>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Instant 5E

R 125

roger12

Użytkownik
oni co 12h chyba bo cos pisze w e-meilu maja limit na ok 100 kont dziennie i albo poczekaj do jutra i jutro rano albo próbuj dzis w nocy maja po prostu limit poniewaz jak wiele osób ugra na tym bonusie kasę i będzie chciało wypłacić wtedy mogą mieć problemik wiec zrobili ograniczenia
edit. moim zdaniem te limity sa dobre ponieważ dzięki nim szybko i sprawnie ida na konto od nich jaki bonusy tak i wypłaty porządna firma
 
W 27

witekp20

Użytkownik
A ja też dostałem tylko, że w d...
Przegrałem 35$ wchodząc All-in z AA przeciwko typowemu calling machine.
Nie zgadniecie co miał.
25o
Doszło mu do straight&#39;a.
Na cztery AA wszystkie przegrałem. Ogólnie pełno dziwnych akcji ????
Pozdrowienia dla tych, którzy jeszcze nie polegli
 
P 12

polak13

Użytkownik
witek wiem bo widziałem 3 takie akcje w przeciągu 20 min naprawdę poziom śmieszny ale to się przekłada na to że nie wiadomo jak grać,np ja miałem sytuację że mam KK koleś podbija ja sprawdzam na flop spada 5J4i kolo wali all in to ja sprawdzam a on podbija z 84 no i oczywiści po all inach spada 8 na riverze i good bay money ;)
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
a mi cofają wypłate na karte. chciałem wypłacić 50 E mówią, ze moge wypłącić jedynie na konto bankowe a wypłata to minimum 100 E jeśi nie składałem depozytu
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
A ja też dostałem tylko, że w d...
Przegrałem 35$ wchodząc All-in z AA przeciwko typowemu calling machine.
Nie zgadniecie co miał.
25o
Doszło mu do straight&#39;a.
Na cztery AA wszystkie przegrałem. Ogólnie pełno dziwnych akcji ????
Pozdrowienia dla tych, którzy jeszcze nie polegli
Ja już nie wiem im mam lepszą rękę tym bardziej dotkliwie przegrywasz. pre flop AK rais dosyć mocny do 1,5 euro jeden koleś call flop K 7 5 bet ok 3/4 potu koleś call turn 2 zrobiłem all in,ponieważ kolesiowi w stacku zostało 4 euro koleś sprawdza i pokazuje 2 5 river 10. ALbo następna ręka dostaje KK spory rais koleś rerais all in i następny również obaj ok 4-5 euro, sprawdziłęm i jeden mi pokazuje Q 10 drugi QJ, przed flopem myslę sobie mam spore szanse bo damy się pokrywają i zostają tylko dwie w talii po flopie J 10 9 już wiedziałem,ze to przegram, turn 7 river 10, i wygrywa przeciwnik z q 10.Poziom żenujący ale takich fishów to nawet na b2b nie ma.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Ludzie, ja rozumiem, że są ładne bad beaty, ale nie miejcie pretensji jak wchodzicie z całym bankrollem na jeden stół...
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Ludzie, ja rozumiem, że są ładne bad beaty, ale nie miejcie pretensji jak wchodzicie z całym bankrollem na jeden stół...
Nikt nie ma pretensji.
W przypadku, gdy zdarza się kilka podobnych sytuacji pod rząd, to skromny bankroll tego nie wytrzyma.:-D
 
D 0

dzc

Użytkownik
Czekamy na odpowiedz Jack&#39;a ktory jako jedyny wplacil i wyplacil ???? Trzymamy kciuki. A swoje historie bad beatowe zostawcie w notatniczqu zasmiecacie tylko umysl tym narzekaniem jak sie boisz ze przegrasz to przegrasz i tyle
 
Z 0

zezek

Użytkownik
Bank po godzinie od wysłania skanu kasa znikneła z konta 100 euro rowne
Your withdraw from 123allin.com has been processed.
 
Do góry Bottom