>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Inwestowanie na LIVE

Status
Zamknięty.
I 21

inwestujwsport

Użytkownik
Witam.
Jestem nowy na forum, ale postanowiłem się zarejestrować, bo to co tu czytam nadaje się do księgi dowcipów. &quot;Systemy bukmacherskie&quot; - phi! Każdy szuka sposobu gry dającego duży zysk przy niewielkim nakładzie sił - ludzie, tak się nie da!!!
Nie od dziś wiadomo, że najlepszymi rozwiązaniami są te najprostsze. Jak to się ma do bukmacherki ( piłki nożnej ). Ok, zatem zastanówmy się co determinuje wynik spotkania ( oczywiście nie zawsze, ale wyjątki są wpisane w rejestr ). Powiecie forma, gospodarz czy gość, skład, stan murawy, pogoda, plamy na słońcu itd. Ja natomiast powiem, że to poprzednie może być pomocne tylko PRZED meczem, a jego trwanie jest już inną bajką! Tak więc trzeba zająć się analizą radzenia sobie drużyny W TYM KONKRETNYM MECZU, W TYM KONKRETNYM MOMENCIE!
Ok, przechodzę do sedna:
1. Gramy TYLKO live
2. U niektórych bukmacherów mamy podgląd na statystyki spotkania ( strzały, celne strzały, niecelne strzały, ataki, niebezpieczne ataki, posiadanie piłki, rzuty rożne ). To nam wystarczy.
3. Waga poszczególnych statystyk:
A. Celne strzały
B. Niebezpieczne ataki, posiadanie piłki i rzuty rożne
C. Niecelne strzały
D. Ataki
4. Śledzimy statsy wg punktu 3 i gramy wyłącznie HANDICAPY AZJATYCKIE na pozostały wynik.
Praktyka: jeśli jakaś drużyna ma wyraźną przewagę celnych strzałów, ma więcej rzutów rożnych, dłuższe posiadanie piłki itd. stawiamy na nią HA i po sprawie. Będę starał się podawać tutaj NIEKTÓRE z moich typów, aby lepiej wam zobrazować tą metodę ( oczywiście wszystko grane na livie ). Dość powiedzieć, że gram tak od końca ubiegłego roku i nie muszę już dokładać do bukmacherki ????
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
..gram tak od dawna, tak więc Ameryki nie odkryłeś. Dodam jeszcze że gra na live na tym
polega że przyglądasz się temu jaki jest przebieg spotkania i grasz na bramkę dla drużyny X,
kolejnym przykładem mogą być 4 żółte kartki dla drużyny X w pierwszej połowie i można
zagrać że będzie czerwona. To co ty wypisałeś, jest niczym innym jak tylko zasadą jaka
występuje przy grze na live.
...zbieram się do pracy, dobranoc .
 
I 21

inwestujwsport

Użytkownik
emOboy, właśnie o to chodzi: przedstawiłem dosyć ogólnikowo to, co każdy wiedzieć powinien, ale jak widać nie każdy przyswoił podstawy ???? Dlatego śmieszą mnie te wysiłki nad znalezieniem jakiegoś &quot;systemu&quot; pozwalającego ogrywać buków, skoro to takie prymitywne i oczywiste...
A tak BTW, gram ciągle płaską stawką ( na potrzeby tematu przyjmijmy 1 jednostkę ).
 
astana 439

astana

Użytkownik
BTW jest to skrót słowa By The Way - Nawiasem mówiąc.Skrót ten został stworzony by ułatwić nam życie. Skrót jest idealny dla leniów.Nie podzielam superoptymizmu kolegi do w/w systemu gry,aczkolwiek jest lepszy niż gra &quot; na pałę&quot;,kolega lekko drwi z systemów bukmacherskich,a nie wiedząc,chyba? sam z nich korzysta,reasumując &quot;Nihil novi sub sole&quot;
 
A 226

adiqq

Użytkownik
BTW jest to skrót słowa By The Way - Nawiasem mówiąc.Skrót ten został stworzony by ułatwić nam życie. Skrót jest idealny dla leniów.Nie podzielam superoptymizmu kolegi do w/w systemu gry,aczkolwiek jest lepszy niż gra &quot; na pałę&quot;,kolega lekko drwi z systemów bukmacherskich,a nie wiedząc,chyba? sam z nich korzysta,reasumując &quot;Nihil novi sub sole&quot;
też nie podzielam superoptymizmu kolegi, ale ciekaw jestem jego dalszych wyników. Do reprezentatywnej próby jeszcze trochę brakuje :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
I 21

inwestujwsport

Użytkownik
Viktoria pilzno - Slovan Liberec (39&#39;)
BW: 4:0
Typ: V.Pilzno -0,5 ( kurs 1.8)
+0,8j
Stan konta: +1.195j
Dobre zakończenie dnia, chociaż te mecze jakieś takie bez emocji. Jest mały plusik pomimo tego że to weekend ???? (moje doswiadczenia z sobotami i niedzielami nie są zbyt radosne). Cóż, tyle na dzisiaj, do zobaczenia jutro.
 
K 14

kempmarek

Użytkownik
z krotkiego co prawda testu dla mnie wynika tylko jedno = siedzisz caly dzien przed kompem z wynikiem +/- 0 = strata czasu pradu i zdrowia
 
I 21

inwestujwsport

Użytkownik
kempmarek, cóż, nie do końca tak jest, mój sposób gry nie wymaga dużo czasu ani śledzenia przebiegu meczu. Po prostu patrzysz na statystyki, stawiasz beta i reszta cię nie obchodzi. A że dzisiaj edytowałem wyniki tak szybko - akurat byłem na kompie więc się tym zająłem. Co do zysku: dla jednego bycie na plus jednej jednostki to 1000 zł, dla innego 5 zł, więc zysk zyskowi nierówny ???? A poza tym to dopiero pierwszy czy tam drugi dzień, więc nie wyciągajmy daleko idących wniosków ???? Nara
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom