>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

International Championship 2023 (5-12.11.2023)

psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
International Championship 2023
5-12 listopada 2023



International Championship to kolejny z chińskich dużych turniejów który po kilkuletniej przerwie pandemicznej wraca do snookerowego kalendarza. A jest to jeden z bardziej lukratywnych turniejów w snookerowym kalendarzu - często zwany najważniejszym turniejem poza Wielką Brytanią. Dość wspomnieć, że można w nim zdobyć tyle samo punktów rankingowych co w prestiżowym UK Championship. Pula nagród również adekwatna do rangi turnieju, bo wynosi aż ponad £825,000 z czego zwycięzcy przypadnie £175,000. Zawody rozegrane zostaną w dniach 5-12 listopada 2023 w Baihu Media Broadcasting Centre w chińskim Daqing. Zwycięzcą ostatniej edycji turnieju z 2019 roku był Judd Trump, który w finale ograł Shauna Murphy'ego (10-3).

2656097-54944250-2560-1440.jpg
Turniej główny rusza w listopadzie, ale już teraz w dniach 17-23 września 2023 zostaną rozegrane kwalifikacje w Ponds Forge w angielskim Sheffield. Kwalifikacje w formacie płaskiej drabinki, w którym biorą udział wszyscy zawodnicy, a wszystkie mecze w formacie do 6 wygranych frejmów (Best-of-11).

Format kwalifikacji

Drabinka kwalifikacji
Livescore


Nie masz konta w Betfan ?
Nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +376
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Yuan Sijun - Long Zehuang
Zwycięzca: Yuan Sijun @ 1.31 5-6 nie wiem jak on to przegrał z 5-3 na 5-6
Handicap frejmowy: Yuan Sijun (-2.5) @ 1.88
Handicap frejmowy: Yuan Sijun (-3.5) @ 2.67
Betfan

Widzę tu dużą dysproporcję w umiejętnościach miedzy Sijunem a debiutującym w tourze Zehuangiem. Sijun w tourze już od dobrych kilku lat i zdążył już wiele razy ogrywać zawodników czołówki, kilka razy zakręcił się w okolicach półfinału turniejów. W tym sezonie najpierw przegrał z 4-5 z Jonesem w European Masters, by potem w 3 kolejnych meczach oddać rywalom (Emery, Muir, Hill) w sumie ledwie 2 frejmy. Zehuang na razie bez wygranej 0-3, choć rywali nie miał najłatwiejszych (Hugill, Day, Donaldson). Myślę, że dzisiaj będzie mu trudno o pierwszą wygraną, bo za rywala ma dużo bardziej doświadczonego kolegę z wyższym sufitem potencjału.

Pengfei T. – Hendry S.
Handicap: Pengfei T. (-3.5) @ 1.40 6-3
Wynik po 1. czterech frame’ach: 4 – 0 @ 2,30
Betclic

Typ przeciwko Hendry’emu, który już od dawna jest poza zawodowym snookerem, jest legendą, byłym 7-krotnym mistrzem świata i z tego właśnie tytułu dostał miejsce w tourze. Niestety, forma już dawno uleciała, nawet nie można jej porównać do gry innych byłych mistrzów (White, Doherty), którzy jakoś, lepiej lub gorzej, ale sobie jednak radzą, na pewno wstydu nie ma, inaczej jest w przypadku Hendry'ego. Szkot koncentruje się na komentowaniu meczów, byciu ekspertem i prowadzeniu kanału na youtube. Pokazują to jego wyniki w tym sezonie, zresztą w poprzednim również. Rozegrał tylko 2 mecze, oba przegrał bez mydła a rywale byli z niższej półki: najpierw wtopa 2-4 z Pakistańczykiem Asifem, a potem zdemolował go 6-0 O’Brien. Pengfei nie jest w najwyższej formie, ale mimo wszystko zawodowy sznyt powinien wystarczyć na łatwą wygraną z legendarnym, ale jednak emerytem.
 
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Pang vs Surenty
Typ 1
Highfield vs Wells
Typ over 8.5
Ako 1.83

Chińczyk w nieco lepszej formie niż mogłyby wskazywać ostatnie wyniki. Umiejętności wyższe niż rywal. Nie spodziewam się problemów.

W drugim meczu myślę że będzie dlugo bo obaj w niezłej dyspozycji. Ostatnie występy z podejściami powyżej 50... pobieram najniższa linie na over.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +662
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
David Grace - John Higgins
Handicap frejmowy: John Higgins (-2.5) @ 1.44 1-6
Handicap frejmowy: John Higgins (-3.5) @ 1.91

Higgins dobry początek sezonu, dwa półfinały na koncie, oba przegrane z graczem na razie poza zasięgiem, Trumpem, więc wstydu nie ma. Trochę może siedzieć w głowie ten ostatni półfinał gdzie Higgins dał sobie odwrócić wygrany mecz z 5-2 na 5-6, ale Trump ostatnio robi to regularnie wszystkim. Grace inna półka, forma w lesie, męczy się ze słabymi, przegrywa z debiutującymi Chińczykami. Myślę, że na dłuższym dystansie czyli do 6 wygranych szans na niespodziankę nie ma, a nawet o w miare wyrównany mecz będzie trudno.

Jamie Jones - Walden, Ricky
Zwycięzca: Walden, Ricky @ 1.60 3-6

Typ oparty na formie ostatnich tygodni, gdzie angielski weteran wygląda po prostu dużo lepiej. Ostatnio ćwierćfinał w Northern Irelaand Open, wcześniej kilka cennych skalpów. Jak przegrywa to z czołówką, albo z niewygodnymi rywalami. Jones dużo gorzej na tym tle wypada, a dodatkowo w ostatnich 2 latach spotkali się 3 razy i za każdym razem górą był Walden i to bez większych problemów. Dzisiaj stawiam na podtrzymanie tego trendu.

Mecz jutro:

Mark Williams - Anda, Zhang
Handicap frejmowy: Anda, Zhang (+2.5) @ 1.68 3-6 Anda łatwiej niż się można było spodziewać...
Handicap frejmowy: Anda, Zhang (+1.5) @ 2.19
Zwycięzca: Anda, Zhang @ 3.05

Anda może mieć małego kaca po przegraniu finału English Open w bardzo niefortunnym stylu. Prowadził z Trumpem 7-3 i przegrał 7-9, mam nadzieję, że te 2 tygodnie przerwy wystarczą na odświeżenie głowy, bo sama forma Chińczyka jest bardzo dobra. Na tyle dobra, żeby spokojnie postawić się Williamsowi, który sam raczej szuka formy niż ją znalazł. Szybkie wyloty z turniejów, niespodziewane porązki z dużo niżej notowanymi rywalami. Myślę że na dzisiaj poziomy obu zawodników się bardzo wyrównały i kursy po prostu są przesadzone, wobec pokazywanej formy obu zawodników powinny być bardziej wyrównane i dlatego wszelkie handicapy w stronę Andy są do gry.

Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2355
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
DIng wygra turniej kurs 21.00 ladbrokes
e/w wygrywa połowa stawki jeśli zamelduje się w finale ale nie wygra:)
można mieszać z końmi e/w hehe

Typ za drobne i for fun ale wynik 6:1 z Burnsem dwa brejki 100+ 139 i 130 wygląda dobrze.Oczywiście jeśli nie nastąpi nic nie oczekiwanego to w 1/8 zagra z Brecelem z którym akurat grać potrafi i ma bardzo korzystny bilans a w ćwiecfinale cięzko wyrokować bo mocno obsadzona ćwiartka ale Mark Williams , Gary Willson , Anda , Saengkham , Murphy , może Haotian???
więc wszystko jak najbardziej możliwe nawet półfinał a od niego tylko jeden mecz do finału.
Hm Ding dobrze wylosował a może nie powiedział jeszcze osattniego słowa , życzył bym mu i będę trzymał kciuki.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Zhang Anda VS Liam Pullen
Mecz - Handicap: Zhang Anda (-2.50) @ 1.60 6-3
Mecz - Handicap: Zhang Anda (-3.50) @ 2.30
Zwycięzca pierwszej sesji (Frejmy 1-4): Zhang Anda @ 1.70 2-2
1. Sesja - Dokładny wynik (Frejmy 1-4): 4-0 @ 4.60
Lvbet

Anda wczoraj na luzie ograł Williamsa (6-3), w ostatnich tygodniach wyrósł chyba na nr 1 wśród Chińczyków. Wcześniej finał Northern Ireland Open pechowo przegrany z Trumpem, a powinien go wygrać bo prowadził 7-3i przegrał 7-9. Na szczęście to niepowodzenie nie zostawiło rysy na psychice i nowy turniej zaczął od takiej samej gry jaką pokazywał w ostatnich dniach. Dlatego myślę, ze debiutant Pullen nie będzie stanowił dla niego wielkiego oporu, szczerze mówiąc to nawet trochę dziwią dość wysokie kursy na Chińczyka. Ja tu nie widzę wielkich szans dla młodego Anglika, który wprawdzie ograł Saengkhama (6-5), ale Taj w obecnym czasie jest zupełnie bez formy, więc to żaden wyznacznik. Teraz na przeciwko będzie miał gracza w formie i już nie musi być tak różowo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +326
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Higgins
Maguire
Carter
Ako 3.12 fortuna

Szkot w ostatnim czasie jest w formie. Może nie grał dużo ale w EO bardzo dobry wynik I po małej przerwie wraca w dobrym stylu odprawiając kolejno Grace i Emery'ego. Nazwiska nie z topu ale i dzisiejszy rywal że średniej półki i spokojnie w zasięgu Szkota.

Drugie spotkanie i Typ również na Szkota który bardzo mi się podobał w Irlandii Północnej. Tam przrgral z Trumpem i dzisiaj skutecznie mu się zrewanzowal, a to nielada sztuka. Day od dłuższego czasu mocno przeciętny. Nie sądzę żeby miał argumenty.

Ostatni mecz w kierunku Cartera którego forma też idzie mocno w górę w ostatnich tygodniach. Rywal typowy średniak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +672
Norman33 6,1K

Norman33

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, International Championship
Godzina: 10.11.2023, 7:00
Spotkanie: J. Brown – T. Ford
Typ: T. Ford
Kurs: 1,62
Bukmacher: STS
Analiza:
Rozgrywane o nieludzkiej z polskiego punktu widzenia godzinie rozpocznie półfinały turnieju. Obaj snookerzyści radzą w nim sobie zaskakująco dobrze, jednak nie ma co ukrywać, że chociaż zwycięstwo Browna w deciderze przeciwko Maguire’owi było imponujące, a wcześniej wyeliminował on Higginsa, to jednak Tom Ford miał trudniejszą drabinkę w tym turnieju. Fu, Selby, Hawkins – te nazwiska w obecnej formie wydają się dużo mocniejszymi rywalami. Biorąc to pod uwagę, spodziewam się zwycięstwa Forda, a kto wie, może nawet jego pierwszego zwycięstwa w turnieju rankingowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1000
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Jordan Brown v Tom Ford
Bardzo zaskakujący skład tego pólfinału i wydaje mi się bardzo wyrównana para.
Brown po drodze wyeliminował Gilberta , Kyrena Wilsona , Higinsa i Maguirea po deciderze
Ford równie mocny zestaw przeciwników o ile nie mocniejszy nawet Cao Y , Fu , Selby i Hawkins wynikiem 6:4.
W h2h jeden mecz India open 2018 4:3 dla Forda
To ja zagram
Will There Be a Deciding Frame? Yes kurs 4.40 ladbrokes
i za drobne for fun
Highest Match Break Draw kurs 67 williamhill
aj bliziutko 134-133
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +673
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ronnie O'Sullivan v Zhang Anda

Each Player At Least 1 Century kurs 1.44 williamhill - hm nie lubię słowa pewniak ale tutaj wielce prawdopodobnik

breack 147 w meczu Tak kurs 17.00 ladbrokesNo i zrobił Anda Maxa ale w kolejnym meczu w finale z Fordem
- Być może jest gdzieś lepiej nie wiem w B365 jest tylko 11.00 to i tak trochę słabe kursy na maxa ale fantastyczny turniej , ten mecz pewnie pobije w Chinach przy sobocie rekordy oglądalności , przydała by się wisienka na torcie.Mają tutaj na razie po 6 brejków 100+ a ostatni mecz Andy z Dingiem znakomity , level na wbiciach i pozycjonowaniu poszybował w najwyższe rejony.Z drugiej strony Ronnie w dobrej formie u którego możliwość maxa wisi w powietrzu niemal zawsze.
Dystans dość długi i myślę że nie będzie snókerowych szachów zwłaszcza w początkowych fazach meczu.Za drobne oczywiście:)

Highest Match Break drow kurs 67.00
tu już za bilon na wypadek gdyby obaj wbili maxa ale po tym co zrobił dziś Ford w końcówce meczu z Brownem chyba już nic nie zdziwi
3 setki z rzędu , 4 setki z rzędu już kilka razy padło a dwa maxy w jednym meczu??? nie wiem ale nie słyszałem o czymś takim.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom