>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

INTRAGAME (NetEnt) - Newsy i promocje !

Status
Zamknięty.
D 0

darinus678

Użytkownik
Cassapian, mam do Ciebie prośbę szefie. Moja siostra założyła sobie konto na to samo IP, co ja kiedyś. Trzymaj tu jej login, o to on. Dariii
Chcę, abyś pousuwał wszystkie konta, które są związane z kontem mojej siostry, aby nie miała problemu z wypłaceniem pieniążków. Da się zrobic szefie?
Pozdrawiam!
 
D 0

darinus678

Użytkownik
Aaa, to dobrze. Pamiętam, że właśnie szukałem na GOOGLE wiadomości związane z INTRAGAME i tam było coś o opłacie napisane, ale już nie ważne. Ważne, że dzięki Tobie dowiedziałem się prawdy. ;P

Przepraszam, że post pod postem.
Graliśmy w ruletkę i zakład za 3 EUR, dokładnie 3,76 EUR przepadł, ponieważ wyskoczył komunikat, że gra jest obecnie niedostępna. Postawiłem, kliknąłem i chwilę czekaliśmy, jednakże wyskoczył ten komunikat. Myślałem, że kasa dalej jest na koncie, ale tu niespodzianka, nie ma jej. ;&lt;
 
D 0

darinus678

Użytkownik
Postawiłem, kliknąłem i się zawiesiło. Nie był pokazany wynik, zawiesiło się i kasa po prostu przepadła, a tak nie może byc. ;&lt;
 
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
jak postawiłes i kliknąłes a kasa znikła to pomimo, że gra się zawiesiła gra doszła do skutuki i miała wynik ujemny
prosta sprawa
 
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
n a razie nie przewidujemy cyklicznych darmowych turniejów
ale jest sporo dziennych turniejów płatnych, nawet po 10 centów za bilet
darmowe turnieje beda sporadyczne przede wszytskim dla osób na nasztm profilu na facebooku
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 0

arjel

Użytkownik
n a razie nie przewidujemy cyklicznych darmowych turniejów
Czytałem na innym forum, że depozytorzy, którzy dokonali depozytu powyżej 10€ i zapisali się z róznych linków referencyjnych będa mogli brać udział w darmowych turniejach organizowanych przez Ciebie? Jeżeli tak to jakie warunki trzeba jeszcze spełnić oprócz depozytu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom