>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

IO Paryż 2024: Siatkówka kobiet i mężczyzn (27.07 - 11.08.2024)

5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Włochy - USA

Typy:
USA (z opcją SuperPrzewaga) @1,90 Superbet
USA (z handicapem +1,5 seta) @1,47 Superbet

W meczach o trzecie miejsce często kluczową rolę odgrywa motywacja oraz to jak drużyna się pozbiera po przegranym półfinale. Gdyby się zapytać przed turniejem, czy brązowy medal zadowoli te reprezentacje, to moim zdaniem USA odpowiedziałoby tak, a Włochy nie. Włochy były typowane przez wielu jako główny faworyt turnieju, więc ich realnym celem był co najmniej finał. Amerykanom dawano mniejsze szanse niż Polsce, Włochom czy Francuzom, więc dla nich brązowy medal będzie jakimś sukcesem.

Włochy miały rewelacyjną fazę grupową, ale w playoffach zawiedli i to mocno. Cudem udało im się wygrać z Japonią, gdyż byli o krok od porażki 0:3. Potem z Francją przegrali praktycznie bez walki 0:3. Ok, Francuzi zagrali świetny mecz, ale nie aż taki, żeby Włosi nie mogli wygrać więcej jak 21 punktów w którymkolwiek secie. Widać, że forma Włochów totalnie siadła, a po takim laniu trudno też będzie się podnieść na mecz o brązowy medal.

Amerykanie grają dobrze przez cały turniej(no może z Brazylią poziom meczu był dość niski), a w półfinale z nami przez długi czas grali na kosmicznym poziomie. Drugi i trzeci set w ich wykonaniu był perfekcyjny. Takie oddanie wysokiego prowadzenia(2:1 w setach i solidna przewaga w czwartym secie) boli, ale i tak Amerykanie powinni przystąpić do tego meczu w lepszych nastrojach niż Włochy, które nawet nie nawiązały walki.

Bukmacherzy dają obu reprezentacjom równe szanse, dla mnie faworytem są gracze z USA.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2500
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Pojawiła się paczka tych zakładów specjalnych na prędkości zagrywek poszczególnych reprezentacji. Do wyboru, do koloru w LVBET. Jak macie możliwość to wrzucajcie co ciekawsze zakłady specjalne z polskich buków. Jestem ciekaw kto tam co wymyśli bo jakby nie patrzeć to jest to najważniejszy mecz siatkarski w historii polskiej bukmacherki ;)

1723191166717.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +343
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Nie znam się kompletnie na siatkówce ale przeglądając oferty rzuciły mi się zakłady specjalne w stsie. Na zakończenie meczu asem serwisowym płacą @15 a za blok punktowy @9 kursy fajne tylko pytanie czy warto coś inwestować bo wygląda to na loterię aczkolwiek kursy zachęcające bo zarówno na serwisie ma kto kopnąć jak i w bloku. Jak się na to zapatrujecie, można próbować czy lepiej dać sobie spokój?
 
R 53,2K

Rosolski91

Użytkownik
Gianfranco Obsranko under 14,5 betclic 1,83 12 punktów ale dobrze grał 😊
Tzn Torey DeFalco 😅

Liczę, że po raz kolejny zjedzie do bazy w połowie meczu, wydaje się, że 3 opcja w ataku Amerykanów na skrzydle.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1194
pinio1111 164,1K

pinio1111

Użytkownik
Gianfranco Obsranko under 14,5 betclic 1,83
Tzn Torey DeFalco 😅

Liczę, że po raz kolejny zjedzie do bazy w połowie meczu, wydaje się, że 3 opcja w ataku Amerykanów na skrzydle.
A to się trochę nie zgodzę.
Zagrał tu tylko jeden słaby mecz, czyli z nami.
W pozostałych był jednym z najlepiej punktujących w drużynie.
Ja dziś liczę na jego dobry występ.
 
C 247,6K

czary-mary

Użytkownik
Italia kurs 2.0
Italia (-1.5seta) kurs 2.90

Co innego przegrać wygrany mecz jak USA, a co innego 0:3. Amerykanie rozbici i przybici mentalnie, że dali sobie wyrwać wygrany mecz. W USA liczy się tylko złoto. Brąz olompiski Anderson Russell Holt Micah już mają. Tym się nie pocieszą.
Do tego Włosi kadrowo lepsi. Według mnie łatwy mecz dla Italii
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Francja - Polska

Typy:
w meczu będzie powyżej 181,5 pkt. @1,80 Fortuna
Francja (z opcją SuperPrzewaga) @2,15 Superbet
Francja (z handicapem +1,5 seta) @1,53 Superbet
Francja wygra 3:1 @5,50 Superbet

Faworytem bukmacherów jest Polska, ale ja mam złe przeczucie. Mecz z USA kosztował naszą reprezentację naprawdę wiele zdrowia. Kontuzji nabawili się Zatorski i Janusz. Zatorski podobno ma zagrać, z Januszem różnie może być. Pytanie tylko, czy jeśli zagrają, to będą w odpowiedniej dyspozycji? Wcześniej ze składu wypadł Bieniek, więc kontuzje nas nie oszczędzają. Francja w półfinale miała można powiedzieć spacerek, gdyż zaskakująco łatwo wygrała z Włochami w trzech setach, a nasza reprezentacja musiała grać pięciosetówkę z USA. Do tego Francja gra u siebie i różnie może być z sędziowaniem, co pokazał ich mecz z Niemcami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +459
R 53,2K

Rosolski91

Użytkownik
Francja - Polska

Typy:
w meczu będzie powyżej 181,5 pkt. @1,80 Fortuna
Francja (z opcją SuperPrzewaga) @2,15 Superbet
Francja (z handicapem +1,5 seta) @1,53 Superbet
Francja wygra 3:1 @5,50 Superbet

Faworytem bukmacherów jest Polska, ale ja mam złe przeczucie. Mecz z USA kosztował naszą reprezentację naprawdę wiele zdrowia. Kontuzji nabawili się Zatorski i Janusz. Zatorski podobno ma zagrać, z Januszem różnie może być. Pytanie tylko, czy jeśli zagrają, to będą w odpowiedniej dyspozycji? Wcześniej ze składu wypadł Bieniek, więc kontuzje nas nie oszczędzają. Francja w półfinale miała można powiedzieć spacerek, gdyż zaskakująco łatwo wygrała z Włochami w trzech setach, a nasza reprezentacja musiała grać pięciosetówkę z USA. Do tego Francja gra u siebie i różnie może być z sędziowaniem, co pokazał ich mecz z Niemcami.
Sędziuje Włoch, który sędziował nasz półfinał
 
U 44,6K

undertaker87

Użytkownik
Francja - Polska

Typy:
w meczu będzie powyżej 181,5 pkt. @1,80 Fortuna
Francja (z opcją SuperPrzewaga) @2,15 Superbet
Francja (z handicapem +1,5 seta) @1,53 Superbet
Francja wygra 3:1 @5,50 Superbet

Faworytem bukmacherów jest Polska, ale ja mam złe przeczucie. Mecz z USA kosztował naszą reprezentację naprawdę wiele zdrowia. Kontuzji nabawili się Zatorski i Janusz. Zatorski podobno ma zagrać, z Januszem różnie może być. Pytanie tylko, czy jeśli zagrają, to będą w odpowiedniej dyspozycji? Wcześniej ze składu wypadł Bieniek, więc kontuzje nas nie oszczędzają. Francja w półfinale miała można powiedzieć spacerek, gdyż zaskakująco łatwo wygrała z Włochami w trzech setach, a nasza reprezentacja musiała grać pięciosetówkę z USA. Do tego Francja gra u siebie i różnie może być z sędziowaniem, co pokazał ich mecz z Niemcami.
Prawda jest taka, że u naszych im gorzej tym lepiej. Jak się przeszło takie kamieniołomy to jak tutaj nie wygrać finału? Trochę się przypomina 2018rok gdzie szło ciężko, półfinał tak samo z USA szedł jak po grudzie a później finał to była maślanka.

Polska -1,5@2,45 sts

Chęć zemsty za Tokyo i nawet lekko za ligę Narodów jest u naszych zapewne ogromna a cóż Francuzów już tutaj nie powinno byc...
 
