti poniżej 8.5 asa w meczu @1.60 superbet 3 :)

Drugi Półfinał Igrzysk Olimpijskich. Obecność w tym gronie Włocha to spore zaskoczenie, ale widać, że ten chłopak złapał formę życia. Uważam że ma szanse nawet wygrać. Kursy na niego spadają. Ja w tym spotkaniu postanowiłem skupić się na asach serwisowych. W meczu Włocha pada ich na prawdę mało. Co ciekawe Djokovic z Musettim spotkali sie w tym roku 3 razy. Ostatnio na wimbledonie i w 3 setach było 8 asów, gdzie na trawie zdecydowanie łatwiej o asa. Grali również tutaj w Paryżu w 5 setowym meczu i tam było zaledwie 6 asów oraz w Monte Carlo 4. Tutaj gra się do dwóch wygranych tak więc zagrają max 3 sety. Nie widzę możliwości by padło w tym spotkaniu 9 asów dlatego gram under. Pozdrawiam.

Andriejewa/Shnaider @1.72 lvbet 1:6 2:6 :)

Dość niespodziewana para półfinałowa. Zmierzą się Hiszpanki Bucsa/Tormo z Rosjankami Andriejewa/Shnaider. Typuję w tym spotkaniu zwycięstwo młodych Rosjanek. Pokonały w tym turnieju 2 mocne, deblowe pary. Kanadyjki Dąbrowski/Fernandez oraz wczoraj mocarne Czeszki, które były faworytkami do złota a więc Krejcikova/Siniakova. Pokonanie tych dwóch par to nielada wyczyn zważając na to, że obie są bardzo młode oraz nie są typowymi deblistkami a singlistkami. Ale widać, że gra w tej parze wszystko jak należy. Pokonanie tutaj dwóch mocnych par i to w dwóch setach to nie może być przypadek. Hiszpanki grając ze sobą jeszcze nie zaznały porażki. Mają bilans 9:0. Jednak tutaj w Paryżu miały zdecydowanie łatwiejsze rywalki. Wczoraj wróciły z dalekiej podróży, gdyż z Ukrainkami przegrywały już 3:7 w super tiebreku a jednak udało im się wygrać. Próbuję iść w tym pojedynku w Rosjanki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +788
R 920,4K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, IO- singiel K
Godzina: 15:00
Spotkanie: Świątek - Schmiedlova
Typ: liczba gemów: powyżej 15,5
Kurs: 1,47
Bukmacher: superbet
Analiza:
Pojedynek o trzecie miejsce, w którym udział Słowaczki jest dla niej wielkim osiągnięciem natomiast dla Igi niezrozumiałą porażką. Schmiedlova tegoroczny French Open zakończyła na pierwszej rundzie przegrywając z Errani, natomiast na IO spisuje się znakomicie odprawiając kolejno wyżej notowane rywalki: Boulter, Haddad Maię, Paollini czy rodaczkę Krejcikovą. Półfinał z Vekic był już jednak szczególnie w drugim secie nokautem Słowaczkii. Świątek półfinał z Zheng przegrała sama ze sobą- mając z Chinką bilans 6-0 i znając jej grę na wylot pozwoliła sobie na rekordową ilość własnych błędów i kolejne widoczne już w meczu z Collins dziwne chwile niemocy i rozkojarzenia, których nie potrafiła przezwyciężyć. Stało się jak stało a szansa na złoto niestety uciekła. Czy Iga potrafi zmobilizować się na dzisiejszy pojedynek o brąz? Myślę, że zagra na większym już luzie ale Słowaczke stać na ugranie przynajmniej czterech gemów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +669
czarodz1ej 256

czarodz1ej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, IO- singiel K
Godzina: 15:00
Spotkanie: Świątek - Schmiedlova
Typ: liczba gemów: powyżej 15,5
Kurs: 1,47
Bukmacher: superbet
Analiza:
Pojedynek o trzecie miejsce, w którym udział Czeszki jest dla niej wielkim osiągnięciem natomiast dla Igi niezrozumiałą porażką. Schmiedlova tegoroczny French Open zakończyła na pierwszej rundzie przegrywając z Errani, natomiast na IO spisuje się znakomicie odprawiając kolejno wyżej notowane rywalki: Boulter, Haddad Maię, Paollini czy rodaczkę Krejcikovą. Półfinał z Vekic był już jednak szczególnie w drugim secie nokautem Czeszki. Świątek półfinał z Zheng przegrała sama ze sobą- mając z Chinką bilans 6-0 i znając jej grę na wylot pozwoliła sobie na rekordową ilość własnych błędów i kolejne widoczne już w meczu z Collins dziwne chwile niemocy i rozkojarzenia, których nie potrafiła przezwyciężyć. Stało się jak stało a szansa na złoto niestety uciekła. Czy Iga potrafi zmobilizować się na dzisiejszy pojedynek o brąz? Myślę, że zagra na większym już luzie ale Czeszkę stać na ugranie przynajmniej czterech gemów.
Schmiedlova to słowaczka
 
Otrzymane punkty reputacji: +256
Tenis by Dawid 1,1M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Auger-Aliassime vs. Alcaraz
Spotkanie o finał IO w Paryżu na kortach, gdzie niedawno Alcaraz zdobywał kolejnego szlema. Jego dyspozycja jest przez cały czas wysoka, ale na przestrzeni meczu potrafi falować i miewa zdecydowanie gorsze momenty jak ten z Paulem, z którym powinien stracić seta, ale jakimś cudem wyszedł z opresji. Debel też pokazał, że w jego grze są jeszcze mankamenty, szczególnie bliżej siatki. Póki co nie stracił tutaj seta i ta seria trwa od finału Wimbledonu. Ponadto w trzech ostatnich meczach z Felixem także nie stracił partii i bilans setów wynosi 7-0. W tychże meczach co najwyżej tracił raz podanie i to tylko potwierdza jak wyraźnym jest faworytem. FAA jednak nie ma za wiele do stracenia i jeśli wytrzyma mentalnie to jest w stanie nawiązać walkę, choćby momentami. Umiejętności w każdym elemencie gry posiada bardzo wysokie, ale musi poskładać wszystkie elementy i co ważniejsze popracować głowa. Pod tym względem zdecydowanie odstaje od Carlitosa, który nawet jak nie idzie to cieszy się grą w tenisa. Wydaje się, że mimo wszystko ta rozbieżność kursowa jest przesadzona, biorąc pod uwagę potencjał Augera i doświadczenie. Być może to czas na przełamanie, ale okoliczności są bardzo niesprzyjające, gdyż paryska mączka to duży handicap dla Carlosa, a prestiż Igrzysk powinien go jeszcze bardziej zmotywować, niż uśpić. Poprzedni mecz Hiszpana jednak nam powiedział, że nawet rywal bez ogromnych argumentów jak Paul jest w stanie nawiązywać z nim walkę, ale potrzeba mocnej głowy. Jeden brejk godny ryzyka, a dwa do zrobienia przy bardzo dobrym dniu Kanadyjczyka.

👉 Auger-Aliassime powyżej 0,5 przełamań @1,47 (superbet) ❌

Edit: brak słów jak fatalny był FAA
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 883,4K

Pablito91

Typer Miesiaca
Alcaraz handicap setowy (-1.5) @2.15 superbet szacun. Zagrał kosmicznie Novak.

Dla większości finał marzeń. Dla mnie niekoniecznie. Widziałbym tutaj innego tenisistę zamiast Djokovica. Uważam, że Serb jest tutaj tylko dlatego, że inni grając z nim po prostu nie dojeżdżają mentalnie. Tsitsipas miał 4:0 i nagle przestaje grać. Musetti łamie się z 40:0 w kluczowym momencie seta albo po przelamaniu zaraz oddaje prostymi błędami. Można Serba lubić albo nie, ale ja należę do tych drugich. Mam nadzieję, że Carlitos go zmiażdży tak jak Djokovic chciał zmiażdżyć Nadala. O to, że Carlos pęknie w finale raczej się nie obawiam. Ten chłopak pokazuje, że jego mental jest 100 razy wyższy niż Świątek chociaż jest 2 lata młodszy od niej. On już dojrzał to wygrywania i robienia wielkich rzeczy. Djokovic miał szansę tylko na Wimbledonie a został zmiażdżony. Tutaj nie widzę szans Dla Serba.
 
Ostatnia edycja:
S 1,2K

saek

Użytkownik
Alcaraz handicap setowy (-1.5) @2.15 superbet

Dla większości finał marzeń. Dla mnie niekoniecznie. Widziałbym tutaj innego tenisistę zamiast Djokovica. Uważam, że Serb jest tutaj tylko dlatego, że inni grając z nim po prostu nie dojeżdżają mentalnie. Tsitsipas miał 4:0 i nagle przestaje grać. Musetti łamie się z 40:0 w kluczowym momencie seta albo po przelamaniu zaraz oddaje prostymi błędami. Można Serba lubić albo nie, ale ja należę do tych drugich. Mam nadzieję, że Carlitos go zmiażdży tak jak Djokovic chciał zmiażdżyć Nadala. O to, że Carlos pęknie w finale raczej się nie obawiam. Ten chłopak pokazuje, że jego mental jest 100 razy wyższy niż Świątek chociaż jest 2 lata młodszy od niej. On już dojrzał to wygrywania i robienia wielkich rzeczy. Djokovic miał szansę tylko na Wimbledonie a został zmiażdżony. Tutaj nie widzę szans Dla Serba.
Serb już osiągnął upragniony medal
 
Pablito91 883,4K

Pablito91

Typer Miesiaca
Vekic powyzej 3.5 podwójnych błędów serwisowych @1.63 fortuna tylko 2, ale krótkie spotkanie, Vekic beż szans

No i finał kobiet zbliża się wielkimi krokami. Zmierzą się pogromczyni Świątek Zheng z mającą najlepszy okres w życiu Vekic. Faworytką jest Chinka, ale to raczej oczywiste skoro ograła Świątek. Ja jednak skupiam się w tym meczu na serwisie Vekic. Donna popełnia sporo podwójnych błędów. Tutaj jest finał, Chinka gra agresywnie i wydaje mi się, że Donna będzie próbowała ryzykować serwisem oraz mogą pojawiać się nerwy w kluczowych momentach meczu. Vekic na 5 spotkań 3 razy pokrywała linię a 2 razy miała 3 podwójne. Myślę, że 4 dzisiaj popełni patrząc na wagę tego meczu.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Novak Djokovic - Carlos Alcaraz

Typy:
Novak Djokovic @3,25 Fortuna
Novak Djokovic wygra i w meczu będzie powyżej 21,5 gemów @4,75 Fortuna
Novak Djokovic wygra 2:1 @6,70 Fortuna Djokovic zagrał nawet lepiej niż przypuszczałem

Jest to finał marzeń. Jeśli chodzi o formę sportową, to trudno nie zgodzić się z tym, że Carlos Alcaraz jest wyraźnym faworytem, w końcu rozgromił on Djokovica w ostatnim Wimbledonie, a przecież na trawie Djoko teoretycznie miał dużo większe szanse niż na mączce. Ja jednak patrzę na to spotkanie trochę inaczej. Novak Djokovic w tenisie osiągnął już prawie wszystko, tak naprawdę brakuje mu jeszcze tylko złotego medalu olimpijskiego w singlu. Jest to definitywnie jego ostatnia szansa na złoto i moim zdaniem ją wykorzysta. Djokovic to jest idealny przykład zwycięzcy, praktycznie co sobie postanowi, to tego dokonuje. Wiem, że aktualna forma i nawierzchnia faworyzują Alcaraza, ale ja jakoś widzę Djokovica ze złotym medalem na szyi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3005
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Novak Djokovic v Carlos Alcaraz
Lose 1st Set Win The Match DJokovic kurs 11.00
Each Player Over 4 Aces kurs 6.00 - tu nawet za butlę dobrej whiskey
Each Player Over 9 Aces kurs 151.00 - hm tutaj za 2e kurs o szansach mówi wszystko ale to bardzo specjalny mecz , niemożliwe to jest żeby kura kwadratowe jajko zniosła

Chyba większy ciężar gatunkowy meczu niż oba finały na Wimbledonie , wiekszy też od meczu finałowego w ubiegłym roku w Cincinatti gdzie stawką był fotel lidera rankungu ATP.( a tam Lolek wsadził asów 11 Novakovi )
Hm Łamaka singlem nie zgaram włoże w 2-3 kupony ale zagram zwycięstwo Djokovica po pierwszym secie gdyby go wygrał zagram jego zwyciestwo 2:1 w setach , gdyby przegrał pierwszego seta również.
Lolek w tym roku wygrał już 2 tytuły Wielkiego Szlema , w tym obronił na Wimbledonie , ma już ich 4 i tylko 21 lat na karku , kibicuję tu Novakovi , zgadza się ostatnia szansa na Olimpijskie Złoto , Alcaraz będzie miał kolejne.
Mam nadzieję że żadnemu się nużka w trakcie meczu nie popsuje ;-)

kursy z williamhill
 
Otrzymane punkty reputacji: +976
Do góry Bottom