>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Informacja na kuponie sts o możliwej wygranej

G 0

grosik1k

Użytkownik
Witam. Z góry przepraszam za głupie pytanie. Czy "możliwa wygrana" która podpowiada się na kuponie sts (wygrana powyżej 2280zł) to wygrana już po odliczeniu wszystkich podatków, czyli kwota która zostaje wypłacona w razie wygranej ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Witam. Z góry przepraszam za głupie pytanie. Czy "możliwa wygrana" która podpowiada się na kuponie sts (wygrana powyżej 2280zł) to wygrana już po odliczeniu wszystkich podatków, czyli kwota która zostaje wypłacona w razie wygranej ?
po obstawieniu czy przed obstawieniem? :) Z ciekawości sprawdziłem i przed obstawieniem - NIE, nie jest to kwota już po odliczeniu wszystkich podatków ;) odejmij "0" i będziesz widział czy jest różnica czy nie ;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Po obstawieniu. Na kuponie który jest już w grze.

Jak obliczane są możliwe wygrane?


Stawka brutto
100,00 zł
Podatek od gier
-12,00 zł
Od stawki każdego zawartego kuponu odprowadzany jest podatek od gier w wysokości 12%.
Stawka netto
88,00 zł
Po odliczeniu podatku od gier.
Kurs całkowity
75.41

Możliwa wygrana brutto
6 636,08 zł
Stawka netto × kurs całkowity
Podatek dochodowy
-664,00 zł
Od wygranych wyższych niż 2 280 zł odprowadzany jest podatek dochodowy od osób fizycznych w wysokości 10%.

Możliwa wygrana
5 972,08 zł

kurs x stawka x 0,88 (współczynnik) i będziesz wiedział czy pokazuje porównując swoją wygraną z wynikiem na kalkulatorze. Pokazuje podatek dochodowy (10%) dopiero jak się wejdzie w zakładkę "

Jak obliczane są możliwe wygrane?
" ale to przed postawieniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
G 0

grosik1k

Użytkownik
Dzięki. Tak wiem jak to jest wyliczane, mimo wszystko miałem pewne wątpliwości po wypłaceniu cash-out. Wychodzi mi na to że możliwa wygrana na kuponie to wygrana po odliczeniu wszystkich podatków. A jak wypłaciłem cash-out to mam wrażenie że kwota którą mi proponowano była bez potrącenia podatku 10%
 
Ostatnia edycja:
K 20

kiniek78

Użytkownik
Kwota cashout zawsze podawana jest całkowita, jeżeli jest wyższa niż 2280 to musisz się liczyć z dodatkowym podatkiem pow 2280, który musi byc odprowadzony
 
Do góry Bottom