>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

IO Paryż 2024: Piłka nożna kobiet i mężczyzn (24.07 - 10.08.2024)

ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Piłka nożna kobiet. Igrzyska olimpijskie 2024 - Paryż:

Grupy:
A: Francja, Kolumbia, Kanada, Nowa Zelandia

B: USA, Zambia, Niemcy, Australia

C: Hiszpania, Japonia, Nigeria, Brazylia


Awans do fazy pucharowej (1/8 finału): dwie najlepsze drużyny w każdej grupie + dwie najlepsze (z trzech) z trzecich miejsc.

faza grupowa 25 lipca - 31 lipca (czwartek - środa)
ćwierćfinały 3 sierpnia (sobota)
półfinały 6 sierpnia (wtorek)
mecz o 3. miejsce 9 sierpnia (piątek)
finał 10 sierpnia (sobota)

Zrzut ekranu 2024-07-8 o 13.08.13.png


Nie masz konta w Fuksiarz, nic straconego - załóż je wchodząc na fuksiarz.pl lub klikając w baner i odbierz 100% do 50 zł. Zwrot w gotówce!1000x200.png


==================================


Piłka nożna mężczyzn. Igrzyska olimpijskie 2024 - Paryż:

Grupy:
A: Francja, USA, Gwinea, Nowa Zelandia

B: Argentyna, Maroko, Irak, Ukraina

C: Uzbekistan, Hiszpania, Egipt, Dominikana

D: Japonia, Paragwaj, Mali, Izrael


Awans do fazy pucharowej (1/8 finału): dwie najlepsze drużyny w każdej grupie.

faza grupowa 24 lipca - 30 lipca (środa - wtorek)
ćwierćfinały 2 sierpnia (piątek)
półfinały 5 sierpnia (poniedziałek)
mecz o 3. miejsce 8 sierpnia (czwartek)
finał 9 sierpnia (piątek)

Zrzut ekranu 2024-07-8 o 13.08.05.png



Nie masz konta w Fuksiarz, nic straconego - załóż je wchodząc na fuksiarz.pl lub klikając w baner i odbierz 100% do 50 zł. Zwrot w gotówce!1000x200.png
 

Załączniki

zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Japonia - Paragwaj 5:0 nic dodać nic ująć

Nie wiem dlaczego to Japonia jest faworytem w tym meczu. Japonia nie wzięła nikogo dobrego do zespołu powyżej 23 roku życia. Okey, Japonia robi duże postępy w piłce i na pewno będzie to mocno wybiegana drużyna.
Japonia wygrała Puchar Azji do lat 23 tym samym awansując na IO, wygrali 1:0 z Uzbekistanem strzelając gola w 91 minucie meczu.
Paragwaj wygrał eliminacje CONMEBOL do lat 23 a ich wyniki w grupie: 1:1 z Argentyną, 4:3 z Urugwajem, 1:0 z Peru i 1:2 z Chile natomiast w decydującej grupie zajęli 1 miejsce pokonując 2:0 Wenezuelę, 1:0 Brazylię i remisując ponownie 3:3 z Argentyną.
Dodatkowo w ekipie Paragwaju zagrają starsi zawodnicy F. Balbuena, bramkarz G. Fernandez. Zobaczymy również króla strzelców tych eliminacji D. Gomez czy znany J. Encisco.

Japonia to 4 drużyna poprzednich IO ale jeżeli popatrzymy kto tam grał w ekipie Japonii - T. Kubo, R. Doan, W. Endo, T. Tomyiasu, M. Yoshida, H. Sakai, D. Maeda, K. Mitoma to jednak jest spora różnica.

Paragwaj 3,65 Fortuna
Paragwaj lub remis 1,72 STS

Argentyna - Maroko 1:2

Jeden z głównych faworytów według bukmacherów kontra możliwy czarny koń. O Maroko usłyszeliśmy bardziej na poprzednich MŚ gdzie dotarli do półfinału ale koniec końców zajęli 4 miejsce co i tak dla nich było niesamowitym sukcesem. Czy na IO powtórzą ten sukces? Na pewno papiery na to mają, w grupie są faworytem do awansu jednak w 1 kolejce czeka ich piekielnie trudne zadanie.
Argentyna wzmocniona J. Alvarezem, G. Rulli i N. Otamendi. Ze znanych zawodników jest jeszcze L. Beltran.
Jeżeli chodzi o Maroko to długo zastanawiałem się czy nie pokusić się nawet o zagranie czegoś w ich stronę i takie x2 wygląda kusząco po 2,2 ale jeszcze się zastanowię bo raczej kurs mocno nie spadnie do środy.
Maroko ma mocną kadrę A. Hakimi, S. Rahimi, I. Akhomach, E. Ben Seghir, A. Ezzalzouli czy O. El Azzouzi.

obie strzelą 2,00 STS

Już bez analizy:

Gwinea - Nowa Zelandia Gwinea 1,72 1:2
Francja - USA Francja 1,42 3:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +270
Cabron 72,9K

Cabron

Użytkownik
Francja kadrowo zdecydowanie ponad wszytskich, ale Hiszpania ma ten kluczowy argument, że tam się gra systemem i jacy piłkarze by nie byli, to zawsze jako tako będzie to wyglądać. Ciężki wybór, ale chyba nikt złota nie odbierze któreś z tych dwóch reprezentacji.
 
kamasutra10 678,5K

kamasutra10

Typer
Irak - Ukraina
Ukraina / BTTS
@ 4.00 Fortuna



Irak i Ukraina zmierzą się na Stade de Lyon w pierwszym meczu grupy B Olimpijskiego Turnieju Piłki Nożnej Mężczyzn podczas Igrzysk w Paryżu w 2024 roku. Do tych dwóch nacji w swojej grupie dołączają Argentyna i Maroko, które uważane są za faworytów do przejścia do rundy pucharowej. Obecne igrzyska będą szóstymi ogółem dla Iraku w i pierwszymi od czasu, gdy wziął udział w Turnieju Piłki Nożnej Mężczyzn w 2016 r., gdzie nie udało mu się wyjść z fazy grupowej. Irak zakwalifikował się do tegorocznego turnieju po awansie do półfinału i zajęciu trzeciego miejsca w Pucharze Azji do lat 23 AFC 2024, pod okiem Radhiego Shenaishila który przez prawie dwa lata prowadził reprezentację narodową. Shenaishil zaprzeczył doniesieniom sprzed kilku miesięcy, jakoby złożył rezygnację i upierał się, że jest zdeterminowany przewodzić Irakowi w Paryżu, a od 58-latka oczekuje się wdrożenia filozofii skupiającej się na szybkich kontratakach i skupieniu się na stałych fragmentach gry. Nazywany "Lwami Mezopotamii" Irak rozpoczyna swój pierwszy mecz fazy grupowej po przegranej 2:1 z Egiptem w towarzyskim spotkaniu w ubiegłą środę. Zespół Shenaishila wygrał wcześniej 4 z 6 -ściu meczów podczas Pucharu Azji do lat 23 AFC 2024 rozgrywanego od połowy kwietnia do początku maja.

Tymczasem Ukraina przygotowuje się do 8- go z rzędu występu na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w epoce poradzieckiej, ale tegoroczne igrzyska będą ich pierwszym występem w Turnieju Piłki Nożnej Igrzysk Olimpijskich Mężczyzn pod własną flagą. " Niebiesko-Żółci" zakwalifikowali się do Igrzysk w Paryżu po awansie do półfinału Mistrzostw Europy UEFA do lat 21 w 2023 r., zajmując drugie miejsce w swojej grupie i pokonując Francję w ćwierćfinale, a następnie zostali pokonani 5:1 przez Hiszpanię w meczu towarzyskim. Opiekun Ukrainy Ruslan Rotan jako zawodnik rozegrał 100 występów w reprezentacji Ukrainy i od tego czasu przez ostatnie 6 lat jest trenerem młodzieżowych reprezentacji narodowych, początkowo pracując z drużyną do lat 18, a następnie w swojej obecnej roli w drużynie do lat 23, wygrywając 5 z 8 - miu swoich meczów. W ramach przygotowań do Igrzysk w Paryżu Ukraina wzięła udział w dwóch meczach towarzyskich, remisując 1:1 z Egiptem, a następnie w ubiegły czwartek zremisowała 2:2 z Paragwajem. Chociaż Rotan zasugerował, że nie może być w pełni usatysfakcjonowany wynikami , 42-latek upierał się, że jego zawodnicy są „gotowi” na swój pierwszy mecz w fazie grupowej.

