>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Inny własciciel konta gracza i bankowego

greenboy 113

greenboy

Użytkownik
Witam. Temat był pewnie wałkowany nie raz, niemniej jednak nie orientuję się w tym temacie i chciałbym zapytać z pewnego źródła (najlepiej użytkownik Expekt&amp;Betclic ???? ). Otóż osobiście korzystałem tylko z Bet365. Mój 18-letni kuzyn bardzo napalił się na cashback w Betclicu, i jako że niedawno stal się pełnoletni założył sobie konto u tego bukmachera, lecz nie ma jeszcze konta bankowego. Czy mogę przelać pieniądze na jego konto? Czy w razie wygranej Betclic może robić problemy że dane konta bankowego i konta gracza się nie zgadzają?
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
jak przelejesz na jego konto przez P24 to bukmacher nie widzi bezpośrednio danych wpłacającego. a jak wygra to niech założy sobie konto i wypłaci wtedy bez problemów.
 
D 0

dawidh

Użytkownik
Nie sądzę aby bukmacherzy mieli dostęp do danych właściciela konta bankowego od tak. Numery rachunków system raczej zapamiętuje. Mogą też poprosić o wyciąg z konta, wtedy już widać dane i klops. Nie ma co kombinować.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Nie sądzę aby bukmacherzy mieli dostęp do danych właściciela konta bankowego od tak. Numery rachunków system raczej zapamiętuje. Mogą też poprosić o wyciąg z konta, wtedy już widać dane i klops. Nie ma co kombinować.
Oczywiscie że nie mają, pozatym w dzisiejszych czasach nikt nie wpłaca bezpośrednio na konto bukmachera a używa do tego pośredników.
 
D 0

dawidh

Użytkownik
Oczywiscie że nie mają, pozatym w dzisiejszych czasach nikt nie wpłaca bezpośrednio na konto bukmachera a używa do tego pośredników.
Nie doprecyzowałem, chodziło mi oczywiście o zakres możliwości weryfikacyjnych poza bukmacherem w przypadku oszustw. U nas bukmacherka internetowa nie jest legalna a uzyskać dane osobowe posiadacza konta można tylko z pomocą policji/prokuratury. W grę wchodzi art. 20 ustawy o Policji i art. 105 ustawy - prawo bankowe.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Nie doprecyzowałem, chodziło mi oczywiście o zakres możliwości weryfikacyjnych poza bukmacherem w przypadku oszustw. U nas bukmacherka internetowa nie jest legalna a uzyskać dane osobowe posiadacza konta można tylko z pomocą policji/prokuratury. W grę wchodzi art. 20 ustawy o Policji i art. 105 ustawy - prawo bankowe.
Po to bukmacher chce wyciąg bankowy żeby sprawdzić do kogo należy konto.
uzyskać dane posiadacza konta może każdy odbiorca przelewu (wystarczy wejść w historię), takich możliwości nie ma jedynie nadawca.

Ciekawe rzeczy opowiadasz o nielegalnej bukmacherce, większość Polskich firm posiada możliwość obstawiania przez internet i jest to w pełni legalne.
 
D 0

dawidh

Użytkownik
Chodziło mi o zewnętrzne, nieopodatkowane U NAS firmy i możliwość sprawdzenia danych po samym numerze konta. Widzę, że muszę być bardziej dosłowny ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Chodziło mi o zewnętrzne, nieopodatkowane U NAS firmy i możliwość sprawdzenia danych po samym numerze konta. Widzę, że muszę być bardziej dosłowny ????
???? no rozumiem i dobrze mówisz po samym numerze konta nikt nie ma możliwosci sprawdzenia do kogo ono należy, dostęp do takich danych ma tylko własciciel i uprawniony pracownik banku. Jeżeli ktoś chciałbym uzyskać jakiekolwiek informacje na temat właściciela danego numeru konta to pozostaje jedynie uzasadniony wniosek do prokuratury, policja w tym przypadku też nie ma żadnych możliwosci pozyskania informacji bez udziału i zgody prokuratury.
Tajemnica bankowa...
 
Do góry Bottom