>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Internet mobilny (play) a bukmacherka.

mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Witam.

Mam pytanie. Chcę zakupić sobie modem internetowy (http://allegro.pl/huawei-e220-idealny-stan-full-zestaw-i3568313376.html) aby być bardziej &quot;mobilnym&quot; jak to mówią. I jak myślicie, czy bet365 dużo zjada mb z takich pakietów? Myśle nawet nad wł. opery turbo gdy będę użytkował taki internet tj. zmniejszenie kompresji plików i wył. filmików itp. Ktoś użytkuje i może coś na ten temat powiedzieć? Bardzo ważne ????
 
beb 95

beb

Użytkownik
Pakietów mb prawie nie zużywa. Jestem w play, bardzo często stawiam przez internet, w zasadzie codziennie. Dużo mb zużywa bet365 jeżeli masz włączoną transmisje. Zużycie jest na poziomie 25-35 mb dziennie. Nigdy tego dokładnie nie liczyłem ale pakietu 6 GB nie jestem w stanie wykorzystać w połowie. Na wakacjach gdy oglądałem na wspólnej na TVN playerze zużyłem 5 GB czyli i tak by zostało. Opcja spoko ale zależy po jakim mieście się poruszasz. W warszawie śmiga jak normalny internet, w gliwicach też, problemy są w wioskach bo tam chodzi bardzo słabo.
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Dzięki wielkie! A nie wiesz czy da się jakoś zablokować aby np. w ogóle nie pokazywało transmisji? Wydaje mi się, że jedynie opera turbo tutaj pomoże.
 
beb 95

beb

Użytkownik
Dzięki wielkie! A nie wiesz czy da się jakoś zablokować aby np. w ogóle nie pokazywało transmisji? Wydaje mi się, że jedynie opera turbo tutaj pomoże.
Nie rozumiem trochę tej części z niepokazywaniem transmisji? Ale da się zablokować żeby nie zużyło więcej niż ustawione.
 
Do góry Bottom