Kadry - Ali Jasim z Iraku jest wyróżniającym się zawodnikiem drużyny do lat 23 od swojego debiutu prawie rok temu, bezpośrednio przyczyniając się do zdobycia 11-stu bramek (7 bramek i 4 asysty) , w tym 4-ech goli zdobytych na Mistrzostwach AFC do lat 23 w 2024 roku w Pucharze Azji co przyczyniło się do statuetki "Złotego Buta". Oczekuje się, że 20-latek zagra z 10 -tką za środkowym napastnikiem Aymenem Husseinem, a 30-letni Saad Natiq, Hussein Ali z Heerenveen i Zaid Tahseen, którzy strzelili gole w zeszłym tygodniu w towarzyskiej porażce z Egiptem, mogą również pojawić się na boisku.
Jeśli chodzi o Ukrainę, Rotan po remisie z Paragwajem ujawnił, że „kilku zawodników ma lekkie kontuzje”, stwierdził jednak, że są one „nieistotne” i jest przekonany, że dzisiaj będzie miał do dyspozycji w pełni sprawny skład. Jednak dwóch zawodników, którym brakuje kondycji meczowej, to prawy obrońca Oleksij Sych i środkowy obrońca Arsenij Batagow, którzy dołączyli do składu późno, w związku z czym jest mało prawdopodobne, że zostaną wrzuceni od razu do wyjściowego składu przeciwko Irakowi. Maksym Talovierov, który był częścią kadry Ukrainy na Euro 2024, może zacząć od gry w defensywnej czwórce, podczas gdy Oleg Fedor i Maksym Khlan, którzy strzelili gola w remisie z Paragwajem, również są zainteresowani startem, podobnie jak bramkarz Kiril Fesyun który obronił dwa rzuty karne w tym samym meczu towarzyskim.

Podsumowując - mało wiem na temat ekipy Iraku , ale sądzę że piłkarsko niewiele dzieli obydwie drużyny . Mają na pewno potencjał by sprawić sobie na wzajem problemy i być dla siebie groźnymi rywalami. Mysle że obydwa zespoły zdobędą bramki ale finalnie zwycięzcą z tej potyczki wyjdzie Ukraina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hiszpania - Japonia 2:1

Już dziś rozpoczynamy zmagania w piłce nożnej - kobiet.
Hiszpanki - mistrzynie świata w 1 kolejce podejmować będą Japonki - bardzo groźne o czym przekonały się właśnie na poprzednich MŚ gdzie mimo zdobycia tytułu mistrza świata w grupie zostały zdemolowane aż 0:4 przez Japonki mimo tego nie zaszkodziło to aby ten tytuł osiągnąć.
Piłka nożna kobiet na IO różni się tym, że tutaj nie ma limitu wiekowego a więc grają wszystkie najlepsze zawodniczki świata.. to tak informacyjnie jeżeli ktoś nie był pewny.

Kurs na Hiszpanki niski i według mnie nie do gry. Jednak po połączeniu obu tych zakładów wychodzi nam już fajny kurs, kto lubi ryzyko z dużymi kursami to można taki zakład właśnie zagrać.

Hiszpanki jako mistrz świata jest w tym meczu faworytem jednak Japonki to nie jest słaby zespół, zaliczają się do grona kandydata albo czarnego konia do medalu. Już wczoraj młodzi piłkarze z Japonii pokazali, że piłka nożna u nich idzie cały czas do przodu. Oczywiście to Hiszpanki mają zawodniczki, które grają w najlepszych drużynach w Europie ale Japonki to zgrany zespół przede wszystkim i także jest kilka zawodniczek z Premier League.
Liczę, że to otwarcie turnieju będzie dość ciekawym spotkaniem, nie zamkniętym i te drużyny pasuję do otwartego futbolu bo ani Hiszpania ani Japonia nie lubi zamykać się przed własną bramką i bronić się, one zdecydowanie wolą atakować.

Hiszpania + obie strzelą 2,95 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2576
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Australia - Zambia 6:5

Nie widzę na dziś za bardzo atrakcyjnego kursu na piłkę nożną kobiet, teoretycznie najbliżej mi było do Kolumbijek.
Australia przegrała 0:3 z Niemkami natomiast Zambia przegrała 0:3 z USA. 3 bramki Zambia straciła już w I połowie dosłownie w 8 minut a od 30 minuty grały w 10. Amerykanki oddały w tym meczu prawie 30 strzałów, II połowa według mnie to USA grała na stojąco, gdyby chciała strzeliła by kolejne gole jednak chyba im nie zależało.
Dziś dla Australijek ważne spotkanie, 3 punkty potrzebne jednak... ważne są gole bo na ten moment mają -3 a przed nimi jeszcze mecz z USA a przypomnę, że 2 drużyny z 3 miejsca awansują dalej czyli 1 drużyna z 3 miejsce odpadnie.
Liczę na gole w tym meczu jak i na zwycięstwo Australijek. Zambia jest drużyną, która traci bardzo dużo goli.

Australia + powyżej 2,5 1,5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2180
scorpio82 403,6K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Igrzyska olimpijskie
Godzina: 19:00
Spotkanie: USA - Gwinea
Typ: Wygrana USA
Kurs: 1.58
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Faza grupowa na igrzyskach dobiega końca jednak walka o udział w fazie pucharowej trwa w najlepsze. Omawiany mecz to rywalizacja w grupie A w którym zwycięstwo daje USA niemal pewny awans i taki wynik dziś typuję. USA w 2 dotychczasowych meczach pokazali się z bardzo dobrej strony i nawet w przegranym meczu 0:3 z Francją w mojej ocenie byli zespołem groźniejszym. Drugi mecz wygrany z Nową Zelandią 4:1 i 17 oddanych strzałów potwierdził dobrą dyspozycję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1167
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Zambia - Niemcy bts 2,25 over 4 2,1 etoto

Analiza wieczorem, oglądałem mecze Zambijek na tej olimpiadzie i dla mnie kursy są pomylone na ten mecz.

W pierwszy meczu USA prowadziło 3-0 po 25 minutach, wcześniej miało dwie poprzeczki.
W drugiej połowie grało na niskiej intensywności. Zambia miała swoje okazje z kontry w tym meczu.

Z Australijkami padło sporo bramek po błędach bramkarek. Banda jak z Chinkami na IO w Tokio pokazała, że jest jedną z najlepszych w ataku na świecie.

Niemki grały już z Zambią towarzysko i przegrały 2-3.

W ostatnim meczu spodziewam się bramek jak również trafień Zambijek. Kursy na gola i na overy w tym meczu były za wysokie.
Teraz linia na mecz wyższa, kurs na gola Zambii na poziomie 1,8, taki był w bet365 na bts w meczu.

Niemki żądne rewanżu i z większą motywacją niż USA. Po tym co oglądałem stawiam na bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +294
K 698

kurczak4321

Użytkownik
Zambia - Niemcy bts 2,25 over 4 2,1 etoto

Analiza wieczorem, oglądałem mecze Zambijek na tej olimpiadzie i dla mnie kursy są pomylone na ten mecz.
Również oglądałem ,dla mnie warte ryzyka 2/10 .Australia mocno spuściła z tonu w kopanej ,wczoraj same były zaskoczone obrotem sprawy .Wygrały cudem , afrykańska bramkarka płakała bardzo mocno bo zawaliła gola który mógł dać im przynajmniej remis .Wczorajszy mecz to typowy żywioł ,Niemki mogą nie dopuścić już Zambijek do tak wesołej gry .I skończy się do zera ,ale to każdy sam oceni.
 
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Paragwaj - Mali 1:0

Paragwaj po katastrofalnym początku turnieju gdzie przegrali aż 0:5 z Japonią - byli zdecydowanie słabsi ale na pewno pomogła w tym wyniku czerwona kartka już w I połowie meczu dość szybko otrząsnął się i już w II kolejce wygrał 4:2 z Izraelem. W tym meczu już Oni byli drużyną mocno przeważającą, oddającą mnóstwo strzałów. Wynik wysoki ale w zupełności odzwierciedla tamto spotkanie.
Mali również był ekipą lepszą w meczu z Izraelem jednak koniec końców tylko zremisowali 1:1. Z Japonią przegrali 0:1 ale troszkę pechowo - nie wykorzystali rzutu karnego już w doliczonym czasie gry. Mali to również ekipa, która często oddaje strzały.
Mecz 2óch ekip mocno ofensywnych, obie nadal walczą o wyjście z grupy. Paragwajowi wystarczy remis natomiast Mali musi wygrać.
Nie widzę innej opcji w tym meczu jak kilka goli.

obie strzelą 1,62
powyżej 2,5 1,72

Maroko - Irak 3:0

Maroko po zwycięstwie nad Argentyną 2:1 mocno skomplikowała sobie sytuację przegrywając 1:2 z Ukrainą grają na domiar złego w przewadze - dali sobie strzelić gola na 1:2 w doliczonym czasie gry i dziś muszą zdobyć 3 punkty. Grupa gdzie 4 drużyny mają po 3 punkty, arcyciekawa sytuacja jednak uważam, że to Maroko jest drużyną po prostu lepszą. Oczywiście są to młodziki i należy tutaj wziąć to pod uwagę, Irak wygrał z Ukrainą 2:1 i przegrał z Argentyną 1:3.
Mimo wszystko uważam, że to Maroko powinno wyjść zwycięsko z tego spotkania i awansują dalej.

Maroko 1,5

USA - Gwinea 3:0

USA rozbiła w ostatnim meczu Nową Zelandię aż 4:1 zgodnie z planem i mają na swoim koncie 3 punkty. Gwinea po 2óch porażkach bardzo trudna sytuacja - muszą wygrać co najmniej 2 golami aby awansować. Gwinea przegrała 1:2 z Nową Zelandią chociaż to Oni byli zespołem lepszym, z Francją przegrali 0:1 choć strzelili 2 nie uznane gole. Gwinea ma sytuacje strzeleckie i jeżeli dziś zagrają podobnie jak z Francją to uważam, że ukąszą USA.
Wchodzę w BTTS ale również pójdę z zwycięstwo USA + obie strzelą.

obie strzelą 1,77
USA + obie strzelą 2,92

Egipt - Hiszpania 1:2

Tutaj typ zupełnie luźny. Hiszpania ma już awans, nie chce mi się wierzyć aby ten mecz przegrali i stracili 1 pozycję. Egipt potrzebuje punkty do pewnego awansu.

remis 4,00
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Niemcy - Zambia 3:1 (1:0)

Na dziś spróbuję zagrać takiego małego wariata.
Zambia to drużyna "bardzo wesoła" co pokazał Nam ostatni ich mecz gdzie przegrały z Australią 5:6 mimo, że prowadziły 5:2... W pierwszym meczu Zambijki przegrały z USA "tylko" 0:3 gdzie 3 bramki straciły już do przerwy w 8 minut.
Niemki tak naprawdę do 2 miejsca potrzebuje zwycięstwa bo nie chce mi się wierzyć aby Australia pokonała USA.
Zambia ma Bandę, która jest gwiazdą zespołu i pewnie niejedna drużyna chciała by mieć tę napastniczkę w swojej kadrze na co dzień grająca w Orlando Pride. Swoją drogą Banda na ten moment jest "królem strzelców" mając na swoim koncie 3 bramki z meczu z Australią.
Rok temu obie drużyny rozegrały mecz towarzyski i w nim sensacyjnie to Zambia wygrała 3:2, Banda strzeliła tam 2 gole. Do przerwy było 0:0 ale w II połowie się rozstrzelały, po 90 minucie meczu padło aż 3 bramki.
Nie ma co się oszukiwać, Niemki to zdecydowany faworyt w tym meczu ale nie zdziwię się jeżeli Zambia znowu strzeli bramkę może 2..?
Niemki jeżeli zagrają na swoim wysokim poziomie to w tym meczu mogą troszkę postrzelać.
Reasumując, liczę, że w I połowie meczu padną co najmniej 2 gole natomiast w II połowie padnie co najmniej 3 gole. Również liczę, że Niemki będą prowadzić już do przerwy jak i na koniec meczu.
Wiem, typ wariat ale w tym meczu nic mnie nie zdziwi a iść w co najmniej 5 bramek po kursie 1,8 to według mnie troszkę słabo.

(1 połowa) powyżej 1,5 (2 połowa) powyżej 2,5 (1 połowa/koniec) Niemcy/Niemcy 3,6 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +578
L 1,8M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Japonia - Hiszpania, Japonia strzeli, @1.55 Superbet

Faza pucharowa Igrzysk Olimpijskich w piłce nożnej mężczyzn. Japończycy są na tym turnieju perfekcyjni - 3 mecze fazy grupowej, 3 zwycięstwa i pewny awans z grupy. Rywalami byli Izraelczycy, Mali oraz Paragwaj i o ile wszystkie te ekipy są słabsze od Hiszpanów, tak trudno oceniać też skalę i poziom ekip przez pryzmat np. normalnych reprezentacji, bo jest tutaj spora mieszanka, która tak naprawdę spotyka się w takim zestawieniu tylko pod ten turniej. Hiszpanie awansowali z grupy, ale mieli gorsze momenty w swoich meczach, bo m. in. tylko 2-1 z Uzbekistanem, stracony gol z Dominikaną czy porażka 1-2 z Egiptem - o ile ofensywa jest tutaj naprawdę ciekawa , tak obrona zdecydowanie do poprawki. Japonia jest zdyscyplinowana i jeśli utrzyma formę, to powinna tutaj strzelić, a może i ugrać coś więcej.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jutro do roboty więc póki co na szybko

Egipt - Paragwaj

Troszkę więcej czasu więc więcej napiszę o tym spotkaniu.
Egipt po 1 meczu wydawało się, że w ogóle będzie miał ciężko aby wyjść z grupy po bezbarwnym remisie z Dominikaną 0:0 ale potem przyszły wygrane 1:0 z Uzbekistanem i sensacyjnie 2:1 z Hiszpanią i nie dość, że wyszli z grupy to wyszli z 1 miejsca. Jednak czy ich gra jakoś mocno zaskoczyła? Nie...
W meczu z Uzbekistanem strzelili gola i cofnęli się i taką mają taktykę bardziej defensywną niż ofensywną. Co prawda w obronie wyglądają dobrze bo stracili tylko 1 gola.
Jeżeli chodzi o Paragwaj to tutaj również po 1 meczu nie wiele wskazywało, że wyjdą z grupy. Dostali oklep od Japonii aż 0:5. Co prawda wynikowi pomogło to, że po 1 Paragwaj bardzo wcześnie dostał czerwoną kartkę a po 2 w II połowie mocno się odsłonił chcąc odrobić straty i tak dostali 4 bramki. Jednak już mecz z Izraelem zdecydowanie lepszy w ich wykonaniu, wygrana niby 4:2 ale na 3:2 i na 4:2 strzelili w doliczonym czasie gry. Nie mniej jednak to Paragwaj był drużyną, która atakowała i oddawała mnóstwo strzałów. Tak samo było z Mali, szybko strzelony gol (piękny gol) i wydawało się, że mecz mocno się otworzy a skończyło się na 1:0.

W tym meczu to Paragwaj powinien kreować więcej sytuacji i Oni oddają bardzo często strzały nawet z niewygodnych sytuacji. Według mnie to Paragwaj w tym meczu jest faworytem i troszkę dziwi mnie ten kurs 50/50. Wydaje mi się, że 2,00 to byłby kurs dobry ale to tylko moje zdanie.

Paragwaj 2,60
Paragwaj (A) 1,88

Francja - Argentyna

Francuzi jako gospodarze są głównym faworytem do zwycięstwa. Grupę wygrali bardzo łatwo natomiast Argentyna musiała bić się o awans w ostatniej kolejce. Francja odpoczywała, faworyt.

Francja 2,05
Francja (A) 1,53​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
kamasutra10 678,5K

kamasutra10

Typer
Francja - Argentyna
Francja Win& Francja +1.5 gola
@ 2.58 Fortuna


Dwaj giganci piłkarscy z dwóch różnych kontynentów spotykają się w spotkaniu ćwierćfinałowym. Gospodarze imprezy we wszystkich 3-ech meczach grupowych zdobyli komplet pkt . z bilansem bramkowym 7:0 i już przed turniejem byli obok Hiszpanii głównym faworytem do sięgnięcia po złoty medal. To pierwszy ćwierćfinał olimpijski mężczyzn od Igrzysk w Atlancie w 1996 r. dla drużyny Les Bleus, która musi cofnąć się o oszałamiające 40 lat kiedy zdobyła swój pierwszy i jedyny złoty medal w historii turnieju męskiego.

Argentyna po porażce w pierwszej kolejce z Maroko wygrała dwa następne spotkania i z drugiego miejsca przeszła do rundy pucharowej po raz pierwszy od swojego drugiego i ostatniego triumfu i złotym medalu w 2008 roku, po tym jak nie udało jej się przejść przez fazę grupową w latach 2016 i 2021.

Półtora roku temu pierwsze reprezentacje Francji i Argentyny stoczyły w Katarze naprawdę niezapomnianą bitwę, ale dzisiejsze spotkanie będzie ich pierwszym starciem w turnieju piłki nożnej mężczyzn na Igrzyskach Olimpijskich. Dla mnie zdecydowanym faworytem do wygranej w regulaminowym czasie gry są podopieczni Thierrego Henry i sądzę że zrobią to w sposób przekonujący. Zapewne komplet publiczności na stadionie w Bordeaux gorąco wspomoże swoich graczy i dodatkowo napędzi do sukcesu. Myślę że Francja zdobędzie minimum dwie bramki w tym starciu i zamelduje się w półfinale .
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
scorpio82 403,6K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Igrzyska olimpijskie
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Egipt
Typ: Wygrana Francji
Kurs: 1.44
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na turnieju olimpijskim jesteśmy już na etapie półfinału co oznacza że dziś rozegra się już walka o medale. W omawianym meczu gospodarze turnieju zmierzą się z jednym z największych pozytywnych zaskoczeń i dla mnie to Francja wydaje się być zespołem lepszym. Zespół Francji widać że składany przed turniejem dzięki dużej jakości zawodników potrafi wyrywać nawet gdy to rywale wydają się być zespołem lepszym. Siłą Francji obrona i fakt że w 4 meczach nie stracili bramki oraz dobra forma strzelców którzy potrafią zdobyć min 1 bramkę w każdym meczu. Egipt zaskoczył wygrywając grupę w której grali z Hiszpanią i dzięki czemu trafili na słabszych rywali w ćwierćfinale. Dziś jednak prawdziwy test w którym w mojej ocenie nie będą w stanie odpowiedzieć rywalom.
 
Pablito91 883,4K

Pablito91

Typer Miesiaca
Francja handicap rzutów różnych w 1 połowie (-1.5) @1.96 betfan oczywiście Egipt nagle odpalił z różnymi...

Czas na półfinały. Zmierzą się gospodarze z dość niespodziewanym rywalem a więc Egiptem. Drużyna Thierrego Henry gra znakomicie na tych Igrzyskach. Wygrali wszystkie mecze i nie stracili bramki. Francuzi są faworytami tego starcia. Ja jednak spróbuję pójść w kierunku rzutów różnych w 1 połowie. Francuzi mimo prowadzenia różne dalej potrafią nabijać. Pod tym względem wyglądają lepiej od Egiptu. Druzyna Egiptu w 4 spotkaniach w 1 połowie wykonali w 3 spotkaniach 1 różnych a z Hiszpanią 2. Francuzi kolejno 5,5,7 i 3. Egipt raczej powinien się bronić. To Francja powinna prowadzić grę. Myślę, że o te 2 różne powinni więcej wykonać w 1 połowie I to próbuję grać. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
B 11,8K

bunio

Użytkownik
France (Bookings) - Egypt (Bookings)
Handicap – Match – Olympics Men Bookings
Egypt (Bookings) -0.5
1.95 1u

Sedzia gdyby nie szło może pomoże lub arabska krew przeciwnika :) choć i w drużynie gospodarzy chyba więcej krwi arabskiej.
 
B 11,8K

bunio

Użytkownik
  • Soccer (In-Play) Extra Time - No. of Bookings - Handicap (0 - 2)
  • Olympics 2024 Men Football (In Paris)
  • France U23 v Egypt U23
  • Egypt U23 -0 / 0.5 @ 1.08
jeszcze cos dorzuca sfrustrowani ;)
Post automatycznie złączony:

  • Soccer (In-Play) Extra Time - No. of Bookings - Handicap (1 - 4)
  • Olympics 2024 Men Football (In Paris)
  • France U23 v Egypt U23
  • Egypt U23 -0 / 0.5 @ 0.97
to jeszcze w 2 połowce troche czasu zostało...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom