>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

INformacje o zakladach na betfair

rumak57 271

rumak57

Coach


witam mam takie pytanko wlasciwie o co chodzi z tym bet fair zrobilem sobie screena zakladow i nie kapuje do konca np zacznijmy od meczu chelsea manchester kurs 2,6 na nie wygra czy to znaczy ze jezeli dam wlasnie to za np 100 to w przypadku wygranej ManU badz remisu wygrywam ? bo nie wydaje mi sie ? albo druga mozliwosc mecz horsens randers czy dajac remis nie wygra kurs jest 3,5 to oznacza ze w przypadku gdy ktoras z druzyn wygra to wchodzi mi wlasnie ten kurs?
 
P 0

piter37

Użytkownik
1. tak,obstawiasz że Chelsea nie wygra a więc gdy jest remis lub wygrana Man to wygrywasz
2. Gdy któraś z drużyn wygra to nie ma remisu a więc obastawiając że nie będzie remisu wygrywasz
 
N 0

nicram

Użytkownik
Wytlumacze Ci to dokladniej kolego.
Na przykladzie meczu Chelsea - Man Utd i tego kursiku 2,6 który zaznaczyles w niebieskim kolku.
W tradycyjnym bukmacherze miałbyś to samo zdarzenia zapisane jako:
1 - Wygrana Chelsea po kursie 2,58
2 - Wygrana Man Utd po kursie 3,1
X - Remis po kursie 3,4.
Mam nadzieję że zauważyłeś iż podałem Ci niebieskie kursy

I tutaj zaczyna się magia giełdy zakładów. Będę rozpisywał się powoli - żeby każdy mógł załapać:
Mianowicie czerwone kursy oznaczają odpowiednio wydarzenia:
X2 (Remis + Wygrana Man UTD)
1X (Remis + Wygrana Chelsea)
12 (Wygrana Man UTD + Wygrana Chelsea)
Pewnie interesuje Was po jakich kursach są X2, 1X, 12? Otóż już Wam mówie jakie są to kursy.
Przy Chelsea na czerwonym masz 2,6.
A więc kurs na X2 (Remis + Wygrana Man UTD) wynosi 2,6/(2,6-1)=2,6/1,6=1,625
Analogicznie:
kurs na 1X (Remis + Wygrana Chelsea) 3,15/(3,15-1)=1,465
kurs na 12 (Wygrana Man UTD + Wygrana Chelsea) 3,45/(3,45-1)=1,408
Skąd wziąłem ten wzór? kurs/(kurs-1) To są proste zależności matematyczne na zdarzenie przeciwstawne.

Tak więc podsumowując spotkanie Chelsea- Man UTD.
W &quot;tej magicznej tabelce&quot; zapisane mamy 6 kursów na 6 różnych zdarzeń i tak:
1 - Wygrana Chelsea po kursie 2,58
2 - Wygrana Man Utd po kursie 3,1
X - Remis po kursie 3,4.
X2 (Remis + Wygrana Man UTD) po kursie 1,625
1X (Remis + Wygrana Chelsea) po kursie 1,465
12 (Wygrana Man UTD + Wygrana Chelsea) po kursie 1,408

Zwróćie uwagę, iż tak dobrych kursów nie uzyskacie NIGDZIE POZA GIEŁDAMI ZAKŁADÓW
Pozdrawiam.
Do admina - Myślę że ten temat można zamknąć i przykleić, bo chyba wszyscy początkujący użytkownicy betfair nie rozumieją tych tabelek - a tak jasno jak to przedstawiłem (i z podaniem wzoru na zdarzenie przeciwstawne) nie widziałem nigdzie tego wytłumaczonego.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
przeczytałem wasze odpowiedzi ale poniższy screen wydaje mi się trochę nie wiarygodny


z Waszych powyższych postów wynika że jak zagram na to że Polki nie wygrają 3-0 za 2£ to wygram 360?
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
z Waszych powyższych postów wynika że jak zagram na to że Polki nie wygrają 3-0 za 2£ to wygram 360?
Żeby wygrać 2£ przy kursie lay 180 (nie wygra) będziesz musiał obstawić 358£ (zobowiązania).
Ryzykujesz 358£ by wygrać 2£.
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Czy w betfair mogę postawić multi zakład na dwa zdarzenia z jednego meczu?
Np. Czy będzie hattrick? i powiedzmy że w meczu padnie &lt;6,5 goli?
A jeśli nie mozna to czy można postawić takie zdarzenia z dwóch różnych meczy?
Dzięki za info.
 
Do góry Bottom