>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Invicta FC 14: Evinger vs. Kianzad

macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA


Data: 12.09.2015
Miejsce: Municipal Audtiorium, Kansas City – USA
Walka o tytuł wagi koguciej
Tonya Evinger vs. Pannie Kianzad
Katja Kankaanpaa vs. DeAnna Bennett
Roxanne Modafferi vs. Mariana Morais
Rachael Ostovich vs. Andrea Lee
Cindy Dandois vs. Megan Anderson
Jamie Moyle vs. Sharon Jacobsen
Jinh Yu vs. Liz McCarthy
JJ Aldrich vs. Daniela Kortmann
Aspen Ladd vs. Amanda Bobby Cooper
Rachel Wiley vs. Felicia Spencer

Zapraszam do dyskusji na temat gali.​
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
Cindy Dandois (BEL) - Megan Anderson (AUS)✅Cindy Dandois defeats Megan Anderson via Submission at 2:41 of Round 2
Typ: 1 @3.40 Bah
Belgijka powróciła po przerwie od MMA i przegrała cóż bywa. Obecna mistrzyni Tonya Evinger poddała ją w 2 rundzie, ale teraz mierzy się z rywalką, która (wnioskuje po rekordzie) jest dobra w parterze, ale kogo ona pokonywała? Same kelnerki, nikt nie miał dodatniego rekordu... Belgijka z Judo z którego się wywodzi coś tam na bank pamięta. Sprawa jest prosta jeżeli chce ona wrócić do czołówki to musi pokonać obecną rywalkę z Antypodów, która wymagająca zapewne nie jest i wygrana Dandois jest w zasięgu, wiec kurs ponad 3 biorę.;)
Jamie Moyle (USA) - Sharon Jacobson (USA)⛔Sharon Jacobsen defeats Jamie Moyle via 3 Round Decision
Typ: 1 @1.63 Bah
Ja tanowczo postawie na te mniejszą bo:
- Posiada doświadczenia z amatorów, gdzie tłukła większe rywalki.
- Pokonywała w swojej karierze zawodowej zawsze rywalki wyżej notowane od siebie.
- Na trzy walki, dwie w pełnym dystansie z pełną dominacją:


- Jej rywalka szybkie 2 KO na kelnerkach i ostatnio pełen dystans z również niziutką Delaney Owen (155cm), wygrała bo dominowała.
Jak dla mnie Moyle, aby zniwelować przewagę w warunkach fizycznych będzie obalała, a jej rywalka wstawała i tak w koło Macieju. Gdzie taka sytuacja będzie miała wpływ na punkcje.
Tonya Evinger (USA) - Pannie Kianzad (SWE)⛔Tonya Evinger defeats Pannie Kianzad via KO/TKO at 3:34 of Round 2
Typ: 2 @2.67 SportBet
O obecnej mistrzyni pisałem dwa razy: klik i klik. Co miałem o niej napisać to już tam napisałem. Sprawa jest prosta walka idzie do parteru Tonya wygrywa. Pannie Kianzad natomiast ma silę w łapie i potrafi przywalić i co ważniejsze Szwedka ma tak dobre cardio ze po 5-ciu rundach jest świerzutka zero zmęczenia. Dla mnie ta walka to typowe 50 na 50. Jeżeli będzie stójka to Szwedka porozbija rywalkę, natomiast jeżeli Amerykanka obali to będzie pozamiatane, jednak mam wątpliwości czy Amerykance uda się obalić rywalkę, gdyż Pannie posiada też sporą siłę. Kurs wyższy na Kianzad więc gram na nią.
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Cindy Dandois - Megan Anderson 1 3.40 ✅ izi, kto pograł zarobił ????

Duże value widzę w tym kursie. Anderson do tej pory pokonywała zawodniczki które nie reprezentowały sobą zbyt wiele. Dandois w swojej karierze wygrywała ze zdecydowanie lepszymi zawodniczkami niż Anderson (Coenes czy Gaff), co prawda wróciła po ponad trzech latach porażką z Evinger, ale napewno jej to ujmy nie przynosi. Ja tutaj idę w kierunku Belgijki, która po ostatniej porażce z pewnością będzie chciała się zrehabilitować i ogra przecenianą Australijkę.

Katja Kankaanpaa - DeAnna Bennett 1 2.56 ⛔ mega bliska walka, ja punktowałem 29-28 dla Katji

Była mistrzyni organizacji powraca po ostatniej porażce z Brazylijką Souzą. Pierwszy argument za Finką to niezrobienie wagi przez Bennett, Amerykanka w swojej karierze nie walczyła jeszcze z tak dobrą rywalką jak Katja, Finka ma na swoim koncie zwycięstwa choćby z Daly czy Limą. Kolejna sprawa to pojedynek trzyrundowy, na pewno Finka obejmie inną taktykę niż na poprzednie dwa pojedynki. Walka dla mnie to 50/50, także tutaj stawiam na Finkę która porażką z Bennett ma bardzo dużo do stracenia.

Tonya Evinger - Pannie Kianzad 1 1.48 ✅

Kianzad przekroczyła limit o blisko 2 funty, na wadze nie wyglądała zbyt &quot;żywo&quot;, co jest dla mnie dużym argumentem za aktualną mistrzynią. Szwedka to z pewnością utalentowana fighterka ale jak dla mnie to jeszcze nie ten poziom co Evinger. Amerykanka skreślana w starciu z mocną Irene Aldaną, jak sie skończył ten pojedynek - kto się orientuje to wie. Pannie słabe rywalki na koncie, wydaje mi się że nie da rady wygrać z Evinger która w karierze przegrywała w większości ze światową czołówką (McMann, Carano, Davis) do której Szwedka jeszcze nie należy.

Wszystkie kursy - @bah
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom