>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Inter (2-1) Villarreal 29.03.2006

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
---


Kursy Według STS : 1-1.60 X-3.20 2-5.00 1X-1.10 2X-1.95


Analiza :
Villarreal awansował po starciu ze słabiutkim Glasgow , grają bardzo słabo ostatnio uleciało znich tzw. &#39;&#39;Powietrze&#39;&#39; natomiast Inter musiało sobie poradzić z Ajaxem napewno to spotkanie będzie na korzyść gospodarzy z San Siro ponieważ Villarreal na ostatnie 8 wyjazdów 4 przegrała i 4 zremisowała , natomiast Inter na ostatnie 8 spotkań u siebie wyszstkie 8 wygrał dlatego drużyna Villarela jedzie do Mediolanu na pożarcie mój typ 1
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Re: Inter - Villarreal 29.03.2006
Obrazek---
Obrazek

Kursy Według STS : 1-1.60 X-3.20 2-5.00 1X-1.10 2X-1.95


Analiza :
Villarreal awansował po starciu ze słabiutkim Glasgow , grają bardzo słabo ostatnio uleciało znich tzw. &#39;&#39;Powietrze&#39;&#39; natomiast Inter musiało sobie poradzić z Ajaxem napewno to spotkanie będzie na korzyść gospodarzy z San Siro ponieważ Villarreal na ostatnie 8 wyjazdów 4 przegrała i 4 zremisowała , natomiast Inter na ostatnie 8 spotkań u siebie wyszstkie 8 wygrał dlatego drużyna Villarela jedzie do Mediolanu na pożarcie mój typ 1​


Moim zdaniem villareal nie zaprzepasci takiej szansy jaka jest awans do polfinalu i dlatego zremisuje ten mecz, moze nawet bezbramkowo.​
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Obrazek---Obrazek

Kursy Według STS : 1-1.60 X-3.20 2-5.00 1X-1.10 2X-1.95


Analiza :
Villarreal awansował po starciu ze słabiutkim Glasgow , grają bardzo słabo ostatnio uleciało znich tzw. &#39;&#39;Powietrze&#39;&#39; natomiast Inter musiało sobie poradzić z Ajaxem napewno to spotkanie będzie na korzyść gospodarzy z San Siro ponieważ Villarreal na ostatnie 8 wyjazdów 4 przegrała i 4 zremisowała , natomiast Inter na ostatnie 8 spotkań u siebie wyszstkie 8 wygrał dlatego drużyna Villarela jedzie do Mediolanu na pożarcie mój typ 1
No i co prawda Villareal przegrał ale ta jedna bramka strzelona juz w 1 minucie (!!!) moze zawazyc o losach awansu, bo mysle ze w hiszpanii spokojne stac villareal na zwyciestwo.
Ale moim zdaniem padnie remis i to jednak inter awansuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom