>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Informacja

Status
Zamknięty.
benitooo 0

benitooo

Forum VIP
z tego co wiem to to forum ma byc na wzor bettingadvice ale jesli nadal bedzie tak jak jesto watpie by cos z tego wyszlo .... narazie widze pelno amatorki tylko tych prawdziwych mozna wyliczyc na palcach jednej ręki .... odszedl Send jeden z najlepszych typerów w polsce mlodego pokolenia .... odszedl korek sami .... a odejda nastepni jesli cos sie nie zmieni na forum .... jak widze typy bez analiz to az mnie kurwica bierze lepiej nic nie pisac niz suche typy ....zgadzam sie z Lahą w 100% po co mi typy bez analiz ... to do niczego prowadzi OD DNIA 22.11.2005 WSZYSTKIE TYPY BEZ ANALIZ BEDA KASOWANE i nieobchodza mnie konsekwencje ... jesli sie nic nie zmieni to bede musial opuscic wasze szeregi i wybrac podobną droge co moj serdeczny kumpel SEND...


pozdrawiam prawdziwych
 
L 45

laha

Forum VIP
z tego co wiem to to forum ma byc na wzor bettingadvice ale jesli nadal bedzie tak jak jesto watpie by cos z tego wyszlo .... narazie widze pelno amatorki tylko tych prawdziwych mozna wyliczyc na palcach jednej ręki .... odszedl Send jeden z najlepszych typerów w polsce mlodego pokolenia .... odszedl korek sami .... a odejda nastepni jesli cos sie nie zmieni na forum .... jak widze typy bez analiz to az mnie kurwica bierze lepiej nic nie pisac niz suche typy ....zgadzam sie z Lahą w 100% po co mi typy bez analiz ... to do niczego prowadzi OD DNIA 22.11.2005 WSZYSTKIE TYPY BEZ ANALIZ BEDA KASOWANE i nieobchodza mnie konsekwencje ... jesli sie nic nie zmieni to bede musial opuscic wasze szeregi i wybrac podobną droge co moj serdeczny kumpel SEND...


pozdrawiam prawdziwych
Wpełni zgadzam się z Benkiem ;) Jeśli tak dalej to pójdzie tesh odejde.Gdty patrze na posty Niedzwiedzmj to...prośba :Niedawajcie mi posady w ModCity bo półowa postów odejdzie w zapomnienie...
 
R 0

r4d3k

Forum VIP
obiecuję zacząć pisać analizy do przynajmniej kilku najważniejszych meczy w kolejce ;) sory że nie do wszystkich ale po pierwsze primo brak neta, po drugie primo: leń jestem i jak jest 12 meczy w kolejce to nie do wsyzstkich będzie mi się chciało :p

Pozdro.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Jeśli tak dalej to pójdzie tesh odejde
Nie do konca rozumiem o co to cale narzekanie. Na kazdym forum sa userzy, ktorzy pisza nic nie warte posty ale tez na prawie kazdym forum sa moderatorzy, ktorzy potrafia sobie z nimi poradzic, usuwajac te puste posty, dajac ostrzezenia itp.

OD DNIA 22.11.2005 WSZYSTKIE TYPY BEZ ANALIZ BEDA KASOWANE i nieobchodza mnie konsekwencje ...
Jakie konsekwencje, przeciez jestes moderatorem, to raczej Ty powinienes, userom piszacym bezwartosciowe posty, co jakis czas przywalic ostrzezenie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom