>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Informacje, problemy, pytania, zgłoszenia błędów

successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
W tym miejscu każdy Uczestnik może zgłosić ew. problemy/pytania na temat konkursu lub meczów konkursowych (np. błędne rozliczenie typów), bądź zgłaszać ewentualne niezgodności czy wątpliwości.

To jest też miejsce, w którym będą pojawiały się istotne informacje dotyczące konkursu.

Przypominamy, że w przypadku pomyłki w typowaniu, dopuszcza się jej poprawienie przez Prowadzącego pod warunkiem zamieszczenia w tym miejscu takiej prośby do godziny od momentu wstawienia typu w temacie konkursowym (i jednocześnie najpóźniej minutę przed rozpoczęciem danego zdarzenia).

Tak bawiliśmy się na poprzednim Typerze 👉 [
KLIK ]

Prosimy o zachowanie kultury osobistej :)
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przypominam, że tylko do 25.05 godz. 23:59 można zapisać się do turnieju, po tym czasie temat zostanie zamknięty i nie będzie już możliwości dołączenia. Podczas turnieju w Katarze były pretensje, że miejsca skończyły się w ciągu kilku minut, mimo, że było wcześniej ogłoszone o której dokładnie ruszą zapisy, dlatego tym razem daliśmy wam sporo czasu i w przypadku większej liczby chętnych (na tą chwilę są to już 75 osoby) zostaną przeprowadzone kwalifikacje, w których zostanie wyłoniona grupa, która weźmie udział w głównym konkursie.

Jeżeli jeszcze się nie zapisałeś a chcesz powalczyć o część z puli 1600 zł możesz to jeszcze zrobić -> TUTAJ
 
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Wątek z kwalifikacjami gotowy. Wszystkich, którzy się zapisali w terminie do 25 maja, serdecznie zapraszamy do udziału!
 
Otrzymane punkty reputacji: +253
Cabron 67,3K

Cabron

Użytkownik
Hej,.nie da się już zapisać do konkursu ? Nie było mnie kilka dni , ale chyba to nie problem, skoro turniej rozpoczyna się za 2tyg ?
 
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
Hej,.nie da się już zapisać do konkursu ? Nie było mnie kilka dni , ale chyba to nie problem, skoro turniej rozpoczyna się za 2tyg ?
Hej Cabron

chyba wszystko napisane jest w temacie:


tym miejscu każdy zarejestrowany użytkownik Forum może zapisać się do udziału w konkursie BETFAN Typer EURO Niemcy 2024.
Czas na zapisy: do 25 maja do godz. 23:59.

rozpoczęliśmy już kwalifikacje.
 
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Hej,.nie da się już zapisać do konkursu ? Nie było mnie kilka dni , ale chyba to nie problem, skoro turniej rozpoczyna się za 2tyg ?
Nie było Cię blisko miesiąc, bo zapisy były od 12 do 25 maja, a wczoraj był 30-ty.
Ale nic się nie stało.
 
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
W tym miejscu pojawiły się wyniki kwalifikacji. Tabela jest zestawieniem nieoficjalnym. Jeśli nie będzie żadnych zmian (zgłoszeń, poprawek), wówczas we wtorek 4 czerwca o godz. 12:00 tabela będzie oficjalna. Osoby zaznaczone na zielono mają awans do turnieju głównego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +452
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
W tym miejscu pojawiło się przypisanie do grup. Gratuluję awansu do turnieju głównego. Nowe tematy z pytaniami na pierwszą kolejkę mistrzostw pojawią się najpóźniej w sobotę 8 czerwca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1553
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
Poniższe pytanie może wydawać się dla niektórych niejasno sformułowane:
Czy Włochy albo Belgia nie wygrają swojego meczu w 1. kolejce (TAK/NIE)?

Wedługo mojego rozumowania poszczególne odpowiedzi oznaczają:

TAK - albo Włochy, albo Belgia, albo oba te zespoły stracą punkty
NIE - zarówno Włochy, jak i Belgia, wygrają

Proszę o potwierdzenie, czy mam rację.
 
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Poniższe pytanie może wydawać się dla niektórych niejasno sformułowane:
Czy Włochy albo Belgia nie wygrają swojego meczu w 1. kolejce (TAK/NIE)?

Wedługo mojego rozumowania poszczególne odpowiedzi oznaczają:

TAK - albo Włochy, albo Belgia, albo oba te zespoły stracą punkty
NIE - zarówno Włochy, jak i Belgia, wygrają

Proszę o potwierdzenie, czy mam rację.
Dokładnie, bardzo dobrze to interpretujesz 🙂

Zgadza się, to jest niejako podwójne zaprzeczenie.
Być może bardziej precyzyjnie pytanie brzmiałoby: "czy Włochy albo Belgia stracą punkty w. 1 kolejce (TAK/NIE), ale to również mogłoby rodzić wątpliwości, dlatego zostawiłem.

Dziękuję, że o to pytasz - to może pomóc uczestnikom w razie ew. wątpliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +253
Do góry Bottom