>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Investment in the future

blake-veyn 98

blake-veyn

Użytkownik
Hi guys,
Jestem młodym graczem, który gra od niedawna, lecz odnosi już spore sukcesy w typowaniu różnych dyscyplin. Ostatnio zacząłem podawać typy na forum i część osób była zadowolona z mojego typowania, więc postanowiłem założyć swój temat, aby troszkę się pobawić i dać sobie jakieś wyzwanie, bo uważam że człowiek cały czas powinien sobie dawać jakieś wyzwania, aby uświadomić że wszystko jest możliwe. Grając za naprawdę małe stawki, wczoraj wybił mój pierwszy zarobiony tysiąc z bukmacherki, z czego jestem bardzo zadowolony. Na początku chciałem zbadać z czym to się je i nie chciałem od razu rzucać się na głęboką wodę. Gram już pół roku i myślę że z każdym miesiącem jestem w stanie wychodzić na zadowalający mnie plus.
Gram tylko te zakłady, które jestem pewien. Nigdy nie gram na siłę i nie będę grać, więc nie zdziwcie się że po słabszym dniu, zrobię sobie dzień przerwy, ponieważ wiem jak moja psychika działa i wiem jak robić żeby było dobrze. Zakłady grane stawkami, u mnie 1j=25zł (z czasem, gdy zarobie więcej pieniędzy, będę zwiekszać stawke). Gram tylko zakłady SOLO, nie zobaczysz u mnie żadnego kuponu akumulowanego.
Statystyki będą oczywiście często dodawane.Co do czasu dodawanie typów, jestem jeszcze w okresie edukacji i mam dużo czasu, mogę w każdej chwili dodać jakąś propozycję, nie zależnie czy to jest czwarta rano czy też pierwsza w nocy.
Zachęcam do śledzenia tematu i jeśli Ci sie podoba moje typowanie, zostaw polubienie lub reputacje, bo to bardzo motywuje.
Powodzenia i wysokich wygranych ;)
 
Do góry Bottom