Otrzymane punkty reputacji: +260
T 2,7K

tomek009966

Użytkownik
Ja tutaj widzę analogię do Francuzów w kosza. Obstawiłbym Francję, a już +1,5 seta za 1.48 to moim zdaniem promocja, no ale jak tutaj nie być za Polakami? Więc, nie zagram tego meczu, tylko będę kibicował, ale rozum mi podpowiada, że żaby to wygrają, ale miałbym wyrzuty sumienia gdybym dał Francuzów. U siebie wydaje mi się, że Francuzi są poza naszych zasięgiem.
 
no PRO8L3M 35,3K

no PRO8L3M

Użytkownik
Francja - Polska, Jean Patry poniżej 17,5 pkt @ 1,80 Fortuna

Jean Patry jest po dobrym sezonie klubowym w Jastrzębskim Węglu.
Z biegiem turnieju olimpijskiego prezentuje się słabiej i środek ciężkości gry i punktowania w drużynie Francji rozkłada się inaczej z każdym kolejnym meczem na niekorzyść Francuza co jest ściśle związane z jego dyspozycją na tle silniejszych rywali.

Patry w tym turnieju:

Francja - Serbia - 22 pkt - 19 atakiem, 3 blokiem | 5-cio setowy mecz
Francja - Kanada - 13 pkt - 12 atakiem, 1 serwisem | 3 setowy mecz
Francja - Słowenia - 19 pkt - 14 atakiem , 5 blokiem | 5 setowy mecz
Francja - Niemcy - 7 pkt - 6 atakiem, 1 blokiem | zmieniony przez Faure ze względu na słabą dyspozycję | 5 setowy mecz
Francja - Włochy - 9 pkt - 8 atakiem , 1 serwisem |3 setowy mecz

Jakby wziąć średnią z tych wszystkich spotkań to wychodzi 14 punktów na mecz. Linia 17,5 pkt przekroczona dwukrotnie w meczach fazy grupowej. Po Patrym widać zniżkę formy przynajmniej ja tak to odbieram. W ataku powinno być przyzwoicie, natomiast nie sądzę by wyrządził nam krzywdę blokiem i zagrywką. Faza pucharowa w wykonaniu Francji to inne oblicze niż w fazie grupowej. Myślę,że liderami dla Brizarda mogą być Ngapeth i Clevenot szczególnie po tym co zagrał w meczu z Italią. Spodziewam się, że będziemy dużo ryzykować na zagrywce. Nie spodziewam przy nie najlepszym przyjęciu wielu piłek w jego stronę. Bardziej kierowane do dwóch wspomnianych wcześniej graczy. Patry przekraczający linię 17 punktów możliwy w sytuacji dobrego przyjęcia Francji przez ponad połowę meczu i długiego meczu z tie-breakiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1220
R 1,1M

rjastrzab

Użytkownik
Francja - Polska
Typ poniżej 189,5 pkt
Kurs: 1,52
Betfan

mam niestety obawy co do końcowego wyniku tego meczu i wygranej naszych. Nie obstawię przeciwko Polakom, ale nie można przejść obojętnie obok takiego meczu. Mam przeczucie, że w tym spotkaniu nie będzie tie-breaka i skończy się maksymalnie w 4 setach, choć nie wykluczam szybkiego 3:0. Dla względnego bezpieczeństwa wybieram wysoka linię 189,5 pkt, a zaproponowany przez Betfan kurs dołożę, do jakiegoś olimpijskiego dubla dzisiaj. Możemy mieć dzisiaj kłopoty kondycyjne, bo jednak 5 setów z USA zostawiło ślad fizyczny. Do tego kłopoty zdrowotne Zatorskiego, Janusza, o stracie Bieńka już nie wspominając. Liczę, że będzie ciężko, ale niech nawet będzie over a biało-czerwoni skończą ze złotem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +467
paga 48,3K

paga

Użytkownik
Finał pokazuje dosadnie jakimi frajerami są Amerykanie. Przegrać z naszymi gwiazdami, do tego grającymi z libero bez ręki to trzeba się postarać.
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Finał kobiet

USA - Włochy

Typy:
USA @3,05 Fortuna
USA (z handicapem +1,5 seta) @2,01 Fortuna
USA wygra 3:2 @7,00 etoto

Faworytem bukmacherów są Włoszki, ale ja widzę tutaj szanse dla Amerykanek. Włoszki przed turniejem były faworytkami do złota i rzeczywiście grają tutaj bardzo dobrze. Amerykanki słabo grały w fazie grupowej, ale w fazie playoff to już jest zupełnie inna reprezentacja. Zawodniczki z USA najpierw łatwo pokonały naszą reprezentację, a potem sprawiły niespodziankę wygrywając 3:2 z Brazylią, która też wyglądała tutaj w Paryżu bardzo mocno. Oglądałem oba te mecze i podobała mi się gra Amerykanek. Widać, że cieszą się grą, atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. Dojście USA do finału już jest sukcesem. W finale nie mają nic do stracenia, nikt nie będzie ich krytykować za ewentualną porażkę, to na Włoszkach jest większa presja.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +291
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
USA - Włochy 0:3

Francuzi wczoraj obronili tytuł Mistrza Olimpijskiego sprzed 4 lat. Dziś to Amerykanki bronią tego tytułu i czy historia będzie podobna?
Na pewno nie są faworytem tego meczu ale wczoraj Francja też nie było, co prawda kursy były mocno wyrównane a dziś zdecydowane faworytki to Włoszki jednak ja uważam, że te kursy są troszkę niedoszacowane. Okey, Włoszki w tym turnieju przegrały do tej pory tylko 1 seta z Dominikaną w 1 meczu a następne mecze to już same zwycięstwa 3:0 z Holandią, Turcją, Serbią i ponownie z Turcją. Także przeciwniczki mocne nie ma co ukrywać.
Amerykanki miały mocną grupę z Chinkami, Serbkami i Francuzkami. Wygrały mecze z Francją i Serbią natomiast przegrały z Chinkami. W fazie pucharowej wygrały 3:0 z Polkami i 3:2 z Brazylijkami.
Ogólnie kadrowo Amerykanki wyglądają bardzo dobrze, w świetnej formie przyjmujące Plummer i Skinner. Dość niespodziewanie pierwsze skrzypce na tym turnieju odgrywa na ataku Drews nie Thompson ale Jej forma jest bardzo dobra. Środek to Ogbogu, która ma najwięcej bloków na całym turnieju i Washington. Naprawdę wygląda to bardzo dobrze.
Włoszki wiadomo, że mocne i kto nie chce ryzykować to może zagrać jakiś over bo kolejny mecz 3:0? Jakoś nie wydaje mi się - choć nie jest to niewykluczone.
Ja jednak idę w niespodziankę i typuję zwycięstwo Amerykanek.

USA 3,00 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +171
Pablito91 1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Plummer powyżej 13.5 pkt @1.80 forbet żenujący występ plummer jak i całej reprezentacji

Jedną z ostatnich niewiadomych na tych Igrzyskach jest m.in. kto zdobędzie złoto wśród siatkarek. Amerykanki zmierzą się z Włoszkami. Faworytkami są Włoszki, które idą jak przecinak. Włoszki nie miały jeszcze słabego meczu , więc może dzisiaj? Kto wie. Ja skupiam się na przyjmującej stanów Plummer, która rozegrała kapitalne spotkanie przeciwko Brazylijkom gdzie zdobyła aż 26 pkt. W drużynie USA 3 zawodniczki biorą grę na siebie. Drews, skinner i plummer. Plummer ma swietne warunki fizycznie, bowiem ma prawie 2 metry, więc atakuje się jej łatwo. Warunkiem do pokrycia linii wydają się minimum 4 sety, bowiem w 3 ciężko będzie zdobyć 14 punktów. Ale liczę tak jak koledzy, że Amerykanki powalczą I nie będzie to jednostronne spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 204,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Włoszki -1,5 seta @1,83 - Uni 25:18, 25:20, 25:17 - nokaut jakiego można było się spodziewać

Wloszki to drużyna która w pełni zasługuje na złoto IO. Jest po prostu najlepsza. Amerykanki cudem znalazły się w finale, bo trafiły na najsłabszy mecz w tym sezonie gwiazdy reprezentacji Brazylii, a i tak ledwo ten mecz przepłynęły. Larson to już nie to. Annie Drews to już nie to. Skinner i Plummer to zawodniczki bardzo nierówne na przestrzeni jednego meczu. Uważam Włoszki za znacznie lepsze i jeśli tylko nie będą kaleczyć przyjęcia to mecz powinien być łatwy i przyjemny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3573
Do góry Bottom